674
  • KILLER2
    #354
    Az elejét nem hallottam, mert az alső 1 percben még a 360ra volt köteve a hangszóró :D
  • Szeszmester
    #353
    Elmondták az elején, mindkettő system-seller játék, mindkettőbe rengeteg pénzt ölt bele az anyacég, ezért választották őket.

    Gow majdnem mindenben, kivéve járművek és multi.
    Nekem nem a 8 emberrel van bajom, hanem a leavereket csak mostantól kezdik büntetni, meg túl nagy a hangsúly a csapatjátékon, ezzel szemben nem támogat klánokat meg ismerősökkel sme lehet játszani, mindig csak idegen emberekkel. Általában elég kiegyenlítetlen a két csapat, ha bénákkal kerülsz össze, esélytelen az egész. Főleg, hogy ha a másik csapatban van egy pro, egyedül fogja levadászni a csapatod nagyját, így elérhetetlen lesz a pontszáma. Ha meg te vagy jó, a társaid kiléptek, akkor az ellenfél tagjai meg alig fognak pontokat kapni a körben, sokkal könnyebb elérni őket. Szerintem értékelni kéne a játékosok teljesítményét (a leavereket meg megjelölni és nem -50 ponttal súlytani, röhejes), majd a hasonló rangú játékosokat összeengedni.
  • KILLER2
    #352
    Hát 160000 Ft sok, meg aztán itt van nekem a 360, emg lehet, hogy a Wii is lesz. Meg aztán még csak PS1em volt és az elég is volt. Egyszer talán egy PS3. van néhány játék, ami érdekelne.
  • gyuri12
    #351
    4-5 év múlva...:D
  • KILLER2
    #350
    Hát igen, szerinte is hülye volt az összehasonlítás, nem csak a megjelenés miatt, hanem mert a Resosteance FPS, a GoW meg külső nézetes. Szerintem ez csak azért volt, meg a Sony látta, hogy mennyire tarol a GoW és megpróbálta "utánozni". SZierntem ez csak az volt, hogy versengjenek ebben is. De azé jó játék ez, ha majd egyszer 4-5 év múlva esetleg veszek PS3at, akkor tutira kipróbálom.
  • gyuri12
    #349
    én mindenben a GoW-ra szavaztam
    amúgy sztem mindkettő jó játék lehet,bár azt nem értem,hogy a grafikánál,ott ki aza 10% aki nem a GoW-ra szavazott...
  • Gabe18
    #348
    Figyelmbe véve hogy a GoW-t mindhárom fokozatban kijátszottam,a Resisteance-ről meg csak videókat láttam nem lehet tul igazságos összehasonlitás.
    Ezzel együtt is szinte mindenbe a GoW-ra teszem a voksom.
    2 dologban nem.
    Az egyik a jármüvek.Egyszerüen azért mert a GoW-ban van az az egy ami van,az se túl jol megvalósitott,és nagyon korlátozott a használata.Szerintem azt a részt akár ki is hagyhatták volna,csak megszakitja a Locustok apritását.A Res.-ben viszont a video alapján több féle van,melyekel jol lehet irtani az idegeneket.
    A másik (és ezért majd sokan haragszanak rám) a multiplayer.8 emberes multi,ez ma már vicc.Ha jól láttam a Res.-ben 40 fös multiról beszélnek.Na az már valami.De ez az oldalanként 4 fő egymásnak esik teljessen primitiv deathmatch szabályok szerint,ez ugy gondolom nagyon gyermeteg megoldás.Tudom,sokan a világon meg nem igy gondolják,de ez az én véleményem.
    Viszont a video alapján sajnálom hogy a Resistance-hez valószinüleg sosem lesz szerencsém.Jo kis FPS-nem tünik.
  • KILLER2
    #347
    Ezt néztétek már? Gears of War vs Resistance
    Szavazzatok melyik a jobb, több kategóriában. SZeirntem a GoW nagyon csúnyán odabasz a Resistance-nek. Egyedül járművekben jobb, meg szerintem változatosabb a környezet. Nem jobb, de változatosabb. A GoWban a fedezékek nem túl élethűek szeritnem és a környezet is picit lehetne esetenként világosabb meg kéne egy kis változatosság a szürke városba, mondjuk valami erdő, esetleg valami kis falucska vagy nem is tudom. Talán csak simán hasonlítson részenként egy nagyvárosra. Legyen világos és betonos, meg mindenféle. SZeirntem szégyen ahogy a tűz kinéz és a főhős is elég gyenge. Egy idősödő katona, míg a GoWban egy belevaló szintén nem túl fiatal, de kemény csávó.
  • KILLER2
    #346
    Találtam egyet, akinek kell innen letölthető: Greendogskateboards
  • KILLER2
    #345
    Nem tuttok GoW betűtípust?
  • KILLER2
    #344
    Jó ötlet.
  • Zsoltika 007
    #343
    Nem ártana visszalőni a bannert.
  • KILLER2
    #342
    Már nagyon várom
  • gyuri12
    #341
    hát az majd a következő részekből kiderül:D
  • KILLER2
    #340
    Bazeg, akkor RAAM csak a szexrabszolgja volt? :D Azzal is volt éppen elég bajomn, nemhogy még azzal, akinek dolgozott! Ha az az állat valakinek engedelmeskedett, akkor bele sem merek gondolni, hogy az milyen lehet.
  • gyuri12
    #339
    na utána jártam,és a végén,nem csak azaz egy Locust éli túl a játékot,mert aki az ending videó alatt beszél(női hang) aza Locust királynő! szal a főnök még túlélte:D
  • Dancen
    #338
    hello aki játszik livén vegyen fel barátnak : Dancen
    AZT játszhatunk
  • gyuri12
    #337
    BÚÉK MINDEN GoW-OSNAK!!meg nekem is:)
  • KILLER2
    #336
    BUÉK!
  • Grove4
    #335
    XD ez jó
  • Doom 4
    #334
    akár de lehet hogy roszabb például kocust 2.0
  • gyuri12
    #333
    lol
  • Gabe18
    #332
    A mai Budapest körüli földmozgások lehet az előtörő Locust hordák előjelei...
  • Grove4
    #331
    Sziasztok végig vittem a GoWW-ot és nagyon állat
  • Szeszmester
    #330
    Erre csak azt lehet mondani, hogy informatikában, aki mindig kivárja, amíg jobb áron lesz az adott cucc, annak sosem lesz (jó) számítógépe. Mire lemennek az árak, kijön az új cucc, új technológiával, a régitől mihamarabb meg akarnak szabadulni az emberek, ezért lehet olcsóbban hozzájutni. Néhány ezer Fortintért meg nem érdemes várni.

    Szerintem egy használható számítógépet mindenképp érdemes venni, 120ért árulnak pl. Corában, Tescoban, munkára tökéletes. Játékra meg egy xbox, 140ből kijön pár játékkal, amit utána cserélgetsz.
  • KILLER2
    #329
    És neki mi?
  • Doom 4
    #328
    tom nem nekem van bajom hanem apának
  • KILLER2
    #327
    Akkor neked most tulajdonképpen mi a bajod? Több vélemény kell? Mert akkor kérdezz meg mindenkit és mindenhonnan ezt a választ fogod kapni. Ennél olcsaóbban max jövő nyárra fogsz 360at venni, PCt meg még drágábban.
  • Doom 4
    #326
    nkeme van tavaly kapatam egy LCD-t nem túl nagy de megteszi lent van egy nagyobb nem lcd sík képcső de jó szóval a TV az meg van oldva
  • Doom 4
    #325
    nem tom több vélemény kell és várni a megefelelő alaklomra amikor kicsit olcsobban jut hozzá
  • öregharcsa
    #324
    nézd...munkára lehet venni egy agyonintegrált pc-t kb 80-100e ft-ért de ezen nem játszol max kisebb játékokkal...ez jó lenne anyukádnak....
    viszont nem fejleszthető, ha pedig egy jó gépet veszel(az kb 300e monitorral,sőt több..) akkor az szépen elkez elavulni az idők folyamán(kb 1év alatt semmit nem ér a mai fejlődésben),tegyük fel nincs pénzed félévente cserélgetni benne az alkatrészeket akkor 1,5 év múlva van egy rakás ócskavasad amit max a régi gamékra használhatsz mert az újak nem fognak menni rajta a hardverkövetelmények miatt...akkor mit csinálsz veszel egy másikat 300e ft-ért...ennek semmi értelme csak flesleges pénzkidobás (ezzel foglalkoztam 6 évet és néha még ma is rakok össze kérésre gépeket)
    játékra egyértelműen a konzol a megfelelő megoldás kivéve ha stratégiázol...fps-t már simán lehet játszani konzolon is csak szokni kell az irányítást, de soha nem leszel olyan gyors mint pc-n az egér+bill kombóval....a többi meg szerintem jobb konzolon...

    x360 flashelve 100-109eft + jó tv(nekem 63cm-s samsung lcd van(monitor helyett) akkor ez volt 200e most 140e ft!!rákötve pc - dvd lejátszó - xbox - ps2 és még van hely)) Samsung lcd Tv 83 cm 200e ft. ez így kereken 309e ft játék nélkül...
  • KILLER2
    #323
    De most akkor miért nem akar apukád 360at venni?
  • gyuri12
    #322
    a GoW lett az év legjobb játéka:D(forrás: IGN)
  • Doom 4
    #321
    jó jó de az a baj h apa nem érti meg vagy lehet h megérti de mi egy csomó cuccot kedvezményesn vettünk :) (de nem ingyen) és h kivárja az alakalmat és azt mondta h a 311-es komment csak egy ember vélemény és több véleményt akar de ha elég pénzem lenne én megvenném magamnak
  • KILLER2
    #320
    360at ha 300.000ért veszel, akor aztán mindent megveszel hozzá, amit csak leeht, plusz 10-15 játékot. De mint már néhányan mondtuk is, ha játékra kell, akkor mindenképpen 360, ha meg kell rajta más is, akkor jöhet a PC.
  • gyuri12
    #319
    hát akkor sztem rosszaul saccoltátok:D
  • Doom 4
    #318
    nem azt az XBOX-ra értettem scak sacoltuk a számokat
  • KILLER2
    #317
    Hát 125000 ért nem lesz ám az egy atomgép
  • Doom 4
    #316
    hát maga a gép merve lemezzel 125000 + 20000 a bill és egér csatlakoztató csatlakoztató + bill, egér 17000 mert anya dolgozik a gépen + kormány nem tom menyiért és még nem tom
  • Gabe18
    #315
    Annyit kell eldönteni mit akarsz csinálni.
    Játék,és alap pc dolgok? Akkor vegyél 360-at,egy egyszerübb pc-n meg megy minden ami kell.Letöltés,net,video-zene,lemezirás,stb...
    Ha viszont eleve munka vagy ilyen dolgok miatt kell a nagyon durva pc,akkor persze talán felesleges mellé a 360.
    (persze akkor még mindig ott van hogy egyre több a konzol exclusive játék,ma például a Dark Sector távozott a pc-s repertoárból,ha jól olvastam...)