11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • dragon11
    #10599
    Igen, az silkroad.

    Minden friss driver, elvileg.. A windwos untouch. Nincs sok kiegem mozzilához, de ami van is letöröltem most.. Egyszerre összesen nekem max 2ablak firefox megy, ablakonként max 2lap.(mindig zenék youtuberól) + Silkroad(de jelentkezett egy új probléma, kb fél óránként megszakad a net maximum 1percre, de arra pont elég hogy Disconnecteljen a szeróról és a visszalépni nem 10perc.. tehát játszani sem tudok..)+msn.=)

    Köszi szépen a segítséget.
  • Fabio Capello
    #10598
    1 gigán vígan el kéne futnia a történetnek.

    Az SRO-t nem tudom mi, Silkroad?

    Amúgy sokminden okozhat még lassulást, nem feltétlenül gépi az ok, lehet szoftveres is: pl. videókártya driver hiánya (nálam ettől nagyon szaggatottan jeleníti meg a dolgokat), túl sok plugin a FF-hez, de akár egy agyonmoddolt buhera winfos is kiakaszthatja a dolgokat...

    a jusched az a java updaterje, nem zavar sok vizet.

    Szóval sorrendben: minden driver friss? nem futtatsz egyszerre túl sok programot, ami lefoglalja a memóriát? milyen a windows, buhera, untouch, vagy eredeti?

    Ja és használ google chromeot :D

    szerk: saddalim rég járt már erre, a banner se jön be :/
  • dragon11
    #10597
    Sro client 231mb*


    bocs
  • dragon11
    #10596
    Köszi a válaszokat. Míg nem formáztam le SP3 volt rajta, mert az egyik frissítéssel letöltötte..

    A gép configom:

    Alaplap:Msi 915P Combo2,Cpu:Intel Pentium 4 3,06Ghz 1-mb cache ,Memória:PQI 2*512 DDR2 533Mhz,Videókártya:Asus, Ati Radeon X550 512MB PCI-Expressz,Táp:450W,Winyó:Samsung 160Gb 7200PRM

    Nem egy mai darab, de eddig jó volt. A feladatkezelőt most nézem, firefox 101mb, msn 76mb és a SRO client 138mb-ot eszik. Aztán a firefoxhoz a plugin-container.exe(nem tom mire jó) 25,5mb, valami jusched.exe 33mb ramot eszik

    valszeg ezzel a gond?:S
  • ratgab
    #10595
    Azt írják sok angol fórumon, hogy ez a Vista "gyerekzár" funkciója miatt van: vezérlőpult- felhasználói fiókok--gyerekzár, vagy felnőtt kontroll vagy valami ilyen nevű opciót keress. Ilyen opciót kell ott keresni, hogy van-e ilyen vagy nincs. Amennyiben van ott engedélyezni kell a programot.

    Amennyiben a vezérlőpult területi és nyelvi beállításokban állítottál az oprendszer nyelvén, akkor azt állítsd vissza az eredeti beállításra, állítólag ez is segíthet.

    Majd jelezd, hogy sikerült-e!
  • Prince23
    #10594
    Hi

    Nekem fent van a Winamp és a BS Player Pro. A gondom a következő:
    Zenére winampot használok, filmekre meg BS playert. de valahogy a társításnál amikor filmet nézek állandóan Winampos a file. Mintha a Winamp alapértelmezve lenne, hogy mindent az játsszon le. Már a tököm tele van a sok társítással. Ezterszer megadtam, hogy nekem a filmet BS playerrel játssza le, de baszik rá ez a szar.
  • Fabio Capello
    #10593
    memória?cpu? stb.

    A FF 4 lappal már megesz 2-400 memóriát, de pontosan csak akkor tudom megmondani mi a gond, ha írsz egy gépadatot
  • Cat 02 #10592
    Nem frissít épp ? Vagy vírusirtó csinál háttérben scant?
    Egyébként meg nem igaz, hogy nem tudsz letölteni egy SP3at :D
  • dragon11
    #10591
    UI.: Windows XP Home SP 2 (eredeti, automatikusan frissíti magát folyamatosan)
  • dragon11
    #10590
    Sziasztok!

    Nem rég tettem újra a windowst, alig van adat a gépemen és mégis lassú. Értem ez alatt, hogy megy egy játék, msn meg a firefox 4lapon és egy youtube videót nem tudok megnézni szaggatás nélkül.(Nem a buffer miatt szaggat, mert a videót már betöltötte)


    A vírus kizárható, mert semilyen adatot nem másoltam vissza előző rendszerről + Avira Premium Security Suite mellett vagyok/voltam, tehát.. továbbá ésszel is netezek..

    Nem értem, a friss rendszer(3napos) miért lassúl be..

    köszi szépen.
  • laviki
    #10589
    sziasztok! segítséget kérnék az Art of murder 2. részéhez. már az elején elakadtam. nem tudom a balerina arcán lévő port levenni, illetve az ablakon az ujjlenyomatot már lefényképeztem, de nem tudom a ragasztóval és a ceruzával levenni. ha jól tudom a rendőrnek is kellene adnom egy bizonyítékot de nem tudom mert egyet sem fogad el. ha vki még emlékszik v netán mostanság játszotta, megköszönném ha tudna nekem segíteni.
  • syberia2
    #10588
    de mégcsak besem kezd tölteni, rögtön ezt dobja fel
  • syberia2
    #10587
    2330 4magos procim van
    de 2600as kétmagos kell neki:(
  • ratgab
    #10586
    A tippem az lenne, hogy kevés hozzá a géped! Nem dobott fel egy rendszerkövetelményeket ellenőrző képernyőt, ahol valamelyik rendszerösszetevőd megbukott (piros x vagy valami piros jellel jelöli).

    Egyébként annak a játéknak elég nagy gép kell.
  • syberia2
    #10585
    Helo
    most meg azt kérdezném, hogy Prototype cracket elindítom akkor miért írja ki, hogy you are resticted from playing a game with these ratings.?(Vistám van, talán az nemjó...)
  • pxxl
    #10584
    csak tipp, ami hiba szokott lenni: állítsd át 5.1-ről
  • kopaszjeti
    #10583
    Sziasztok! Segítséget kérnék. A játék /sniper ghost warrior/ pöpecül megy, de abszolút nincs rajta hang. Már javítást direct x-et minden újra raktam mégse semmi. Szerintetek mi a gond???????????
    A segítséget előre is kösz!!!
  • pxxl
    #10582
    elég erőteljesen csak PRÓBÁLJA :D
  • shade3
    #10581
    Köszönöm a GT legends már egész jó, 60-as autók is vannak benne.
    Ezek szerint 60 előttiekre nem nagyon csináltak szimulátort?
  • Fresh Duke
    #10580
    Duke Nukem Forevert nem hiszem, hogy ki fogod próbálni... XD
  • dinomano
    #10579
    GT legends-ben nem régebbi autok vannak? Raadasul fullszim., neked valo; ha veetési elmenyt keresel...
    cikk itt:
    http://www.pcdome.hu/cikk/1748/gt_legends_pc
  • shade3
    #10578
    Jó lenne, de csak 1972-től vannak benne autók, engem meg az az előttiek érdekelnének
  • Prince23
    #10577
    Így hirtelen a NFS: Shift jut eszembe, már ami a tökéletes vezetési élményt próbálja tükrözni:)
  • shade3
    #10576
    Sziasztok

    Olyan autóversenyzős játékot keresek, ahol oldtimer autók szerepelnek
    és le van modellezve a különböző autók vezetési karakterisztikája is.
    Magyarán élethűen vezethető.
    Anno a Need for Speed Porsche Unleashed-ban volt 356, 911, Spider
    Élvezet volt összehasonlítani mennyire más az irányításuk.

    Előre is köszönöm:
    shade3
  • Tucsok04
    #10575
    Üdv!

    Nekem olyan problémám lenne, hogy feltelepítettem a Battleforge játékot és amikor el akarom indítani akkorezt kapom! A gépemen futott már egyszer a játék akkor is win7(32 bit) volt!
  • dinomano
    #10574
    Van 1 8800 GTX-em; most szereztem hozza egy 450 w-os eurocase tapot. megvan a 2 db. 2*6os csatija is a tapnak... Viszont a kartya sajna nem jo az alaplaphoz valoszinuleg...Ugyanis sípolt az alaplap... " 2rövid, szünet 5 vagy 6 hosszu" a sípkód... sztem a GEN1 - GEN2 PCI-e lehet a gond...
    Az alaplapom 775 xfire.
    Ötlet?
  • Kongy
    #10573
    Max emulátorral, de csak az 1-2-t. Viszont konzolon az igazi. Én a helyedben nem PC-t fejlesztettem volna, hanem vettem volna egy PS3-at. God of War 3, Uncharted 1-2, Killzone 2, Heavy Rain, ezek kihagyhatatlanok, és csak PS3-on vannak.
  • Kongy
    #10572
    God of War-t nem fogod kipróbálni PC-n az biztos.
  • Mhosah Myth
    #10571
    Sziasztok! Én olyanban kérném a segítségeteket, hogy most újítottam gépet és az elmúlt 2-3 év játékait szeretném kipróbálni és szeretném tudni mit ajánlotok. Videók alapján gyűjtöttem egy kisebb csomagot és ha kihagytam esetleg valamit ami akkor légyszi szóljatok. Ha esetleg túlságosan OFF akkor bocsi... Köszi

    Crysis
    Far cry
    Dead Space
    Fuel
    Gears Of War
    Dark Void
    Call of juarez 1-2
    Nfs shift
    HALO wars
    Batman
    Company of heroes
    God of war
    Split/Second: Velocity
    gta4
    assassin's creed 1,2
    total war
    dragon age: origins
    S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
    Mass Effect 2
    BioShock 2
    pop
    Resident evil
    Red alert 4
    Avatar
    Star wars force unleashed
    Avp
    Dawn of war2
    Metro2033
    Project origin
    Huxley
    Demigod
    Rage
    Riddick assault on
    Operation flashpoint 2
    Half life ep2
    Fallout 3
    Duke nukem forever
    Splinter cell convicton
    Apb
    Star wars the old republic
    Starcraft 2
    Terminator salvation
    World in conflict
    Command and conquer 3
    Prototype
    Blacksite area 51
    Unreal 3
    Cryostasis
  • Cat 02 #10570
    Általában sorban kell. De pl CoD2-nél elég az 1.3-at feldobni. De ha sorban rakod sose árt :)
  • DPPEZ
    #10569
    Nem! Szépen sorba peccseld fel
    http://xfire.com---> ez 1 hasznos dolog, szedd le rakd föl, patchek is vannak nemotm neked mien játékhoz kell
  • Unipsycho
    #10568
    hali, akérdés az lenne hogy ujonnan indított téma fejlécét hol editálom. köszi.
  • KeSpErTiVe
    #10567
    Hali!

    Csak annyit szeretnék megtudni, hogy általánosan a játékoknál elég a legutolsó patch-et fölrakni és akkor rendesen megy?
  • RaZoK
    #10566
    nem szeretem a guglit, etiáktlan XD

    jól van szeretek csevegni, olyan nagy baj ez
  • zeli
    #10565
    Amúgy kb. egy perc lett volna kikguglizni. ;)
  • Fókameister
    #10564
    Sziasztok. A problémám a következő lenne felraktam a gépre az underground 1-2 -t aztán a pro streetet és az undercovert is persze egymás után. Az összes a menü egy pontján kifagy csak a restart segit. Mi lehet a probléma? Géppel nemhiszem hogy baj lenne mert pl az nba 2k10 simán fut rajta. Meg ugye ezek is elindulnak csak a menüben meghalnak. Előre is köszi a segitséget.
  • RaZoK
    #10563
    én már megoldottam, egy kis off-al, de idegen topikban előbb válaszolnak :D
  • RaZoK
    #10562
    te ez a topik minek van? szartok válaszolni :D
  • dinomano
    #10561
    Segitseget szeretnek kérni. Vettem nemreg egy MSI 8800 GTX-et, de gyenge a tápom, és nem indul el a gép a kártával (sipol)... Szereztem egy 300w-os Chieftec-tápot(amit még nem volt alkalmam kiprobalni)... Egy 1magos P4-es procit, a 8800gtx-et, 2 gb-ramot, DVD-irot akarok "hajtani" a géppel. Elég a 300W teljesitmeny?
    (Az alaplapom egy kb.2006-os 775XFIRE/VSTA...Ez elég ehez a kartyahoz?)
  • RaZoK
    #10560
    sziasztok,

    van ez a régi játék, command & concuer a legrégebbi szerintem

    nagyon szerettem, de nem tudom használni...nem tudja valaki, hogy xp alatt, hogy lehet futtatni ?