11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • dragon11
    #11039
    HD 4850/4870
  • buklee
    #11038
    Sziasztok
    DualCore Intel Core 2 Duo E6300, 1866 MHz (7 x 267)
    2 Gb memória
    7600 LE 128 Mb
    Ebbe a gépbe szeretnék veni egy valamivel nagyobb videókártyát, legalább 512 ramosat. Mit ajánlotok, amit emellé a "bivaly" processzor mellé érdemes venni :D
  • Master91
    #11037
    Köszi sràcok,elgondolkozok a T-onlineon
  • baajos
    #11036
    Ha a szolgáltatód ennyit nyújt, akkor nincs sok ötletem.
    De szerintem válts T-Online -ra , lehet őket szidni meg minden, de mégis ők adják a legstabilabb jelet ország szerte és hát nekik van a legtöbb pénzük fejlesztésre is! Én meg vagyok elégedve velük.
  • dragon11
    #11035
    Ratyi a szolgáltató, ezen nem tudsz javítani. Max. váltással.. :S
    Sajnos a minimumot biztosan garantálják, ami a szerződésben van foglalva.. így nem hiszem nagyon törnék magukat.
    Egyébként cfosspeed(ha van routered).. ha nincs: cfos nevű programmal tudsz a pingeden javítani.. talán.
  • Master91
    #11034
    Hali! Internetemmel lenne gond.
    Alapvetően nincs vele gond, kényelmesen töltök le 5-600-al torrenten, nem laggol, nincs pocket loss.
    Kivéve esténként úgy 7-8 fele, meg hétvégén.
    Kis városban élek, úgy 13 ezer a létszám, és mivel ez helyi kábel tv-s internet, így sok helybéli használja.
    Szolgáltató azt mondja, hogy túlvan terhelve nekik ilyenkor a hálózat, azért ratyi.
    Váltani meg nem igazán van mire, T-Online van még itt, de arról is azt hallom hogy nem ér semmit.
    Most pl. megint Ts3on 25-30% pocket lossom van, pingem az jó és stabil.
    Éjjel persze mikor kevesen neteznek akkor nincs pocket loss.
    Hiába csapkodtam nekik az asztalt hogy találjanak ki valamit, semmi értelme nem volt.
    Fél éve bizonygatják hogy "fejlesztjük, 2-3-4 hét lehet, türelem".
    Kösz, fél éve volt ez.
    Most jelenleg ilyen az állapot:


    Éjjel mérek 4.5Mb+ letöltést ( 5megás net), és 0.3-0.4 feltöltést.

    Esetleg tudok valamit itthon én csinálni hogy kicsit javuljon ez a sz*r? Tudom, netezzek este..
  • dragon11
    #11033
    esetleg alt + tabbal válts át, aztán shift + enterrel nagyítsd föl
  • dragon11
    #11032
    inkább ide
  • markijoe12
    #11031
    Sziasztok srácok!
    2db soundtrack címre lenne szükségem! A link: http://data.hu/get/5704782/2db_soundtrack.wma

    Ha bárki tudja 100%ra vagy esetleg bármi ötlete van, legyenszíves írja le.!
  • tommygear
    #11030
    van egy játék program ami elég érdekesen indul, tehát indítom a játékot és nem vált át az ablak, csak a játék ikonja villog lent a tálcán narancssárgán, majd ha az egérrel kattintok egyet akkor átvált a játékba, ezt egy lefagyás óta produkálja, kb mindent megpróbáltam már a játék és a win beállításaiban is de semmi, valami tipp esetleg? thx
  • wollnerd #11029
    A pszichoapu megérdemel felkiáltójeleket a stílusa miatt! Jelenleg olvashatóak az EZTS2 topicban.
    Az eddigi legsúlyosabb a #12227!
  • Panzeradler #11028
    Igen, ez volt az köszi.
  • VDomino
    #11027
    Szerintem a Gangland-re gondolsz.
    Nagyon faszányos kis játék,én is sokat toltam anno.
  • Lacoka12
    #11026
    Sziasztok tudtok segiteni megvettem még régeben a assassin creed brotherhod-t és a revelations-t és az lenne a gondom amikor a uplay elinditom elindul a játék de a játékba ofline a módba megy a többi ubisoftos játéknál nincs csak ezeknél tudtok segíteni?
  • Panzeradler #11025
    Haliho!

    Régen játszottam egy olyan játékkal, amiben mafia vezérek lehettünk, a lényege az volt, hogy a többi mafia vezért megöljük, tudtunk gyereket is csinálni benne(max 3 lehetett), boltokból védelmi pénzt szedni és voltak speciális emberink, felülnézetes félig szabad világban játszodik, még járművek is voltak benne. Nem tudja valaki véletlen a nevét?
  • Prince23
    #11024
    Red Faction Guerilla-ban / Armageddonban lehet még puszítatni, azt hiszem ott egész jól működik a rombolás fizikája.
    Egyébként Bad Company 2-ben sokkal jobb volt pusztításban , mint most a Battlefield 3.
  • qtab986
    #11023
    Köszi, hogy legalább te ajánlottál valamit! Megnéztem negyed óra videót Y-n. Nem az, amit vártam.
    Egy videót se találtam, ahol akkora kráter keletkezik, amiben egy ember elfér. Igazából nem is láttam krátert, csak foltot a földön. Ha felrobbantottak egy házat, akkor a törmelék eltűnt. A ház állva maradt, csak a külső falak dőltek ki. Ha felrobban egy jármű, akkor annak a roncsa is eltűnik?
    Roncsolt testet se találtam. Nincsenek leszakadó végtagok. Pedig valamikor talán 10 éve már játszottam egy olyan FPS-el, amiben leszakadt az ellenség végtagja, de már nem emlékszem a játék nevére.
    Meg eddig aki a BF2-vel vetette össze a BF3-at az lehúzta, nem ajánlotta megvételre.
  • Prince23
    #11022
    Mindkettő
  • qtab986
    #11021
    Csak rávágtad, vagy kipróbáltad?
  • Prince23
    #11020
    Battlefield 3 a te játékod akkor :)
  • qtab986
    #11019
    Van olyan FPS, amit interneten másokkal játszanak, és a környezet is rombolható? Például jön egy tüzérségi csapás és a házak összedőlnek, romok maradnak utána, a földön mély kráterek, a fák kidőlnek. + az emberek teste roncsolódik, robbanástól végtagok szakadnak le.
  • dragon11
    #11018
    Engedélyezni kell az aTI kártyádat!
  • ktbalazs
    #11017
    fejreállt a gép ha kikapcsoltam.
  • dragon11
    #11016
    Akkor viszont csak a BIOS-ban tudod letiltani az integráltat.. keresgélj a PCI csatlakozóknál.. nézz szét.
  • ktbalazs
    #11015
    Akkor pedig nem lehet 1366*768-ba tenni csak kis felbontásba
  • dragon11
    #11014
    Esetleg ha eszközkezelőben tiltod le ?
  • ktbalazs
    #11013
    fejreáll tőle a gép...:/
  • dragon11
    #11012
    Nézz szét jobban a PCI beállításoknál jobban!
  • ktbalazs
    #11011
    Nem találtam sehol azt a funkciót. hogy találom meg ott?
  • dragon11
    #11010
    Talán ez.

    #11009: Le kell tiltanod az integráltat a BIOS-ban ahhoz, hogy azt tudd használni.:)
  • ktbalazs
    #11009
    HP Pavilon dv6-om van, és ATI videókártya van benne, és ezt mutatja az eszközkezelő is, de mégis az Intel videókártyát használja, mindennél, így pl a játékoknál is, ezért sok nem működik. Hogy tudom beállítani, hogy az ATI kártyát használja? Emiatt nem indul el jól a FIFA 12 játék, mert elindul 1024*768-ban majd kilép az asztalra.
  • JACKAL89
    #11008
    Sziasztok!

    Tudnátok valami jó autós játékot ajánlani?
    Nyugodtan lehet szimulátor is.
    Konkrétum nincs, csak annyi kikötésem lenne, hogy a "box" legyen tele élettel, illetve a pálya körül is legyen ún. élet. (pályabírók. stb.)

    Szóval, legyen igazi hangulata.
    Tudnátok ilyet ajánlani?
    Az se baj, ha nem mai "darab".

    Köszönöm előre is!
  • dragon11
    #11007
    Akkor ott a GameRanger.:)
  • kl24h
    #11006
    A "Switch + kábel és Direct Connect" nem fog működni, csak ha a szervernél regisztrálják és akkor két internetet kell fizetni, ami nem kifizetődő.
  • dragon11
    #11005
    Ha veszel egy routert, akkor már UPnP-t támogasson (IPv4 alatt), s portforwarddal sem lesz küszködés. Egyébként így TCP/IP, azaz LANozni fogtok tudni a router segítségével. Nem kell fix IP, alhálózati maszk, hálózati átjáró illetve elsődleges DNS kiszolgálóra állítani a gépet, maradhat DHCP-n is a router.


    Egyébként miért nem próbáljátok meg GameRangerrel? Egy ingyenes program, szobát csináltok jelszavazva és indulhat a buli. Igaz, az nem LAN. Viszont ha kifejezzen LAN-ra akartok ráállni, akkor egy Switch + kábel és Direct Connect.
  • kl24h
    #11004
    A probléma az lenne, hogy két számítógépen menjen a multiplayer, bármilyen játék esetében.
    Az internet a szervertől jön (DHCP), de csak egyik számítógépen megy, mivel csak az van beregisztrálva. Arra gondoltam, hogyha veszek egy olyan routert, amelyikbe be lehet táplálni a számítógép (amelyiken megy az internet) fizikai címét, közben a routerrel elosztanám az internetet a két gépre, hogy lényegében mindkét gépen menjen az internet.
    A kérdésem az lenne, hogy ilyen módszerrel menne a multiplayer mindkét gépen egy adott játék esetében? Itt konkrétan csak azt szeretném, hogy mivel két gép lenne összekötve a lakásban csak az a két személy játszódjon hálózatban.
    Pl. ha négy játékos van, akkor abból 2-öt irányít a két játékos és a másik kettőt a számítógép (ugye single player-ben 1-et irányit az ember és 3-at a számítógép).
  • Bucsmann
    #11003
    Darksiders 2-vel kapcsolatban

    Azt szeretném kérdezni hogy mit csináljak az Ivory Citadel résznél járok (http://www.youtube.com/watch?v=Aji-kIDqjI0) a linkelt videóban 3.59-4.15-ig résznél csak nekem nem ugratja át azt a cuccot hanem csak ott leeseik és kész. mit csináljak?
  • j0nNyKa
    #11002
    marmint a topicjaban teszed ugyanezt
  • TibcsiTheOne
    #11001
    Üdv!
    A star wars battlefront 2 höz szeretnék segítséget kérni!
    A játék indítása után bármilyen módot választok (kampány, gyors csata...stb) az intró után kidob a játék minden hiba üzenet nélkül már nagyon sok mindent kipróbáltam patchek crackek szinte mindent de semmi sem segített!
    Ha vki tud vmit az kérem segítsen!!!
    (a játékhoz képest a gépem egy erőmű tehát elvileg nem itt lehet a baj és régebben ment simán)
  • AXmen
    #11000
    Köszi!