674
  • Ioles
    #394
    Hát vmennyire tudok. Ha naggyából értettem az Obliviont akkor sztem ezt is fogom, ráadásul ez még nem is RPG.
  • Bendy
    #393
    Csak szólok, hogy hasonló másolásvédelmi dolgok vannak a gears of war eredeti lemezen, mint az EA games lemzein. Néhány okosított Hitachi nem indítja el, csak OPEN TRAY.
    Másoltat könnyebben viszi
  • KILLER2
    #392
    Érdemes is. Szeritnem azért kb fogod érteni a szeövegeket, ha kicsit tudsz angolul.
  • Ioles
    #391
    Aha értem. Az Oblivionnal is így vagyok, értem a történetet de azért csak jobb ha a párbeszédeket is érted mert úgy a feelingesebb. Ettől függetlenül sztem úgyis megveszem majd a GoW-ot.
  • KILLER2
    #390
    Hát ha érteni akarod, akkor ahoz kell rendesen, de én pl nem tudok angolul, de szövegek nélkül is teljesen érthető a történet.
  • Ioles
    #389
    Sziasztok!
    A játékhoz nagy angoltudás kell? Azért kérdezem mert ha majd lesz 360-am akkor ezt tuti megveszem a gép mellé és csak úgy szeretek játszani hogy értek is vmit belőle. Ha nem nehéz a szöveg akkor ok.
  • KILLER2
    #388
    Akkor nem tudom mi lehet.
  • Gabe18
    #387
    Bejön.
  • KILLER2
    #386
    ő az xbox live előfizus. (de szeretek így válaszolni)
    Lenne egy életbevágó kérdésem (legalábbis nekem az). Nektek bejön az x-media.xel.hu? Mármint fel tudtok rá menni? Mert nekem csak nagy fehérséget hoz be, mint ami elvileg az alagút végén is van, meg a haveromnál is, pedig éppen kéne onnan valami.
  • Doom 4
    #385
    ő az xbox live előfizus ?
  • Szeszmester
    #384
    Próbáltátok már az új multi pálkyákat? Én még csak a Raven Downt, szerintem eszméletlen jó! Shotgunra van kihegyezve, nekem elgalábbis ez jött le. Jóak.
  • ReaL KiLLeR
    #383
    köszi mind2töknek igy már tovább tudtam menni:) nem állitom hogy rájöttem volna magamtol hogy mi az ábra csak ha véletlenül bele lötem volna kinomban abba a fehér palackba a tuloldalon:) csak m1ek m1ek és ahogy tovább jutottam 3 palackkal az utána valo csatában lemerült az elem a kontrollerben dehát mind1 ennyi nem vészes csak nem volt másik és jáccani akartam de azt feltölteni vagy 1,5-2ora vagy több
    örülök hogy fényérzékenyek ezek kis nyikorgo repülö halak vagy sáskák de ugye napszemüvegesek nem lexnek a játék során?:D
  • Gabe18
    #382
    Moindig maradj a fényben.Ha nincs fény akkor keress a közelben egy benzines palackot amibe belelöve felrobban és annak a fényénél tovább tudsz menni.
  • KILLER2
    #381
    A GoW ról én is hasonlóan vélekedek. Nem tudom, hogy mitől, de kegyetlne jó. Azok a madarak, azok a főellenség kiskedvencei, körülötte is ilyenek fognak majd körözni és védeni őt. Megö,ni nem lehet őket fegyverrel, de ha feltűnt, nem bírják a fényt. Azon a részen én is sokat szívtam, nem is volt a kedvencem. Keress fehér palackokat (gázpalackok) és lődd szét őket. Felrobbannak és égnek, ezzel fényt adnak és máris tudsz menni. Majd lesz egy rész, amikor egy tankszerűséggel kell menned, annak meg az UV lámpájával kell őket szétéketni.
  • ReaL KiLLeR
    #380
    hi!nagyon jo a játék meglepetést okozott mer igasság szt már nem volt ojan darab aminek az elején ne montam volna azt hogy ááá ez már unalmas, a sok klón miatt.kivétel volt még a prince of persia de mos a gow is az lett nemtom mi a különleges benne de a feeling nagyon jó 1xüen leköt ezt utoljára a max payne 2 csinálta akcio játékok közül.jo x360-on tény hogy minden játékkal tovább tudok jáccani mint pc-n mer talán ott nem érzek késztetést a kilépésre azért hogy netezhessek mer 1 kezetlen lábatlan buktaformáju vakkal is izgalmasabb msn-ezni mint ezzel jáccani pl:hitman4 x-en végig vittem pc-n töröltem 10perc kiprobálás után.
    gow-ot fére kellett tennem és a need for speed et fojtattam de ott is el akadtam ez mind1 és ha már választanom kell gow-ban akarok tovább jutni és mos ezér kérdezek:ott tartok hogy éjszaka van kijövök egg régi lakásbol az utcára a kapu elött kicsit oldalra van 1 égü "kuka" 1 csapat társam van velem, kinyirjuk a locustokat de mikor tovább mennék az egyetlen leheccséges utvonalon akkor a fejemre zuhannak vmi féreg szerü mutáns madarak amik elöl nemtok végleg elrohanni.kérdésem hogy ezeket hogykell likvidálni vagy kikerülni?
  • KILLER2
    #379
    Ja tényleg. Mindig elfelejtem, hogy a hardcore az a 2. szint. Megszoktam más játékoknál az átlag szinteket, a hardcore meg eléggé hardos :D és ezért mindig keverem. Akkor viszont nem birom ki, hogy nem mondjam meg a frankór, ez baromság. 17e Ftos játék (bár gondolom nem eredeti, mert akkor azé nem így kezelné) és az egyik legjobb. Szerintem eleve hülyeség valamit nehéz fokozaton kezdeni. Szeirntem először könnyűn mehet az irányítás meg a többi gykorlása, az ellenfelek és pályák megismerése, aztán jöhet a rendes játék a nehezen, utána meg a brutál. Én még sosem csináltam ilyet. Mi abban a jó, hogy elmész a végéig jónéhány óra alatt és az utólsó fél-egy órában meg abbahagyod? Nem is látod a végén a fasza kis videót. Én majdnem elélveztem, amikor csomó szarakodás után végre láttam kifröccsenni a mocskos belét RAAMnak, meg láttam felrobbanni az a sok-sok köcsögöt.
  • Gabe18
    #378
    Egyáltalán nem vitte végig,mert a "hardcore" a 2. szint amit már elsőre is lehet választani.
    Ez is egy érdekes hozáállás hogy most mivel ugyis vége akkor már nem szenvedek vele.De hát ki hogy gondolja...
  • KILLER2
    #377
    Akor te már végigtoltad az előző 2 szinten? Mer akkor rendben. Aszittem még egyáltalán nem vitted végig. Én amúgy külön emiatt fogok venni egy 3 hónapos Live!-ot, aztán ha lesz rá elég időm játszani, akkor egy 1 éveset is. Buli lehet ezzel nyomni. Live!-on lehet ketten tolni az Campaign-t?
  • Röfikapitány
    #376
    Pontosan megy a levesbe hardcoron nyomtam nem szeretem a könnyű fokozatot !Most mit kinlódjak a vonaton ha megölöm ugy is vége!Hál istennek van mivel játszani(és most nem a .....-ra gondoltam:)
    Legyetek jók!CSáó!
    Aki még nem játszott vele annak kötelezőőőő!!!
  • KILLER2
    #375
    Ez még eléggé az elején van. Lesz még egy jó rész a városban, hamarosan beesteledik és akkor jönnek a amdarak vagy mik, el kell menni egy benzinkútig, ahol áll a harciverdátok, azt fel kell tölteni, amíg töltődik, addig támadnak, utána azzal ki kell menni az erdőbe, közben UV lámpával irtani a madarakat, utána az erdpben egy erőműben kell hentelni, utána a föld alatt lesz egy fasza rész, utána meg megint a városban, utána jön a matró, ott jó sok hentelés lesz, utána meg a főellenség RAAM. Hát ez lenne még a játék egy szép hoszú mondatban.
  • macselek #374
    jáj haverral játszottunk vele mm-beXD k király játék bazz!már három napja visszajárunk XD jelenleg ott vagyunk, hogy kinyirták a kopaszt és most megyünk darálni.. Mennyi van még? mer ha ez így megy akkor végigviszem mmbeXD
  • KILLER2
    #373
    Szerintem nincs semmi baj a játék hosszúságával. Láttam már ennél rövidebb játékot is, de ez nem is számít, nem véletlenül ilyen népszerű. Milyen szinten játszod? Mert ha könnyűn, akkor próbáld meg hardcore-n is, azon az igazi élvezet, annál aztán van akció. Ha meg már jól megy, akkor mehet az insane, utány meg a multi. Amúgy hogy érted azt, hogy ha ez a vége, akkor nem kínlódsz vele? Akkor nem viszed végig?
    #365: Ha belegondolsz, hogy pl a Halo 2re mióta várunk PCre és az is XBOX exklúziv, pont mint ez, meg figyelembe veszed a grafikáját, hááát. Szerinteminkább még 2-3 év, de az sem biztos, hogy egyáltalán lesz.
  • Röfikapitány
    #372
    Szomorú!Akkor ez a legrövidebb játék amivel találkoztam eddig!Gáz!REméljük hamarosan jön a folytatás ami már hosszabb is lesz(remélhetőleg)!Köszi!
  • Lizardman
    #371
    igen ez a vége, de attol függetlenül hogyhogy nics ilyen fegyvered?:D
    Igazábol ezzel arra akartam célozni, hogy nem muszáj tök ugyanolyan fegyverrel megolni, hanem itt föleg a mozgásokra kell odafigyelni, mikor kell elbujni, elöre menni stb... a többit meg bármilyen fegyver megteszi...
  • gyuri12
    #370
    röfi: miért raksz minden mondat után felkiáltó jelet?:)
  • Röfikapitány
    #369
    Megnéztem okosabb nem lettem!:( NEkem nincsenek ilyen fegyvereim!!!SZülni meg nem tudok ugyhogy egy ujabb modót kell kitalálnom!AMúgy ez a vége már mert ha igen akkor nem kinlódok vele!Köszi!!!
  • Röfikapitány
    #368
    Köszi!
  • Lizardman
    #367
    http://www.youtube.com/results?search_query=gears+of+war+RAAM&search=Search

    itt nézz körbe, ezek mind a RAAM (vagyis annak a gonosznak) a megöléséröl szol!
  • Röfikapitány
    #366
    Hi!Kellene egy kis help!A vonatos résznél járok és a végébe van egy rohadt nagy szörny ami körül keringenek a madarak!Eddig nem sikerült kinyirnom van rá valami tipp hogy kellene!A bombákat felszedtem hátulról a gépágyúval is addtam neki!(azt tudom hogy akkor kell lőni amikor a madarak nincsenek körülötte de meddig!!!Köszi!!!

  • gyuri12
    #365
    majd talán jövőre...
  • pip000
    #364
    PC-re kijött ez a játék?
  • KILLER2
    #363
    Én ezzel a kártyával, 1 GB rammal meg 2 3 GHZ-es procival faszául max grafon tolom a régebbi játékokat, a FEAR meg közepes beállításokkal 1280*1024en jól futott. Quake 4 majdnem max grafon, a Doom 3 meg 2x-es élsimítással szintén majdnem maxon futott úgy, hogy egyszer beakadt az elején egy picit aztán ment utána faszául. Most van lezárva. Pc-t úgysem erre haszánlom, van rajta 2 játék. Erre a célra a 360om szolgál. Amúgy grat, jól visszaolvastál. Amúgy erre igazából miért válaszoltál? Csak kérdezem, enm akarok kötekedni.
  • Heuro #362
    Nekem GeForce 6600am van. Nem olyan nagy szám, de minden megy vele jól, játék meg még nincs is olyan, ami megközelíti a 360 szintjét. Esetleg a Carbon, de hát az nem a legszebb játék.
    **************************************************************

    Izéé ... bocs, de nekem evvel a kártyával max 2004 előtti játékok mennek "jól".
    Mert még némelyiknél így is le kellett butítani a grafikát.
    (2.8 Intel, 1Gb RAM)

    Azért írtam múlt időben, mert elegem lett ebből, és ezentúl csak XBOX 360-on játszom.

    Pl. PC-n a F.E.A.R.-t csak abszolút gagyi grafikával tudtam játszani.
    Most letöltöttem XBOX 360-ra a demót, és azt hittem, más világban járok.
    Nincs ám olyan, hogy OPTIONS-> VIDEO-> "vedd le a grafikát".
    Minden tökéletesen fasza.

    Írtam ezt csak azért, mert az én PC-m sem egy DX4, de még azok a játékok sem futottak rajta tisztességesen, amiknek ez volt az ajánlásában.

    Persze, gondolom nyitott kapukat döngetek, hiszen ha volt alkalmad összehasonlítani egy és ugyanazt a játékot PC-n és XBOX 360-on, akkor nincs is miről beszélni.

    Üdv!
  • KILLER2
    #361
    25-26? Hol laksz te?
  • Doom 4
    #360
    ja én is de az a pláne h dec.-ben megszületet a kis öcsi és 25-26,5 fok van itthon
  • KILLER2
    #359
    Addigra legalább elsz még egy pár új gép. De amilyen idő van, egyik este lapozz előre naptrában pár hónapot, meg állíts át minden időmérő eszközt, aztán mondd azt, hogy picit elaludtatok. :D Tavasszal sincs sokkal melegebb mint most télen, bár ha a tél ilyen, akkor milyen lesz a tavasz? A nyárba már bele se merek gondolni. Tavaj is majdnem megsültem.
  • Doom 4
    #358
    hali hó van egy jó hírem azt mondta apa hogy eladjuk a gépünket anyának veszünk egy munka gépet és veszünk 1 XBOX-ot de az baj hogy csak tavaszal mikor megcsináljuk a garázst csak utána:(
  • Gabe18
    #357
    Első 2 nehézségi szinten bejön az hogy a robbanó nyil-al lerobbantod róla a madarakat amik védik,és akkor a sniper-al fejbe lövöd párszor.(nem árt ha a sniper-el jol megy a speciális betárazás) Ezt ismételgesd az első fedezékből amig oda nem ér.
    Igy ha jol csinálod meguszhatod egy átfutásal a kocsi túloldalára,vagy lehet az első fedezékből meglesz az egész..Mert ha Raam túl közel jön akkor értelemszerüen muszály a fedezékből kijönni,és átszaladni a kocsi ellenkező oldalára.
    Insane fokozaton ez nekem már nem ment.Akkor nézd meg a lenti videot:

    http://www.gamespot.com/xbox360/action/gearsofwar/video_player.html?id=K3A2l2Hx5bgKvTbX

    Ezt probálva a legnehezebb fokozat is megvolt,hogy a 2 másikon könnyebben is müködik-e (gyanitom hogy igen) azt nem probáltam.
  • KILLER2
    #356
    Raam-ra gondolsz?
  • zolo05
    #355
    valaki segítsen hogy kell megölni a GOW-ban az utolsó főgenyót?