278
Minden a Traktor Dj Studio 3 -ról
  • Doog
    #198
    Melyik a legújabb verzió?
  • mikusmate
    #197
    Hali! Hogy tudom azt elérni, hogy a fülhallgatóban szóló zene, az ne szóljon a hangfalon, és fordítva? Arra gondolok, hogy szeretném megoldani, hogy megy egy szám, és én közben fülhallgatón hallgatok egy másikat, hogy be tudjam állítani a cue-t, meg hogy tudjam mikor keverjem rá, és aztán mikor mindent beállítottam, csak akkor hallatszódjon a második mikor már csúsztatom a crossfade-et.
  • Doog
    #196
    Hello!

    Van egy problémám.
    Elkezdtem rádiózni és olyat szeretnék csinálni, hogy traktor DJ-vel keverek és élőbe le szeretném adni adásba.
    Csak az a baj, hogy SAM Broadcaster programon keresztül kellene átvinni a zenét és nem tudom milyen plugint használjak.

    Hallott már valaki ilyesmiről? Esetleg tudnátok segíteni?
  • Dj Lagoon
    #195
    Üdv Mindenkinek!
    A segítségeteket szeretném kérni. Traktor FinalScratch 2.0-ás software-t szeretném megszerezni. Ha valakinek meglenne, és feltöltené valahova, azt megköszönném! Van ugyanis egy példányom belőle, de sajna a zip.-ben TRAKTOR DJ Studio 3 crack-je található, ergó nem jó a serial code...:(
    Ha esetleg csak serial code (5*5 karakter) akadna valakinek, azzal is beérném! A feltöltési linket, illetve a serial-t a lagoon01@citromail e-mail címre várom.
    Előre is köszi a segítséget!
    Üdv minden Traktorosnak :)
    Lagoon
  • miasz
    #194
    Heló! Nem nyomultam még traktorral,szóval lenne egy kérdésem:
    ismer flac formátumot? köszönöm
  • henryletham
    #193
    Sziasztok!

    Új vagyok valamilyen szinten ebben a témában s segítséget kérnék! Traktort már használom egy ideje azonban most vennék keverőt, hangkarit, fejhallgatót is hozzá.
    A kinézett cuccok: egy 3csatornás Gemini keverő vagy 2 csatornás reloop és hozzá egy usb-s x-fi soundblaster. Kérdésem az lenne, hogy ez a hangkártya illetve a keverők valamelyike a traktorral megfelelően fog-e működni?
    Szépen elég csak RCA-val összedugdosni? Mind1 hogy melyik csatornát dugom Front/Rear/Center -hez?
    Nagyon köszönöm előre is a segítséget!
  • Pepsi Twist
    #192
    izé, sürgős help kéne

    úgy tudom a traktor tud olyat hogy a zenéről levágja a szöveget és a nyers zene marad

    hogyan kell csinálni? előre is THX
  • Doog
    #191
    Hallottatok olyasmi programról, hogy mondatni tudsz vele valamilyen szöveget? pl.: "most DJ xy zenél az xy rádióban"
  •  castor
    #190
    ezt nemkéne. amúgysem jó a crack hozzá.
  • stef666
    #189
    Traktor Pro letöltése
  • stef666
    #188
    NI Traktor PRO - letöltés:Innen

    Info:Native Instruments
  • rigo25
    #187
    köszönöm! :)
  • Doog
    #186
    Persze azokat meg, csak a beállításoknak kellet volna de már megoldottam.
    Köszi a választ. :)
  • Petka
    #185
    Nincs magyarítás. Szerintem felesleges is. A cut, low, mid, fade, stb. szavakat csak megérted te is :)
  • Doog
    #184
    Hello!
    Magyarosítást lehet hozzá szerezni valahonnan? :)
  • Phat Smoker
    #183
    természetesen...innen! ;-)
  • rigo25
    #182
    Sziasztok! Meg tudnátok mondani (esetleg linket is adni) hogy honnét tudok Traktor DJ-t leszedni, ami fut Vista alatt? Előre is köszi!
  • zgyuri
    #181
    Köszi! Szedtem le másikat az má mükődik, még annyi kérdésem lenn, hoyg a fülest hol tudom beállitani? Ha megyomom a cue gombot a hangfalakon szol az is...köszi
  •  castor
    #180
    nem tudom mi okozhatja a hibát. próbáld meg letölteni újból, ha van akkor a frissebbet. egyébként működnie kell.
  • zgyuri
    #179
    Köszi...Probáltam mindenhogyan elindítani ezt a Pach filet de mindig ezt a hibát dobja ki: Acces to unnamed file was deinded. Valami ötlet? ..Töltsek le másikat?..Kösz szépen a gyors választ mégegyszer.
  •  castor
    #178
    a patch-el patcheld meg az idítófájlt, ennyi.
    indítsd el a patchert, patch gomb és keresd meg az exe-t amit hiányol.

    3.4-től nálam alapból hibával indít a program. (valami eszköz nem áll készen) a 4 kimenetből csak kettő választható. ez csak nálam van így?
  • zgyuri
    #177
    Sziasztok! Nagyon szépen megköszönném ha valki lírná, hogy hogy kell megcrackelni a 3.4 es verziot. "db pach filal jött le a program..de akárhol probálom elinditani nemmegy...ha valki tudja mi a turpisság az irjon..köszönöm!!
  • lemongrass
    #176
    wééééé...ez mekkora!!!! :D:D
  • NYC92
    #175
    Hali!
    Valaki segítsen már nekem lécci.Oan gondom van hogy akárhogy állítom be az audio output routing-nál a master-t és monitort nemtudok rendesen "előrehallgatni" a következő zenét átfedés előtt ugyanisa fülesben is uanaz szól minta hangfalon és akárhogy tekergetem a ph vol és mixet nem a füles halkul hanem az egész:/.
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • mstummer
    #174
    Traktor DJ 8.2.0 Belarus Edition:

  • Csirkeh
    #173
    Sziasztok.
    Valaki el tudná nekem monani hogy az a bizonyos "key" gomb mire szolgál, és mikor érdemes bekapcsolva hagyni őket? Előre is köszi.
  • dragon11
    #172
    Hogy lehet saját zenét bele rakni?^^
  • Petka
    #171
    nem
  • DAWED
    #170
    csá all ! nemtudja vki honnan tom letölteni ??
  • maczy
    #169
    Sziasztok!
    Létezik hogy a 3 as verziónál már nem lehet visszafelé játszani a zenét vagy csak én nem találom? Ha lehet akkor hogyan?
  • nyusz
    #168
    köszi!
  • Petka
    #167
    itt
  • nyusz
    #166
    hali netrádiót hogy lehet csinalni a TDJ3 ban? boradcastinnál kel lscak beállítnai dolgokat? ha igen mit mire?:S fontos hogy van routeren és letöltöttem az icecast programiot is
  • Ats
    #165
    Ha a key be van kapcsolva és nagy a pitch, akkor dob a procihasználaton kb 20%-ot, de a legjobban akkor dolgozik mikor egy új számot analizál.
    Elemeztessétek ki a zenéket vele mielőtt elkezdtek keverni.
  • Petka
    #164
    Ilyen nekem is előszokott néha fordulni...
  • PLackó
    #163
    Üdv!
    Nem tudjátok mitől lehet az,hogy kb. percenként ugranak egy picit a zenék lejátszás közben? Elég zavaró.
    Valamit a procit is eléggé leterheli valamiért (80%-ra, A64 3800+).
    Ezek az előző verzióknál is fennáltak.
    Friss Win XP-vel sincs változás.
    SB Live! 5.1 karim van.
  • Ats
    #162
    Gáborka... szerintem várd meg amíg Dévényi tibibá regisztrál és tedd fel neki a kérdést priviben
  • Gáborka17
    #161
    Sziasztok!Nem tudna nekem valaki aki esetleg unatkozik valami jo kis pörgös +hosszabb discosabbat öxehozni nekem ebböl:Shania Twain - Don't be stupid(dance mix)!!Az alap meg a country rész maradjon!az annyira jo DDD
  • Ats
    #160
    főleg drumandbasst a normálisabb fajtából, néha new jazz-t vagy downtempo-t.
    Na bűvészkedek még a hangkártyákkal egy kicsit és kipróbálom a soundforge-ot.
    köszi a tippet
  • RaSTaBaNDiTa
    #159
    hella!

    nis ugy használom hogy sblive5.1+külső keverő és én a elvételt úgy oldottam meg, hogy egyszer kimegy a keverőböl egy erőstőre aztán a keverő rec kimenete meg megy az alaplapi hangkártyába amit sony soundforge-al tökéletesen fel lehet venni...

    milyen zenéket mixelsz?