Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fery02
#5481
Megnéztem, és az a helyzet, hogy nem forog a venti. Így alapból 86 fok-os. Csak annyit tehetek neki gondolom, hogy kicseréltetem a ventit ugye? Ja, meg így inkább ne is játszak gondolom, ne kínozzam a kártyát 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#5480
a por okozhat meleget. nagyot. kikapcsolva minden borda és propeller közül ecsettel szedd ki a porokat.

fery02
#5479
OK, köszi a tippet, majd megnézem. De persze az is lehet, hogy kezdi ellepni a por a ház belsejét. Meg persze lehet, hogy beköltözött egy pár pókcsalád is, rég volt már levéve az oldala.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#5478
kézi hõmérséklet-mérés. a zöld kockák közben óvatosan érj hozzá a kártyához (ha tudod hol a dióda akkor az a legjobb ha ott). ha reflexbõl elkapod a forróságtól, akkor új hûtõ

fery02
#5477
ÁÁÁ, mostanság minden komolyabb játék-ban néhány textúra helyett zöld villogó kockák jelennek meg. Néhol tiszta "mák" tõlük mninden. Az Everest szerint a GPU dióda 100 fok-os. Egyértelmû vajon, hogy új hûtés kéne a kártyára?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#5476
linkelj screenshotot

zeli
#5475
Vegyél új kártyát 😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#5474
nekem geforce 622-as videókártyám van a S.T.L.K.E.R.-BE ha tejes képernyõn játszok akkor a fák meg az égbolt összemosódik mit tegyek?

Colton
#5473
jo vissza olvasok csak mond meg melyiknet olvassam el!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Saddalim
#5472
memtest, NEM mentés

lol... <#idiota>

zeli
#5471
Közbe írt mást is 😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

JAG1
#5470
Olvassál bki, rég válaszoltam...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Colton
#5469
valaki segitsen már nekem! PLS!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

JAG1
#5468
XP valszeg NTFS partición volt, amit nem lát a Dos, szal nem tudnád megcsinálni a törlést sem...

Dos-od van egyáltalán? Tudod használni?

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

zeli
#5467
Hát hogyapicsába mûködne?
Azzal amit leírtál egyszerûen megformázod a merevlemezt, magyarul letöröl róla MINDENT. De kell hozzá a Windows XP cd, ami tesz is rá valamit...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#5466
Az egyetlen problémám az hogy nincs XP CD-m.De hogyha azzal csinálnám amit leirtam az is mûködne?

zeli
#5465
Ne szarakodj DOS-szal, bedugod az XP-cd-t arról bootolod a gépet, aztán betölt, teleptésnél enter, utána efnyolc(licenc bejön) aztán bejön, hogy új Windows-t akarsz-e telepíteni, itt aszem nyomsz egy ESC-et, aztán a partíción, amina Windóz volt nyomsz egy F-et, aztán formázza, telepíti...
Egyátalán nem körülményes...
Próbáld ki a Windows 98 telepítését az már nem ilyen egyszerû 😊 (bár azse nehéz xD)

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#5464
Újra szeretném rakni a windózt,és találtam is egy 3 lépéses leírást.
Merevlemez formázása három lépésben

A merevlemez újra formázása nem túl bonyolult dolog. Az alábbi három lépés bemutatja, hogyan kell törölni a merevlemezt.

Az MS-DOS parancssorba érve minden készen áll a rendszertöltõ meghajtó formázására. Írja be a FORMAT C: parancsot, majd nyomja meg az billentyût. Ekkor egy üzenet jelenik meg, amely arra figyelmezteti, hogy a lemezen található minden adat el fog veszni, és kéri, hogy erõsítse meg a formázási utasítást. Nyomja meg az I billentyût, majd az billentyût.

Ezután a DOS megkezdi a merevlemez formázását. Ha a meghajtó korábban már formázva volt, akkor a Format parancs csak ellenõrzi a meglévõ formátumot, és nem hajtja végre a teljes formázási mûveletet. Aggodalomra semmi ok, ez a DOS újabb verzióban teljesen normális dolog.

Miután a formázás véget ért, megadhatja a meghajtót vagy a partíciót azonosító kötetcímkét. A hajlékonylemezhez hasonlóan legfeljebb 11 karakter hosszúságú nevet adhat meg. Ha nem kíván nevet megadni, csak nyomja meg az billentyût. A megadott nevet késõbb a Windowsból egyszerûen meg lehet változtatni. Ezzel el is készült, gratulálunk!

A kérdés az lenne,hogy kell-e ehhez windows telepítõ CD?Tom hogy nem irja,de biztosra akarok menni.

Qwerty4
#5463
nincs egy mentés se, ez instalálás után történik, a játékban minden alapba van, magyarul tehát el se indult 1x sem a játék

Qwerty4

Saddalim
#5462
memtestet nyomd le

w77d
#5461
sziasztok! felraktam a gépemre a 163.44-es beta drivert a bioshock miatt. Amikor viszont átmentem a colin mcrae dirtbe, láttam, hogy a tükör átlátszó lett (hiába van a mirror bekapcsolva), meg szerintem sötétebb is lett a játék mint volt! mondom akkor ebbõl elég, visszarakom a whql drivert! visszatettem, de ez a probléma megmaradt 😞
mit tegyek??
már próbáltam rendszervisszaállítást is, de az sem orvosolta a problémát!

Qwerty4
#5460
Hello újból! 😊

A Dark Messiah of Might & Magic játékkal a következõ a problémám:
indítom a játékot, pár filmecskét lejátszik és amikor a menüt kéne töltse (asszem) ezt a hibaüzenetet küldi:



És természetesen kilép ezután a játékból.
Mi lehet a probléma és a megoldás? <#help>

Qwerty4

Saddalim
#5459
milyen célból? kb ilyesmiket fogsz látni: &^#9K=%É$×ß stb.
a játék saját kódolású filejaiból semmit nem fogsz tudni kihozni, ezért van a telepítõ

#5458
meg akarom õket nézni.

c115

Colton
#5457
hello!
azt szeretném kérdezni hogy Miért van a háttérképrm helyett egy szürke Háttér és ha be megyek a tulajdonságok-ba ott az asztal fülre a hátterek-re nem tudok kattintani és beállitani hogy az legyen! nem tom hogyan állitsam viszza!

Kérem valaki sgitsen! elõre is kösz!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Saddalim
#5456
partition magiccal át lehet konvertálni a FAT-ot NTFS-re, kicsit sokáig tart, de megcsinálja

zeli
#5455
<#wilting>
Partíció
Partíciót pedig az XP telepítõjével is lehet csinálni. Csak törölje le a FAT32 partíciót, és hozzon létre egy újat, de az mér NTFS legyen..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#5454
1.mi az a partíció?
2.hogyan lehet csinálni?

JAG1
#5453
Xp-t eleve NTFS-re célszerû telepíteni. Elviekben át lehet állítani win-en belül is, újratelepítés nélkül, de garancia nincs az esetleges file sérülésre. :-)
Szal sztem jobban jár, ha újrahúzza a wint NTFS-en, vagy csinál egy particiót...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#5452
Haverom ki akar csomagolni valamit,de azt a hibát irta ki neki,hogy:
Write error:only NTFS file system supports files larger than 4GB.
Vinyója azt mondta FAT32 fájlrendszerben van.
Hogyan tudná azt megcsinálni,hogy ne FAT32-ben,hanem NTFS-ben legyenek a fájljai.És károsítaná-e a gépet ha NTFS-ben lesz?

Qwerty4
#5451
hát ezzel játékot szerettem volna instalálni, de ez nem pc-re való közbe biztosan kiderült...egy iso fájlba volt egyébként...és ez sajnos ps2-õs gamma 😞

Qwerty4

Saddalim
#5450
a progi saját kiterjesztésû filejai. miért akarsz valamit is kezdeni velük?

Qwerty4
#5449
Sziasztok!

Ezek miféle fájlok?Nem igazán windowsosnak (pc-snek) tûnik.
Persze nem tudok velük semmit kezdeni...ez egy játék install dvd-je.

Qwerty4

#5448
Kössz sokat segítettél.....

c115

zeli
#5447
Hú, arra nem emlékszem, de szerintem én angolul használtam. De teljesen érthetõ, nem kell hozzá nagy nyelvtudás...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Doom 4
#5446
a paragon partition managernek van magyar nyelvû változata ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

zeli
#5445
Az egyrészt C:\Documents and Settings\<Felhazsnálónév>\The Movies, másrészt ezek a "filmek" biztos kódolva vannak..
Nézd meg a játékba', és vedd fel Frapsal 😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#5444
Milyen progival lhet megnézni a filmeket a the movies nevü játákba????? ((((c:/Dokumentumok/The Movies/Movies/XY.trl))))HELPPPP

c115

JAG1
#5443

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

Colton
#5442
hello!

Miért irja ki ezt:"Data Different to the server" a Battlefield 1942-nél Ha csatlakozni szeretnék egy serverre?

(nem biztos hogy pontosan irtam le)(azt tudom hogy ez azt jelenti hogy eltér a két játék de miért? mind a kettõ 1.6-os)

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Doom 4
#5441
ok köcce majd apám haverjait is felhívom telón de apukámat nem hadja nyugodni

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

zeli
#5440
Nekem az elrendezéshez Partíciót ír mindegyikhez😄
Nem nagyon tudom mit akarsz ezzel, szerintem hagyd békén, ha mûködik a mervelemez akkor jóaz!
Két partíciót pedig egy partícionáló program segítségévl hozhatsz létre.Pl.: ott van a Paragon Partition manager. Csak óvatosan mit csinálsz vele!

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Doom 4
#5439
Hali!
Az lenne a problémám ill. nem probléma hanem kérdés, hogy vettünk 1 400GB-os vinyót. 1, másfél nap alatt megformázta (több volt mert egyszer leállítottam egyszer meg lefagyott a gép) és a számítógép kezelés azt mutatja hogy egszerû kötet. Elrendezés: Egyszerû (a többi partició) Típus: Dinamikus (a többi alapvetõ) fájlrendszer: NTFS az jó és a többi is stimmel. Ez nem baj vagy hogíy lehet átalakítani ? Ja igen és mondták már hogy 2. részre kell osztani mert ez így sok azt lehet meg tom csinálni nem biztos tehát lehet kéne abba is majd segítség.
Válaszotokat elõre is köszönöm.

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

zeli
#5438
Házigazda jogosultsággal lehetséges a banner feltöltés, ha nem vagy házigazda az adott topikban, akkor írni kell egy Moderátor topikba, és õk beteszik...

de úgy látom neked már nincs rá szükséged 😉

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Hanci
#5437
aha
fery02
#5436
úgy érted, hogy banner-t? 😄 Ami ennek a topicnak az esetében ez a minden színben pompázó kép?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Hanci
#5435
hogy kell a fórum tetejére képet feltölteni?
#5434
Visszaállítottam aug. 11.-re,akkor nem volt a connection timed out,de mégis tolja a hibát.
'ACHTUNG!! Az azóta telepített programok nem fognak futni utána, a listában sem lesznek benne, reinstall lesz szükséges!'
Minden tökéletesen mûködik

Saddalim
#5433
megpróbálhatod, zeli leírta h hol van, válassz ki egy olyan idõpontot, amikor még jó volt a gép.
ACHTUNG!! Az azóta telepített programok nem fognak futni utána, a listában sem lesznek benne, reinstall lesz szükséges!

zeli
#5432
Jah értem, mindegy köszi 😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.