278
Minden a Traktor Dj Studio 3 -ról
  • Ats
    #158
    Hali!
    Én egy SB live-val használom + asio driver 5.1-re állítva, külső keverővel, de nem tudom beállítani a felvételt... a keverő kimenetét visszadugtam a mikrofonbemenetbe, de bármit állítgatok nem hallom, nem veszi fel stb, ugyan ez a helyzet ha az alaplapi hangkártyába dugom be, másik progival sem tudom felvenni...
  • szoszibá
    #157
    Sziasztok! Windows VISTA alól sikerült valakinek több csatornát beállítani 2-nél? Mert nekem csak MASTER-em van, monitorozni nem tudok, pedig a hangkártyán be van állítva a több kimenet...
    XP alatt simán ment...
    Kérlek segítsetek!
  • mila69en
    #156
    liebing mivel nyomja:)
  • bajanpatrik
    #155
    szia
  • yoshx
    #154
    kocce , ez az enhibam olasatlanul kezdtem neki es faradtan azert volt sok hulye kerdesem, na megy zorog duborog szal fasza de most keydem megerteni h ez a traktor messze menoleg bonyolultabb mint a vdj ami telleg tok jo volt / ey lessz a kovetkezo szint ,egyenlore vmi jo hotkey beallitast keresek a neen sikertelenul mert en magam annyira lusta vagyok 200 oldalnyi bill kombinaciot h meghalnek ha megcsinalnam ,amugy gondolkoztam kulso mixeren vmi olyan helyen olvastam ahol leirjak h kell dj nek lenni >p hogy 3 savos keverovel kezdjuk aztan aprankent veszegetni hooya a cuccost , akkor ezek szerint alan and heatet kene mert minden nagy ember azt hasznalja xon 3 d megveszem es maris elfogyott a pezem , de aztan venni kell mk2 est is mert a prok bakelittel toljak vmi digitalis atalakitoval serato live vagy a native vagy meg nem tom hany fajta at digitalizalo doboyka van , en az ebayen nezegettem hat ott is kurva draga / aztan most gondolkozom erdemes ennyit beleolni ha nincs aki tanintson ,mindent magam erejebol sokaig tart es en ido hijjan vagyok a penzrol nem is beszelve szal jobbnak latom ha ezt a penzt tanulasba fektetem ,igaz ahoz sincs kedvem de hat ha megvan a tudas azzal tobb profitot hozok es a penz vegulis megnyugtat 1 szintig / igaz ha az ember a hobbijat csinalja az is nyugtatja sot szorakoztatja ,de valasztani kell , en mindenestre lehet h beszerzek ilyen xone 3 d tud vki lopottat esetlegg ? >P
  • RaSTaBaNDiTa
    #153
    uppsz lehet rosszat írtam mert én rendes keverőt használok
  • RaSTaBaNDiTa
    #152
    nekem ezekkel a beállításokkal faszándian müxik sb live 5.1 karival ...
    traktor beállítás
  • yoshx
    #151
    nincs kedvem olvasni -skacok még 1 er vki nagy betükkel irja le mit kell tennem ahoz -h 2 hangkártya közzül eggyik monitorozhasson - 5.1 em van és 1 sima laptop hangkari - soundcard menüben csak 1 hangkari opciot tudok választani ,lehat a sávokat kéne belőni? -és akkor minden a 5.1 ről menjen ? -de hülye vagyok hozzá szal akinek sok ideje van és jó szíve irja meg nekem és csinálok 1 tutorial videot cserébe h többször ne kelljen leirni :)
  • Csirkeh
    #150
    Sziasztok

    A segítségeteket szeretném kérni a fejhallgató beállításával kapcsolatban. Creative X_FI Extreme Music hangkártyával rendelkezem és nem tudok rájönni hogy hogyan kell beállítani hogy a fejhallgatóba azt a zenét halljam amire le szeretném keverni azt ami a hangszórókból jön.
    A segítségeteket előre is nagyon köszönöm.
  • Teky81
    #149
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne,ha a traktorral felakarom venni a mixem /és van elég tárhelyem,mert wav-ba vesz fel/,
    akkor miért nem tudom utána meghallgatni winamp-ba,és media player-el sem,
    tudom lejátszani és átkonvertálni sem tudom?
    mi lehet a baj? valamit még be kéne állítanom a progiba?
    valaki segitsen
    HELP
  • colos92
    #148

    hogy kell regisztrálni??, mert máshogy nem megy!!!! és a kodot se tom!!!
  • zoltan93
    #147
    www.goat.mlap.hu _--Dance Kívánság műsor akit érdekel regeljen a fórumba és kérjen számot!
  • gamezone
    #146
    hy vinyl ez hogy kell regisztrálni mer nem megy
  • Gilb3rto
    #145
    Hi All!

    CSakhogy kb miket lehet csinálni vele:Love Generation Mindezt 1 egérrel és 1 jó füllel nem használva a sync gombot:)
  • VinylToy #144
    download
  • VinylToy #143
    Ph Vol, és Ph Mixet tekergesd amig nem sikerül :D
  • Gaso #142
    kellene egy kis help!! van a hangfalon is hang és van a fülesen is hang. eddig minden okés. de azt hol a viharban találom, hogy a fülesen melyik zenét haljam?! így nekem képtelenség a keverés :\
  • hiki
    #141

    szevasztok tegnap este töltöttem le a traktort és az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet vissza állítani,azt hogy tudjam úgy mond görgetni a számot .
    ez volt az egyik aztán
    nem tudja ezzt a progit valki magyarul? vagy hogyan lehet átállítani?
    aztán amikor lejátsza a sámot az a ban akkor a számoknak van az a barna vibrálása hogy hogyan játsza le azt hogyan lehet mixelni???
    kérlek írjatok sokan naon fontos legyen és kérlek privát válaszban
  • phantom
    #140
    asio driverrel probaltad?
  • cloudnoise
    #139
    úgy tudod megcsinálni, ahogy előzőleg leírtam.
    annyi különbséggel, hogy mindegyik számodat ütemra szinkronizálod, elhelyezed bennük a beat markereket stb.
    aztán nyomsz egy record gombot és elindítod a playlistet.
    de aztán legyen elég tárhelyed a felvett anyaghoz...
  • cloudnoise
    #138
    tényleg nem ide tartozik...

    de először használd a google-t, mondjuk ilyesmi kulcsszavakkal: real audio converter

    kapcsiból előjött egy csomó találat, aminek a nagyrésze szemét, de azért akad közte kics is :)
    pl.: http://swen.antville.org/stories/735413/

    én annak idején winamppal konvertáltam (szigorúan a 2.91-essel) de már nem emlékszem, hogy milyen plugin volt hozzá. bár szerintem csak egy sima realplayer plugin, mivel a winamp egyébként is bármiből tud wav-ot csinálni...

    a fenti linken arról is írnak, hogyan lehet real media stream-eket letölteni.

    ha meg nem a winamp, akkor a dbPowerAmp-ot ajánlom nagyon.
  • dorott
    #137
    Nem ide tartozik!
    Hogy tudok realmedia fájlt átkonvertálni bármibe ami hallgatható a progi nélkül?
  • VinylToy #136
    Erről Jürgen Mortensen svéd vasutas esete jut eszembe:

    Szegénynek a vonat levitte kezét, lábát, erre Ő nagyot kiáltott:

    - Hát a kis faszom nem kéne???
    :D
  • kirol
    #135
    Azt meg lehet csinálni hogy X db számot összeválogatok, beállítom az ütemet mindegyikre fixen Y-ra, és ezt valahogy még úgy kellene megoldani, hogy Z átfedéssel induljanak a számok maguktól folyamatosan.
    És mindezt le kellene megtenem, hogy az így létrejött 1 db Y ütemű folyamatos számot kiírhasam CD-re.
  • kirol
    #134
    Hát megpróbálom. Köszi szépen!
  • cloudnoise
    #133
    szia!
    benne van minden a dokumentációban!

    kétféle megközelítés van:
    1. létrehozol az egyik szám (A) végén egy "fade out" cue pontot, míg a másik szám (B) elején egy "fade in" cue pontot. amikor A eléri a fade outot, B automatikusan elindul a fade in ponttól. ha nincs bekapcsolva az autoplay (a master panelen a play gomb), akkor manuálisan kell a crossfadert áthúznod, de ha be van kapcsolva, akkor automatikusan átcsúszik A-ból B-be, annyi idő alatt, amit a preferences-ben beállítottál. ilyen eccerű.

    2. autoplay: ez meg olyasmi, hogy van egy playlist-ed szépen megszámozva, betöltöd az első két számot, elindítod A-t, benyomod az autoplay gombot és mikor a szám végére ér, szépen átfédeli B-be, miközben A-ba betölti a playlistben szereplő következő számot és így tovább. ez is eccerű :)

    ezeket csak vázlatosan írtam le, mindenképpen olvasd el a dokumentációt is:
    Traktor DJ Studio 3 Manual English.pdf
    62. oldal - 7.3 fejezet - Cue Points with Special Function
    112. oldal - 9.8 fejezet - Autoplay

    talán van belőle magyar változat is, de én nem kerestem.

    sok sikert hozzá :)

    bájdövéj: valaki tudna mondani valamit az ÉN problémámra is? - #126-os problémafelvetés - mezei hangkártya mikrofonbemenetének beizzítása traktor 3-ban stb.
    köszi előre is!
  • kirol
    #132
    Hát ilyet nem látok.
  • VinylToy #131
    olyat keress, hogy autofade, fogalmam sincs merre van a beállítások között, nincs fenn a progi.
  • kirol
    #130
    Hát látom segítőkész emberek vannak itt.
  • kirol
    #129
    Azt hogy lehet ebben a 3-as verzióban beállítani, hogy az A-deckben lévő szám végén automatikusan indítsa a B-t x mp -es átfedéssel?
  • cloudnoise
    #128
    igen, tudom, hogy más, azért is próbáltam ki egy olyan hangkártyán is, aminek van line-in bemenete. de ott sem jártam sikerrel, se a mic, se a line-in-t nem érzékelte a traktor. azért fura, mert más progival (pl. Live) nem volt ilyen probléma.

    az sb live! sorozatnak is csak line-in, meg mic bemenete van nem? azokat felismeri a traki rendben?

  • Petka
    #127
    A mikrofon bemenet egy kicsit más, mint a line-in...
  • cloudnoise
    #126
    sziasztok!

    az a problémám, hogy szeretném használni a hangkártya bemenetét (mikrofon,
    szinti, akármi) a traktor 3-ban, de az "input routing" menüpontban a
    csatornák melletti legördülő menü nem mutat semmit, csak ezt: "not
    connected"...
    a progit laptopon használom és egyelőre csak a szar beépített Realtek
    AC97 hangkarival, mert egyelőre nincs pénzem egy külső audio
    interfészre. na most a hangkártyának csak egy stereo kimenete és egy
    mikrofon bemenete van. kipróbáltam a dolgot egy asztali gépen is, amiben egy régebbi soundblaster kártya volt, és volt neki line-in csatlakozója is, de ugyanez volt a helyzet ott is.

    a mikrofon bemenet nem számít inputnak? vagy miért nem ismeri fel a
    traktor?
    másnak volt esetleg hasonló problémája?

    köszi
  • DjTsabee
    #125
    SIKERÜLT!!!!
  • DjTsabee
    #124
    Hello!!!
    Elég kezdő vagyok még traktor 3 téren. Annak ellenére, hogy elolvastam naggyából az ehez kapcsolódó hozzászólásokat, nem tudom beállítani a fülest. Légszi írja le valaki pontosan hogy mit, hol, hogy kell beállítani hogy működjön és hova kell bedugni a fülhallgatót, mert már komolyan mondom abba se vagyok biztos :( pedig elég sokmindent végigpróbáltam. 5.1-es Realtek AC97 Audio hangártyám van.
    ELŐRE IS KÖSSZ!!!
  • Zri601
    #123
    Sziasztok nem tudja valaki hogy a 3-as traktorhoz van-e 1.5-ös Final Scratch plugin,vagy hogy lehet az 1.5-ös Final Scratch-et használni vele
  • Petka
    #122
    sehogy! htx
  • Gaso #121
    lo! hogy lehet két hangkártyát beüzemelni?! htx
  • PaI2tizán
    #120
    Lehet hogy én vagyok a paraszt de ha meglátom ennek a programnak a nevét mindig egy nagy piros mezőgazdasági jármű jut az eszembe.
  • RaSTaBaNDiTa
    #119
    hehe sirály, de mitől lehet neked is ez gond?