11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • Forcee
    #10639
    sziasztok
    windows xp röl akarok átállni windows 7-re és nemtom h megéri e ien configgal:
    core2 E6750 2.68GHz
    2 GB RAM
    ATI Radeon HD 3800 1GB RAM.
    nemnagyon értek az op rendszerekhez és nemtom h gyorsabb v lassabb lenne töle a gép.
  • shamil4mi
    #10638
    tegnap még vígan játszottam a steamon..ma reggel passt kért beirtam...de gondolkodás nélkül rávágta hogy tuzfal probléma....igyhát offoltam a virus irtót és a tűzfalat de semmi ugyanaz..igyhát reinstall majd install megint
    de oda jutottam hogy update-ol és utánna nem lehet előtérbe hozni...a háttérben pedig fut... vki help ??
    van vidi ha zavaros..-----
    ---http://www.youtube.com/watch?v=JREWDHy3Z8A
  • CobraKolibry
    #10637
    Nagy problémám lenne
    Counter Strike Source-m van, legújabbra felpatchelve, non-steam
    Van egy ugyanilyen konfigurációval rendelkező szerverem is, saját gépemről futtatom. Router is van, port is fel van oldva
    A frissítések előtt működött minden jól. Frissítettem a szervert és a játékot is, ugyanazon a verzión vannak. Mikor csatlakoznák a szerverre, kiírja hogy insecure mod-ban vagyok, és restartoljak, hogy be tudjak lépni.Akárhányszor restartolok, mindig ugyanaz a helyzet. Csatlakozok, bevillan a töltés, visszalép főmenübe , és a konzol ugyanúgy kiírja
  • KAKOLUKIA
    #10636
    Köszönjük, minen segítség jól jön.
  • Fantos
    #10635
    ismerek egy kis gamer társaságot továbbítom nekik
  • syberia2
    #10634
    írtam
    válaszolj:)
  • KAKOLUKIA
    #10633
    Az jó lenne.
    Írjál a megadott címre, ott beszélhetünk.
  • KAKOLUKIA
    #10632
    Bocs kifelejtettem:
    a [email protected] lehet írni nekünk.
  • syberia2
    #10631
    segítek ha gondolod végigjátszás magyarítás téren;)
  • KAKOLUKIA
    #10630
    Sziasztok!

    Tudom ez nem ide tartozik, de ehhez nincsen topic.:
    Nekem és még két embernek van egy blogunk:kingames
    Ide keresünk szerkesztőket.Mivel ez egy minioldal és nem rendes munka, nem fizetős csak szórakozás (persze annak aki szeret írni) vagy időtöltés.



    A gond az, hogy nem tudunk valami sok cikket írni, mivel kevesen vagyunk.Szóval a társaságba még 1-2 embert be szeretnénk vonni.Inkább olyan embereket keresünk, akik tudnak tippek-trükköket, filmkritikákat vagy végigjátszásokat írni, ugyanis mi inkább teszteket írunk.Persze olyan jelentkezőket is várunk, akik teszteket írnak, de olyan játékokról, amikkel mi nem játszunk.

    Pl.:horror játékok vagy olyanok amiket csak konzolra attak ki

    Szóaval ha valakinek lenne kedve írni, jelentkezzen!
  • TuxSkajvok
    #10629
    lol
  • dave10000
    #10628
    Sikerült megoldani.
  • dave10000
    #10627
    Üdv.

    Anno 1404 magyarosítással lenne problémám. Aki tud benne segíteni az írjon.
  • syberia2
    #10626
    Akkor valaki a Gimpet honnan tölthetem le .zip formátumban?:)
  • Prince23
    #10625
    A Magyaritasok portálon sokkal többet tudnak segíteni, mint itt. Meg eleve szakeszerűbb oldal is. regizz be oda és kérdezősködj ott. biztos válaszolni fognak majd.
  • syberia2
    #10624
    hello
    most kezdenék el foglalkozni magyarosítás készítésével, és szeretnék kérdezni 1-2 dolgot róla.
    1.: Hogyan találom meg a feliratfájlt?
    2.: Ha csak sima HTML-ben van, lefordítom, de én is úgy akarom hogy kis alkalmazásként magától feltelepítse magát, mit kell tennem?
    Előre is köszi
  • tmartin
    #10623
    Sziasztok!
    Abba a hibába estem a fórumomnál, hogy kivan írva oda felülre, hogy "bejelentkezve:tmartin" ahol itt az van írva, hogy "Ez az általán...". Ezt hogyan tudom eltűntetni? Mivel nekem a Téma karbantartása menünél nem engedi kitörölni azt a HTML kódot ami ezt léthrehozta, mármint kitörlöm és nem engedi hogy rányomjak a mehet gombra.
    Szerintetek ezt meglehet valahogy csinálni? Ha igen hogyan?
  • syberia2
    #10622
    nekem már az 1. pálya sem ment abban:DD
  • foldi6
    #10621
    sziasztok
    Bocsi, h ide irok, de a Heroes 5 topicban nem válaszoltak rá. hátha itt vki tudná.
    Szóval a Heroes 5 Tote-ban a 3. hadjárat (Atyáink dicsőségére) 2. küldetésén (1 kán, 1 klán) nem tudok tovább jutni. Elfoglaltam 3 várat, kettőt a főszigeten, egyet a kis szigeten ahova hajóznom kellett. De a következő vár a főszigeten egy hegy másik oldalán van ahova nem tudok eljutni se szárazföldön, se tengeren.
    Esetleg, ha vkinek rémlik a pálya kérem segítsen.
    köszi előre is.
  • Fresh Duke
    #10620
    Jah, egyet értek.
  • dragon11
    #10619
    Valaki meg tudná mondani, hogy miért indítja újra random szerűen a gépet a híresjóóóóó BS player PRO, mikor megnyitnék egy filmet..?

    szánalom >.<
  • TuxSkajvok
    #10618
    Hali, valaki tudna nekem segíteni abban, hogy "kívülről" is el elérhető legyen a gépem? FTP és HTTP kérésekre kellene időnként (szal nem egy szervert akarok működtetni otthon ) elérni a gépet máshonnan (haverok, suli, stb) A prgk megvannak, amik a szolgáltatással foglalkoznak, tehát localhoston működik a dolog, csak kívülről nem vagyok elérhető... Kipróbáltam a myip-s prgt, de azzal sem oké. Router, egyéb belső hálózat nincs, csak a szolgáltatótól kapott modem.
  • dragon11
    #10617
    Mindenképp frissítsd a videókártyád driverjét, aztán próbáld meg másik tört verzióval.(Esetleg lehet elég a crack is ha más)
  • Doom 4
    #10616
    Most próbáltam először elindítani, de akkor driver és ha nem jo akkor másik verzió. Igen amúgy tört de a furcsa hogy az eredeti játékok meg jól működnek.
  • dragon11
    #10615
    Ugyanezzel a videókártya drivereddel futott előzőleg is a játék? Gondolom nem eredeti, szóval ugyanazzal a verzióval is? Mert ha nem, frissíts videókártya drivert + próbálád meg más tört verzióval is. Őszintén szólva fogalmam nincs miért csinálja ezt. Talán kérdezd meg itt.
  • Doom 4
    #10614
    Jaj abba az üzentbe volt link xD Itt a problémám és ez kétszer egymás után megjelenik:
  • dragon11
    #10613
    Mármint mi a problémád? Írd le részletesen kérlek.:)
  • Doom 4
    #10612
    HAli! Nekem is ugyyan atz a problémám mint az itt leírt kommentben csak nekem a Singularityvel meg a supreme commander 2 vel:
    Nekem olyan problémám lenne, hogy feltelepítettem a Battleforge játékot és amikor el akarom indítani akkorezt kapom! A gépemen futott már egyszer a játék akkor is win7(32 bit) volt!
  • Sas6
    #10611
    na majd atfutom köszi :P
  • Cat 02 #10610
    A modem csatlakozik a netre, a router meg elosztja ezt. Úgy röviden :D
    Bővebben
  • Sas6
    #10609
    Szia, köszi a segitséget, és pontosan mi a külömbség a 2 között?
  • dragon11
    #10608
    Szia!

    Azért nem megy az internet, mert a modem összesen 1gépre tudja a netet egyszerre csatlakoztatni. Ha 2 vagy több gépre szeretnéd, akkor Switch/Router kell.
  • Sas6
    #10607
    Hali nekem egy olyan kérdésem lenne hogy van egy modemem amiből utp kabelen keresztül megy a net az asztali gépbe, és egy usb kábelen keresztül pedig a laptopbamenne.De ha usb-n keresztul akarom a netet akkor kell driver, ezt feltelepitettem a laptopra és látja is a modemetet,felismeri, de csak probál csatlakozni de nem sikerül, mert azt irja hogy érvénytelen IP cim. az asztali gépen van net. Valami öttletet van? Elöre is köszi.
    Esetleg ha beállítanam ugyanazt az IP cimet mint az asztali gépnek is van és nem automatikusra tenném az megoldás lehet?

    Oda a 4-esbe akarnám bedugni.Egy nyomtatokábel kell igazából csak.

  • dragon11
    #10606
    Ati Radeon HD 3850 lehet kicsit sok lenne, de ha később veszel egy Intel Pentium 4es procit(Nyugi, az alaplapod kezeli!), akkor viszont előnyben van.


    De ha nem tervezel, elég egy gyengébb kártya is.. bár én ezt venném. Nem muszáj újonnan megvenni.
  • dinomano
    #10605
    Kérdésem lenne:
    Jelenleg egy Nvidia 8600as tulajdonosa vagyok...a lenti confighoz szeretnem a legjobb videokartyat,amit még el tud "kezelni" ez a rendszer. Az alaplap GEN1-es PCI-e csatolos.
    Ha van egy erösebb kartya,ami passzol még ebbe a configba, az mennyivel jobb mint a jelenlegi aktvi hütéses 8600GT-m?
    Intel Celeron D 331, 2666 MHz (20 x 133)
    ASRock 775XFire-VSTA
    450 W eurocase táp.
    köszi!
    Dénes
  • feróbáró
    #10604
    sziasztok
    blur játékban elakadtam.az 5.ik versenysorozatot csinálom és a második csíkot nem tudom betölteni!!
    ½½Hit multiple cars with 5 barges½½
    ez mit jelent?
    vagy ha valaki tudja mit kell csinálni köszi a segítséget előre is!
  • kabel15
    #10603
    Hát F1 et nyomtam de szerencsére így is rendbe jött.
    Remélem töbszőr nem fordul elő.
    Köszönöm a segítséget.
  • Prince23
    #10602
    F2 kell nyomni ilyenkor. "véletlenül" törlödött egy fontos file. ilyen volt nekem is, de szerencsére bejött utána a win7
  • kabel15
    #10601
    Hello!

    Ma bekapcsoltam a gépet kicsit neteztem majd kikapcsoltam (rendesen leállítás minden) Utána 2 óra múlva be akartam kapcsolni és nem indult. Vagyis elindul de csak egy vonal villogott. Reset után már a monitro sem kapott jelet. Szétszedtem a gépet az összes kábelt megnéztem nem lazultak e ki. Most újra bekapcsoltam és a következő felirat van:
    "Overlocking faild! please enter setup to re-configure your system"
    A 2 választható lehetőseég:
    F1 run setup
    F2 Load default values and continue.

    Most megy a gép nem akarom kikapcsolni. Szóval mi tévő legyek?
    Rakjam fel újra az Xp-t?
    Egyébként mitől lehet ez a probléma?
  • palfigym
    #10600
    Valaki légyszi!!!
    Nem indul a Call of Duty 2 multiplayer mert azt írja ki hogy nem végezhető el ezen a memória terülten az alábbi művelet:read , mit csináljak , hogy jó legyen???
    Már vagy ötször újratelepítettem de még mindig nem jó!