11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • foldi6
    #10919
    sziasztok
    A Forklift Simulator játékot szeretném felrakni, ati 3600 hd videokarim van, leszedtem a legujabb drivert de még mindig azt írja ki, hogy az alkalmazást nem lehet elindítani, mert a d3dx9_40.dll nem található.
    Van esetleg vkinek vmilyen tippje. A minimális rendszer követelménynek megfelel a gépem. köszi előre is
  • dragon11
    #10918
    hát.. anno 1602 AD.. de az más beállítottságú, de az is építgetős..
  • cirmi12345
    #10917
    Tudna valaki Simcity-hez vagy Megacity Empire-höz erősen hasonlító, minimális, letisztult grafikájú - lehetőleg városépítő és -irányító - játékokat PC-re? Köszi!
    (linket nem enged beszúrni)
  • dragon11
    #10916
    vlki meg tudja esetleg mondani hogy mi a ....-ért omlik össze a drágalátos adobe flash player úgy 3percenként ?:) CHROME alatt..
  • Pindi
    #10915
    Helló!
    Batman Arkham City x box360 játék,a macskanő karaktert,külön kell aktiválni? Hogy? Hol?
    Köszi
  • Balfars
    #10914
    Hello!
    Lenne egy kérdésem. Amikor Németországban vagyok és fel kell szabadítani az első német várost két tankkal, van egy kis hibám. Úgy a misszió felénél kb kidob a menübe vmilyen hibával, h vmi parancsot v nem tudom mit, nem tud teljesíteni (nem értek hozzá). Ez mitől lehet?

    U.I.: Reliable command buffer overflow.
    Ezzel az üzivel dob ki a menübe. Crackfixet is kipróbáltam már, de úgyse megy át ezen a ponton.

    Üdv: Balfars
  • hungaro
    #10913
    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni, az általam igazgatott topikba szeretnék hó hullást amit láttam már 1 másik topikban még régen! A kérésem pedig az lenne, hogy tudnátok adni hozzá script kódot vagy valamit, hogy Én is kitudja vitelezni a topikba?
  • htr93
    #10912
    nem úgy van hogy a windows7 leszed magának illesztőprogramokat netről telepítéskor?
  • izé91
    #10911
    A segítségetekre lenne szükségem!
    Egyes játékoknál a gépem egy idő után egy pár másodpercre kifagy,ilyenkor a képernyőn szürke alapon fekete ábrák(csíkok,háromszögek stb.)jelennek meg!
    A videokártyával nincs probléma,a rendszer most lett újra rakva,szóval nem tudom mi lehet a probléma.
    A gépigénnyel valószínű nincs probléma!
    Előre is kösz!
  • bobi81
    #10910
    Szervusztok! Battlefield2142-ben kérem a segítségeteket.
    Telepítettem a bolti vásárolt példányomat, majd a gép összeomlott.
    A gép újra működőképessé tétele után újrainstalláltam a a Bf2142, mire közölte velem hogy ez a registrációs kód már használva van.

    Hogyan tudnám ismét használni a saját regisztrációs kódomat?

    Köszönöm, ha segítetek. bobi81
  • Gabesz66
    #10909
    Helló mindenki! Segítséget kérnék!! A napokban kaptam Race on játékot,remekül ment e lemezek bemásolása,majd a végén kiadott egy ablakot,melyben kérte helyezzem be az eredeti lemezt és hivatkozik valami securom nevű baromságra.A lemez eredeti!!Több játékom van a Seven m-től ,azokat simán tudtam kezelni sőt telepítéskor kérték a kódot is.Ez nem kéri,többször próbáltam ,de sikertelenül.Most a sógorom is megvette,de az övé sem indul el.Valami okos tanács kellene
    Köszönöm ha valaki segít!! A Seven m segély vonala életképtelen!!
  • Japep
    #10908

    Hello.
    Nincs véletlenül a Transport Tycoon (OpenTTD) játékhoz hasonló játék, csak újabb és valamivel jobb grafikával? :D

    Köszi előre is. Üdv.
  • syberia2
    #10907
    segítsetek! Néha(újabban egyre gyakrabban) a gép elkezd búgni, a kép elsötétül, a monitor LEDje villan egyet-kettőt, majd visszajön minden. Ennek mi az oka?(vagy egyáltalán a hiba neve is jó lenne:)) ) Hogyan javíthatom ki?
  • kokovs944
    #10906
    Helló all aki játszik Combat Arms Eu-n és van NX e tudna nekem kűldeni egy arany kulcsot a ládához nagyon meg kőszőném HUNutodja a kari nevem nagyon meg kőszőném pls aki tud léci kűldjőn
  • Robi546
    #10905
    Értem, köszi ezt amúgy én már megtaláltam a neten de gondoltam lesz magyarul de hát akkor nincs de azért köszi és inkább angolul olvasom mint a Google Fordítással. :D Azért köszi. :)
  • josi
    #10904
    Szia! Magyarítás sajnos nincs, ha esetleg ez megfelel angolul Ez
    angolul, vagy itt van google fordítás itt
    Talán segítség lesz számodra.
  • Robi546
    #10903
    Üdv!

    Elakadtam egy Barrow Hill című játékban. És valaki nem tudna adni végig játszást és magyarítást ?
    A Magyarítás az nem annyira fontos de az is jó lenne, a végig játszás fontosabb. Válaszokat előre is köszi.
  • FishNoRba
    #10902
    Üdv.

    Segítségeteket kérném.

    Csaknem 3 hónapja használom, az need for speed sorozat, ingyenes online részét, a world- öt. Eddig, a játék velejáróján, a gyakori fagyásokon kívűl, semmi probléma nem akadt, egészen a legújabb patch -ig, a sorozatbeli 959 -es frissítésig. Gyakorlatilag csak én kűzdök ezzel a hibával, fórumokon is, legfeljebb 2008 -as fórumokon találtam hasonlót, kevés válasszal.Maga a probléma, úgy néz ki, hogy a játék indításakór, egy ablak bejötte után, bejelentkezek, de mikor letölténe a jelenlegi tartalmat, kidob egy hibaüzenetet. Mégpedig:



    ("There has ben an error downloading the game. Please, make sure that your connection is working and retry.")

    Ami a lényeges, újratelepítésnél, ugyan úgy, annál a résznél, mikor ezen frissítést töltené, levág. A Wifit is maceráltam, sőt be is kötöttem a géphez, közvetlenül. Egy laptopon, amire csak a probléma fellépte után telepítettem a programot, gond nélkűl fut, igaz, nem feltétlen erre tervezték, és ez meg is látszik. A laptop, másik wifi-n van, de próbáltam már, a hibát produkáló gépről, arra a wifire csatlakozva is felmenni, de semmi. Egy harmadik, szintén személyi számítógépről is megkíséreltem a felcsatlakozást, de ott is, ugyan ugyan ez a hiba. (jelzem, a 2 gép, eddig is, ugyan azon a wifin futottak, és valószínüleg a beállításaik, s az ebből fakadó gond is egyezik.

    Habár a fórumokon, nem találtam sok dolgot, sokan írták már, különböző helyeken, ugyan azon a megoldást.

    Féhivatalos NFS fórumon
    Hivatalos, EA, NFS:W fórumon

    Sajnos az angolomnak köszönhetően, ezt a protos dolgot, nem nagyon bár lehet, ez a titka a dolognak.

    Mostanra, teljesen tanácstalan vagyok, fogalmam sincs, kihez fordulhatnék, így belétek fektetem bizamam, kérem, SEGÍTSETEK!
  • moj1111
    #10901
    SZevasztok!Tudna valaki segiteni abban hogy a dead speace nevű játékban miért forog egyfolytában a kameranézet!Nem tudok játszani vele így!Ha valaki tud segitsen köszi előre is!:)
  • moj1111
    #10900
    É
  • kokovs944
    #10899
    Helló all valaki SOS mért irja azt ki hogy error 204 code ??? amikor el inditom aki tud segitni az irjon pls
  • pasztva
    #10898
    Szeretném ha segítenétek, abban, hogy honnan lehet leszedni a moorowind: arktwend játék végigjátszását?
  • Zolcsi 84
    #10897
    Helló!
    Nekem furcsa kérdésem lenne. Honnan lehet leszedni Steam-en kívűl legálisan a DLC-ket? Hol lehet megvenni vagy valami? Erre tudna valaki válaszólni?
  • Firerock
    #10896
    Srácok miért lehet az hogy néhány játéknál kékhalál jelentkezik? Fifa,Red Orchestra 2 pl megy hibátlanul, a BF3 illetve F1 2011 pedig az indítás utána 2percel kékhalált okoz!
    5let?
  • gary79
    #10895
    brrrrrrrrrrrrrrr.. kössz
  • Fabio Capello
    #10894
    "telepítettem,crack-eltem, patcheltem, magyarítottam"

    Ha ebben a sorrendben, akkor crackeld újra a patchnek megfelelő crackkel (gamecopyworld.com)
  • gary79
    #10893

    Hala!
    Letöltöttem a Medal of honor pacific assault-ot, telepítettem,crack-eltem, patcheltem, magyarítottam és már majdnem elindul, de az utolsó pillanatban kéri a cd-t, ami nekem ugye nincs mi ilyenkor a teendő?
  • anonymus18
    #10892
    Sziasztok .

    Érdeklődnék nem e tud valaki eladó karaktert Kal online s1-s2 ön.

    Pls pm me
  • erikn
    #10891
    Sziasztok!
    Van egy ATI radeon 4800 hd videókártyám és mióta letöltöttem a legújabb drivert(meg akkor alapból felrakta az AMD VISION engine control center-t is)azóta kb 10 perc után kilép a játékokból és kiírja hogy valami probléma adódott. De ha mondjuk az angry birds-el játszok akkor annál nem csinálja ezt. Az lehet hogy az új driver(amit az akkori control centerem ajánlott fel) miatt van ez a probléma?:( Remélem tudtok segíteni.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • PunkZoli
    #10890
    diablo2őt próbáltad? coopban legjobb
  • Tequila
    #10889
    Leírom milyen játékot keresek, hátha van valami ilyesmi :)
    - Fantasy világ, "kardozós/varázslós" :) Hack and slash, rpg stílusú. Tehát leginkább csak "mészésölsz" de közben fejlődsz, kapsz xp-t van valami talent szerűség.
    - Lehetőleg választhatsz classok közül vagy a karaktered fejlesztheted több féle képpen (mint pl. Gothic).
    - Szórakoztató de nehéz és inkább ügyességi/logikai
    - A harc legyen változatos, gondolok itt pl. arra, hogy az Assassin's Creedben van block/dodge/counterattack ha jól emlékszem és ezek ne (csak) a statjaidtól függjenek hanem a skilltől.
    - Az pozitív ha online és lehet co-op vagy egymás ellen játszani.
    Ami NE legyen benne:
    - Ne legyen (sok) párbeszéd, craftolás, sok séta (timesink)
    - Ne eszetlenül kelljen farmolni hanem inkább izgalmas csaták legyenek.
    - Ne csapatot kelljen irányítani hanem egyedül legyek vagy a segítők legyenek önállóak ne kelljen őket is fejleszteni és öltöztetni.
    - Ne legyen 1000 skilled, de azért legyen variálható és ne csak egy tuti sorozat ami mindenre jó és semmiképp se legyen "egygombos" :)

    Az hogy régi vagy új az mind1, nem hat meg a csodaszép grafika, sokkal inkább a játszhatóság.

    Ami eddig talán legjobban megközelítette az a Fable volt. Legalábbis annak minden percét élveztem. De azért el tudok képzelni jobbat.

    Az igény azért alakult ki bennem egy ilyen játék iránt mert évekig WoW-oztam és abban a pozitív és negatív dolgok is megvoltak, és rengeteg időm ment rá. De most már nincs annyi időm játszani és szeretnék valamit amivel ki lehet kapcsolódni tehát csak a jó dolgok vannak benne :)
    A kihívást szeretem de az eszetlen monoton dolgokat nem.
  • landidani
    #10888
    Sziasztok!
    Röviden, amihez segítséget kérek: a nyáron megvettem a neten a Track Mania Canyont, a béta verziót.Gyönyörűen működött, egészen a rendszer éles indításáig.Akkor mindenféle frissítést végzett, és azóta nem tudok bemenni a játékba. Nem tudom újratölteni, mert mindig a fizetésre küld, pedig van mindenféle kódom.Képességeimhez mérten már mindent kipróbáltam.
    Előre is köszi, Landidani
  • Macilaci235
    #10887
    regisztrálásnál nemjó a jelszó pedig minden jó valaki tud segíteni?
    battlefield play 4 free
  • Macilaci235
    #10886
    ez nemjó
  • Macilaci235
    #10885
    kössz
  • Grr1234
    #10884
    http://battlefield.play4free.com/en/emailCheck
  • Macilaci235
    #10883
    capello lécci küldj egy linket ahol tudok regizni
  • Grr1234
    #10882
    Jelszó.
  • Macilaci235
    #10881
    de a passwordhoz mit kell írni?
  • Fabio Capello
    #10880
    igen.