2028
A MEGHÍVÓKÉRŐ ÜZENETEK AUTOMATIKUSAN TÖRÖLVE LESZNEK!!!
  • Tigristank
    #1867
    Ezt kurva nagy poén volt ide bemásolni...
    Hogy kell kitörölni a függő kapcsolatokból azt, aki törölte magát? :D
  • akyyy
    #1866
    qurfajtád:)
  • geri15
    #1865
    :)
  • gercse
    #1864
    nem csak te
  • jhetedikj
    #1863
    Nem tudom megnézni az üzeneteimet...
  • Peetboy
    #1862
    Köszi, véééégre ezt akartam. Sose találtam eddig meg. Semmi köze másnak hozzá kiket vettem fel isminek, stb...
  • Tigristank
    #1861
    Beállítások -> Hírek rólam
  • Peetboy
    #1860
    Látom erre nem érkezett válasz.
  • Peetboy
    #1859
    Köszi, de attól ha én nem látom, még lehet megjelenik és mások látni fogják.
  • Tigristank
    #1858
    Olvass vissza 5 hozzászólást. :)
  • Peetboy
    #1857
    Sziasztok!

    A Hírfolyamot hogy lehet letiltani? Hiába veszem ki a pipákat nem menti el. Ekkora egy szart még nem láttam.
  • drakula2000
    #1856
    Mizu?
  • crow
    #1855
    Napok óta nem lehet egyetlen egy klubhoz sem csatlakozni, hibaüzenetet dob.
    Hol lehet bejelenteni a hibát?
    Köszi!
  • atomboy
    #1854
    Facebook ilyen. Csak ott lehet kommentelni egyes informaciokra.
  • xxdani
    #1853
    ahha. erre nem jöttem volna rá. köszi
  • Tigristank
    #1852
    Ráviszed az egeret a megjelenő hírre (pl. X és Y mostantól ismerősök), ekkor meg fog jelenni a beállítások menü, és ott bepipálod az "Ennek a funkciónak a híreire nem vagyok kíváncsi" opciót. Hogy mit tiltottál le, azt a "Blokkolt hírfolyam elemek" menüben tudod ellenőrizni. (A hírfolyam alatt található.)
  • xxdani
    #1851
    Na most szép és jó hogy ki lehet venni azokat a híreket amik nem érdekelnek, de ezt nem lehet menteni, hogy ne kelljen minden alkalommal 7pipát kivennem?
  • xxdani
    #1850
    ott a pont
  • precision
    #1849
    mindig sírtok mikor vmi újítás van :D
    néha már reflexből is... ezt is csak meg kell szokni, mint bármelyik más újítást amit anno szidtatok, most meg már hiányozna ha nem lenne

    sztem hasznos, kiválaszthatod hogy mit szeretnél benne látni... nem muszáj semmit bepipálni, és megmarad a régi wiwfal tartalom

    szóval no rinya :D használjátok ésszel
  • Narusco
    #1848
    miért kell szétbaszni ezt az oldalt is :(
  • toysoldier
    #1847
    pedig azt hittem, hogy ennél szarabb már nem lehet, de tévedtem.
  • akyyy
    #1846
    ja
  • szucsy89
    #1845
    de szar az új üzifal:\
  • szucsy89
    #1844
    nektek sincs most hírfolyam? vagy kikapcosltam valahogy? lehet olyat egyáltalán?:D egyszer kéne, akkor is eltűnik:D
  • Dean Winchester
    #1843
    nekem nincs olyan :S
  • akyyy
    #1842
    az a fail, hogy olyanok is vannak benne, akik sztem nem is ismerik az sg-t:D
  • banok
    #1841
    sg klub
  • szucsy89
    #1840
    van meghívóm ha érdekel vkit
  • Daza500
    #1839
    Csak nekem kib*szottul idegesítően lassú most ez a szar ?
  • noti83
    #1838
    csak nekem nem megy most az üzenetküldés azon a szaron?
  • xxdani
    #1837
    tehát max egy évig voltál a felhasználója. Névnap,szülinap,télapó,karácsony :)
  • precision
    #1836
    azok nem reklám userek voltak hanem maga a myvip küldött neked üzenetet... születésnapokon meg névnapokon szokott küldeni a "myVIP Ágnes"...meg ilyesmi :)
  • COOLancs
    #1835
    Tudja vki nekem miért nem működnek az alkalmazások??? Flash player 9 és Java is van és engedélyezve is van, de még az alkalmazások melleti képeket sem tölti be :S
  • atomboy
    #1834
    Hehh, myviprol jopar eve toroltem magam, akkor meg nem volt adatlapnezo-megjegyzos baromsag. Konkretan a reklam userek uzenetei verte ki a biztositekot.
    "Agnes uzenetet kuldott" - felmentem, MyVip Agnes a neve.
    "Timea kuldott" - MyVip Timea.
    Asszem, negyediknel untam meg.
  • banok
    #1833
    itt lehet figyelni az esemémnyeket
    ez tényleg nagyon odabasz Ilyet lehet nekem is kéne csinálnom, komoly kedvet kaptam hozzá monjuk myvip tele van fake és reklám regekkel.
  • banok
    #1832
    volt férje mikor még egy osztályba jártam vele (estin érettségiztem) és néhány napja beállította a családi állapotát egyedülállóra illetve törölte azokat a képeket amelyeken együtt vannak vagy amin a férjura van rajta.
  • xxdani
    #1831
    Hát ez kegyetlen jó:):) Van folytatás?
  • totya24
    #1830
    Nekem nincs bajom ezzel az új hírfolyammal (igazából fészbúk felé tendál az iwiw láthatóan), de szerintem ha bevezetnék, hogy lásd, ki nézte meg az adatlapod, akkor mindenki csak azt figyelné, azért menne fel, nem merné megnézni az ismerősét, mert az látja, stb... a myvipet is elcseszték vele.. ha megnézek valakit, csak mert az igazolványképe érdekes, akkor visszaír, hogy "miért nézegetem az adatlapját"...vazz.. nem is válaszolok inkább. arról nem is beszélve, mikor névre keresek és többet ad ki.. majd még én leszek a hibás mert megnéztem.:S

    De erre itt az intő példa:

    (A lényeg: regeltek egy amcsi csaj képével, kitöltöttek pár adatot, megnéztek 1000 adatlapot, amit véletlenszerűen választottak ki és várták a történéseket.. és voltak is:D)

    1. - 2. - 3. - 4. - 5. - 5.5 - 6. - 7. - 7.5 - 8. - 8.5 - 8.6
  • atomboy
    #1829
    Valasrol? Hogy?
    "XY es YZ elvaltak" ?
  • banok
    #1828
    nekem tetszik ez az újítás, így látom, hogy melyik ismerősömnél van újdonság és így most értelsülhettem egy válásról is.
    És én örülnék annak ha látható lenne az, hogy ki nézte meg az adatlapomat.