11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • kisokka
    #10759
    Bocs, rossz topic.
  • kisokka
    #10758
    Ja amit én szeretnék, nem tudja valaki hogyan lehet külön portot nyitni a le és feltöltéseknek?Előre is kösz.
  • kisokka
    #10757
    Futtasd XP kompatibilitással, vagy Asztal-összeállítás letiltása, esetleg mindkettő.Ha nem megy valamim W7 alatt, akkor ezekkel általában meg tudom oldani a problémát.
  • stargatelost
    #10756
    Üdv!
    Kettő játékot keresek, egyiknek sem tudom a címét... de mindkettő mostani, nem lehet pár évesnél idpősebb

    Az első: egy időutazós játék, valami gömbbe kellett belemenni, és visszavitt az időben valahova az újkor hajnalára. FPS

    A második: erről kevesebbet tudok, de hátha ennyiből kitalálja valaki. Egy kutyával lehetett menni, de azt hiszem emberrel is. Talán fps játék volt, egy videót láttam róla csak még régebben. Ebben nem vagyok biztos, de talán lehetett váltogatni a két karakter között....

    Köszi a segítséget!
  • szabii98
    #10755
    Hali!
    Felraktam a WIN7et, és hozzá még 2 játékot(ACII, World of Tanks) és valamilyen okból egyik sem indul el. :(
    Valami esély van rá hogy induljon? A WoT launchere elindul, de a játék már nem, az ACII kifagy és nem indul. Valaki nemtudja mitcsináljak?
  • Fpocok
    #10754
    Sziasztok.
    Van egy régi játékom. Turok2. Na most windows 7en valamiért állandóan kifagy és az fps is ugrál, ami miatt néha nehézkes az irányítás. Na most nálam ez a legjobb FPS, mindent megtennék, hogy játsszak vele. Két lehetőséget látok: vagy felrakok egy windows xp-t (Neten olvastam, hogy úgy jól megy.), vagy valami xp emuláló programot. Erről kellene több infó, ha tudtok valamit egy ilyen programról, akkor szóljatok. Tapasztalatok, ilyenek. Az a vicc, hogy a Turok első része gond nélkül ment a jelenlegi op rendszeremen.

  • Prince23
    #10753
    Még csak most látom, hogy elérhető a win7 service pack 1 csomag. fel kell tenni? mert a win updatenél nem volt bepipálva.
  • Prince23
    #10752
    Megvettem, és így tényleg működik :D
  • Rage47
    #10751
    Meg kell venni az új verziót.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tirexi is megvette
  • Prince23
    #10750
    Akadt egy kis gondom

    Nem működik a Fraps progi. Indítanám, de semmi reakciót nem csinál, nem jön be az ablak, stb.

    régebbi verziónál is ezt csinálja. C-re telepítem mindig, van hely a merevlemezen am.

    vmi ötlet esetleg?
  • Ricardos
    #10749
    Annyit szeretnék hozzátenni, hogy ez a kérdőív nem annyira a játékra, hanem inkább a játékosra koncentrál, és tudom, hogy ez önmagában nem alkalmas a pontos ennek a hallatlan izgalmas világnak a feltérképezésére. A kérdőívem után épp emiatt szeretnék majd mélyebb interjúkat is azokkal, akik benne lennének. :-)
    Ezzel a kutatással szeretnék hozzájárulni ahhoz is, hogy a negatív előítélekből sikerüljön kibújni a játékosoknak, és valóban egy pontos valós kép legyen erről az egészről. :-)
  • Ricardos
    #10748
    Sziasztok!
    Egy olyan kutatáshoz kérném a segítségeteket, amelyben az online szerepjátékosok világát szeretném minél jobban megismerni. Ha érdekel Téged ez a téma, és szeretnél ebben a kutatásban segíteni, kérlek, töltsd ki ezt a kb. 15 perces kérdőívet (amelyet eddig már több mint 1000 MMORPG játékos töltött ki). Ha esetleg van olyan ismerősöd, akik ilyennel játszik, kérlek, küldd tovább nekik ezt a linket.

    http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/408541991/

    Nagy örömmel venném, ha válaszadásaitokkal vagy a kérdőív továbbküldésével hozzájárultok e kutatás sikerességéhez. :-)

    Köszönettel: Richárd

  • Kongy
    #10747
    Üdv! nem tudtok olyan oldalt ahonnan angol nyelvi fájlokat lehet letölteni játékokhoz? kb olyat mint a magyaritasok.hu, csak épp angol nyelvi patchekkel.
  • dragon11
    #10746
    üdv,

    haveromnak van egy ideje logitech rumblepad 2 gamepadja, s eddig tökéletesen működött.. majd 1idő után nem ismerte fel a gép [USB csatlakozásánál].. elvitte szervízbe -> kábelt kicserélték .. de továbbra se jó.

    Viszont világít, a vibration gombra vibrál. Tehát működik.

    windows 7 az oprendszer, s hozzá való driverrel próbálta..

    -mi lehet a probléma?

    köszi előre.
  • anonymus21
    #10745
    Hello
    Én a star wars empire at war gold pack-et töltöttem le. Az empire at war megy de a forces of corruption nem. Hiába crackeltem amikor elindítom semmi sem történik
    valaki segítsen pls
  • anonymus21
    #10744
    Hello
    Én a gold pack-et töltöttem le. Az empire at war megy de a forces of corruption nem. Hiába crackeltem amikor elindítom semmi sem történik
    Valaki segítsen pls!
  • Vincy114
    #10743
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy amikor Team Fortress 2-ben elkezdi betölteni a szervert, hirtelen kiírja hogy: Nem lehet létrehozni a Direct3D eszközt.
    Eddig jól működött a játék, nem tudom hogy mi történt vele. Vidkarim: Ati Radeon HD 4600. Op. redsz.: XP
  • taybor28
    #10742
    Sziasztok!
    Call of Duty 2 Frag movie-t szeretnék csinálni és az lenne a kérdésem, hogy tudom eltüntetni az idő visszaszámolást és az eredményjelzőt a bal felső sarokból és amikor lelövök valakit akkor csak a bal oldalon jelezze és a képernyő alján ne jelenjen meg hogy: "You killed sanyika"?
    Azért kérdezem itt mert a cod2 fórumban nem segítenek...
  • szabii98
    #10741
    Üdv,
    előző problémám megoldottam, de most van egy új.

    ezt akarom telepíteni(Empire Total War), de nemtudom mert ezt írja ki. Valamivel megjavulhat? vagy tudok vele csinálni valamit ?:S
  • Fabio Capello
    #10740
    Left 4 dead sorozat, CoD

  • szasza476
    #10739
    Sziasztok!

    Az a problémám hogy letöltöttem a netről a winter sports 2011-et. Szépen telepítettem,de amikor el akartam indítani kérte a cd-t. A crack mappát átmásoltam abba a mappába ahová fel lett telepítve, de még ezek után is kérte a cd-t.Tudna valaki segíteni vagy elmagyarázni a crackelést?

    előre is köszönöm
  • szabii98
    #10738
    Helló!
    Sok játékomnál előfordult már, hogy nem veszi be az Enter-t(NFS:PS, GTS)
    Most akartam kicsit Fifázni(11), és itt sem veszi be az enter-t. Persze, egérrel jó de az több idő mint entert nyomogatni :D
    Ötletek, mitől javulhat meg?:S
  • Hetzmann
    #10737
    Sziasztok lenne egy kérésem letöltöttem a mercenaries.2.world.in.fla.
    játékot és kellene nekem aregisztrácios kod.
    köszönöm
    Laci
  • robi25
    #10736
    Sziasztok a következő kérdésem lenne, tudtok e pár olyan pc-s játékot amelyben van normális co-op mod amely lanban tólható és nem kétemberes.Lehet régebbi is. Köszönöm
  • Cat 02 #10735
    + LEGOs cuccok (SW, Indiana Jones)
  • Cat 02 #10734
    Régi Rayman, új Rayman Raving Rabbids.
  • morleone
    #10733
    sziasztok!

    5leteket kérek, milyen játékokkal tud egy 3 éves gyerek játszani?

    gépet telepítek, aztán ismeritek, hogy ilyenkor milyen extra kívánságok vannak... :D
  • Sas6
    #10732
    sziasztok, segitséget kérnék abban hogy van 1 laptopom, most telepitettem ujra a rendszert mivel ha flash jatekot ha jatszol vagy videot nézek akkor belassul az egész gép, volt mar 1 kék halál is. Formatálás utan is ugyan ez a probléma, eddig nem csinalta cask 1-2 honapja kezdte el, milehet a probléma valami öttletetek van?

    Elöre is köszönöm !
  • Menő
    #10731
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan problémám, hogy nem indul a rendszer 2 XP van telepítve a gépre 2 külön winchesterre és ha az egyiket el akarnám indítani akkor, lefagy a gép. A másik Xp tökéletesen működik csak sajnos egy csomó oylan adat a másik rendszeren van. A válaszotokat előre is köszönöm.
  • Cat 02 #10730
    Left4Dead ?
    Mi lanon ezekkel szoktuk: Quake 3 Arena, UT, CoD1, Flatout2, C&C Zero Hour.
  • CAC
    #10729
    Sziasztok!

    Alien swarm szerű játékot keresek. A lényeg, hogy lanparty-n, esetlen neten játszható, egyszerű, szórakoztató legyen.

    Tud valaki ilyet?
  • Fabio Capello
    #10728
    ha bele van égetve a felirat, akkor sehogy. ha két külön fájlban van, egyszerűen töröld a franciát.
  • ThisZip
    #10727
    Sziasztok!

    Remélem valaki tud segíteni a problémámban. :)

    Az a problémám, hogy leszedtem egy filmsorozatot és alapból rajta van a francia felirat. Szeretném leszedni/letiltani ezt a feliratot, de nem tudom. Ha a magyar feliratot akarom lejátszani, akkor a két felirat egyszerre fut lejátszáskor.

    Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám megoldani, hogy csak a magyar feliratot játsza le?

    Amúgy VLC playert használok, ha más lejátszó szükséges, akkor ajánljátok fel.


    Köszönöm!
  • BenceYCE
    #10726
    CoD1, NFS HP2, NFS UG1, de ne vegyél rá mérget.
  • Kongy
    #10725
    Passziánsz, Flipper, Fekete özvegy.
  • Sanyi123
    #10724
    csáó! leírnátok pár játékot ami megy ilyen gépen? celeron 2400 mhz,
    512mb ram, ati radeon 9800 pro 128mb videokártya
  • balcsi70
    #10723
    Sziasztok. Nem tudom jó helyre írok e de ha nem akkor bocsi.
    Tud valaki profi billiárd(pool) programot? Vagy valami jó oldalt ahol konkrétan ki tudom választani az ellenfelet?(vagyis akit én akarok).
    A jójátékon kívül persze.Van még egy oldal az nagyon élethű,csak ott az a baj hogy ott a szerver generál egy játékost(és nem azt akit én ismerek vagy akarok).Előre is köszönöm a segítséget.Ha nem jó helyre írtam dobjatok egy linket.Előre is köszönöm.
  • dragon11
    #10722
    már megy, kösz azér:D

    regisztrálni kellett :)
  • Cat 02 #10721
    Simán Windowsban megy ? Mert volt régen olyan bug, hogy ingame nem :/
  • dragon11
    #10720
    team speak 2be működött a push to talk elég jó ideig, most meg arra eszmélek, hogy nem.. és hozzá sem nyúltam^^

    beállítottam más gombra még úgy se jó, ha simán dumára állítom se jó.

    wtf?