88
  • P3h3ly
    #44
    hát ez nagyon lol, lassan a Tom és Jerryt is beperelhetjük mert ugye a onnan vette az ötletet a kedves gyerek hogy nem hal meg ha leesik a 20emeletesről...
  • Darth Sith
    #43
    naja, elérték egymást szintjét. Bombázzák le egymást, és akkor kevesebben is leszünk, idióták nagyrésze eltűnik. Csupa pozitívum. :)
  • Darth Sith
    #42
    nevelni kéne a gyereket, odafigyelni rá, és nem hagyni hogy idióta pszichopata legyen belőle. Biztos a játékban van a hiba, szülőkben nincs. Én is WOW-ztam, jópár tucat barátom, és millió egy gémmel toltunk elég sokat, mégse akartam vonat/villamos/kamion elé ugrani vagy hasonló. Gyerek leugrott mert cseszték megnevelni, és full hülye maradt. Ennyi.
  • QuippeR
    #41
    hát ha nem bannolták, majd indít új karaktert, szóval np. :P
  • FeketeFény
    #40
    Nahát micsoda hüllyeség! Ennyi erővel a meseadókat is lehetne perelni, mert a gyerek utánozta a macskát, aki leesett a szakadékba!
    Kár, hogy nem büntethető dolog a nyerészkedési vágyból indított per. Kívánom, hogy forduljon fel minden okoskodó álszent csakládvédő köcsög! Már bocsánat a hangnemért, de kifejezetten gusztustalan a dolog. Éljenek a játékok és pusztuljanak a nevelni nem tudó szülők!
  • alberto 15
    #39
    ez volt a dragon ballal is.
    azé tiltották be mer a gyerek aszitte tud repülni és kiugrott :)
  • Cactus
    #38
    Szerintem aki hülye az haljon meg.
  • Tibor
    #37
    következő a matrix: path of neo lesz, mert a gyerek repülni akar majd:D
  • Librarian
    #36
    Nem tudsz varázsolni? De gyík vagy!
    Minden reggel teleportálva megyek suliba, meg ma délután is a többiek hógolyóztak, én meg mikor elkezdtem tűzgolyókkal dobálózni beírást kaptam az ellenőrzőmbe!
  • Librarian
    #35
    Na de mivel SOKKAL többen vannak, SOKKAL több a hülye taplós, és ezért SOKKAL többet is hallani azokról.
    Másrészt amikor azt mondom, hogy: "Az amcsik hülyék!" utána gyorsan hozzáteszek még vagy 7-8 országot, mintha mi nem lennénk azok!
    Egyébként tényleg! Természetes kiválasztódás! Aki olyan hülye, hogy ugrik, az ne is örökítse tovább a hülyeséget!
  • gakoska
    #34
    MÉRT NEM TUDOK VARÁZSOLNI, MÉRT NEM TUDOK VARÁZSOLNI???

    Á, szar az élet, még varázsolni se lehet, minek élni...


    gakoska
    R.I.P.

    :))))))
  • gakoska
    #33
    Ha a gyerek 13 évesen nem tudja megkülönböztetni a játékot a valóságtól, akkor a szülőkkel van valami probléma...
    Talán valami felelősséggel is járhat szülőnek lenni, meg talán a szülő azért szülő, h befolyásolja, nevelje, stb a gyerekét... bár ezt sokan nem tudják elképzelni...
  • Adam II
    #32
    A múlt héten Battlefieldben Sniper voltam és egy magas épületen voltam sajnos jött egy ellenséges helikopter és én megpróbáltam elmenekülni de a nagy zavarodásban leestem. Most mennem kell mert már megvannak a jegyek Kuala Lumpurba leugrani a tornyokról szóval halál rám és a Dice malacpersejére mert anyucival megbeszéltük bepereli őket.
    Amúgy szerintem minden népcsoportban vannak ilyen ,hülyék csak ha Mo.-n ilyet tesz valaki nem szaladnak azonnal megnézni milyen játék van a gépén és itt talán még nincs annyi szentimentális barom ügyvéd aki direkt erre specializálódna.
    Másrészt mostanában nem értem miért olyan nagy divat ez az általánosítás ,mindenki hülyéz mindenkit az amcsikat,a franciákat a németeket a japánokat és minden országot. Én nem ismerek egy amerikait sem és ezért nem szidom őket mert nem biztos ,hogy mind hülye tapló arról meg ,hogy milyen a politikájuk ... hát azzal mi se dicsekedhetünk ,de most olyan nagy divat lett szidni őket és más népeket ,hogy ihajj.
  • Mice
    #31
    ja, lvl 59-es undead :)
  • Caro
    #30
    Bocsi, nem olvasom el a hozzászólásokat, de a véleményem:
    ezt akár a TV-ben is láthatta volna. És idióták mindig is voltak.
  • sweech
    #29
    biztos kell a pénz
  • TommyGun
    #28
    Úgylátom a kínai rassz is felnőtt a másik űber népcsoport, az amcsik mellé IQ szintben....USA KÍNA HAJRÁ
    Debillek gyülekezete, szánalomtenger amit ezek művelnek a civilizáció nevében
  • neccesnick
    #27
    Valóban érdekes egy effektus. Ha azt mondom én négyéves korom óta játszottam és egy autót sem törtem össze, és amikor a villinger elcsapott akkor sem kentem egy játékra sem, csak arra fazonra aki mögött átrohantam, meg magamra amiért a sinen álltam meg körbenézni. Szerencsére még mindenm egyben van azóta jobban figyelek, de ha akkor sem kevertem össze a valóságot és a játékot akkor ők miért?... Amcsiknál azelőtt is volt ilyen gyereklövöldözés, hogy egyáltalán játékhoz jutottak volna, vagyis előbb azon gondolkodjanak el, hogy otthon ki tarthat fegyvert, mert azoknál a tuskó amcsiknál minden második embernél van otthon fegyver. És ha valamit okolhatnak azok a szülők. A játéknak szemernyi köze sincs szerintem ehhez, egy film az sokkal valóságosabbnak hat így azt hamarabb utánozza a gyerek... DE igen csak legyenek okossak az amcsik is meg a kínaiak is, nem tudom mit hallottatok róla de amcsiknál horro filmre akármekkora gyerk bemehet, míg egy olyan film amiben egyszer is látszik valamleyik nőnek a melléből több mint 30 százalék arra már nem mehet be. Így pl az Én a robot-ot amcsiknál kikockázták vagy megvágták ha azt akarták hogy a filmre kicsik is bemehsssenek.....nem esik le, hát az első öt percben Will ott zuhanyzik és azt ugye nem láthatja a gyerek. Bezzeg azt hogy 6 éves gyereket leklónoznak, de a tudatát átírják és ezért baltával akarja szétverni a szülei fejét azt már megnézhetik.........áááááá mindegy "aki hülye az haljon meg"
  • static
    #26
    Jól beszélsz! Nagyon szépen veszed észre a betegséget. Sajnos a világ kilencven százaléka ilyen beteg.
    Kiscsávó reméljük átment a Wow világába. :)
  • vjanika
    #25
    A nevelés hiányáért nem lehet egy programot hibáztatni, ellemben a szülőket igen. Ha valakinél nincs meg a kellő IQ azt korlátozni kell, mert ön és közveszéles is lehet. Amúgy ezt az állatvilágban természetes szelekciónak hívják.
    Ha valaki nem rendelkezik elég "értelemmel" akkor itt a végeredménye.
  • Hedgehunter #24
    Toonami-n van dragonball marathon reggel 6 tol este hatig.....:) Abban nem ugralnak le a haztetorol inkabb felfele...:)
  • BiroAndras
    #23
    "nem lehet napi 5 órán keresztül nézni, nem is adják olyan gyakran."

    Egy ideje már létezik video...
  • Goth
    #22
    Songoku... az egy jókis anime. Mellesleg nem is építi le a gyereket, mert nem lehet napi 5 órán keresztül nézni, nem is adják olyan gyakran.
  • Librarian
    #21
    Kínában úgyis annyian vannak... Na jó, nem úgy értem.
    Másrészt MI miért nem ugrottunk le ilyen idős korban háztetőkről? Amerikában ez napi rutin. Gyerek ugrik, szétlő egy iskolát, robbant...stb. Nálunk miért nem?
    Mert valaki elmagyarázta, hogy az csak mese, meg az csak játék, és nem kéne a sok Tom&Jerry effektust áttenni a valóságba, mert akit fejbevág a vasalódeszka az meghal, és ha leugrasz egy tetőről nem mászol ki a lyukból, amit ütöttél, hanem szétkenődsz! Ja, meg repülni sem tudsz...
  • kicsizoz
    #20
    Egyébként meg milyen mocskos szülő az olyan aki a gyereke halálából is hasznot akar húzni.....
  • kicsizoz
    #19
    A malacok szövetsége meg beperli a késgyártókat, meret azok tehetnek arról, hogy leszúrják őket... :)
  • gumikacsa
    #18
    "A szülőket az internetfüggés ellen folytatott küzdelem egyik élharcosa, Zhang Chunliang ügyész képviseli majd."

    Sanszos, hogy ez a manus oltotta be a szülőket, mondván ezzel ő is jól jár, meg a szülők is elháríthatják magukról a felelősséget.
  • ThomasTheKoRner
    #17
    Menjenek a picsába...azért mert a kölkük egy értelmifogyatékos faszkalap volt,nem kéne egyből hasznot húzniuk belőle a szülőknek.
    Remélem egy pennyt ami nem sok,annyi kártérítést nem kapnak...

    Jajj...kicsit elragadtattam magam..!:DDDD
  • Praetor
    #16
    Hogy került a gyerek az épület tetejére?
    Itthon simán lesittelnék a szülőket, mert nem vigyáztak a gyerekre.
  • KNORBI
    #15
    Elég lett volna a gyerekre odafigyelni, és nem ugrott volna le a gyerek az épület tetejéről.
  • Adrian Graves
    #14
    Nem baj, ha valaki függő, azt majd kigyógyítják elektrosokkal. Ha mégse segítene, akkor a szent inkvizíció kiűzi belőle az ördögöt.
  • zidder
    #13
    Nem inkább a Dragon Ball-t nézte?
  • hordanee
    #12
    Arról meg ne is beszéljünk, hogy ha a WoWnak vagy úgy általában a játékoknak ilyen hatásuk van/lehet akkor, miért mindig csak 1-2 ilyen karakter van aki elmegy lövöldözni apa fegyverével mert látta a GTAban hogy milyen fun vagy felboncol egy embert mert túl sokat Sufferingezett. Ezeknek az embereknek gyárilag van vmi komoly bajuk, vagy a nevelés/szülői útmutatás hiányzik.

    Egyébként szerintem akkor már a filmek sokkal durvábbak, pl. horrorfilmek. Vagy ha a gyerek elharapja vkinek a torkát akkor a filmgyárak a hibásak hogy csináltak vámpíros filmet, lol?
  • OMax
    #11
    Fuaaaaaj eszem megall az ilyesmitol. Csak csatlakozni tudok a tobbi hozzaszolohoz. Ilyen irammal minden balesetet, ongyilkossagot ra lehet fogni vmi jatekra szinte. A repulogep szerelo csavo aki a mittudom en mit gyart a repulohoz, rajott hogy wow-ba nem muszaly minden anyagot osszeszedni, ugy is lehet kardot csinalni ha hianyzik valami. GOndolja akkor itt az alkatresz gyartasba is igy lehet es a felet hazaviszi, majd jolesz valamire. Repulo felszall, lezuhan, a csavot bortonbe viszik, mert rajonnek mi tortent, a csavo meg majd bepereli a blizzardot mert o ezt ott tanulta. Kiengedik, blizzardot megbuntetik, mindenki boldog.
    Eszem megall tenyleg. Amugy bocsi ha hulye pelda volt :D
  • InfectedMann
    #10
    Nah már meg megint egy értelmiségi hír !
    Ennyi baromarcú szülőt a világon.
    Biztos egy jelentet akart eljáccani, tuti. Erre miből jöttek rá a szülők? Játszottak a játékkal? Atya úr isten. Pereljék csak a Blizzard-ot. Lófaszt sem fognak elérni. Akármennyire is rávoltam kattanva egy játékra és éjjel nappal azzal játszotta sosem jutott eszembe bármit is eljáccani bármelyik jelenetét.
    Utána néznék a Blizzard helyében annak, hogy a gyereknek nem volt-e esetleg valami baja (agyilag). Valami pszichiátriai kezelés vagy valami.
  • Reggel
    #9
    Már nem azért, de én a szülőket perelném be inkább, mint a Blizzard-ot. Hogy ha ennyire értelmi szegények, hogy nem tudják a kábelt kihúzni, vagy kikapcsolni a gépet, akkor megérdemlik. Vagy vegyék ki a memóriát a gépből. Akármi. De ez a tragédia elsősorban a szűlők hibája és nem a játéké.
  • Nenrandil
    #8
    jah...
  • reloader
    #7
    Hát azé' a songokut nem kéne itt nagyon cikizni, mert jó kis anime az.

    Másfelől meg, szerintem minden autóbalesetet szenvedő fiatal a GTA miatt törte össze magát:p

    Elkeserítő dolog, hogy 13 éves gyerek ilyenket tesz, de ezt ne akarja senkise egy tényezőre kenni.
    Ez nem olyan, hogy reggel felkel és eszébe jut, hogy öngyilkosnak kéne lenni. Ha nem veszik észre a szülők a saját felelősségüket ebben az egész szomorú históriában, akkor már megette a fene, és ugyan perelhet, de úgyis elvesztí, mert soha, senki nem fogja tudni bebizonyítani, hogy a WOW-tól lett öngyilkos a srác.

    Valszeg s szülők még saját maguknak sem képesek egyelőre beismerni, hogy ők a felelősek.

  • MrPrise
    #6
    Lehet a szülőknek harvestált a gyerek és megunta...
  • Enkil
    #5
    nem értem én ezeket az idióta szülőket
    nem képesek szabájozni hogy 1 13éves köjök menyít játszon onlinén
    ha leül a gyerek nem mernek hozá szólni vagy mi?
    ők fizetik neki a gépet a netet ha a köjök nem képes felgoni hogy ne vigye tulzásba akor vazeg ne fizesék ki nekei a netet probláma megoldva