88
  • gordonmail
    #88
    Ha repűni van kedve akkor segíthetünk ezen, szólok a NASA-ás haveroknak oszt felkötik az egyik rakettára oszt szájja béjbee
  • gordonmail
    #87
    Ilyen kis fi..soknak inkább nyalókát kellene adni cumival a szájukba, nem egy 6000 MHZ-es gépet, ami nanotechnikával van ellátva, fuh...
  • Szoszages
    #86
    Izaz nincs meg a WoW, de nemhiszem hogy olyan dolgok vannak benne amitöl valaki öngyilkos lessz.
    Legfeljebb függő.
    Ha egy 7 éves hülye gyerek Dragon Ball-t utánoz az leugorhat amiatt a 10. röl.
    De egy 13 évesnek más baja is lehetett.Szerintem nemsok köze van a WoWhoz.
  • Cinző László
    #85
    hello zacsi így köszöntelek!!!
  • zachi
    #84
  • zachi
    #83
    hello újra itt vagyok(sajnos)
  • Evaneboy
    #82
    Aki meghülyül egy játéktól azt nem kéne engedni játszani(amúgy nem véletlenül vannak a számok a doboz jobb alsó sarkán).
  • Luminas
    #81
    Szerintetek levette az itemeket és meztelenül alsónadrágban ugrott vagy vállalta a 10% durability losst? :D
  • zachi
    #76
    mesefiguráktól nem lesz valaki őrült(vagy mégis?)
  • Cat #75
    index cimlap tetején hozza ezt az izét - igaz, négy nappal később
  • reloader
    #74
    OFF: a Dragonball az anime.
    A kőmajom stimt, ezt a legendát próbálták a sorozatban feleleveníteni, úgyhogy nincs olyan sok egyezés, csak éppen minden egyezik.
    ON
  • irkab1rka
    #73
    Azt nem írja a cikk, de milyen karija volt? Ha undead, az sokat elmond :)
  • irkab1rka
    #72
    Kedves Idióta és Pénzéhes Szülöők,

    neveljétek fel a gyerekeiteket, vagy legalább nézzétek meg, hogy csinálják mások. Ha alkalmatlanok vagytok szülőnek akkor ne vállaljatok felelősséget egy életért.

    Lehet, hogy nem túl szociális amit mondok, de nem való mindenkinek a gyereknevelés. Joga lehet hozzá, de az alkalmasság egy másik kérdés.

    Ha rajtam múlna, akkor a szülőket büntetném, mivel a felvállalt gyermekért felelősséggel tartoznak.
    Vitték volna könyvtárba, meg állatkertbe :)

    uff
  • M2 #71
    Be fogom perelni a magas épületeket! Öngyilkolódni lehet a segítségükkel.
    Aztán ha megnyerem, beperelem a folyókat és tavakat is!
  • Inquisitor
    #70
    Amúgy ez a dolog kezd terjedni. Nem figyel senki a másik emberre (nem csak a gyerekre, úgy általában családtagra, szomszédra, stb.), aztán ha ebből gond van akkor jön a millió éves módszer, hárítsuk át másra a felelőséget.
    Üzenném az összes hasonló helyzetbe került szülőnek, hogy ha nem képes a gyerekért felelősséget vállalni, nem kell gyereket csinálni.
  • Inquisitor
    #69
    Ez most viccesen hangzik, de normális helyeken az elektrosokk be van tiltva, tekintetbe véve, hogy a személyiség sérülését, megváltozását vagy megszünését okozhatja.
    Legkevésbé sem hiszem, hogy használna, ellenben sokat árt.
  • Inquisitor
    #68
    "Hát azé' a songokut nem kéne itt nagyon cikizni, mert jó kis anime az."
    OFF:
    1. A Dragonbal szerintem nem Anime, sima játékgyártó által, rendelésre készült reklám-sorozat. Pont mint a Pokémon és egyébb hülye kártyagyűjtögetős sorozatok ...
    Az Anime-k úgy általában magasabb művészi, esztétikai és filózófiai mondanivalóval rendelkeznek.
    2. Songoku az Kőmajmot jelent ha jól tévedek, ősi Kínai mondaalak, akit még a japánok is nagyon tiszteltek, azért nem kéne összemosni egy gyereksorozat szereplőjével.
    Köszi, csak ennyit akartam erről. :)
  • AeroS
    #67
    Szerintem is a szülők hibásak leginkább, de azért a játék felelőssége sem elhanyagolható(bár én amúgy sem vagyok híve az "erőszakos" játékoknak, filmeknek).
    Inkább az az elgondolkodtató, hogy emberek olyan szinten tudnak függővé válni bizonyos játékoknak, hogy egy idő után már azt sem tudják pontosan, hogy álmodnak-e vagy a játékban vannak vagy netalántán a szürke hétköznapok sürüjében vannak-e.
    De mindensetre a Blizzardot ezért konkrétan nem lehet felelősségre vonni, inkább talán önmegtartóztatást és a szülői gondoskodást kellene magasabb szintre feljeszteni.
  • Librarian
    #66
    "milyen érzés lehet ez számukra!"
    Kínában?
    "Gyerekek! Xin, Jing, Ping, Tsung, Wing, Lun, Ting... JA! Neem, Ting, már kirepült a családi fészekből... Eggyel kevesebb főre kellett volna vacsorát készíteni szívem!"
    Ilyen, kábé!
    Az ilyen hülye emberekért egyébként se kár. Még jó, hogy nem valami tömegpusztítóbb játékkal próbálkozott! Bár szerintem se a játék miatt volt...
    Élljen az összes BLIZZARD játék! A legjobbak!!!
  • Venom1986
    #65
    Ez marhaság!Az egyetlen akit hibáztatni lehet az a család,hogy nem figyelt eléggé a gyermekükre!
    Mit tehet arról a Blizzard,hogy hagyták a szülők egész nap játszani a gyereket és hogy ettől bekrepált!De azért egyben el nem tudom képzelni,hogy milyen érzés lehet ez számukra!
  • dimenzio harcos
    #64
    - Még mindig jáccol Xioua Ping?
    - Igen.... miért...., baj anya?
    - ááááááá nem... - hozhatják az elektrosokkot...
    - Na...! Mi ez anya...?
    dddddddzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    - Úristen, sok lett a zamper....
    - Na söpörjék össze.... Részvétem asszonyom.
  • W B
    #63
    Ez hülye! Mi a valóság???? EZ!!!!!
    WoW he, Én a WoG-t várom. Wold of Gothic. Csak még kijöhetne a Gothic 3 , és elkénekezdeni a WoG-got.
  • fradimail
    #62
    Természetes?szelektáció.?
  • Luciferke
    #61
    őőő

    ilyen szöveggel vagy 5ös? :D Milyen suli az? Oda én is megyek :D
  • ttp145
    #60
    Hát remélem most nem azt csinájják mint itthon akkoriban a dragonball-al.
  • Pukkár
    #59
    Egyébként egyetértek az előttem szólókkal hogy a szülő a hibás. Mert nem tudom mit csinálna 13 éves gyerek ha elzárnák a gépét meg nem engedék ki a házból. Alufóliából összedob egy újat? Nevetséges az egész....
  • Pukkár
    #58
    - Anyuuuuu!
    - Most lécci nem fontos dolgom van,
    - De anyu...
    - Nem érted hülyegyerek? Dolgozok!!!!
    - Jó meek repülni.
    - Csinálj amit akarsz, csak hagy békén.
    - szia...
  • DreddHUN
    #57
    Ezeket a afszokat atomot nekik és még elektrosokk is azokat a faszokat és is wowozok de melette szín 5 ös vagyok példás bakker tudomásom szerint egészséges és még jó kondiban is vagyok akkor és gondolom 95% igy van ha nem ő dolguk de azért mert a gyerek sokat ül a gépelött hát istenem nevelje meg az annya engem is szijjal vertek bár már megbánták de szerintem jóhattással volt van az emberekre ha gátatszabnak a porontynak mielött csorgó szájjal basznak wowozni és ezzé perelnek ezzerel money kell mi kurva 1milliárdan kommunista ge...ik na ez durva volt hülye a csaj oszt kész de bezzeg godzilla az meg meg mittudom én kínai horror gecik meg az a sok geci rajzfilm na azé a manga az jó de faszom azok jobban hülyítik a agyereket mint a wow nem vagyok amcsipárti meg mittudom én de ez tulzás atomot nekik^^
  • kunadam22
    #56
    Ez az egész ügy egy nagy baromság. Kurva sokan wowoznak és csak a kis sárga gyerek lett tőle öngyi??? Ha a wow ilyen hatással lenne az emberekre már sokkal többen kinyírták volna magukat miatta. Magyarul a sárga gyerek gyépés volt és azt hitte ő batman, de rábaszott. A szüleinek meg a nagy fájdalom ellenére milyen sok ereje van pereskedni a Blizzarddal. Pénzéhes tahók.
  • pemga
    #55
    Szerintem meg az ügyész/állam csapott le az esetre és felheccelte a szülőket. Az meg hogy konkrétan miért is ugrott le, legfeljebb a barátai tudják. Én mindenesetre meglepődnék, ha tényleg a játékot utánozta volna, 13 éves volt: gyerek, nem hülye.
  • Lame
    #54
    Jezusom.
    Egy gyerek cselekedteiert a szulok a felelosek. Ez maximum a neveles csodje. A hibat meg magukban kene keresni nem egy jatekban. Oruljenek, hogy nem oket pereltek be gondatlansagbol elkovetett emberolesert.
    Az ilyeneket ........
  • FeketeFény
    #53
    1 perces áramtalanítás a kis harcos emlékére! Éljenek a Gamerek! Éljen a Cybervilág!
  • Commandante
    #52
    "Sajnos a világ kilencven százaléka ilyen beteg." Ez azert egy enyhe tulzas. Tudtommal a skala also es felso 30 %-at, azaz az emberek 60 %-at tartjak betegnek es kezelendonek a szakemberek (ertsd: pszihomokusok).
  • TeDDyRuSh
    #51
    Amúgy kár a srácért! Jó lett volna a klánba egy ilyen elszánt WOW-os
  • TeDDyRuSh
    #50
    Srácok..megyek kipróbálok vmit,ha nem jövök vissza akkor vki szójon má anyámnak, h az aktivisiont perelje. Ne sokáig keresgélje a dobozt! Thx
  • faz
    #49
    a piroska és a farkas miatt zabálta föl a farkas
  • alberto 15
    #48
    és amúty is a wowban milyen grálós rész van, mert szerintem ez a jűték másról szól :)
  • sweech
    #47
    jogos :D
  • M2 #46
    Én is be fogom perelni a Blizzardot! Mennyi órát/napot/sőt hónapokat elvettek az életemből! A szemetek!
  • Darth Sith
    #45
    az ügyvédekkel egyetemben.. ;)