278
Minden a Traktor Dj Studio 3 -ról
  • vibrocil34
    #238
    Olyan kérdésem lenne hogy hogy elhet felvenni a mixemet??? :S
  • lecsolecsi07
    #237
    köszi de már utánajártam és a T billenytyü az. sziasztok
  • lecsolecsi07
    #236
    sziasztok nem tudja valaki hogy melyik billentyüvel lehet sync-elni a programnál?(pl.a traktor dj 3.2)
  • Seeed
    #235
    én nem kérek sokat, csak, hogy valaki segítsen megoldani a problémámat. elolvastam a fórumot végig, de ilyen hangkarival nem keresett megoldást senki.
  • Doog
    #234
  • Seeed
    #233
    a hangkártya VIA HD Audio, oprendszer win 7
  • Seeed
    #232
    Sziasztok!
    Nekem van egy kis gondom. Baromira jó a progi meg minden, de valamiért csak kettő kimenetet tudok beállítani a progiban, pedig a hangkártyánál is és a windowsban is a hangkártyát 5.1re állítottam. Az alaplapom asrcok p5kpl-e. Nagy szükségem lenne valami megoldásra.
    köszi
  • Petka
    #231
  • Doog
    #230
    Valaki dobjon már egy jól működő crack-et légyszi.
    Mert ami van az nem jó. Beakad a zene.
  • Sütifutár
    #229
    Új mixem letölthető ITT
  • imp99
    #228
    halihó!

    Srácok beleraktam a gépembe 2 hangkarit...de hogy kell beállítani, hogy a master szóljon a hangszóróból...a monitor(segéddeck) meg a fülesben?
    Vagy estleg meg lehet oldani 1 darab 5.1-es hangkarival? vagy hogy milyen megoldással lehet keverni, hogy tudjak előre hallgatni számokat és legyen egy master amit a "nép" hall....?????
  • ast00
    #227
    Mi a serialja?
  • Edimax
    #226
    hali traktor prot használok az előző a sima volt de a pro változatban latencyt nem tudom állítani csak 9ms-en van és szaggat a zene nagyon vki segítsen :)
  • farkasjos
    #225
    cs all
    nekem a traktor 3.4.1van meg és a felvételeket C,-re/dokumentumok/stb... -be menti és ráadásul waw-ba hogy tudnám meg csinálni hogy mp3-ba mentse vagy hogy ne a C,-re ??? előre is köx a segítséget.
  • yositosi
    #224
    igen
  • Gaso #223
    Helló! Használ itt valaki Traktor PRO-t?!
  • leendő kamionos
    #222
    hellosztok... azt szeretném kérdezni , hogy nekem a traktor dj 4.3-as van meg.. előtte fent volt egy demo.. és ezt a 4.3 verziót felraktam elindítom belerakok egy zenét és nem játsza le :S
    ez azért van mert az időkorlátos verzió már lejárt?

    előre is köszönöm a választ :D
  • cyrus 999
    #221
    hogyan tudok felvenni?
  • landis
    #220
    Petyka: na ja kipróbáltam, ezzel kezdtem, és akkor sincs eredmény, a Traktorban ugyanúgy csak 2 csatornát látok. Mellesleg próbálgattam (ASIO4ALL-os opció) a csatornákat össze vissza, hogy melyik melyik lehet. Azt tapasztaltam, hogy ugyanúgy 2 sávra megy ki az egész, csak ha az egyik számba bele akarok hallgatni (>/CUE) az hangosabban szól kicsit, de ugyanúgy két csatornán megy az egész.
  • Sütifutár
    #219
    vagyis hát itt
    www.rmxmusic.mlap.hu
  • Sütifutár
    #218
    Szevasztok ! Én is a traktort használom,csak én time code-os rendszerrel.tessék egy két saját mixem letölthető itt!
  • Petka
    #217
    Hihetetlen, hogy mit össze szarakodtok :D
    Realtek HD Audio Manager ikon tálcán jobb gomb, 5.1 hangszórós üzemmód...
  • jano22
    #216
    Sziasztok.

    Az én számítógépembe is Realtek HD Audio hangkártya van.
    Ezzel abszolut nem lehet összehozni a monitorozást???
    Nem akarok sok pénzt költeni új hangkártyára,belinelne valaki egy-két olcsobb hangkártyát ami jó lenne már a monitorozáshoz???

    Köszi.
  •  castor
    #215
    Azt tudom tudom tanácsolni, hogy próbálgasd, teszteld a kimeteket és a beállításokat. Így látatlanban nagyon nehéz lenne segíteni, hogy mit hova és hogyan.
    A hangkártyás és hardware-es kérdéseidre -ha lehet- ajánlanék egy oldalt, ez a musicdivision.hu. A cikkek közt és a fórumon olvasgass vagy tedd fel a kérdéseidet a megfelelő helyen és biztos tudnak rajtad segíteni.

    Üdv!
  • landis
    #214
    Sziasztok! Nekem is a "laptopot vettem de a Traktor DJ-ben nem tudom szétválasztani a hangsávokat - segítsetek plíííííííííííz!!!" típusú kérdésem van.

    Laposomban Realtek HD Audio van, és addig ok is, hogy ezt nem erre a célra találták ki és vegyek már egy normális hangkártyát ha monitorozni is akarok. Végig is böngésztem már számtalan külföldi fórumot és pont ezért kérdezem a következőket.

    - a külső hangkártya is többcsatornás, a built-inem is több csatornás, technikailag miért nem jó a built-in?

    - pár külföldi fórumon olyanokat írogattak az emberek, hogy csak Vista alatt van ilyen mizéria, és XP alatt a hasonló buil-in Realtek HD Audiók is bőven használhatóak ilyen célra

    - továbbá sokan ASIO4ALL-t kiáltanak, és van akinek OK is a dolog, mások óva intenek az ASIO4ALL és a Vista egyidejű használatától Realtek HD Audio esetén. Én speciel feltettem az ASIO4ALL-t és annyi változott is, hogy a Traktor DJ-ben a hangkártya kiválasztásánál megjelent a Realtek HD Audio mellet választhatóan az ASIO-is és az ASIO-nál 8 csatornát is látok, de valahogy belekavarodtam (lehet ki sem lehet kavarodni ebből a dologból :) ), hogy melyik Jack-en mi szól, de elvileg az ASIO-val 8 csatorna van amint a képeken is látni.

    A lényeg: van laptopom, van Traktor 3-am és szeretnék DJ-zni. Abszolút amatőr vagyok és nagyon lelkes. De mielőtt költenék egy külső hangkártyára (szerintetek ha muszáj vennem, akkor USB vagy PCMCIA ?) azért kipróbálnám magam. Érdekel az M-AUDIO X-PONENT DJ konzolja is ( gondolom, mivel az rendelkezik beépített hangkártyával az ilyen jellegű gondok megszűnnének ). De ez mind pénz, és ha mégsem jönne be annyira a dolog, nem akarok egy rakás pénzt otthagyni.

    Szóval van-e megoldás? És még annyít, hogy nem írtam volna le ezt a sok mindent ha nem olvastam volna pár külföldi fórumon, hogy XP-vel (sajnos az újonnan vett laposomra nem lehet XP-t feltenni, illetve ha sikerülne is para, mert csak Vista-s használatra érvényes a gari) illetve ASIO4ALL-al sikerült szétválasztani a mastert és a monitort a Traktor DJ 3-ban.

    Előre is köszi!

    http://kep.ivpicture.hu/37240.jpg
    http://kep.ivpicture.hu/37243.jpg
  • Doog
    #213
    Én Traktorral keverek néhány mix felkerült. :)
    www.djtoth.mlap.hu
  • DayNesE
    #212
    HY ISM EGY QUESTION...
    A TRAXI 3 - BAN LEHETSÉGES E AZ ALAP EFFEKTEK MELLÉ BETENNI MÉG EFFEKTET...? íRJATOK MINÉL ELŐBB...THX :)
  • Petka
    #211
    Érdekes én tökéletesen tudom a 2-nél használni...
  • gabi89
    #210
    Oks vágom.
  • DJ CONUS
    #209
    Ezzel a Realtek integrált kártyával nem is fog müködni!
    Felejtsétek már el a laptopba lévő kártyákat! az max áthidaljaa csatornákat és ezért látod hogy két kimenet van! de az nem függeteln egymástól, tehát monitorozásra esélytelen! külsö interface kell hozzá!
  • DayNesE
    #208
    Áhh megoldottam...Frankó már meg a mix..:)
  • DayNesE
    #207
    Csáo!
    A minap vettem egy Vestax vci-100 asat és mellékeltek vele egy Traktor 3 LE -t...Gondolom ez a rövídíté a Learn Edition tartalmazza mer egy pár dolog ki van belőle hagyva ami igazán szükséges,sőt lényeges része lenne a zene bonálásomnak...Ki tudja hogy kellene ezt fel updatolni ha lehet lóvé mentesen vagy elmagyarázni hogy a traktor 3 teljes crackelt változata mér nem támogatja a midi controllerem...?
    Mer a várva várt effektekkel és scratchekkel teli érzés ezek hiánya miatt még várat magára és már igazán ÁTÉLNÉM!
    Ha tudtok akkor help plEAZZZ...!!THX :)
  • gabi89
    #206
    Én is valahogy akartam beállítani de nem jó :(
    Kép róla
    Out0 a monitorra Out1 a masterre
    Vagy evvel így nem is lehet?
  • gabi89
    #205
    3.4 verzióhoz van patch ami megoldja a regisztrációt.
    Feltettem innen leszedheted.
    Csak le kell futtatni a kicsomagolás után.
  • samino
    #204
    Lenne valakinek egy aktiváló kódja demohoz?

    Köszönöm:Samino
  • Doog
    #203
    Köszi!
    Akkor Traktorral keverek és winampon keresztül megy SAM-ba az élő mixem?
  • DJ CONUS
    #202
    Értjük mire gondolsz! Ez egy alapbeálllítás nélküle nem igazi a Keverés élménye Szerezz be egy többcsatornás hangkártyát és oszd ki a Masterre és Monitorra a sávokat persze Stereoba! Output Routing Valahogy igy!
  • DJ CONUS
    #201
    A SAM Broadcaster nekem is ez a problémám ezért használom a
    Winamp Shoutcasttot azzal müködik! :)
  • DJ CONUS
    #200
    Igen Felismer FLAC formátumot! énis Használok Flacot!
  • samino
    #199
    Sziasztok!

    Ha esetleg valakinek lenne nem demó verzó vagy aktiváló kód úgy kérem kűldje el részemre!

    [email protected]

    Valószínü a demó verzi lehet az oka, hogy nem tudom rögzíteni a műveim?!



    Előre is köszönöm:Samino