240
Knights of the Temple II
  • steweee
    #200
    hát mit mondjak, egyből kinyírnak az első templomfelderítő küldiben és ráadásul még egyszer sem lehet előtte menteni a fasz**ó savepointos buziság miatt. lehet mindjárt levágom a gépről. pedig az első rész milyen jó is volt...
  • steweee
    #199
    na most tudtam elindítani. légyszi mondja már meg vki hogy hogyan kell billentyűzettel játszva aktiválni a jobb alsó sarokban lévő kör alakú paneleket (special attacks,actions) mert sehogyan sem jöttem rá, és enélkül lehetetlen játszani vele
  • Rome2005
    #198
    Ha valakinek még problémája van kott 2-vel az probálja daemon 4. Nekem simán megy vele.
  • Tiburtius
    #197
    Letöltöttem a Demo verziót. Meg kell, hogy mondjam, nem tetszett. Valahogy olyan ,,izén" mozog a lovagunk. Nem tudom, nekem teljesen másmilyennek hat, mint az első rész.
  • adammmmmmm
    #196
    Ha még valaki látogatja a fórumot akkor segítsen mert nekem még új a játék de ez a star force teljesen le akasztott.Végig olvastam az egészet de ne sikerült (nekem egyépként azt írja ki hogy rakjam be a DVD egy másik meghajtóba).Meg van az sf nightmare is de hijába disabelem a nod-t és a CD-ét nem megy valaki segítsen.
  • Harkat 89
    #195
    Hello. Az nagy baj ha csak MDF - fájlom van és mds nincs?
    Nekem nem megy, checking után rosz cd key-t ír ki, pedig kihuztam mindent.
    Valaki tud segiteni? Köszi.
  • grebber
    #194
    Ja és még azt is tudni szeretném mikor kapot olyan pontot ami által tudok majd menteni?
  • grebber
    #193
    Kb milyen hosszú a game?
  • alph4
    #192
    A szárnyas ördögöt hogy lehet megölni? Miután szétütöm a 3 totemet beszívja vmi légörvény és akkor mászik akkor mit kell nyomni?
  • constantin
    #191
    Valaki tudja mi az a kiírásos módszer.Állítólag ezzel el lehet tüntetni starforce védelmet.Kössz
  • xavier
    #190
    Hi

    van 2 dolog ami homály a játékban:
    Összelehet állítani a couldron logot 3 darabból.Tudja valaki hogy hol lehet mind3 at megtalálni?ÉS mire jó egyáltalán?

    Van a dzsungel sziget ahol belehet menni a kőfejbe,ahol a pálya végén van egy szellemfej aki feltesz egy kérdést.De akármit válaszolok neki nem történik semmi..(vagy ez direkt igy van, de akkor mi értelme?)



  • Glpetyus
    #189
    Kinyílik az,csak gyorsan kell szaladni,mert lecsukódik.
  • xavier
    #188
    Helló!


    Eljutottam az első kapu szigetére.
    A 3 banyát lezúztam utána a kiálló sziklába beletettem az első szinbólumot.
    Feljebb a sziklákon van egy kar amit hiába húzgálok nem nyílik ki a rács...
    Most akkor mivan?


    köx
  • Mayorpapa
    #187
    TGBOSS: neked hogy indult el a játék?
  • TGBOSS
    #186
    ha tudtok segitsetek hiányzik a 3 db bol állo szimbolum 1 db ja .ha tudjátok irjátok meg hol találtátok meg őket.(már senki nem ad feladatot és mindent amit lehetett szétütőttem ....szerintem)
  • Tiburtius
    #185
    Na most egy olyat kérdezek....Hol lehet ezt a játékot MEGVENNI? Mert én még nem láttam a boltokban (pl. a MediaMarkt-ban).
  • Glpetyus
    #184

    De kurva rövid a játék :S
    Volt vagy 5 óra a fő történet....
  • fonixmadar
    #183
    mert ellustultak:D
  • Bigbiggie
    #182
    Knights of the Temple II by Cauldron - retail v1.2.33 patch

    Bugs FIXED in the Kott2 PC Patch 1.2.33:

    - Fixed possible crashes during disconnecting from multiplayer
    - Fixed animation issue in the prison levels
    - Fixed possible crash in the main menu
    - Fixed serval bugs in the catacombs levels
    - Fixed weapon switching issue while climbing
    - Fixed possible dead end
    - Fixed minor balancing and logical issues in serval levels
    - Fixed minor text issues in all languages
    - Fixed crap end boss
    - Fixed final cutscene
    - Fixed black&white vision issue
    - Fixed Francesco's animation in Sirmium
    - Fixed issues in Power of Vengeance
    - Fixed crossbow view in multiplayer
    - Fixed door synchronisation in serval levels
    - Fixed spawn issue in multiplayer

    http://www.strategyinformer.com/pc/patches/knightsofthetempleii/patch.html

    - azt viszont nem ertem miert nem keszitenek az ujjabb starforce-hoz nocd krekkeket
  • mzolka
    #181
    ..kihullik már a maradék séróm is..
  • mzolka
    #180
    mondja már meg valaki, hogy hogyan lehet megtalálni a szemet Sirmiumban???
  • fonixmadar
    #179
    láttam a neonfényt ami eltünik
    a játék dvdkábel tényleges kihúzásáal megy csal sfnightmareval,ugyanugy mint az Pop3 vagy az x3.
    Érdekesség,hogy nekem a worms4 nem indult ezzel a módszrrel pedig ott is ugy kell,csak plusz enlabe all emulation.
  • mzolka
    #178
    Sziasztok!
    Valaki kérem segííítsen!:)Iszonyatosan elakadtam Sirmiumban az első küldetésben, a szemet kellene megtalálnom, de nem jutok semmire. Már az összes haver megpróbálta, de semmi... Már arra is gondoltam, hogy hibás a program..:)Már beszéltem mindenkivel.
    Jaaa és megjelent egy neonfény az egyik épület falán, ami el is tűnt.. egy meztelen csaj volt, ezt látta valaki?? Vagy mááá én hülyültem meg??
  • laci792
    #177
    Húzd ki a cd-t!
  • olos123
    #176
    Próbáltam az Sfnightmare progivan de nem sikerült!Van valami amivel sikerül???Vagy csak ha kihuzom a cd-t?
  • olos123
    #175
    Valaki please írja le hogyan tudnám elindítani, mert az nfo-ban lévő leirás alapján nem indul!!!!Már mindent megpróbáltam de szarozik!Valaki please segítsen!!
  • shyning
    #174
    Van, vedd meg.
  • morreau
    #173
    Megszereztem aj átékot! De nem akarom azt a cd-t kihuzom féle módszert alkalmazni minden alkalommal!!! Vmi alternatív megoldás?!
  • csuripi
    #172
    Sajnos nincs már mentésem se,hogy meg nézném.Küldd el a mentésed,oszt meg nézem.
  • sárkánylovag
    #171
    :) jó de azokat már meg nyilazgattam, csak a kombinációt nem tudom a 10. gyöngyömhöz mert az oszlopok hiába forgatom nem kattannak a tengerparton.
  • csuripi
    #170
    A szigeten a sziklákon vannak azok a kerek micsodák,azokat lövöldözd meg.
    A fegyverre már nem emlékszem,talán a kalóz szigeten a kovácsnál.
    A szaracén szigeten én is csak a börtönig jutottam,a bejárat mellett balra én se tudtam menni.
  • csuripi
    #169
    A szigeten a sziklákon vannak azok a kerek micsodák,azokat lövöldözd meg.
    A fegyverre már nem emlékszem,talán a kalóz szigeten a kovácsnál.
    A szaracén szigeten én is csak a börtönig jutottam,a bejárat mellett balra én se tudtam menni.
  • sárkánylovag
    #168
    A szaracén városba miért csak a fél várost tudom megnézni nem engednek beljebb az őrök
  • sárkánylovag
    #167
    Nem kattan ez se egyet se kettőt.
    Az a baj hogy elakadtam a fő küldivel megvan a szem meg a rúna de a fegyver nincs sehol.
  • csuripi
    #166
    Cső!
    Végig.Ott addig forgasd amig kattan 1-et.
  • sárkánylovag
    #165
    Szasz csuripi :) Végignyomtad a másik rpg t ? :)
    A homokos tengerparton merre kell forgatni azokat a rudakat?
    Próbálom az árnyékuknak megfelelően de eddig nem jött be.
  • csuripi
    #164
    Szeva Sárkány!
    A piros ha jól emlékszem a HP,aztán a fehér az illen stamina szerü, a kékre nem emlékszem,ahogy addsz-nem emlékszem mellikekre-tuladonságokra pontot azok úgy nővekszenek.A fegyvereknél nem tudom,de ahogy észre vettem semmi jelentősége.
  • sárkánylovag
    #163
    pár dolgot elárulhatná aki tudja.
    Nem értem a csíkokat fent.
    Mi a piros ?
    A fegyvereknél meg van a három csík, a fehér az mi ?
  • Harkat 89
    #162
    köszike
  • Harkat 89
    #161
    akor adig szedjem még jó nem lesz? :(