11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • Macilaci235
    #10879
    előbb azt kell?
  • Macilaci235
    #10878
    még nem vagyok regisztrálva
  • Fabio Capello
    #10877
    Kitöltöd, utána töltheted.

    #10875: driverhiba gyanús, lehet hogy egy alaplapi driver frissítés megoldja, nekem annak idején az volt a megoldás.

  • Macilaci235
    #10876
    helló valaki tudna küldeni egy linket ahol le tudom tölteni a bf play4free-t ?
  • CSU909
    #10875
    Sziasztok
    Kérnék egy kis segítséget vettem egy laptopot februárba ami ASUS G73JW Core i5 2.53GHz RAM 6 GB 64 bites Win7 VGA Nvidia GeForce GTX460M 1.5Gb és olyan problémám van, hogy Film,Játék, meg maga a windowsba is netes is megfagy pillanatokra kb 10 mp-enként, ujra lett telepítve a windows legfrissebb driverek stb stb és mégis ugyanaz a baj légyszives segitsetek már benne, hallottam hogy lehet alaplap vagy videókártya HELP HELP előrre is köszi.
  • dragon11
    #10874
    senki ?:(
  • precision
    #10873
    miért fagynak ki nálam állandóan a "Chrome Engine" -es játékok? először a Dead Island, ami chrome engine 5 -ös... randomszerűen beakad, kép megáll, hang megy tovább, majd pár mp után egyszínűre vált az egész kép és a hang is beakad... csak a reset segít, meghal az egész
    a másik chrome engines játék a sniper ghost warrior, ami csak chrome engine 4 -es verzióval rendelkezik... a hibajelenség ugyanez

    configom:

    ASUS M2Ne
    AMD X2 3800+
    3 gb ddr2 800
    ati radeon hd4670 512 ddr3
  • Doom 4
    #10872
    Hali! Azt szeretném kérdezni, hogy én felraktam a saját gépemen a C&C 3-at és a kiegészítőjét a KW-t. De szeretnénk játszani hamachin, de a havernak lassu a netje és nem akarja letölteni. Én áthoztam neki a feltelepített játékot, rámásoltuk a gépére, a kiegészítőt meg felraktuk az eredeti dvd-ről. A probléma az, hogy nem érzékeli a gép a sima C&C 3 at. így nem tudunk tudjuk le patchelni. hogy lehet azt megcsinálni hogy a "portable" verziót érzékelje a vindows és tudjunk játszani?
  • TuxSkajvok
    #10871
    sziasztok, linuxhoz is tud valaki segítséget nyújtani? :D (suselinux 9.3)
  • Fabio Capello
    #10870
    tdu/tdu2, nfs sorozat, dirt sorozat
  • berczely
    #10869
    Sziasztok!

    Melyik PC-s játékban van a legtöbb autó?
  • dragon11
    #10868
    hali,

    vlki meg tudja mondani mi a retkes szrért nem telepíti fel normálisan a 2009es msnhez a plust?


    kiírja sikerült, azt semmi.. fel se rakja.. nem látom neveket.. de a mappája megvan -.-

    köszi szépen..
  • VWfan
    #10867
    Nem, 11 Gb a 3 ISO + 1 Gb a mappa
    És kösz a segítséget
  • Fpocok
    #10866
    Vagy winrarrral betörömríted és akkor fel lehet szeletelni tetszőleges nagyságú darabokra... pl 1gbos rarok és akkor simán adatként kiírod rájuk. Vagy pedig, bár ebben nem vagyok benne biztos, neroban képfájlként kiírod dvd nagyságú méretekre.

    Bár a végét nem értem..."3 db ISO fájl+ egy mappáról lenne szó." Most akkor nem egy darab fájlt (12gb) akarsz kiírni?
  • VWfan
    #10865
    Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulnék felétek, hogy van 1 kb. 12 Gb-os fájlom ezt egy 8 Gb-os pendraivra valamint egy dvd-re akarom kiírni. Milyen program segítségével tudom megoldani hogy a pendraivra kerüljön 7,5 gb a dvd-re pedig a többi fáj? 3 db ISO fájl+ egy mappáról lenne szó.
  • crackyS
    #10864
    Prototype c. játékot szeretném gamepaddal játszani, de egyszerűen nem tudom beállítani. Optionsnál ott van, hogy keyboard+mouse, viszont más nem választható.
    Ötletek?
  • dragon11
    #10863
    Sikerült megoldani, mégpedig úgy, hogy az eszközkezelőbe beléptem és rámentem hogy a Driver frissítése, a windows meg megoldotta.:)

    de ehhez szükséges volt a driver.

    köszi azért.:)
  • dragon11
    #10862
    hali,


    Van egy Trust WT-1400T típusú webcamom, s anno Innen valamelyik driverrel tökéletesen működött (WIN XP SP 3), de most egyikkel se akar menni.

    Bármelyik drivernél ezt a képet kapom. Egyébként mindegyik telepítése alatt minden programot bezárok illetve a WebCam nincs csatlakoztatva.

    Kép:




    Remélem valaki tud segíteni, köszönöm előre is.:)
  • Fabio Capello
    #10861
    #10848: processzort ellenőrizném a helyedben

    #10850: ha eredeti a játékod, írj a kiadó cég supportjának, elvileg ilyenkor adnak új kulcsot

    #10860: nézd meg van e friss videókártya driver 64 bit alá, hátha csak az a probléma, nekem 64 bit alatt semmi gondom nincs vele.



  • peterr80
    #10860
    Köszi de ez már nem az én kategóriám. Jobb szeretem azokat a játékokat amik a mai kort tükrözik, nem pedíg pl a jövőt. Biztos jó játék, de nem az esetem.
    Bf2 az pl tetszik és max grafikán fut is, de mióta win7 64 bites rendszerem van azóta a talaj sötét foltokban villózik. Ezért keresek utódot. A bf3 ra meg még várni kell.
  • Macilaci235
    #10859
    a battlefield 2142 sztem nagyon jó
  • peterr80
    #10858
    Sziasztok!

    Battlefield 2 jellegü játékot keresek, ami nem ragaszkodik annyira a szük ösvényes küldetésekhez ahol csak előre lehet menni. Ha létezik ijen játék és tudtok róla, légyszives írjátok le a nevét (Címét).

    Köszönöm
  • KaszaN
    #10857
    Senki???
  • Macilaci235
    #10856
    a bf 2142-höz kéne
  • tandya
    #10855
    http://lszclan.hu/downloads.php?cat_id=1
  • Macilaci235
    #10854
    tudna valaki küldeni egy linket ahol le tudnék tölteni egy cd kulcs generátort?
  • Macilaci235
    #10853
    a bf play4free olyan mint cs
  • Kvarc
    #10852
    Sziasztok!
    Ha valaki járatos az Ozworld (World of Oz) világában, rendszeresen játszik vele és angolul is jól tud, kérem írjon privátban. Akadt egy kis problémám, de az angolom minimális.
    Köszönöm.
  • szekrény
    #10851
    battlefield play 4 free , a 2142-t meg felejtsd el ...
  • Macilaci235
    #10850
    Sziasztok!
    valaki tudna segíteni Battlefield 2142-vel kapcsolatban?
    A cd kulcsomat már valaki használja és nekem kéne új cd kulcs.
    Előre is kössz.
  • KaszaN
    #10849
    Ja és...észrevettem, hogy minden játékba amibe dinamikus árnyékok vannak, a tárgy alján sosincs árnyék, néhol baromi ronda.
  • KaszaN
    #10848
    Hali

    Egy olyan gondom lenne, hogy pl elindítok egy játékot, megy rendesen egy darabig, majd el kezd szaggatni, (de nem kell, hogy játék legyen, elég pl a Firefox is), megnéztem minden hőmérsékletet, semmi sem melegedett túl. Aztán később észrevettem valamit. Amikor elkezd szaggatni, előhívom a feladat kezelőt, rákattintok, majd az asztalra vagy bárhova, majd emgin a feladat kezelőre, és helyrejön egy időre. Egy darabig azt hittem szoftver probléma, de a windows újratelepítése után is fenn áll a probléma. Szóval lehet, hogy valami hardveres hiba? Mi lehet a baj???
  • lacihu
    #10847
    Hali

    Lenne egy kis gondom a Company Of Heroes játékkal.
    Az utolsó 2 patchet egyszerűen nem lehet feltelepíteni, mert mindig kiír egy hibaüzenetet.

    "An error occurred while patching this file 'D:\Company Of
    Heroes\WW2\Archives\WW2Data.sga". The patch may be corrupt or the file is may be different from the version the patch was created for. If you cannot resolve this problem, please contact THQ technical support. (Error code 10104)

    Hozzáteszem a játék eredeti és most próbálom 3. alkalommal feltelepíteni.
    Régebben amikor XP-m volt akkor EGYSZER sikerült feltenni de utána többé már nem.

    Mi lehet az oka ennek?

    Természetesen a patcheket jól telepítettem fel, mivel a játék saját maga tölti le őket mind a 3 gigát.
    A ccleanerrel töröltem a gyorsítótáram tartalmát és egyéb hülyeségeket is, de így sem jó.
    A tűzfalam ki van kapcsolva a vírusirtó meg nem hiszem, hogy bekavar.
  • Tusy
    #10846
    #10843 ez még akár a Wolfensteinre is ráillik

    #10845 ha leírod melyik játékról van szó talán pontosabb segítséget kaphatsz. Addig néhány általános:
    - a játék idejére kapcsold ki a vírusirtót
    - a vírusirtóban engedélyezni kellene a játék által használt portot (és/vagy magát a játékot)
  • bizsere1
    #10845
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni milyen vírus írtót használja otthoni LAN-ozáshoz?

    2gép( mindkettőnXP)látjuk is egymást , intrenet kapcsolat is jó, csak ha van telepítve írtó akkor a játékban nem látjuk a másikat.

    Előre is köszi!
  • Grr1234
    #10844
    kellett*
  • Grr1234
    #10843
    Keresek egy játékot, nagyon régen játszottam vele, nem emlékszem a nevére.
    Úgy kezdődött, hogy egy börtönben vagyunk és az ENTER-t kellet megnyomni, hogy a börtön falát szétszedje a fickó. Voltak benne gladiátorok, meg asszem zombi kutyaféleségek is.
  • Kisjuszker
    #10842
    HÁÁHH siker megtaláltam a megoldást :)
  • Kisjuszker
    #10841
    az első rész mentéseit megtaláltam de nem találok a második rész könyvtáraiban oan mappát ami kérné a mentéseket szal ezért várom az ötleteket :(
  • Fpocok
    #10840
    Nem kell bemásolni a mentést egy bizonyos könyvtárba, hogy felismerje?