11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • VWfan
    #10959
    2. linken kiválasztottam és az 1. linkhez vezetett már akkor is, mégis semmi. De azért kösz.
  • BenceYCE
    #10958
    Itt én látok frissebbet is, miért nem ilyenre frissíted? Viszont a problémák elkerülése végett lehet jobb lenne ha itt magad választanád ki, hogy milyen VGA-d van, és az ahhoz tartozó drivert szednéd le.
  • VWfan
    #10957
    Akkor ide is:
    Az mitől van, hogy amikor elindítom a játékot kiadja, hogy a 11.7 AMD driver kell neki, rákattintok az OK-ra és elindul a játék. Ám innentől semmire nem reagál, amikor bejön, hogy PRESS ENTER akkor is semmi. Lefrissítettem a drivert de Catalystban még mindig 11.6 van írva, ezt se nagyon értem (Restart volt)
    Előre is kösz a segítséget!

    Bocs a duplapostért.
  • Fpocok
    #10956
    "1608 unable to create installdriver instance"

    Találkozott már valaki ilyennel? Egy régi játékot akarnék felrakni, de telepítésnél ezt írja ki.
  • dragon11
    #10955
    Kösz a tippet, úgy néz ki most jó.:D
    Mi baja lehetett ??
  • Prince23
    #10954
    Próbáltad ki majd bedugni az egeret? usb-re értem
  • dragon11
    #10953
    Hali,

    Az egerem görgője hülyéskedik; azt csinálja, amit kell (eleinte), de aztán néha-néha be-be rángat az ellenkező irányba.. mi történhetett ?

    Kösz.
  • mate911
    #10952
    Sziasztok leszedtem a játékból ezt a verziót: Fallout.New.Vegas.Ultimate.Edition.MULTi3-PROPHET.
    Az a problémám hogy telepítés és crackelés után nem angol a játék hanem szlovák nyelvű.
    valaki tuna segíteni a nyelvcserében?
  • Prince23
    #10951
    yahoo, skype.

    utóbbi biztos jól műxik alssú net esetében is
  • Firerock
    #10950
    Sziasztok!
    Tudtok nekem olyan windows live messenger helyettesítő programot/oldalt mondani ami lassú internetkapcsolatnál is jól működik.
    Sima wlm is jó lenne szerintem,csak borzasztó sok idő lenne amíg letölti,ha letölti egyáltalán.
    Gyári xp-s messenger pedig nem jelentkezik be valamiért.
  • döme53
    #10949
    Sziasztok!
    A számítógépek világában néhány éves tapasztalatom van, a fórumon pedig teljesen új vagyok.
    Szert tettem egy Samsung series 3 300e s04-es notebook-ra, (Intel Pentium Dual Core B950 2.1GHz, 4 GB ram, Nvidia Geforce gt520mx 512)
    Jó lenne ha valaki megosztaná a tapasztalatait néhány szóban erről a rendszerről, mert szeretném maximálisan kihasználni.
    Említették valahol, hogy a graf. kártya kész a 3d-re. Ez mit jelent pontosan? Illetve milyen játékok futtatására elég? Mert szeretnék beruházni valamire amivel elüthetném az üres óráimat.
    Gondolom a legújabb játékokra biztos nem alkalmas, de hol a határ?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • dragon11
    #10948
    Valaki tud segíteni abban, hogy uTorrenttel miért nem tudok letölteni újabban ?

    Cfosspeed mutatja, hogy max. sávszélességgel töltök, de uTorrent állítja, hogy 0,1kb/s-cel töltök -és ez így is van-.

    Eddig nem volt ilyen problémám.. mi lehet a baj?

    UI.: Ilyen alap dolgok, hogy más fut a háttérben/valami frissít../portforward hiány mellőzzük, mert nem tartozom a kezdők közé.

    Köszi-köszi.
  • 2arc
    #10947
    Sziasztok!

    Abban szeretnék segítséget kérni, hogy 2gigás microSD kártyámat beleraktam olvasóba, ki is írja a gép hogy H: meghajtó, de mikor rákattintanék azt írja nincs ilyen meghajtó.. hogyan tudnám megoldani?
    Köszi előre is
  • SudoSu
    #10946
    A problémám már megoldódott közben. Csak újraraktam a drivert
  • SudoSu
    #10945
    Hali nekem az a problémám hogy amikor elindítok egy DX7-9 játékot akkor nem indul el. Az a érdekes hogy a tegnapi nap még minden működött és semmit se állítottam át és telepítettem. Ma elindítottam volna a Call of duty 2-tőt de azt mondta hogy rossz a DX9 verzióm, na jó letöltöttem egyet de nem telepített semmit mert mivel a legfrissebb volt feltelepítve. Elindítottam a dxdiag-ot és elindítottam egy Direct3D tesztelést és a következőt írja:

    A Direct3D 7 tesztjének eredményei: Hiba a(z) 39. lépésnél (SetDisplayMode beállítása 640x480x16-ra): HRESULT = 0x80004001 (Nincs megvalósítva)
    A Direct3D 8 tesztjének eredményei: Hiba a(z) 8. lépésnél (3D-eszköz létrehozása): HRESULT = 0x88760827 (hibakód)
    A Direct3D 9 tesztjének eredményei: Hiba a(z) 8. lépésnél (3D-eszköz létrehozása): HRESULT = 0x8876086c (hibakód)

    Ez a VGA van a gépembe: ATI Radeon 9250
    A "legfrisebb" driverek vannak telepítve.
    Ilyenkor mit tudnák tenni?
    Köszi!
  • Firerock
    #10944
    illetve ez okozza a kékhalált?
    Vagy ha újraraknám a win-t akkor megoldódna? Elég fos így szakdolgozatot írni:/

    A kékhalál kódja:0x00000007E
  • Firerock
    #10943
    kuka?:/
  • Fabio Capello
    #10942
    nem igazán
  • Firerock
    #10941
    Teljesítmény: 100°%
    Kondíció: 9% Kritikus

    Ezen hogy lehetne javítani?
    "A lemez felületén található 1788 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.
    A szektorok javításának számából ítélve a lemez állapota több lépcsőben romlott.
    A lemez felületén található 7 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
    47390 hiba fordult elő adatátvitel során. Ezt okozhatja az eszköz hibája vagy nem megfelelő adat/tápkábel. Javasolt a kábelek ellenőrzése és cseréje ha lehetséges.
    Ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje még nem lehetséges, csak ha a kondíció tovább csökken.
    Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat."
  • josi
    #10940
    Le kell tölteni és frissíteni a biztonsági drivert a köv. honlapról: www.tagesprotection.com. Telepítés után, ha a Windows rákérdez, hogy megfelelő-e a driver, igent kell válaszolni. Rögtön utána indítható az Anno és megadható a termék kód.
  • játékosnagyi
    #10939
    Hello!
    Tudna nekem valaki segíteni? 1701 eredeti gyári alapjáté, a régi XP-n rendesen működött. Most Windows 7-re lett feltelepítve, és nem akar elindulni. Az összes javítást is feltettük már a seven-m oldaláról.Előre is köszönöm a segítséget.
  • PunkZoli
    #10938
    próbálj ki egy hdd sentinelt, az a merevlemezed teszteli
    milyen sűrűn jelentkezik a hiba?

    ha van lehetőséged egy másik jól működő hasonló procis gépből egyenként cserélj alkatrészeket, hogy melyikkel van a gond így kiderül (ramra figyelj oda kompatibilis legyen)
  • Firerock
    #10937
    Addig leírom mi a hiba:
    akkor is jelentkezik amikor csak simán bekapcsolom a gépet,majd nem csinálok vele semmit,de néha játék közben is.
    Általában az történik hogy 1nap többször is,majd 1-2 hétig semmi.
    Amikor megtörténik a baj akkor kb 1 percig ki kell kapcsolni a gépet,mert nem lehet bekapcsolni,csipog.
  • Firerock
    #10936
    Mit kell tennem hogy kékhalál problémámra tudjatok valamit mondani?
    hol találok valami logot? Vagy fel kell tenni valami programot?
    Előre is kössz
  • PunkZoli
    #10935
    ez a rome total war?

    operációs rendszered milyen? támogatja a játék? dobozon írja milyen rendszereken fut, a minimum gépigényt is nézd meg, bár abba nem köthetnek bele, mikor vissza viszed.. ott mutassák meg, hogy fel tudják installálni a boltban, ha nem megy ott se, a lemezzel lehet a baj
  • gaben666
    #10934
    Hello!

    Nekem is lenne egy kis gondom. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2659351-feature-transfer-error-lent
  • titani
    #10933
    Nah most Internet explorer helyett Firefoxal nyitottam meg így mutatja a hozzászólásokat is :@
  • titani
    #10932
    A Tera online topikban senkiét nemlátom / eggyet kivéve./

    csak a fejlécek vannak a névvel a dátummal,privát,galéria,válasz,sorszám
    de a hozzászólásokat nem írja ki.kivétel eggyet a 870 est

    Más topikokat megnyit rendesen és tudom olvasni a hozzászólásokat.
    /kiv: Assasin's creed revelation
  • Fpocok
    #10931
    Egy hozzászólást sem látsz? LEhet valami olyan script fut az oldalon... vagy csak bizonyos emberét nem látod?
  • titani
    #10930
    Üdv
    Szeretnék érdeklődi, hogy miért van az, hogy itt a játékosok fórumában
    néhány játék topikjába belépve nem jelenik meg a hozzászólások szövege,
    csak a név meg sorszámok,

    pl: Tera online topik , és az Assasin's creed revelation.

    a többi topik normálisan megjelenik és olvasható/legalábbis amiket néztem/
    Tehát mit kéne állítani hogy olvashatók legyenek a hozzászólások ?
    / főleg a Tera online kéne/
  • Macilaci235
    #10929
    valaki adna egy oldalt ahol le lehet tölteni a cod 4 multiját?
  • Macilaci235
    #10928
    helló mindenki
    ps2-vel kapcsolatban hogyha letöltöm a frissítéseket akkor játékokra is lehet tölteni frissítéseket vagy újításokat?
  • nadorij
    #10927
    Hahó
    DCS Black Shark-ban hol tudom beállítani, hogy arcade módban akarok játszani?
    Köszi
  • PunkZoli
    #10926
    ha egyszer beregisztráltad a steamre a kulcsot az ott is marad, ha tudod a felhasználó neved vagy emailed :
    link
  • u16emden
    #10925
    Szerbusztok én kettő játékkal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni
    -Silent Hunter5
    -Napóleon Total War
    a problémám az ,hogy a steam szerverhez nem tudok csatlakozni és így játszani sem tudok (elhagytam a jelszavamat és azt kéri állandóan) hiába telepítem újból a játékokat .
    Valaki tudja mit tehetnék ,hogyan hozhatnék létre új Steam fiókot?
    Üdv u16.
  • tandya
    #10924
    Sziasztok!Én a Rage c.játékhoz kérnék segítséget,ha vki ismeri ugyanis nem tudok menteni ennél fogva már az első pályán sem tudok átmenni,mert a híd után az ajtónál is vmi mentési problémát dob ki.A billentyűzet kiosztást sem tudja menteni.Nagyon megköszönném,ha valakinek van vmi tippje.A patch felvan rakva a tűzfalnak is engedélyezve van.Előre is kössz!
  • Sayron
    #10923
    Sziasztok!Olyan problémám van, hogy a magyarositások.hu oldal valami oknál fogva nem tölt be és nekem nagyon kéne egy magyarítás a Fable The Lost Chapters -hez ha tudnátok egy jó linket hozzá 1000 x kösz!!!!
  • Macilaci235
    #10922
    hogy tudnám elérni az EÁ-t?
  • PunkZoli
    #10921
    direct x legújabb?
    vagy próbálj meg egy újabb hangkártya drivert feltenni, ha realtek akkor www.realtek.com
  • theshark
    #10920
    Sziasztok!

    Nekem olyan gondom van, hogy most már a 4. játékomnál van az a problémám, hogy : NINCS BESZÉD HANG A JÁTÉKBA O.o (zene meg minden hanghatás van, de amikor beszélnek nincsen hangja)
    Pár játék amiknél ez a gondom : - NFS Shift 2
    - Saints Row The Third
    - Driver San Francisco

    Nagyon örülnék ha valakinek lenne ezzel kapcsolatba valami tippje !