364
Az őrangyal
  • Exxon Valdeez
    #244
    Hogy mennyire utálom az rtl-t meg a FOCIT!!!!!!!!!!!!!!!!! Emiatt a sz*r vb miaztt összevissza mennek a műsorok, és csesznek leadni pl. a Tru utolsó részét... Helyette benyomnak egy rémrendes családot. Mer hát a reklámokat le kell adni, nehogymár elmaradjanak.
  • Narancs
    #243
    Nah srácok, ennyit az utolsó részről...Kokó nem bírta befogni a pofáját, kellett neki az a 20 perc még a képernyőn. Köszönjük.
  • Pemp
    #242
    Azér sztem terveztek folytatást,hisz még mindig rejtély,h ki az a srác a kiadott DVD borítón, tuti nem egy statiszta. Remélem 1* azér lesz majd folyt.köv. Ja télleg vki nem tudja,h mi lesz helyette? Még múltkor Winnie írta,h lehet beteszik a 3. műszak folytatását.
  • wesker24
    #241
    nanáh hogy én is örülök hogy eddig mehetett!!!

    azért az szép teljesitmény hogy idáig ment remélem majd egyszer valamikor folytatják a közeljövöben !!!!

    Meg is van az 1.évad a 6. részt és az utolsó részt leszámitva !!!!
  • Phat Smoker
    #240
    wáá..én örülök, hogy mehetett eddig!
  • winnie
    #239
    nem lesz befejezve, mert a készítők nem befejezésen gondolkodtak, csak le lett állítva a forgatás.

    nem sírni kell, hanem örülni, hogy eddig mehetett. és bár vannak sz*r sorozatok is, de van sok jó is, úgyhogy lehet váltani nyugodtan. a sorozatok közül nem sok éri meg a 26 részt, szóval ez is szép teljesítmény volt.
  • wesker24
    #238
    Én is kiváncsi leszek mi lesz az utolsó részben !!!!
    Na ja inkább néznek más szar sorozatokat
    Szerintem se lesz normálisan befejezve !!!
  • Flamer
    #237
    kemény.. ojan loszar mint az invázió :D (rejtéjek városa..)
    aztis csakugy befejezték és állitolag nem csinálnak már 2. szezont..
  • gnar killer
    #236
    ezt beszélik sajna, de majd kiderül az utolsó részből...
  • Harly18
    #235
    Csak úgy abbahagyták és kész? Nem voltak képesek még egy részt megcsinálni befejezésként? Ennyire nem nézte a kutya sem???
  • true blue
    #234
    élénk fantáziával vagytok megáldva. :D ha jól hallottam nem zárták le rendesen a sztorit.
  • gnar killer
    #233
    mivel félbehagyták a forgatást, sztem nem lesz rendes befejezése :c
  • Harly18
    #232
    Szerintem az lenne izgalmas, ha Jack halna meg, s a Tru mentené meg, vagy nem?:) A Jack akármilyen szemét is, csak nem menne a halálba, s csak elfogaadná Tru segitségét. Meg valahogy fényderülhetne a faterja disznóságaira is, s valami jó befejezése lehetne. Van aki már látta az utolsó részt? Annyit elárulhatna, hogy lezárták-e a sztorit vagy sem :)
  • Phat Smoker
    #231
    esetleg mindketten meghalnak :D
  • Phat Smoker
    #230
    mint a legtöbb rész :)
  • true blue
    #229
    na vééégre! kösze szépen!
    akkor ez olyan hálivudi rész volt.
  • gnar killer
    #228
    inkább fordítva, az vicces is lett volna :D
  • Phat Smoker
    #227
  • true blue
    #226
    feladom :)
  • Phat Smoker
    #225
    szerinted ? :)
  • true blue
    #224
    Tényleg, nem szivatsz? :) Nemis gondoltam volna... :p
    de télleg,milett azzal a Jensennel, megmenekült, vagy kipurcant végleg?
  • Phat Smoker
    #223
    kár, hogy vége lesz, Tru apuka-jack vonalon, lehetett volna még néhány fordulatot bevetni...a pszichológus csajszi, habár a rossz oldalon áll, de cuki..szivesebben megismertem volna őt is közelebbről! ;-)
  • Harly18
    #222
    Nem lenne rossz ötlet, tényleg :) De kiváncsi leszek, hogy fejezik be. 1 rész van már csak, ha jól tudom és nem hiszem ,hogy ki fog derülni minden az apjával, anyjával, Jack-kel kapcsolatban. Szerintem nyitott marad az egész, s nem zárják le rendesen :(
  • Phat Smoker
    #221
    pl. Tru meghal és Jack-től kér segítséget!
  • Harly18
    #220
    Ez a rész is jó volt, de be kell látni, hogy lassan kezd unalmassá válni ez a halott segitséget kér, újrakezdődik a nap, s ő megmenti. Egy jó forgatókönyviróval meg lehetett volna akadályozni, hogy az érdektelenség miatt befejezzék a sorozatot. Kis fantáziával lehetett volna kitalálni érdekes dolgokat is, nem pedig befejezni..:(
  • Phat Smoker
    #219
    meghalt valaki, Tru segítségét kérte és újraindult a nap! :)
  • true blue
    #218
    Hali! mi volt a tegnapi részben? lekéstem... :(
  • Flamer
    #217
    yóvolt a mai rész. de lehet tényleg ez hiba volt..
    amugy a srácban megmaradt pár emléek azáltal hogy egyszer meghalt de aztán megmentette..
  • Phat Smoker
    #216
    jó kérdés :)
  • wesker24
    #215
    Hát inkább a Tru Calling mint a csicska angyal !!!!!
  • Flamer
    #214
    fogalmam nincs..
  • Pemp
    #213
    itt a képen ki az a pasi Tru és a nővére között?
  • cicai
    #212
  • Phat Smoker
    #211
    csak hogy valami témába vágó is legyen ;-)
  • Flamer
    #210
    ennek miköze a Truhoz?:|
  • hup
    #209
    a csicskaangyalt hagyjuk inkább a másik!!!!!!!!!!
  • cicai
    #208

    VS.


    A Szavazás most indul, jövőhét VASÁRNAPIG
  • hup
    #207
  • cicai
    #206
    Van nála jobb
    Csicska angyal?
    csak vicc volt
  • Phat Smoker
    #205
    jah, csinos darab..újraélnék vele pár éjszakát :DD