11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • Kisjuszker
    #10839
    HELP ! :D tud valaki valami okosságot mondani arról hogy a Witcher 1-et tegnap nyomtam ki és a mentését nem ismeri fel azaz nem talál betöltendő karaktert a második rész. Mert csak azért mert tök uncsi lenne ha végig elmagyarázná a sablonos múltat mikor azt én végigtoltam. Segítsetek KÖSZI :)
  • szabii98
    #10838
    Pipa, megoldva.
  • dragon11
    #10837
    Hali,

    Vlki tudja miért csinálj azt a Fifa 2011be hogy nyomom az E(futás) előre + jobbra nyíl kombinációt ez tökéletesen működik, viszont ha a balra szeretném csinálni ezt az egészet akkor a gép pittyog és nem csinálja..


    valakinek van 5lete? segítsetek plz (:


    jah meg még mindig csinálja azt a hülyeségét, hogy nem reagálra a parancsaimra.. van h 4x kell megnyomni a lövést és csak elgurítja.. passzról ne is beszéljünk ! :( eddig nem csinálta..


    köszi.
  • Evicske51
    #10836
    Sziasztok!
    Keresem a Nicky Boom játék teljes verzióját. Tud valaki segíteni?
  • szabii98
    #10835
    Újra előjött a problémám, megint rájött a gépemre az FPS és Ping csökkenés.
    Valamint a GTA IV magától kifagy, a 2. szöveges résznél nemmegy tovább.
    Kis help ? :/
  • barmi
    #10834
    OMG, asszem megvan a megoldás ... ezt a qrva kompatibilitási nézetet kellett kikapcsolni ... éljen ! fff :PP
  • barmi
    #10833
    Basszus! IE9 alatt (win7) nem látom az SG posztokat csak ha bejelentkezek ... Ez mért van? Win xp és ie8 kombóval ez a probléma nem jelentkezik . Mi a fene ez? Eddig semmi ilyesmi nem volt . wtf?
  • dragon11
    #10832
    az a poén, hogy csak néha csinálja.. pl most ma eddig teljesen normális.


    majd ma kipróbálom másik gépen, de az a baj télleg hogy csak néha csinálja, így több órát kell szórakozni vele hogy kiderüljön..
  • BenceYCE
    #10831
    Kontakt hiba v kábeltörés.
    Más gépben megy patentul?
  • dragon11
    #10830
    üdv,


    Van egy Gigabyte GM-M6800as optikai egerem, 2éves lehet maximum.

    mostanában nagyon furán viselkedik, de úgy mindenben. 1kattintásra van hogy kettőt, vagy TÖBBET érzékel és ha odébb húzom a kurzort akkor is érdekesen viselkedik, de ez is csak NÉHA.


    viszont ez elég zavaró..

    5letek ??


    v sztetek kiment benne vlmi léptető és új egeret kell venni ?:(
  • Fpocok
    #10829
    FF alá van valami ignore cucc? Hogy ne lássam bizonyos emberek kommentjét?
  • dragon11
    #10828
    Gondolom az, amit a neve is takar.

    Control pad: jobb irányíthatóság
    Speed pad: gyorsabb irányíthatóság
  • Forcee
    #10827
    sziasztok
    lenne egy olyan kérdésem a gémerekhez h a profi egérpadoknál mi a különbség a control pad és a speed pad között? mert árban ugyan annyi de mi a gyakorlati különbség?
  • browing
    #10826
    Megvan a Victoria 2 nevű játék ami eddig fent volt a gépen, nem volt semmi probléma aztán a paradoxos forumról töltöttem le hozzá egy módot ( de ez most mellékes ) a lényeg a mód nem volt jó a játék nem indult. Letöröltem a gépről aztán újra akartam telepíteni, hogy újra csak a "szűz" game legyen fent. Na és itt van a probléma, hogy amikor rámegyek a setup-ra az installShield betölt és annak a végén kiírja, hogy ,,A classfacroy nem tudja lekérni a kért osztályt" és telepítés leáll. Amúgy ugyan ez problémám van a másik paradoxos játékommal Heart of Iron 3-al is.
    Ez a probléma az egyik napról a másikra jött, szóval úgy gondolom, hogy valami gond a gépemmel lehet, valami megváltozott aminek nem kellet volna...
    Ha valaki tudja a gyógyírt amit meg is oszt velem, annak előre köszönöm!!
  • Fpocok
    #10825
    Valaki megtudja mondani, hogy tudok letiltani embereket sg forumon? FF-ot hasnzálok.
  • Kiskavics
    #10824
    THX.
  • Zeller01
    #10823
    Segítsetek, legyetek szívesek!
    Végre be tudtam lépni, és nagy csodára pont ide! Külföldi szolgáltatótól internetezek és olyan probléma lépett fel, hogy nem tudok belépni egyes fórumokba. Az, hogy melyikbe igen, az teljesen véletlenszerű. A jelenség a következő, beírom a felhasználói nevemet és jelszavamat, ezután tölt és visszajön a fórum oldala, ahol írja... "ebben a fórumban csak regisztrált felhasználó..." (tudjátok). A szomszédom szintén ennél a szolgáltatónál van és neki is ugyan ez a problémája. Azért írok hosszan, mert nem tudom be tudok ide lépni még 1x :) Ha, internetkávézóból próbálkozok, akkor megy. Egyik fórumon ki tudok olyat pipálni, hogy "ne korlátozza erre az IP címre" és utána azonnal belép. Freemail, torrent mennek, de pl az SG, vagy a SPHQ sajnos egyáltalán nem. A szomszédnál a torrent sem megy (azt hiszem a majomparádé).
    Aki tud segíteni és leírná mit tegyek, sokat segítene! Köszi
  • Fpocok
    #10822
    Total commander, beállítások, általános beállítások, baloldalt képernyő, jobb oldalt legfelső rublikát bepipálni.
  • Kiskavics
    #10821
    Hello!
    Nem tudja valaki hogyan lehet a fájlokat láthatóvá tenni?
  • foldi6
    #10820
    sziasztok
    egy kicsit elakadtam a Witcher-ben, az I fejezetben nem tudom kinyírni a bestiát.. Próbálom életbe tartani a boszi lányt, h gyógyítson, de gyorsan leverik a kutyák. Van esetleg vkinek vmilyen tippje??? Vagy nem lehet-e a nehézségi szintet játék közben visszavenni, mert hardon kezdtem és lehet hogy most jól jönne. köszi előre is
  • Prince23
    #10819
    Hi all!

    Nem tudjátok, hogy miért van az, hogy kikapcsoltam a gépet, és a monitor 10 percenként bekapcsolódik...? és utána ki. DVI csatlakozásban van.
  • BenceYCE
    #10818
    Ha jól rémlik ott is meg xp-n is.
  • Kiskavics
    #10817
    Windows 7-en?
  • BenceYCE
    #10816
    Itt
  • Kiskavics
    #10815
    És hogyan engedélyezzem?
  • BenceYCE
    #10814
    Engedélyezd a mappa beállításainál, ha z ismert fájltipusok kiterjesztését lásd. Ezután a pont után lévő .lnk kiterjesztést állítsd vissza a wordpad kiterjesztése helyett.
  • Kiskavics
    #10813
    Jó napot!
    Az lenne a problémám hogy véletelenül az összes parancsikont az asztalon Word Pad kiterjesztésűvé változtattam.Meg lehetne oldani, hogy újra normális parancsikonok lennének?
    Pls help!
  • Wolfsnack
    #10812
    üdv! volt sok éve egy magyar, böngészőben játszható szöveges játék, egy csajt kellett meghódítani, konditeremben, meg szauna, és ha jókat válaszoltál akkor le lehetett vetkőztetni, fotók voltak és beszélgetni kellett a csajjal, game over volt ha nem jött össze a dolog
    már nem tudom hogy hívták ezt az oldalt
    meg esetleg tudtok még ilyen szöveges alapú csajozós játékokat?
  • CsabiPécs
    #10811
    Elnézést kérek, közben rájöttem mit kell csinálni.
  • foldi6
    #10810
    Sziasztok
    lehet h rossz helyre írok, de csak ezt találtam
    ujra elővettem a witcher 1-et, de nem tudok a sáskán túl jutni, nem tudom a harangokhoz csalni... tud vki segíteni?
  • CsabiPécs
    #10809
    Sziasztok. A Juiced 2. játékkal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Elakadtam a játékban, azaz, azoknál a futamoknál nem tudom mit kell csinálni,ahol zöld háttérben van egy ember fej és egy dollár jel.Sok variációt próbáltam már,de sikertelenül. Köszönöm előre is,ha valaki segít.:)[IMG]http://[/IMG]
  • Prince23
    #10808
    HI

    Nem tudja valaki egészen pontosan, hogy miért laggolok mostanság a multis játékokban? de nem csak itt a gond, hanem a böngésző is nagyon lassan jön be. de ha bejön, utána lehet böngészni simán. sokat kell várni. Pl Black opsnál kb 2 percet kell várjak, míg be enged a multi FŐMENÜBE! BC2 -vel orbitálisan lagg van, Medal of Honor Airborne és 2010-es változata be sem enged a multi térképbe. BRINK-nél szitén ez, egyáltalán nem tudok multizni:S Timed out!

    volt már modem, router restart is
    speedtest tökéletes, ping 15 ms.

    na erre varjatok gombot, mi a baj lehet a nettel?

    UPC a szolgáltató.
  • DaniSun
    #10807
    Érdeklödni szereretnék, hogy a Dragon Age 2-t letöltöttem már többszőr is újra telepítettem minden féle verzióba és teljesen jól müködik a játék minden tudok csinálni egyedül menteni nem tudom a játékot és haveromnál meg tök jól müködik tud menteni is. Már elhoztam tőle is a játékot és ugyan az megy minden csak menteni nem lehet!!! Mit tegyek valaki segítsen pls.
  • Monoton
    #10806
    Üdv!

    Kesesek egy regebbi kisjatekot (ügyességi) :)

    Labdát (golyót) kell benne irányítani (AWSD + space). Különféle pályák voltak, időre ment, meg gyűjtögetni is kellett valamit. (azt hiszem)

    Sajnos több infó nem jut eszembe, annyi hogy nem a Neverball az :) Ja és 5-7 éves lehet kb.

  • CuGa
    #10805
    Hello! Segítség kéne a Flatout 2 ben néhány mapnál Zlib error (-3) felirat után leáll. Nincs valakinek valami javítása erre a problémára
  • Colton
    #10804
    Hello Hello:D lenne egy kérdésem van egy ATI HD2600-am 32bites xpm sp-am most telepitettem ujra agépet feltettem a legujabb drivert és ujra inditásnál ezt nyögi be:"Nincs ATI grafikus illesztő telepítve, vagy az ATI illesztő nem működik megfelelően.
    Kérjük, telepítse a megfelelo ATI illesztot az ATI hardverhez, vagy konfigurálja azt az aticonfig haszálatával."
    Tud valaki rá valami megoldást? előre is köszönöm
  • linkinke
    #10803
    Segítség kellene valami probléma van a gépemmel nem tudok hamachival / tunngleval lanon játszani haverokkal mert nem látom az elkészített szervert vagy engem nemlátnak... PPPoE netem van ha esetleg valaki tudna segíten azt megköszönném, már próbáltam gép újrarakással de úgy se jó!
  • Cat 02 #10802
    http://www.widescreengamingforum.com/

    itt vannak megoldások
  • kriss95
    #10801
    Nem tudja vki,hogy a régebbi játékokban hogyan lehetne beállítani azt, hogy a widescreen-es(manapság már minden monitor és kijelző ilyen) laptopomon fussanak a gamek 1366*768-as felbontásban?
  • Prince23
    #10800
    Hi!

    Tegnap valami a gépnél reccsent. újra is indult. Azóta az a gondom, hogy 10 percenként kifagy a játék, bármilyen játék.

    Szerintetek a VGA hibásodott meg vagy a processzor. Netezésnél nincs gond amúgy.