2028
A MEGHÍVÓKÉRŐ ÜZENETEK AUTOMATIKUSAN TÖRÖLVE LESZNEK!!!
  • xxdani
    #1827
    ami pl firefoxnál a lapfülbe a cím mellett jelenik meg vagy ha beteszed kedvencekhez. Ott van mellette egy picurka képecske. Őt változtatták meg.
  • Casillas
    #1826
    én is ;)
  • totya24
    #1825
    És remélem, nem is lehet majd.:)
  • Casillas
    #1824
    nem
  • Danny1987
    #1823
    Most akkor meg lehet nézni,hogy kik nézték meg az adatlapodat vagy nem?
  • akyyy
    #1822
    miylen favikon én nem látom:C
  • xxdani
    #1821
    igen. én is arra szerettem volna célozni csak nem jutott eszembe a neve:). De ez kicsit átverés. Most ezt minek kellett hirdetniük . Ez nem olyan nagy váó , hogy ki keljen tenni üzenőfalra. Ennyi erővel kiteszik hogy új funkció erre megváltoztatják az üzenőfalon az üzenetküldés mögötti részt más színűre? Kicsit csalódtam. na mindegy.
  • atomboy
    #1820
    En talaltam egy valtozast: favicon...
  • xxdani
    #1819
    Igen én is néztem, de semmi újdonságot nem láttam. Annyi, hogy visszatették az "iskolák" funkcióját mert egy időre eltűnt vagy mi a bánat volt vele. Meg az ikonja megváltozott (ha jó a memóriám)
  • totya24
    #1818
    Nem mostanában történt valami változás? Vagy csak az adatkezelési szabályzat módosult? Mintha új funkciókról írtak volna...
  • totya24
    #1817
    jogos:D
  • precision
    #1816
    :)
  • akyyy
    #1815
    amugy elég szar ez a toik, hogy nem írta be senki korábban. -fav
  • akyyy
    #1814
    Működött a dolog, és newm az iwiwesek kisérlete volt.
    bracsekkel mi is próbálgattunk, bár én csak hátteret tettem be magamnak:D
    úgy látszik kivették, de mérget vennék rá, ez lesz a nagy újitás, fogadok emelt dijas smszéssel:S
  • noti83
    #1813
    persze az is lehet hogy az iwiw-esek kísérlete volt
  • noti83
    #1812
    aki az elmúlt 2-3 napban a xim.hu-ra regisztrált, az egyedivé tehette az iwiw-adatlapját és listázhatta azokat akik megnézték
    egy kódot dobott ki az oldal, amit ha bemásolt az ember az adatlapján a munkahely webcímére már működött is a dolog
    az egész cucc az iwiw biztonsági hiányosságait használta ki
    de már nem lehet megcsinálni mert az iwiw-esek észrevették: ezért lett a régi megint az iskola/munkahely sor
    ma pedig a xim.hu oldala is felszívódott
  • precision
    #1811
    nemtom mi lett, mert régen úgy volt mint most, aztán utána jött az az újítás hogy mettől meddig, meg ilyen féligmeddig adatbázis szerüen tárolta a sulikat... ami nekem annyira nem tetszett

    úgy néz ki nem csak nekem nem tetszett ha visszaálltak a régi sima begépelős iskola adatokhoz
  • totya24
    #1810
    Ma nekem is kiírta, hogy nem adtam meg az iskoláimat...
    kíváncsi vagyok, milyen újítások lesznek.. bár nem fűzök hozzá nagy reményeket... az a durva, hogy a fiatalok körében már divatosabb a myvip...
  • xxdani
    #1809
    Csak nálam zakkant meg az iwiw?
    Az iskoláknál idáig úgy volt, hogy be lehetett állítani, hogy mettől meddig most meg belépek és asszongya adjam meg ezeket az adatokat. Értetlenül elkezdtem megadni, de most megint úgy van mint régen, hogy csak az iskola nevét kell megadni. Mi történt?
  • I.C.ram
    #1808
    Egyre szarabb ez az iwiw :( Tokom tele van mar vele.

    Nem csoda hogy egyre tobben mennek at Feszbuk-ra.
  • szucsy89
    #1807
    egyébként ezeken mindig elszörnyűködöm hogy milyen igénytelenek....tevepúp meg gyufa...nem is látszik semmi belőlük akkor meg minek? inkább lenne több "fej"
  • Casillas
    #1806
    nem: iwiw szmájlik

    az iwiw-jel ötféleképpen van betéve, szal gondolom a kockát csak akkor rajzolja ki, ha pontosan a "kocka" szó kerül be, így, kisbetűvel végig
  • szucsy89
    #1805
    írd úgy hogy koczka
  • xxdani
    #1804
    ugyebár ha beírom üzenőfalra hogy "kocka" akkor bedob egy buta smilet. hogy lehet kikerülni ezt? Ha mondjuk nagy kezdőbetűvel írom akkor is képet fog becsempészni?
  • desigo
    #1803
    de ez a legjobb üzenet tőlük ma xD

    "Kedves Felhasználó!

    Az Ön által megadott e-mail címen nem került törlésre felhasználó, a rendszerben nem található ilyen e-mail címmel adatlap.

    Üdvözlettel, Gépház "

    akkor biztos elnyelte a fekete lyuk :)
  • desigo
    #1802
    nem tudom,hogy miért törölték

    1749-ben is hasonló probléma

    közben ezt a mailt küldték:

    "Kedves Felhasználó!

    Törölt adatokat a rendszer nem tárol,ezért visszaállításukra sincs mód.


    Üdvözlettel, Gépház "

    ezt a kamu dumát
    kötelesek tárolni a rendőrség miatt
    bármikor kérhetnek adatokat
  • atomboy
    #1801
    Nem hiszem, hogy email megszunese miatt torlik a felhasznalot, hiszen nem ellenorzik.
    Maxt azt tudom elkepzelni, hogy meguntak a sok mailer daemon levelet arrol a mar nem letezo cimrol.
  • desigo
    #1800
    Emailezésre Thunderbirdet használok.
    A c2-es fiókba be kell lépni 3 havonta,hogy ne töröljék.
    A 3 hónap pont akkor járt le amikor nyaraltunk.
    Törölték is az emailt.

    Erre a buta láma iwiwesek letörölték az egész felhasználót úgy ahogy van.

    Írtam a staffnak emailt.Kíváncsi leszek lesz-e eredmény...
  • Mentoloshurkaka
    #1799
    Mi a francért nem tűnnek el a klubjaim közül a törölt klubok? Még mindig fel vannak sorolva, mintha tag lennék, pedig már nem is létezik.
  • zyppy
    #1798
    nekemmeg van 5napig
  • szucsy89
    #1797
    már elkelt:(
  • Kyubee
    #1796
    Én elfogadnám:D Előre is köszi.
  • szucsy89
    #1795
    van fölösleges meghívóm kiabáljon akinek kell:D
  • hykao #1794
    Törölve voltak, vannak és lesznek... :)

    Nem véletlenül van az a szöveg ott...hisz ugye az iwiw-en nincs korlátlan meghívás...igényelsz, jó esetben néhány hét után kapsz meghívót...akinek van fölös, az beírhatja ide, és arra rá lehet repülni priviben...ennyi...

    Mellesleg aki csak úgy beírkálja egy nyilvános fórumra a mailcímét, az ha meghívót nem is, ám jónéhány kéretlen levelet azt kaphat... :)
  • akyyy
    #1793
    úgy se lesznek törölve, nyugodtan lehet kérni.
    meg akkor mgé alig volt meghívozási lehetőség. most meg bárkinek lehet meghívója már.
  • öregember
    #1792
    kishaver ... tudsz olvasni ?

    A MEGHÍVÓKÉRŐ ÜZENETEK AUTOMATIKUSAN TÖRÖLVE LESZNEK!!!
  • repvez
    #1790
    sziasztok tudjátok hogy mi a lóf@szért nem müködik normálisan a keresés az oldalon ?Hiába irja be az ember az adatokat nem csinál semmit.

    Hova lehetne irni egy szivhezszóló levelet, hogy valamit alkossanak már azzal a keresómotorral mert igy nagyon gáz.
    Meg berakhatnának egy megye szintü szükitést, hogy ne keljen magyarország után egyból pontos lakhelyet beirni ha valakit meg akarok találni.Mert ha nem tudom hogy hol lakik pontosan akkor bukott az egész mutatvány mert az egész országban lehet több ezer kovács vagy kiss nevezetű, ha meg rossz helyet adok meg akkor meg az életben nem ad jo eredményt ezért lenne jo ha megyére is lehetne keresni.
    Meg vissza lehessen lépni arra akeresési feltételekre ha megnéztünk egy oldalt és nem ö volt az akit kerestünk.

    lehet hogy nem ide kéne ezt irnom de most egy kicsit ingerült lettem hogy nem lehet használni normálisan .
  • gercse
    #1787
    meghíkiküldést= meghívókiosztást (inkább)
  • gercse
    #1786
    bocsi, de nem tudok küldeni, majd csak idővel, iwiw korlátozza a meghíkiküldést
  • itamragy
    #1785
    gercse.kűldesz egy meghivot [email protected] cimre?kősz