364
Az őrangyal
  • Magoo
    #284
    picit elírtad az évet nem? :)
  • Alien1024
    #283
    a forgatási idő pontokat elnézve sztem van remény hogy fojtasák mert az 5 ödik és 6odik rész között volt 2honap

    Season 2, Episode 1: The Perfect Storm
    31 March 2005
    Season 2, Episode 2: Grace
    31 March 2005
    Season 2, Episode 3: In the Dark
    7 April 2005
    Season 2, Episode 4: Last Good Day
    14 April 2005
    Season 2, Episode 5: Enough
    21 April 2005
    Season 2, Episode 6: 'Twas the Night Before Christmas... Again
    2 July 2006
  • Pemp
    #282
    Szted nincs olyan sorozat, de sztem +van, na mind1 én nem vitatkozni akarok,csak közlöm. Amúgy + sztem akk is csinálhattak volna normális befejezést
    "így kényelmesebb az íróknak, hisz ha vége egy sorozatnak, akkor nem kérik számon rajtuk, hogy mi, hogy hány és merre"
    sztem ebben nincs teljesen igazad,mer oks,h a kintieknek nem tetszett a sori, de biztos voltak olyanok akiknek igen és nem hiszem,h ők a kinti fórumokban szó nélkül hagyták azt,h abbahgyták a sorozatukat. Na zárom soraim...
  • Harly18
    #281
    Nagyon egyszerűen le lehetett volna zárni úgy, hogy tényleg Tru megtudja a telefonból, hogy az apja az egyik sáros. Lehet tudták, hogy vége lesz, de lehet, hogy reménykednek folytatásban, de ha ezzel a résszel felfedik az apja szerepét, akor már nem nagyon tudták volna folytatni.......
  • winnie
    #280
    olyan nincs, hogy megírnak 100 részre, max olyan, hogy tudják a fővonalakat.

    Ja és tényleg simán lehetett volna tök sok befejezést csinálni mer sztem amikor ezt az utcsó részt észítették már akkor tudták,h nem lesz folytatás

    olvasd el, amit pár többen leírtak.

    a sorozatból készítettek 1 évadot. nem volt siker, mégis a FOX megrendelt újabb 13 részt.

    elkezdták forgatni a 2. évados részeket.

    a FOX a 2. évad 6. részének forgatása közben/után leállította a projektet, szétzavarta a színészeket, akkor, mikor még a 2. évad első része sem ment le adásba.

    később leadtak pár hónap múlva a leforgatott részek közül 5-öt. ennyi.

    vagyis nem tudtak volna semmilyen befejezést írni - a sorozatokra jellemzőbb, hogy nincs befejezésük, mivel általában az írók sem tudják, hogy az mi lenne. a tru calling írói sem tudták, hogy miképp lesz vége a sorozatnak, max 1-2 alapinfót, de azt is kétlem. így kényelmesebb az íróknak, hisz ha vége egy sorozatnak, akkor nem kérik számon rajtuk, hogy mi, hogy hány és merre. (ld. a megannyi példát a sorozatok világából)
  • Exxon Valdeez
    #279
    A Smallville-es utalásomat arra értettem, hogy nem minden sorozat élhet meg 5-6 évadot. A Smallville igen. :) Szerencsére.
  • Pemp
    #278
    Amúgy 1et értek Exxonnal, na nem épp a Smallvillbe, hanem,h rengeteg olyan sorozet van amit tényleg megírnak pl. 100 részre azt' kész max ha akkora a nézettsége akk talán folyt.köv. Ja és tényleg simán lehetett volna tök sok befejezést csinálni mer sztem amikor ezt az utcsó részt észítették már akkor tudták,h nem lesz folytatás uh tényleg tehettek volna pontot a végére, mondjuk ha jól belegondolunk talán azér nem "zárták le", mer még arra számítottak,h talán egyszer újra elkezdhetik. Na mind1 csak ennyit akartam, de a lényeg az,h "lehet",h nem örökre de egy jó időre elbúcsúzhatunk ettől a sorozattól...
  • wesker24
    #277
    Micsodát ??? A smallville-t ??? vagy valamelyik más sorozatot ???
  • Exxon Valdeez
    #276
    Na igen, nem minden sorozat Smallville :). Tulajdonképpen már annak is örülök, hogy a SupNat-ot folytatják a csatornaösszeolvadás után is.
    Minden csatornánál a nézettség az Isten, ezt belátom, ennek ellenére én nem úgy vagyok vele, hogy jajj de jó nekem, mert láthattam 20*45 percet egy sorozatból. Én olyan elvetemült, elfajzott vagyok, hogy szeretem, ha egy történet befejeződik, és nem marad még több megoldatlan rejtély, mint a sorozat indulásakor.
  • wesker24
    #275
    szerintem is nagyon sok elvarratlan szál maradt még. habár az utolsó rész is simán lehetett volna a befejező rész ha a csaj mondjuk csak 1-2 perccel késöbb kér segitséget Tru-tól mikor Harrison telefonál Trunak hogy elmondja az igazságot az apjukról akkor egész jó befejezés lett volna !!! De miért is ne csak mégjobban összekuszálták a szálakat !!!! Kár hogy igy lett vége úgy látszik sosem fog kiderülni hogy mi lett volna ezután !!!!
  • winnie
    #274

    igazából még annak is örülni kell, hogy ez a 6 rész kijött, már akkor sem volt értelme folytatni, amikor kiderült, hogy az apa... (vagyis az 1. évad végén) - óriási meglepetés volt, hogy a fox megújította a sorozatot, aztán még azelőtt, hogy leadhatták volna az 1. részt, meg is szüntették

    igazából ezzel semmi gond (max annyi, hogy a 2. évados dvd a 6 részért egy kicsit drága volt), hiszen a sorozatok 90%-a nem kap normális befejezést. aki ebben bízott, az nem sok sorozatot látott:) (hiszen a legtöbb sorozatnak úgy lesz vége, hogy "kösz, nem kérünk többet, nincs már nézettség" - és ezt a legtöbbször az utolsó rész után mondják, amit ugye nem befejezésnek forgattak.)
  • Exxon Valdeez
    #273
    Nagyon sok tartalék volt még ebben a sorozatban, és így az utolsó részre (bár nem tudták a készítők valószínűleg, hogy ez lesz az utolsó) még több kérdést illetve csavart felvetettek, beleírtak. Most kezdett igazán bonyolódni a történet. Sajnálom, hogy vége lett, sok elvarratlak szál maradt (Jensenből mi lesz, Jack-Truapuka kavarása, a pszichológusnő szerepe, stb.) Most úgy fejeződött be, hogy vesztésre áll a "Jó" oldal. Bár ha mélyebben belegondolunk, ahogyan Jack is mondta, nem ők avatkoznak bele Isten tervébe, hanem Tru... Száz szónak is egy a vége. Sajnálom, hogy ennyi volt.
  • Victor1103
    #272
    Mindenki tudja hogy nem egy lost vagy valami nagyobb cím de szarnak nem lehetett nevezni.Ami szar az a sok brazil-mexikói-venezuelai-argentín gyomorforgató nyálas nyígós szappanopera.Fúúúújjj
  • gnar killer
    #271
    amerikában megbukott így nem forgatták tovább... nagy hülyeség valamit félbe hagyni ill azt leadni mert így nem az igazi :C pl. ez a Jensen kölyök is kezdett gyanús lenni de már soha nem tudjuk meg miért :C adták volna ki legalább könyvben :D
  • Victor1103
    #270
    Kellett volna még ennek a sorozatnak egy pár rész de ez már úgy néz ki nem fért bele a költségvetésbe.Minden olyan félbemaradt szerintem:(
  • Flamer
    #269
    izé. őő. amugy most azzal a sráccal mivan amugy? Jensen vagy kiafakk. mer .. néztem a részt és mindig ottvolt ahol Tru.. :C meg a végé Jack elejtett egy ijen mondatot hogy őlesz az utodja.. vagy vmi ijesmit.
  • Victor1103
    #268
    Én azt hittem hogy ez csak valamelyik évad végét jelentette de hát így cakli-pakli befejezi egy sorozatot.Na erre mondják hogy félig lerágott hús.a végét leszámítva viszont jó sorozat volt.
  • Flamer
    #267
    hát elég tree hogy ezvolt a vége..
  • winnie
    #266
    már miért ne lett vona értelme. 26*40 perc önfeledt szórakozást kaptál. (a tru legyen minden idők első sorozata, amely nem ér véget, hanem a szereplők irl haláláig tartson?:)
  • Victor1103
    #265
    De ennek így totál semmi értelme nem volt.Szerintem:(
  • winnie
    #264
    mert ez az utolsó. egyszer minden sorozat véget ér.
  • Victor1103
    #263
    Utolsó rész?Miér??
  • cicai
    #262
    kár
  • CS@
    #261
    Uccsó rész ma 17:15 –kor.
  • Harly18
    #260
    Nekem csak az a bajom ezzel a fovival, hogy délután adják, meg este, többször is egy nap. Tudom élő, meg minden, de akiket nem érdekel, azok ilyenkor mit csináljanak??? Nézzék a tv2 ité sorozatait? Akit érdekel a foci,az este 10 után is meg fogja nézni, persze ez egy felvett meccsnél lenne jó, az élő az más kategória
  • Magoo
    #259
    ya télleg a smallville ugyanazon epizódjt nyomatták...hallottam róla :)
    jó winnie tudom hogy nem ők vágnak...de arányában több az RTL KLUB-on az újra szinkronizált, agyon vágott film mint bármelyik más csatornán.
    Én azokban csak azt nem értem, hogy ha ilyen nehéz ezeket műsorba tenni, akkor legyenek vígjátékok este fele, aztán késő este a kemény mozik. hát nem? Ott már mehet bármi 18-as karikával...megjegyzem attól is herótom van de az már országos betegség. :(
    Én nem sírok, mert inkább nem is nézem azt a nyamvadt tv-t már.
  • winnie
    #258
    gondolkozz kevésbé csőben. most elmaradt. jó. de a többi vasárnap focivébé lesz. inkább menjen le értelmes időpontban, mint valami random időpontban. (egy szabad slot marad, de 1. nem csak egy sorozat létezik a világon. 2. nem érdemes egy sorozatot hamarabbi időpontban leadni, mert csak nagyobb anyázás lesz.)

    (nem is értem, hogy mi ez az ovis hiszti. most maradt el először valami a az rtl-en? nem. le fogják adni? igen.)

    (magoo: az meg különösen muris, hogy az rtl lett kipécézve (csőlátás 2.0. miben különbözik a többi kereskedelmi tévétől - persze azon kívül, hogy végre megvették az amerikában csúnyán megbukó sorozatot), amikor mondjuk a tv2-n (de az mtv-n vagy az hbo-n is vannak megvágott filmek. ja, hogy szerinted a csatorna vág? ezt te sem hiszed komolyan... újraszinkron? a tévék hozták talán a törvényeket? vagy egy profitorientált cég, ha magas a jogdíj, akkor még szép, hogy az olcsóbb megoldást keresi.)

    (hmm, kíváncsi vagyok, hogy milyen sírás lenne, akkor, ha az rtl-es is azt csinálja, mint múlt héten a tv2, hogy egy sorozat ugyanazon epizódját adja le, mint az azelőtti héten.)
  • CS@
    #257
    Még egy idézet az említett fórumról az időponttal kapcsolatban:
    „mivel 3 hétre előre be van tervezve a műsor (beszerezve, leszinkronizálva, kiszámolva a reklámidő, leegyeztetve a különböző osztályokkal, stb), csak abba a hétbe lehetett betenni, amivel még nem kezdek el dolgozni a kollégák. Egyáltalán nem egyszerű változtatni, hiszen másodpercekre ki kell számolni az adást, és eleget tenni az ORTT közszolgálati előírásainak.”
  • Magoo
    #256
    Mindíg tudtam hogy az RTL KLUB a magyar TV-k szégyene! Ez még semmi
    A durvább amikor szarrá csonkolnak egy amúgy jó filmet...de ami még szarabb amikor újraszinkroniztáltatják mert túl erős a szinkronja! Rohadnának meg!
    A vágásra jó példa a Tango és Cash...a szinkronra meg a Die Hard 3....GYALÁZAT!
  • gnar killer
    #255
    0.o bazz
  • Harly18
    #254
    Ejj ha, távolabbi időt nem találtak?! Bezzeg tudják ismételgetni a 100-szor leadott sorozatokat, de nem tudnak a "drága" műsoridőből 45 percet erre szánni...ez kész....:(
  • CS@
    #253
    az új időpont: júl 02,17.30.
  • Harly18
    #252
    Nagyban be voltam készülve és erre a Rém rendes család ment :S És minden a hülye foci miatt.........
  • winnie
    #251
    miért ne lenne leadva...
  • CS@
    #250
    Hello!
    Ha valaki nem olvasná(mé olvasná én is csak ezért néztem fel) az RTLklub fórumot, annak bekopizom ide a lényeget:

    „elcsúszott a kezdési időpontja a foci miatt, ezért a válságterv alapján a Rém Rendes került adásba. Mivel hétvégén nincs bent senki, így nem került ki az online-ra illetve a txt-re. Mivel a csúszás csak a ma délutáni meccs után derült ki, ezért ment a promó napok óta.

    Le lesz adva természetesen, majd ideírom(MEGJ:az RTL fórumról van szó) az új időpontot.”
  • wesker24
    #249
    ja szerintem is rohadjon meg a Retek Klub !!!!!
    az újságban is meg a teletextben is a Tru volt kiirva mégse az lett hanem az a hülye rém rendes család !!!!

    Nem igaz hogy nem tudták volna leadni az utolsó részt !!!!


    Szerintetek bepótolja ezt az adást az az aljas Retek Klub ??
    Én szerintem nem sok esély van rá !!!
  • Flamer
    #248
    szivacs volt ya.. :C
  • Phat Smoker
    #247
    feküdj vissza!
  • gnar killer
    #246
    azért ez eléggé ciki. mindenhol az van írva hogy Tru lesz, erre meg... :C ezért keltem fel? :C
  • Magoo
    #245
    KUUUUUUUUUUUUUUUUUURVA ANYJUKAAAAAAAAAAAAAAAAT!
    ROHADT RTL KLUB
    ez undorító! 15 perces késés ledolgozható lett volna szünet és reklám nélkül! Hogy lehetnek ilyen bunkó faszkalapok? rohadjanak meg...