240
Knights of the Temple II
  • kefe32
    #160
    harkat nekem is ez a bajom, én is leszedem újra, de még 20 nap mire lejön :)
  • Zsolo007
    #159
    Szedd le újra..
  • Harkat 89
    #158
    nekem is segitene valaki?
  • vizmagus
    #157
    kösz szépen csuripi !
  • csuripi
    #156
    WMLBR-L65YC-CA985-UHUX9-SJ3HN
  • Harkat 89
    #155
    Nekem az a bajom hogy instaláláskor olyan 75%-nál hibát jelez.
    Mit csináljak hogy menjen?
  • Dimitri
    #154
    Üdv!
    MEgdobna vki mailben ([email protected]) egy mds filelal ?
    NAgyon megköszönném.
  • vizmagus
    #153
    Nekem csak az a számsorkéne köszi.
  • shyning
    #152
    Jó vicc bizony, mert menteni bármikor lehet, de ne is törődj vele. Quicksave, tudod ;)
  • kefe32
    #151
    Nekem olyan kérdésem van, hogy telepítés közben hibaüzenetet ír ki. Mi van ilyenkor? Asszem a spanyol hang fileoknál áll meg. Én nem akarom a spanyolt felrakni, ez lehetséges?
  • gabir
    #150
    Jó vicc. Addig a pontig nem lehetett menteni. Kezdhetem előről, de ha megint nem tudom felvenni... Inkább leírhatná valaki mi áll a tekercsben.
  • vizmagus
    #149
    Nekem kéne a cdkey segitsen valaki.
  • shyning
    #148
    Pedig abban van a válasz... akkor játékhiba, próbál egy korábbi mentést betölteni.
  • gabir
    #147
    Sziasztok,
    A kikötőben kezdtem. Sikerült bejutni a templomba, de a 4 forgatható tárcsa kifogott rajtam. Az asztalon van egy iromány de nem tudom megnézni, mert hiába jelenik meg a kéz ikon csak ugrik egyet a hős lovagom. :-(
    Azt gyanítom, hogy abban lenne a tárcsákhoz valami infó.
    Aki tud segítsen lsz.
    Köszi.
  • shyning
    #146
    Olvass vissza... csak két oldal, találsz választ.
  • janagawa
    #145
    Sziasztok! Olyan kérédsem lenne hogy felraktam a gamet és a cracket is megcsináltam de amikor elindítanám behozza ezt a Prtotection System (FrontLine Pro) progit és kéri a kódot. Na most ezt az nfo failból beírtam a helyére aztán nemfogadta el.Ez már nem az első játék ahol ez a redva progi jön ki. Mit kell ezzel csinálni? Hogy lehet ki iktatni vagy valami? Valaki segítsen pls!!!
  • Zsolo007
    #144
    Reinstal the application

    Akkor ezen van a hangsúly :)

    Ha újraraktad és úgy is ugyanez akkor valószínű rosszul jött le a kép....


    Egyébként egész kellemes letta gém, a gond csak az, hogy kár volt eröltetni ezt a "szabadon kalandozás" dolgot. Az első rész nagyon jó volt úgy ahogy volt. Folymaatos harc. Ez volt benne a jó. Ez így kicsit idétlen lett...
  • Sanyesz5
    #143
    HI
    Csak azt nem,hogy nincs megfertőzve semmilyen vírussal,ez tuti,módosítva
    sincs.Innentöl kezdve érdekes a dolog!!
  • shyning
    #142
    "infected by virus" - mit nem értesz ezen?
  • Sanyesz5
    #141
    Sziasztok
    Lenne egy nagy problémám,úgy néz ki a jááték elindul,végig megy a checking disk
    viszot utána kiír egy uzenetet amit nem tudok hova tenni
    "The application's module KOTT2.exe was modified.It may be damaged or infected
    by virus.Reinstal the application"
    Egyértelmuen nem sérult az exe fájl,nem értem miért csinálja ezt!!!
  • shyning
    #140
    Persze, tovább kell menni a hajóval, és különböző helyszíneken teljesíteni a questeket. Lesz olyan is, amihez 5 helyszín is kell. Jó móka... :)
  • ThugEdge
    #139
    tulkép mit kell itt csinálni?:))
    úgyértem,hogy az első helyszínen beszélek pár fickóval aztán úgy látom má nem tok hova menni
    el kell mennem a hajóssal egy másik helyre vagy mi?:))
    télleg nem vágom
    gondolom a questeket kell végrehajtani?
  • shyning
    #138
    Ha le van töltve, ok, csak ne írd ki! Amit letöltöttél, azt mountold be Alcohollal, cd/dvd kihúz, és mennie kell.
  • templomos69
    #137
    akkor fölöslegesen töltöttem 2napig le?
  • Gebe7636
    #136
    Megvan a Starforce nightmare, de amikor be kőne pötyögni a serialt akkor hibát jelez.Mi a franc lehet a baj?????
  • shyning
    #135
    Jó, én mindenesetre segíteni szeretnék, mert tényleg nem megy a játék SP2 nélkül. Na, béke.
  • Zsolo007
    #134
    Tudok ezek nélkül játszani...LOL egyébként még ki sem próbáltam :D Csak fent csücsül a gépemen a DVD kép :)

    De ha már szóba jött a dolog akkor már mér ne kérdezném, gondoltam kifogok rajtad. De jobb is így :)
  • Zsolo007
    #133
    Vazze Isten vagy!
  • shyning
    #132
    Ha már ki van írva, lehet, hogy nem fog elindulni, az eredeti image file-t mountold be.
  • templomos69
    #131
    ird már meg létszi hogyan rakod fel
  • shyning
    #130
    Nem igazán értem, ezek hogy jönnek ide, enélkül nem tudsz játsznai? Nem ezek miatt kell feltenni a SP2-őt...
    Amúgy jöhet a meghajlás:
    http://www.winguides.com/registry/display.php/790/
    http://www.tech-recipes.com/windows_tips566.html

    Egyéb kérdés?
  • Gebe7636
    #129
    Tudna vki mondani hozzá kódokat?
    előre köszi.
  • Gebe7636
    #128
    Én pl. most töltöm le.Szerintem jó játék lesz, viszont eléggé kemény a mérete.
  • templomos69
    #127
    szeva.Segitséget kérnék a temple2 telepítéséhez,dvdre van kiirva nekem.de onnan hiába install nem megy ,ha lehet irjátok le részletesen.elöre is köszi.
  • Zsolo007
    #126
    UI2.: tény hogy a file protection már 2000 óta van, de eddig nem zavart, most viszont eléggé...

    UI3.: Én nem a biztonsági központról beszéltem....Azt bárki le tudja lőni :D
  • Zsolo007
    #125
    Nah akkor ha annyira felvágsz meséld el nekem, hogy kapcsolod ki a windows file protection-t, meg a Data Execution Prevention-t....

    Ha elmondod->


    UI.: nekem az SP1 is atomstabil volt :)
  • shyning
    #124
    Minden "extra" funkciót ki lehet kapcsolni, de hát értesz ahozzá, nem? Amúgy igenis nagyon hasznos a SP2, nem véletlen, hogy a friss játékokhoz feltételként szabják, pont a stabilitás és a sok "kidobás" lett benne javítva. Persze van benne 3 niztonsági plusz, kemény egy pipa, és már nem is indul el, nagy szakértelmet igényel...
  • Zsolo007
    #123
    LOL. Képzeld el értek hozzá. Amúgymeg az összes javítás külön letölthető SP1hez ami az SP2ben van, és így legalább kikerülöm az "extra funkciókat" amiket az SP2 van kedves felrakni..Én azokat ugyanis nem szeretem
  • Esrohnoil
    #122
    Attól még lehet 10* annyi hiba benne, mint az SP1-ben. Nemde?
  • shyning
    #121
    Aki nem ért hozzá, az ne is rakja fel. Amúgy 3 oldal lenne, ha bemásolnám, miket is javít a SP2, persze fos, nyilván. LOL!