278
Minden a Traktor Dj Studio 3 -ról
  • CHT414
    #118
    nagyon szépen köszönöm a segítséget, úgy tűnik ez az msnes trükk megoldotta a problémámat...végre megint tudok mixelni :D
    mégegyszer köszi szépen ;)
  • RaSTaBaNDiTa
    #117
    msn mesengerben nyiss egy beszelgetési ablakot valakivel, aztán az ablakban eszközök/hangok és videó beállítása ez szokott még segíteni. traktorban meg devicenél legyen beáálítva a hangkártyád amelyiket használod, external mixer ne legyen bepipálva, a csatornákra sajna nem emlékszem mert én externalt használok aztán már csak a jackdugógat kell végigpróbálgatni a szürke/zöld/narancssárga/fekete kimeneteknél
  • CHT414
    #116
    az van, h az összes lehetséges beállítást végigpróbáltam már és mégsem sikerült...már be akartam vinni a gépet egy boltba, de ott kéne hagyni /me meg függöny, úgyhogy inkább próbálok a neten ráakadni a megoldásra :)
  • VinylToy #115
    lehet hogy a programban magában rossz a beállításod?!
  • CHT414
    #114
    köszi a gyors választ :)
    winfosba be van állítva az 5.1, a tesztprogit is lefuttattam, mindent rendben talált, de közbe mégsincs rendbe

    ez a varázsló hangoló mi, hogy, merre?
  • RaSTaBaNDiTa
    #113
    nekem hasonló gondom volt az sblive5.1emmel a meoldás egy mesenger hangoló varázsló volt de érdemes még a hangkártya saját tesztprogiját is végigfuttatni (a winfosba hangerőtulajdonságnál a tálcá a beállításoknál 5.1 hangszórószett legyen beállítva!
  • CHT414
    #112
    nekem is ilyen 7.1 es audigym van és szétbasz az ideg mer sehogy se tudom beállítani, h jöjjön ki hang a hangkártya valamelyik másik lyukán...így nemtom a trakiban se beállítani a fülest :(a régi alaplapomban olyan h.kari volt, h simán működött...egyik lyukba a hnagfal, másikba a füles...ha lejáccóban hallgattam zenét akkor szól ugyanúgy mind2, a trakiba meg pöpecül be tudtam állítani a fülest...
    szal nekem is az lenne a kérésem, h ha bárki tud segíteni valahogy legyen szíves írjon ide vagy privibe nekem mind1
    thx:)
  • soharobi
    #111
    Köszi. A File menüben A Render AS pontban sikerült megoldanom.
  • Taylor
    #110
    Az 5.0-ban File/Render As paranccsal lehet.
  • Ritmo
    #109
    Ha jól tudom, akkor az "export"-ot kell választani a "file" menüben.
    Ez nem 100%, mert most nincs fent a gépemen, úgyhogy nem tudom megnézni.
  • soharobi
    #108
    Hello!
    Tudom nem ide tartozik, de szeretném megkérdezni, hátha mégis tud valaki segíteni...
    Az ACID PRO 4.0 - val csináltam egy kis zenét, amit szeretnék CD-re kiírni, és itt jön a sötétségem... Nem tudom hogyan lehet normális formátumban kimenteni a dolgot, mivel, hogy ehez már hülye vagyok, illetve amiben kimenti, azt a nero nem értelmezi...
    Szóval... hogyan is kell a kész anyagot MP3-ba Vagy Wav-ba menteni???
    Előre is kösz a segítséget....
  • Taylor
    #107
    Hello!
    Nemtom, hogy müxik ez a 7.1-es, nekem 5.1-es van, szóval be kell állítani 4 hangfalas elrendezésre. Aztán trakiba beállítod a csatornáknál, hogy a master(hangfal) jöjjön az egyik kimeneten, a monitor(füles) pedig a másikon. Ha így nem volt egyértelmű(tudom hülyén fogalmazok:)), akkor probálkozni kell, vagy majd írja ha mégse megy. Jah és érdemes AISO driverrel használni, mert annak kisebb a válaszideje. Ezt is a trakiban lehet beállítani.
  • zilahi
    #106
    HY. Vissza olvastam de nem kaptam rá egyértelmű választ hogy most a hangkártyát hogy kell belőmi hogy tudjam használni a fülest. ja nincs külön keverőm hanem a progi-ét szeretném használni. audigy 7.1-es hangkártyám van és már szét b...sz az ideg amiért nem tudom használni. segítsen valaki.
  • Petka
    #105
  • kuci666
    #104
    Akkor Biztos béna
  • kuci666
    #103
    Kíraály!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • RaSTaBaNDiTa
    #102
    én mondjuk vettem még egy keverőt is hozzá :S
  • RaSTaBaNDiTa
    #101
    4-5 ezer ft és akkor már van 2 lejátszó meg egy monitor
  • SLICK
    #100
    hm hangkártya enge mis érdekel... ez menynibe is kerül? :o
  • RaSTaBaNDiTa
    #99
    sb live 5.1
  • CHT414
    #98
    sziasztok!

    hangkártya vásárlás előtt állok és ha már veszek akkor szeretnék valami olyat amivel problémamentesen tudom használni a traktor 3-at.
    esetleg tud valaki ajánlani valamilyen kártyát? (nem igazán vagyok otthon az ilyenekben)
    előre is köszi :)
  • kirol
    #97
    Erre a két hónappal ezelőtti kérdésemre nem tud senki válaszolni?
  • Petka
    #96
    egyáltalán mit lehetne magyarosítani? :D
  • MerlinW
    #95
    és nem is lesz...:)
  • VinylToy #94
    minek az?
  • ccross #93
    Sziasztok!

    Akinek van ill. tud magyar file-t a traktor3-hoz, akkor pls irjon privátot nekem.
    Előre is köszi
  • Brian87
    #92
    Sziasztok!!

    Valaki privát üziben elküldené nekem hogy honnan lehet leszedni regisztrált változatban a progit??vagy láttam vki hogy mondta hogy eltudja mondani honnan lehet letölteni...ha vki tudja ki volt az kérem üziben szóljon.

    kössz
  • kirol
    #91
    Nem vagyok hülye, de még a fájlmegnyitást sem találom.
  • kirol
    #90
    Valaki elmondaná, hogy hol találom meg a következő opciókat:

    - A és B be magától tölste be egymás után a számokat (amiket kijelöltem)
    - Szám végén az átfedést be tudjam állítani
    - Be tudjam állítani az ütemet, pl. 140 -esre

    Az 1.0 volt nekem, ott átlátható volt, de a 3-al nem boldogulok.
    Leírná valaki ezeket? Köszi.
  • baktiz
    #89
    Hidd el ha lenne rec gomb, nem írogatnék hetek óta.
  • Zombi91
    #88
    valaki mondja meg honnan tudom be szerezni a TDS 3 mat teljesen működő képesen és bérmentve
  • Guer
    #87
    most ezért nem fogom letölteni és fölrakni a progit hogy megkeressem neked a rec gombot...
  • baktiz
    #86
    Hú de kúrva jó fej vagy, azt látom hogy be van építve a progiba, de hol?És hogy lehet vele felvenni meg hova menti a file-t meg ilyenek....mert nem találom azért kérdeztem.Thx
  • Taylor
    #85
    Jah, kicsit macerás hogy nyomni kell a shiftet, de én már megszoktam.
  • AtkaMIX
    #84
    DC, Emule, Torrent, ...

    Mindengyiken kb 47millió forrásból megszerezhető ...
  • AtkaMIX
    #83
    Hmmmmmm ...

    Kipróbáltam. Szóval ha a PITCH BEND-hez rendelt billentyűt nyomom akkor túl érzékeny, de valóban: ha lenyomom a SHIFT-et + a hozzárendelt billentyűt, akkor valóban nem húz annyit.
    Kössz a tippet!
    De valahogy ez mégsem a végleges megoldás számomra :( hisz emiatt nem akarok 67 billentyűt lenyomva tartani.
    Csak tudnám, hogy sikerült anno megcsinálnom ...
    Na szenvedek tovább.
    Cső!
  • Petka
    #82
    ilyen nálam is volt, de csak reinstall oldotta meg... :S
  • Taylor
    #81
    Ha nyomod közben a shift gombot, akkor elvileg nem "húz" rajta annyit.
  • miisvan
    #80
    Nah cs mindenkinek!
    Nem tudtok adni 1 linket ahonnan le tudnám szedni a TD3-at?
    Előre is thax:
    Robs
  • AtkaMIX
    #79
    Üdv!

    Traktor (2.5 vagy 2.6) felhasználókat kérdezném, hogy más is találkozott e azzal a parával amivel én: A pitch bend gomb érzékenysége teljesen más ha egérrel kattintok rá, illetve az általam hozzárendelt billentyűt nyomom.

    Az egérre történő érzékenység megfelelő, de a a billentyűzetre nagyon érzékeny, éppen hozzáérek és már egy csomót "húz" rajta.

    Amúgy ilyen régebben is előfordult, de valahogy pár uninstallálás és reinstallálás után valahogy rendbe állt, és kellően finom volt a billentyűzet érzékenyége is, annak ellenére, hogy tudtommal semmit sem állítottam.

    Próbáltam már mindent, de passz. Először a vezérlőpult/billentyűzeten belüli beállításokon módosítottam de semmi.

    Aki tud segítsen, köszönöm.