674
  • Heuro #434
    Hehe ... kösz, hogy megelőztél :-)
    Az lett volna a következő kérdésem, hogy miben különbözik a Berserkeres pálya a Hardcore fokozaton ...
    Csak, hogy mire számítsak majd.

    A Hammerre vonatkozó válaszokat köszi, megnyugtattatok!

    Üdv!
  • ReaL KiLLeR
    #433
    ez eggy nagyon hüje kérdés lex de a Raam nevü förmedvénynél tartok,tom hogykell kinyirni csak gyorsabb lenne ha fejbe tudnám löni a sniperrel és nem csak a marcus háta mögül célkeresztes modszerrel ügyetlenkednék szóval a kérdésem az hogy hogykell a sniperrel zoomolni? mit kell nyomni mer az istenér nem találom:( :D tom hogy let mer vmi raam kinyirásos video-t láttam anno és ott neki sikerült...
  • gery36
    #432
    ok thx
  • HUNMarcus
    #431
    ez a kétjátékos mód nem? mi ugy visszük a gémet h 2n játszunk...uhhogy lehet
  • KILLER2
    #430
    Ha meg van a játék, akkor ott van a campaignnál, hogy CO-OP vagy mi. Ha nem, akkor simán csak igen (ez az első esetre is igaz, csak úgy nem simán, hanem rücskösen)
  • gery36
    #429
    Lehet a küldetéseket co-operativ módban játszani?
  • KILLER2
    #428
    NEm, asszem nincs. Van valami theme-je, de az benne sincs a játékban, elgalábbis én nem emlékszem rá.
  • HUNMarcus
    #427
    a játéknak van hivatalos soundtrack-je? vagy lehet valahonnan tölteni??
  • KILLER2
    #426
    Hammer az mindig van, talán még sok is. Amúgy erről jut eszembe, hogy Hardcore-n sokkal faszább irtani a Berserkert. Sokkal izgibb. Casual-on volt, hogy úgy kellett rohangálni előtte, hogy vegyen észre. Most meg jön utánam mint az állat. Amúgy a Berserker nem vak? És a többi Locust? Vagy gyenge a látásuk? Bár ez mondjuk célzásuk miatt érdekes lenne, mert nem lőnek ám rosszul.
  • Gabe18
    #425
    Ahol kell a Hammer ott mindig lesz a környéken.
  • Heuro #424
    Egy kérdést engedjetek meg a fegyverekről:
    - Van ugye a kézigránát és a pisztoly. Ezek fixek, nem lehet más fegyverre cserélni, csak a pisztolyfajtákat.
    Marad két üres slot.
    Egyikben a láncfűrész van, másikban a Hammer of Down, jelenleg.
    Pedig én szivesen használnám a shotgunt is. :-)
    Ezt a Hammert végig magamnál kell tartanom?
    Mert a láncfűrészest le nem teszem, megmentette az életemet azoktól a plafonon futkározó izéktől.
    Most vagyok az első Berserkernél, tudom arra kell majd a Hammer.
    Most csalogatom az ajtók felé, és ugrálok el előle.
    Őszintén szólva valami kimondott jó érzés, mikor elindul felém futva, és az utolsó pillanatban félreugrok.
    A barma meg megy neki az ajtónak :-)
    Szal eszméletlen jó játék ez.

    De végül is:
    Akkor a hammert elhagyhatom valamikor?
    Hiszen kell majd hely a snipernek is ...

    Üdv!
  • KILLER2
    #423
    PC játékra egy rakás szar. Néhány játék jól megy, de ez a oélyamatos fejlesztgetés, meg hiba stb.... Volt mrá, hogy majdnem kidobtam az ablakon (najóvanazérnem).
  • Heuro #422
    Semmi gond :-)
    Amúgy az összes hsz-t elolvastam.
    Igazából azért válaszoltam, mert tele lett a hócipőm a PC-vel, játékot illetően :-)

    Üdv!
  • CSOCSO
    #421
    amikor az APC hez kell futni: ne torodj semmivel csak fuss!!!
    amikor a deneverek vannak: maradj a fenyben.. ha menni kell akkor fuss.....
    esetleg keress kis gazpalackokat es lodd ki oket
  • KILLER2
    #420
    Ez van. Ha téged nem támadnának, akkor nem lenne izgalmas.
  • SzlobiG
    #419
    Igen, de az én embereimet is zabálják néha "beragadt" azt egyfolytába darálják Dom-ot.:DD
  • KILLER2
    #418
    Szerintem nem. Nem a kedvenc részem, de egyáltalán nem rossz, sőt helyenként még buli is, meg néha könnyít is, mert megzabálják a köcsög locustokat. SZeirnte nagyon buli úgy lövöldözni, hogy egyik oldalt a csapatod, másik oldalt a Locustok, középen meg a madarak.
  • gyuri12
    #417
    hát nemtom,de szerintem jó kis dolog...
  • SzlobiG
    #416
    Hát nem.:D Mindenestre ezzel a madaras ökörséggel eléggé elbaszták a gémet.
  • Gabe18
    #415
    Azért túl sokáig nem sikerült ez a visszaolvasás...
    #381,#382
  • SzlobiG
    #414
    Nem tartok még ott ahol raamot kell megölni.:) Még amikor legelőször jönnek a denevérek amikor kimegyek az utcára éjszaka.
  • KILLER2
    #413
    Kicsit visszaolvasol, megtalálod.
  • SzlobiG
    #412
    A denevéres részt, hogy kell megcsinálni? Futok azt megölnek a francba. A grafika jó, de engem nem fogott meg annyira a játék.
  • gyuri12
    #411
    nyugi,én pécére eddig egy játékot vettem meg: Call of Juarez,mert az tényleg jó játék...
    de én a GoW-ot majd megveszem:D
  • KILLER2
    #410
    Hát nekem csak a 360ra vol, a GoWom másolt. Szánom báneom, mert ezért kiadnék enniy pénzt. Évek óta a GoW szinte az egyetlen játék, amire azt modnom, hogy ez tényleg megéri a pénzét, mag sajnos a többi röhelyesen drága. Igazán megcsinálhatnák azt, hogy nem kell hetente új játékot kiadni tízezrekért, amikor sokan 2000 Ft-ot is sajnálnának rá, hanem kevesebb játékot csinálni, viszont mindegyik érje el a GoW színvonalát. De fasza is lenne már.
  • gyuri12
    #409
    kössz:D
    mondjuk kb egy év múlva lesz elég pénzem a prémiumra,meg a GOW-ra(addigra úgyis lemegy az ára)
  • Cobraz
    #408
    unalmas egy idő után
  • ReaL KiLLeR
    #407
    van ojan mikor csakugy nagy harc után észreveszed hogy ezaz meghalt:) nembaj ha nekem nem segitettetek volna énis igy végeztem volna,csak én idegembe lövöldöztem volna asse tom hova aztán 1csak jééé videóó,meghalt!:) mos ott vok hogy az APC-hez kell menekülni gyorsan mig nem jön az a hatalmas parlament méretü lánctalpas szörnyi...őő izé letne fecó a player és ne l1en elég gyors na ez mind1:D itt tom mit kell csak még ott tartok hogy mindig megölnek a boomerek és 2nél többet nincs idöm kinyirni mielött kirohanok a házbol teljesen a harcmezöre
    gyuri12 köszi igy gyors volt de huu te asztán tudsz nem semmi nemis jáccottál vele? de igen igen nekemis igyvan ha vmi után nagyon vágyok és tudom hogy 1x meg lex nekem akkor mialatt közeleg a détum,még ha nemis tom mikor lex,addig mindent megnézek és tök lelkes vok:) anno pc-s far cry-nál is igyvolt:) akkormég nem volt netem szal pc-böl jött az eredeti
  • gyuri12
    #406
    úgy is teszem:)
  • KILLER2
    #405
    Hát akkor eléggé alapos voltál. Remélem hamar a kezeid közé kerül ez a kincs, de akkor majd ne díszítsd ki gyémántdarabokkal és építs neki emlékmvet, hanem addig nyomasd, amíg csak jól esik.
  • gyuri12
    #404
    ha valamit nagyon szeretnék,akkor arról MINDENT megnézek:)
    talán majd egyszer játszhatok is vele...
  • KILLER2
    #403
    Nem rossz. Honnan tudod így?
  • gyuri12
    #402
    nekem nincs is meg a játék,de ezt jobban tudtam mint egy GoW fan:) most büszke vok magamra:D
  • KILLER2
    #401
    Köszi. Gondoltam ám, hogy valami nem ok, mert én is láttam azokat az izéket, csak már nem igazán emlékeztem, hogy hogy is volt. Meg aztán nálam picit érdekesen is alakult az amikor legyőztem.
  • gyuri12
    #400
    igen rosszul írtad: nagyon könnyű,kb fél perc: lövöd a potrohját,és mindig fel a fejéig,de a fejét már nem! aztán amikor már tökre hátul van,rámegy egy platformra,amit két ilyen vas szar tart(lenn a földön vannak),akkor belekell lőni a vas szarokba,és voálá kész:)(addig lődd a vas szart,amíg föl nem nyílik)
  • KILLER2
    #399
    Hát ha gyorsan nem is, de ki eleht. Én még csak könnyűn próbáltam, de úgy elég simán ment. A potrohát kell lőni, amikor nem takarja. Egy idő múlva hátrébb emgy, akkor már sikítozóm Wratchizék is jönnek majd amik fel is robbannak (ejj de gyűlölöm őket), szóval akkor majd nehezebb elsz, de továbbra is ugyonott kell lőni. Egy idő múlva beszakad alatta a atalj vagy mi és elolvad szagény. Javítsatok ki, ha rpsszul írtam valamit.
  • ReaL KiLLeR
    #398
    hy sory de megin kéne segiccség ott tartok hogy az esös erdö utáni far cry-ból a roszdás hajo belsöre emlékeztetö részt is megcsináltam és mos eggy barlang szerüségben koborolok eggy ideje alattam a vakito arany lötty stb. stb. és most eggy részhez lem1ek eggy kicsit, ijen sik az egész és repedezett,flöttem meg a chechpoint után 2 métert m1ek és a kis hid féleségröl leszakad elég és a társam elé eggy hatalmas bogár,ezt löttem mint állat de nem nagyon dögledezett aztán összetaposott 8perc után engemis,nemis akarok ezen a részen annyira sokat tökölni mer bogár fobiám van hogykell kinyirni gyorsan?:D
  • CSOCSO
    #397
    legjobb volt mikor japanul jatszottam a metal gear solidot:D:D:D: meg jo hogy az 576 ban uberkiralyul leirtak hogy mit kell csinalni es mi tortenik.
  • Ioles
    #396
    Hát csak a főküldit vittem végig, a melléküldiket nem mert abban nehezebb a szöveg :)
  • Gabe18
    #395
    Hát ha az Oblivion-al tudsz játszani,akkor szerintem ez sem okozhat problémát...