Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Bár lehet, hogy van, de kb 1 % az esélye, ugyanis nem igen van elterjedve a kártya.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
-És ha megoldódhat,akkor hogy kell rendszert visszaállítani?
Ez a vége...
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Viszont újabb hiba jelentkezett <#violent>#violent>OMFG <#felkialtas>#felkialtas>:a gép kb. 5 percenként 'megfagy',és csak CTRL+ALT+DEL-lel tudom helyrehozni.Utánna minden OK,rá 5 percre megen megfagy,CTRL+ALT+DEL-re válaszol csak.Legszívesebben csinálnék vindóz reinstallt,nem tom hogy kell,meg CD-m sincs....

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
\"Ittvan az ideje hogy bennem bízz, mint a GANJABAN amit te szívsz\" (CopyCon)
Asus m2n-sli AMD athlon64 x2 4200+ 2048mb ddr2-800 mhz nvida geforce 7600gt
-a lsass is win-program, ha viszont a futó alkalmazások (Ctrl+Alt+Del, második fül) látsz lssas.exe-t akkor irtsd!
-skypepm- a skype extráit kezeli.
ez mind ami netet használ?
alg.exe - erre gyanaxom
avgnt.exe - AntiVir
avguard.exe - AntiVir
firefox.exe - Tûzróka
kpf4gui.exe - Kerio szûzfal
kpf4ss.exe - szintén Kerio
lsass.exe - erre gyanaxom
msnmsgr.exe - MSN
skype.exe - Skype
skypepm.exe - +erre gyanaxom
svchost.exe - gondolom ez a net
Melyik lehet a bûnös?
Socket error = #10060
10060 is a Connection Time-out error that usually appears when the client does not receive a response from the server for a specific command.
Most often this occurs when you try to connect in PASV mode to a server that prefers PORT for data connections. If you see an error log similar to the one following, right click the problem site and choose Site Properties, click the TYPE tab and change the Data Connection Type to Use PORT.
COMMAND:> PASV
227 Entering Passive Mode (xxx,xx,xxx,xx,x,xxx).
COMMAND:> LIST
STATUS:> Connecting ftp data socket xxx.xx.xxx.xx:xxxx...
ERROR:> Can't connect to remote server. Socket error = #10060.
ERROR:> Failed to establish data socket.
If you are still receiving a 10060 error, another possible cause is the server is trying to send a listing for a very large directory (with many thousands of files) causing the client to time-out while waiting. Try increasing the time-out value under Tools > Global Options > Transfer > Reconnect and resume in
CSAK akkor menj tovább, ha biztosan csináltál MINDEN ÁGról biztonsági másolatot (fájl-exportálás - MINDEN ÁG legyen kijelölve) !!!
töröld ezeket:
HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Microsoft Games/Age of Empires III
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Microsoft Games/Age of Empires III
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Classes/Installer/Products/A06CC9B718B93A649A35676BFBE9CE79 - ez utóbbi más lehet, ha nem ez, akkoraa Productsban a sorozatszámok között keress olyat, aminek a ProductName nevû változója "Age of Empires III"
ezek közül lehet hogy a registry cleanerrel már kiszedtél párat. és a másolatot nehogy elfelejtsd!
ha elcseszõdne a winfos - csökkentett módból hozd be a regeditet és importáld a kimentett filet
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
#5402: ha eredeti, akkor királyul meg tudod oldani, ha nem akkor sajnos ez van...
#5403: sajna nem ismerem a cuccot...
Feltettem az Uefa 2006/07-et, de nem tudok bl-ezni. Mindent tudok csak a trebleben nem tudok meccselni. Mindig kiírja, h menjek vissza a kezdõ 11-hez. De hát már mindent próbáltam.
És mikor a treblebõl rögtön kilépek a windozba, akkor mindig a szokásos setup.exe gonddal jön elõ. Pedig nem fagyogat. Már krekket is cseréltem, de semmi. És szeretnék már a fõjátékmenûjét kiválasztani, de nem enged meccselni😞((
Elõrre thx a választ. nagyon fontos lenne.
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
próbáld meg az összes PCI és AGP kártyádat (különös tekintettel a VGA-ra) kiszedni, aztán vissza (de mindet ugyanoda ám!)
Nem akarja az íróm kiírni a kétrétegûeket, mindig megáll 60-70%-nál. Ti esetleg tudnátok segíteni ez ügyben?
Gépem alig 1 hónapja lett formázva.Megvan a legújabb driver,illetve DirectX.
...Ezért nem tudtam mit akarsz a GY.I.K-kal...
Saddalim:gondolom a topik tetején lévõ 'Mielõtt kérdeznél' feliratra gondolsz.Nem tudom mit akarsz a GY.I.K-kal ill. Fogalomtárral.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Segítség kéne! Nem rég szedtem le a TWC-et, és az uninstall-t leálíltottam, majd mikor megint folytatniakartam, akkor már nem tudta leszedni rendesen. MAjd megnéztem a mappát ahol elvileg volt, ott pedig már nem volt bent a game!... MAjd leszedtem egy takarító programot, és azzal sikerült leszedni, hogy legalább a sajátgép, programpok telepítése/törlése menübõl eltünjön.. De mindig mikor tenném fel, kiírja h lekell elsõnek törölnio a megmaradt file-okat.. Mondom ok, és mire elkezdené,m vmi hibát ír ki, és leáll.. Nemtudom feltenni!😞(
Elõre is köszi!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.