11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • jackoneill90
    #10799
    hali.

    Benni akarok a meglévő logitech cordless rumblepad 2-mhöz egy másik ugyaneilyet. A kettő zavarná egymást? használhatatlan lenne?
  • Murder3
    #10798
    olyan előfordulhat hogy ha cd-s akkor kell hozzá cd is.
  • mangalány
    #10797
    Sziasztok!
    Van olyan, hogy letöltök egy játékot és a hozzálévő crack-el megcrackelem és nem műkszik??? Pontosan ezt írja ki: Please insert the disc labelled ... into your CD drive. A ... helyén a játék neve áll, de az úgy is tök mind1...én csináltam vmit rosszul???
  • kende74
    #10796
    Sziasztok!
    Nem boldogulok a Praetorians magyarositásával.Tudna vki segíteni?
    Előre is köszi!
  • Colton
    #10795
    hello hello:D

    Kérdésem az lenne hogy elromlott ez első router-ünk(linksys) és szereztünk egy másikat egy Netgear-t, összekötöttem mindent a lemez alapján kb 2 percig volt az egyik gépen ineternet, rákötöttem a másikat és a net elszállt, most ha a routerrel bármielyik gépet összekötöm nnincs inetrnet, nem tudjátok hogy hogyan lehetne esetleg megoldani? előre is köszönök mindent, és kellemes Húsvéti ünnepeket.
  • JACKAL89
    #10794
    Sziasztok!

    Nem tudtok olyan játékot, ami végülis hasonló mint a Software Tycoon?
    Tehát van egy céged, játékokat, vagy programokat kell fejleszteni, majd piacra dobni.
    A Software Tycoon is ilyen, csak hát az már idejét múlt:-)

    Előre köszönöm a helpet!
  • Murder3
    #10793
    A fraps helyett tudtok jó játékfelvevőt ajánlani ami nem öli le egy idő után az fps-em?

    ileltve olyan programot is keresek amivel kommentár felvehető és csatolható egy videóhoz.
    köszi
  • szabii98
    #10792
    Helló, segítségért fordulok hozzátok:
    Játszok néhány játékkal ( Napoleon: Total War, World of Tanks, Call of Duty: Modern Warfare 2 ) és hirtelen, lecsökken az FPSem, multis játékokban a pingem is és játszhatatlanná válik az egész. Valaki tud esetleg valami megoldást rá?:S
  • dragon11
    #10791
    Fifa online beta befejeződött, de ki fog jönni vagy e helyett csinálták meg ezt a hótszar fifa online 2-t?

    de egy KICSIT SEM hasonlít a 2 játék egymásra.. kom. nem értem..
  • szabii98
    #10790
    Ha ide írsz, szívesen beteszik (:
  • Agamemnon69
    #10789
    khmmm, ezt a képet: http://www.sg.hu/galeria/1162281318/11622813181301664691.jpg :)
  • Agamemnon69
    #10788
    Bocs, ha nem ez a kérés pontos helye, de légyszi egy modi tegye be http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1301654749 ebbe a topicba bannernak az alábbi képet:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1133542534


    Köszi
  • Fpocok
    #10787
    Dehogy.
    Ez egy ismert hiba. Azt írták, majd javítják.
  • chef81
    #10786
    az zsír! Most sikerült párat játszanom de úgy szaggat hogy alig látok! szar az egész! köszi

  • Prince23
    #10785
    Már használatban van a kulcsod. lehet valamelyik warezmatyi eltalálta...
  • chef81
    #10784
    Sziasztok mindenki! Crysis 2 -vel van egy olyan gondom hogy multiban nem tudok játékba kerülni mert a join után azt írja:serial code is currently in use . eredeti bolti a játék. Mi lehet a gondja?Ha valaki valami helpet
    tud akkor köszi előre is!
  • dragon11
    #10783
    vlki nem tudja h a fifa online játékkal mi lesz?

    már 1napja nincs szeró pedig már 6napja kiírták, hogy vége a béta tesztnek.[tehát utána még volt szeró!]

    és ha nem lesz szeró, akk mikorra várható a megjelenés?
    ingyenes lesz?


    kösz..
  • Firerock
    #10782
    Sziasztok!
    Nagyon zúgott a Gigabyte SuberB tápomban a ventilátor,tűrtem egy kicsit,de aztán rájöttem hogy van egy 12cm-es házventim,viszont az csak max 1200Fordulatos ami a tápban van az meg 2200. Na ma nem bírtam tovább,kicseréltem a ház ventilátorra mert olyat amilyen kell bele nem lehet kapni a környéken. Szóval levágtam az eredeti ventit és a a ház ventilátort átvezettem a tápba(az eredeti házventi helyére van bedugva) hűt rendesen,a táp nem meleg,nem fúj ki meleg levegőt,csak éppen langyos. Viszont egy kis játék után (Crysis 2ben kb 2perc) újraindul a gép,semmi hibaüzenet csak újraindul. Ma vettem még egy házventit hátha a videókártya meleg vagy az alaplap. DE akkor is újraindult. Most újraraktam a Windowst de így is kikapcsol. Több 5letem nincsen! mit ajánlanátok?
  • merlinkaname
    #10781
    Bocsánat XD
    Nem szándékos volt XD
    Sajna beteg vagyok, így csak egy fél órát engedélyezett ma a netezés :(
    De addig is elszántan keresgélek XD
    Ha netán te előbb megtaliznád akkor lééégyszi mond meg a nevét xD
  • Fpocok
    #10780
    Remek... megfertőztél... most már én is tudni akarom :D
  • merlinkaname
    #10779
    Engem már lassan 3 éve idegesít, hogy mi a neve XD
    Anno kb 5 éve még tudtam, de azóta már sajna nem :(
    Vidit én is néztem volna, de egyik se olyan volt amien nekem kellett volna
  • Fpocok
    #10778
    Sajnos videót nem találtam róla neten, pedig kerestem. Sajnos a címe nem ugrik be.
  • merlinkaname
    #10777
    Köszönöm szépen a segítséget, ez már egy jó kiinduló pont számomra :)
  • Fpocok
    #10776
    Az első szerintem egy alap windows 95 OS játék. Emlékszem sokat játszottam vele bent a suliban.
  • merlinkaname
    #10775
    Hali!
    Egy régi játék megkeresésében szeretném a segítségeteket kérném, hátha ismeri vki :)
    A játék címére már sajna egyáltalán nem emlékszem, csak annyira, hogy a két játékot ugyanaz a cég csinálta.
    Az egyik játék egy "csőépítős" játék volt.
    A képernyő alján egy csík volt, itt követték egymást a csőelemek, amiket be kellett illeszteni.
    Jobb oldalon a karaktered volt látható, a különböző tulajdonságaival együtt.
    A másik játék műfaját pontosan nem tudnám meghatározni.
    Annyira emlékszem belőle, hogy különböző formájú elemeket kellett beilleszteni az előre kialakított részekbe úgy, hogy pontosan kitöltse az üres helyet.
    A pályák végén mindig volt egy boss, akik megnehezítették a munkádat azzal, hogy elpusztítottak valamennyit azok az elemek közül, amiket már a helyére lettek illesztve.
    Ha valaki tudja ezeknek a játékoknak a címét az kérem írja meg :)
    Előre is köszönöm szépen
  • pasztva
    #10774
    Uraim! Kérem segítsetek! Megsérült az egyik kedvenc játékom lemeze, minden adatott elvesztettem. Ez a játék a Gothic 2 Night of the Raven. Napok óta keresem a neten, de sehol nem találom, illetve németül és oroszul ráleletem, de nekem angolul kellene. Ha valaki tudja honnan lehet letölteni (free)akkor legyen oly kedves és adja meg a hely címét.
    Előre is a legmélyebb hálám!
  • Fpocok
    #10773
    3.3 as szerintem elég lesz.
  • Bronx South
    #10772
    Hát nekem egy erős 4 mag van, remélem össze fogom tudni hozni a műsort. Köszi a segítséget.
  • Fpocok
    #10771
    Emlékszem anno nagyon sokat játszottam az egyik részével, imádtam.
    Jelenleg max PS2 emulatorral lehet játszani. Szerintem elég stabil, nagyon sok játékot lehet rajta játszani közel tökéletesen. Viszont jelenleg csak a két magos procit támogatja... legalább is amikor utoljára néztem. Szóval egy erős két mag kell a program és játék futtatására. Olyan 3.2ghz es magokkal. Szóval azzal próbáld meg. Elvileg van topikja is... működő ps2 emulátor néven. Azt hiszem.
  • Bronx South
    #10770
    Üdv ! Szeretnék játszani az Ace Combat két legújabb részével, a 6 -al és az Assault Horizon -al. De sajnos mindkettő az elődeihez híven konzolra jött ki. Megoldható valamilyen emulátorral hogy pc-n is játszhassak velük, esetleg tud valaki valamilyen megoldást ?
  • JethroHUN
    #10769
    Nem hiszem, de megpróbálom kisebben.
  • Fpocok
    #10768
    Sajnálom, ennyire nem értek hozzá.
    És az nem lehet, hogy túl nagy a mérete? Tudom, hogy van olyan fórum, ahol túl nagy képet nem lehet belinkelni.
  • JethroHUN
    #10767
    De pont előttem valaki használta ugyan azt és neki megjelentek, utánam is akart valaki képet berakni és neki sem sikerült. Van bármi köze pl böngészőhöz? vagy annak a bővítményeihez? Flash Block, Adblock, de engedélyeztetve van az sg.hu
  • Fpocok
    #10766
    Van amit nem enged... úgy tudom. De nekem pl a tinypic oldallal nem volt gondom, mindent be tudtam linkelni.
  • JethroHUN
    #10765
    Imént akartam képet beszúrni egy topicba 5ször próbáltam és egyszer sem sikerül, 2 különböző képfeltöltő oldallal. VIP szolgáltatás lett vagy mi?
    Más ötletem nincs, hogy mért nem jó
    kephost és imagerzt használtam.
  • Willenbrock
    #10764
    Kösz.Szegényes angol tudásommal a nagy betűket megértettem de az egész sort azzal írtam,nem jutott eszembe hogy így értik.
  • Fpocok
    #10763
    Ott van mellette egy betűkombináció. Abból kell kiírni a NAGY BETŰVEL írtakat.

    eSunUj35nBzaShw
    Ez van nekem. Tehát én ezt íróm be:
    SUBS
  • Willenbrock
    #10762
    Ezen az oldalon a regisztrációnál a no spamos mezőbe semmit nem fogadott el.Mit lehetne beírni ami megfelel oda?
  • stargatelost
    #10761
    Köszi szépen, ezek azok :)
  • Fpocok
    #10760
    Első az a Darkest of Days. Időutazós FPS.

    Második szerintem a Dead To Rights 2. Bár ez TPS és szerintem csak konzolra van a második része.