11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • Fpocok
    #10999
    Moderátorok figyelmébe topikban megkéred a modikat, hogy rakják be ezt a linket pl.
    Kommenteket törölni is úgy lehet, ha nincs senkinek házigazda joga.
  • AXmen
    #10998
    Hogyan lehet kitiltani embereket topikból?
  • AXmen
    #10997
    Hogyan lehet törölni hozzászólásokat?
  • AXmen
    #10996
    Üdv!
    Most nyitottam egy új topikot,egy Farming Simulator 2009-es topikot,és érdeklődnék,hogy hogyan lehet kitenni bannert szabályzattal!
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • aziker
    #10995
    Üdv!!Nekem olyan problémám van hogy nem élénkek a színek a képernyőn mióta használom az új Dx11-es kártyát!!A régivel meg teljesen szép tisza képe volt!!Már mindent megpróbáltam a kártya vezérlőjében és a megjelenítrésnél!!Lehet hogy vmi program hiányozna??
  • dragon11
    #10994
    Link.
  • don galáb
    #10993
    sziasztok
    Hogyan kell online játszani? Például a men of war al szeretnék interneten játszani de nem tudom hogyan kell. Irja hogy regisztráljak valami gamespy ra de akkor nem derül ki hogy torrentröl van leszedve a játék? ésnem tilt le? elég hülyén hangzik a kérdés de online témában kezdö vagyok.....
  • dragon11
    #10992
    Gameranger..
  • j0nNyKa
    #10991
    hamachi topic, bannerjeben faq, meg amugyis, ennek sztem ott a helye
  • Fresh Duke
    #10990
    Bocsánat az 1024 kommentért, némi javulás történt:
    Barátom rájött, hogy a Windows alap tűzfala még ment nála, most hogy kikapcsolta, tudom pingelni, viszont a játékok továbbra sem működnek.
  • Fresh Duke
    #10989
    Félre írtam, Ő tud pingelni engem, és én nem tudom Őt. (De ez csak részletkérdés.)
  • Fresh Duke
    #10988
    Megpróbáltuk a Heroes 3-at, az se működik. (1-2 hónapja még az is ment.)
  • Fresh Duke
    #10987
    Üdv!

    Egyik barátommal szeretnénk játszani az Age of Empires 2-vel neten, Hamachi segítségével. Régebben (1-2 hónapja) sikerült is, játszottunk többször is. Ma megint megpróbáltuk, de a Hamachi azon verziója, amit használtunk már túl régi volt, és nem működött, ezért leszedtünk egy újat. (Azóta nem telepítettük újra se a játékot, se a gépeket, csak most a Hamachit.)

    A helyzet az, hogy én tudom pingelni Őt, de Ő nem tud engem. (Még akkor sem, ha kikapcsolja a tűzfalat.) Ha valamelyikünk csinál szervert a játékhoz, azt nem látja a másik.

    Valami ötlet?
  • dragon11
    #10986
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Talán másik crack ?
  • Balfars
    #10985
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám hátha ti tudtok segíteni.

    Az europa universalis 3 divine winds steppe wolf modjával játszom. Van benne egy hiba amit az istenért nem sikerül megoldanom.
    Történetesen: Ha behozom az építkezés menüt és a provincia döntések gyorsmenüt (fent a kis fejecskék alatt megjelenő ikonok) akkor automatán kivág a játékból. Nem értem h miért.
    Esetleg tudnátok vmi megoldást javasolni a probléma orvoslására?
    Köszönöm.
  • Agamemnon
    #10984
    Sziasztok, ebből az swf-ből valaki ki tudja venni a hangot, hogy utána be rakhassuk bannernek?
    Köszi,
    Vis
  • Balfars
    #10983
    HI!
    Lenne egy problémám hátha ti tudtok segíteni.

    Az europa universalis 3 divine winds steppe wolf modjával játszom. Van benne egy hiba amit az istenért nem sikerül megoldanom.
    Történetesen: Ha behozom az építkezés menüt és a provincia döntések gyorsmenüt (fent a kis fejecskék alatt megjelenő ikonok) akkor automatán kivág a játékból. Nem értem h miért.
    Esetleg tudnátok vmi megoldást javasolni a probléma orvoslására?
    Köszönöm.
  • BenceYCE
    #10982
    Az a gép egy magos, 2 szálas. Feladatkezelőben meg tudod nézni. Tehát fizikailag egy mag, de tudja a Hyper Threadinget.
  • Super Saiyan
    #10981
    Miért van az hogy www.canurunit.com-on nézek játékot és azt írja h a gép nem viszi mert pentium 4 3ghz-es a procim... nem tudom milyen márkájú de 2 magos ._. win7 ultimate 64bit-et használok. hogy tudom megnézni műküdik-e a második mag?
  • qtab986
    #10980
    Ha egy játékomhoz telepítve van a punkbuster, és telepítek egy másik játékot, akkor már nem kell újra telepíteni a pb-t?
  • Ry0K3N
    #10979
    A banner dolgokat ide írd:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1057869802
  • Kopiati
    #10978
    Üdv,
    Valaki el tudná intézni, hogy a Crusader Kings II topikjában ez a kép legyen a banner (jelenleg nincsen semmi). A topik címe:Crusader Kings 2
    Segítséget előre is köszi, ha rossz helyre írtam volna, előre is elnézést.
  • biomage
    #10977
    Félálomban voltam és nem rémlett sok dolog, de most már igen.
    Na szóval van egy kezdet és van egy vagy több vég, és össze kell kötni, amikor megvan akkor nyomsz egy startot és kilö 1 lézert.
    A pályák ha jól rémlik egy sima színű háttere volt és a csapdák kinézete sem volt hu de sok, ha jól rémlik.
  • biomage
    #10976
    Hali

    Remélem valaki tud segíteni :), az előbb eszembe jutott egy játék, és szeretnék újra játszani vele, de nem jut eszembe a neve.
    A játékban egy lézer van és egy pontra vagy pontokra kell irányítani, elég mokás és gondolkodo játék volt.
  • Mazursky
    #10975
    Köszönöm. Ilyenkor mi a teendő? Másnál is volt ez a hiba a 9500 GT-vel, az NVidia nem talált ki rá vmit?
  • Prince23
    #10974
    nyári hőség okozta VGA hiba. vagy egyéb alkatrészes túlmelegedés.
  • Mazursky
    #10973
    Üdv mindenkinek!
    Van egy hatalmas problémám néhány játéknál. Elkezdek játszani, de egy idő múlva a kép elszíneződik, beakad, nem lehet látni semmit, mintha lehányták volna. Ilyenkor nyomok egy ALT+Tab-ot utána megint jó egy pár percig, majd megint csinálhatom ugyanezt, vagy kékhalál, de az nagyon ritka. Most a DCUO-val játszok és ott elég rendszeresen csinálja ezt. Mit tegyek? Konfigurációm:
    AMD Athlon Dual Core 7750+ 2,7 GHz
    2 Gb RAM
    GeForce 9500 GT 1 Gb VGA (legújabb szoftver, mindig frissítem)
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • dragon11
    #10972
    A legújabbat rakd fel, aztán ha még mindig csinálja a hülyeség: egy flash videóra jobb gomb(pl. YouTube), majd a hardveres gyorsítást vedd ki.

    Nem hinném, hogy sokat segítene: mindenkinek ilyen. Várunk a javításra.
  • Prince23
    #10971
    Hi!

    Nekem mióta frissített az adobe flash player, azóta Mozilla óránként összeomlik, netezés közben. Már meg volt a reinstall is.

    A feladatkezelőben, a folyamatoknál pedig kétszer fut a Flash Player 11.3r300 verzió..:/

    Ha kilövöm, folyamat leállításával, akkor meg jelez az oldal, hogy újra kell tölteni...
  • dragon11
    #10970
    Hali.

    Heroes III-hoz(Complete változat) kapcsolódik a kérdésem, mégpedig a multis részéhez. Routeren keresztül játszunk, LAN-on.

    Szóval megy tökéletesen, viszont HA S-es mapmérettől nagyobban szeretnénk játszani[akkor beteszünk egy gépet is], az a probléma, hogy általában csak az egyikünk van 'szabadon' a MAPon és tud járkálni. A többiek be vannak zárva és tehetetlenek.. általában láva, vagy egyszerűen csak fák állják el az utat..

    Mi lehet ez? Az összes map csak nem lehet bug, viszont hiába nézem meg az összes Obelisket stb.. nem tesz semmit.

    Köszi.
  • Fabio Capello
    #10969
    Itt.
  • Kerub
    #10968
    Hol van a Diablo3 trade forum itt az SG-n? :)
  • Pocokmarci
    #10967
    Köszönöm a választ vettem a lapot :D Töröltem is :)
    Viszont cserébe tudnál ajánlani valami Fps multi game-t?
    Vagy azt hogy akkor meik CoD-al tudnék multizni?
  • Fabio Capello
    #10966
    nincs rá lehetőség, megszűnt már az alterIW
  • Pocokmarci
    #10965
    Sziasztok!
    Szeretnék egy kis segítséget kérni remélem jó helyen kopogtatok!
    Most jutottam el odáig hogy tudtam játszani a CoD MW2 és MW3 -al!
    Single Player módban tudtam játszani de olyannyira megtetszett hogy szeretnék rajta multizni is ha erre van lehetőség! De ugye bár tört verziót szedtem le és kéne valami instruckicó mit hogyan telepítsek hogy tudjak multizni. Ha van megoldás valaki letudná nekem irni lépésről lépésre mi kell hozzá onnantól kezdve hogy fent van az alap játék?
    Ha nincs rá mód akkor meg valaki ábrándítson ki:)
    Előre is köszönöm a segítséget!
    Üdv: Pocok!
  • stajer
    #10964
    Hellósztok.

    Egy játékot keresek, aminek nem tudom a nevét. Nagyon megköszönném ha valaki meg tudná mondani:

    Egy (magyar nyelvű) stratégiai játékról lenne szó. Három darab faj közül választhatsz: bogarak, amazonok, és a harmadikra nem emlékszem.
    Viszont sok kis dolog megmaradt: középen alúl a képernyőn volt egy chat ablakocska, ahol tudtál csetelni a géppel (többi játékossal) és csereberélni a nyersanyagokat.
    És amikor megegyezésre került valami akkor jött egy léghajó és elvitte majd visszahozta az anyagot.
    Jöttek ilyen üzeneteid hogy X és Y embered össze akar házasodni, engedélyezed-e.

    Minden nap este az emberkék visszamentek a házakba aludni. Másnap meg újra előjöttek. És másnap érkezhettek olyan üzenetek hogy az istenek egy fokkal jobban szeretnek vagy nem.
    Az embereket képezni kelett ilyen szakmákra, ha nem képezted akkor az utcán lengtek és loptak meg ilyenek.

    Körülbelül 2003-as játék lehet vagy régebbi, viszont nagyon élvezetes volt és nagyon jó volt a grafikája.

    Nagyon megköszönném ha meg tudnátok mondani a nevét hogy megszerezhessem!

    email: [email protected]
  • Norberto065
    #10963
    Szevasztok !

    Sok helyen kérdeztem már de sehonnan nem kapok választ.
    Steammel kapcsolatos kérdésem lenne hogy a Saint Row The Third járékot miért nem frissíti ?
    Eredeti játékom és a readme file szerint :

    SAINTS ROW: THE THIRD READ ME v1.0

    Last Updated: October 18, 2011


    ide írjatok ha tudtok segíteni :

    [email protected]
  • dragon11
    #10962
    Valaki meg tudja mondani miért indul újra a gépem(néha, mikor kedve támad) egy iso fájl bemountolása után ?[daemon tools..]

    köszönöm..
  • Firerock
    #10961
    Sziasztok!
    Mi lehet az oka annak hogy folyamatosan romlik az összes böngészőm?
    Mostmár eljutott oda a helyzet hogy minden második oldalt tölt csak be,olyan mintha elmenne az internet folyamatosan,pedig a torrent letöltés meg folyamatos(a grafikon szerint)
    Szerk:Sg/Facebook pl jelenleg teljesen használhatatlan,most is telóról írok!
  • Sas6
    #10960
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem hogy egy flash alapú weboldalt szeretnék csinálni, és most 1024 x 768-as a mérete és ha feltöltöm egy tárhelyre nem jeleníti meg az egész tartalmat, csak amennyi épp a képernyőből épp látszik.
    Hogyan lehetne valami görgető sávot berakni hogy láthassuk az egész tartalmat?

    Köszi!