674
  • HUNMarcus
    #474
    Sajna tanácstalan vagyok!
    Egy nagy villában vagyok miután fel kellett fedezni a pincét..
    Feladat: defend the front pf the house

    nem tok mit megvédeni mert nem jönnek, a házbol sem tudok kijutni
  • Heuro #473
    Hát a fűrésszel tisztába lettem, köszi mndenkinek!
  • Szeszmester
    #472
    Ha sérülsz, leáll a fürész és nem tudod beindítani egy kis ideig.
  • Heuro #471
    Egy másik fórumból:
    (monnyuk Te is olvasgathatnál ám ...)
    ----------------------------------------
    Mindíg maradj világosban különben a madarai szétkapnak.

    Lődd a gépfegyverrel az első fedezékből.Ezt egy idő után megunja és rádküldi a madarakat.Ekkor sebezhető.Elő a távcsövest.Amíg a madarak visszarepülnek hozzá fejbe lehet lőni kétszer-háromszor ha ügyesen töltesz fegyvert.Ha odajön hozzád,fuss a vonat másik végébe.Ha odaér,spuri vissza az első fedezékbe és kezdheted előlről a bulit.
    ------------------------------------------

    Ez már kell, hogy segítsen.
    Üdv!

  • torrente
    #470
    Jó van, nem kell olyan sokat pofázni egy csere miatt. Holnap meglesz az eredeti játék egy csere folytán.
  • torrente
    #469
    www.gamefaqs.com
    Itt fent van az összes játék végigjátszása angolul. Ha nem tudsz angolul, itt az idő elkezdeni tanulni.
  • Heuro #468
    Okok ... ezentúl ügyes leszek és kerülöm ;-)
    Igen finom kis játék ...

    Üdv!
  • KILLER2
    #467
    Szerintem ez van azt kész. Ügyesnek kell lenni és kerülni kell az ilyen helyzeteket.
  • Heuro #466
    Hejj ... akkor jó lenne, ha valaki válaszolna erre.
    Vagy nincs válasz ... ilyen sux a fűrész?
    Múltkor megyek, ráakasztok egy gránátot egy Boomer-ra, bukfencezek hátra, jön egy Locust, állok föl, nyomom a fűrészt ... nagy semmi.
    Halál lett.
    Grrrr ... pedig tényleg tudom melyik a "B" gomb ...

    Szóval valaki? Kompetenciával?

    Üdv!
  • KILLER2
    #465
    Fűrésszel nekem is folyton bajom van. Nekem emg akkor nem szokott bekapcsolni, ha előtte közvetlenül lőttem. Sokszor beszívtam vele. Rohanok előre, lövök, mint a állat, berohanok köcsög fedezéke möké, nyomom a B-t, fűrész sehol csak lő, az meg szétver.
  • Heuro #464
    Azt tudná e valaki, hogy a láncfűrész miért nem működik folyamatosan?
    Ott ugrál körülöttem 2-3 olyan izé :-), egyiket lefűrészelem, a másik megöl, mert leáll a fűrész.
    Mintha azt vettem volna észre, hogy amikor nagyon közel van az ellenfél, akkor be sem kapcsol a fűrész.
    Így van ez?

    Üdv!
  • KILLER2
    #463
    Ok, köszi. De mostmár tudom, mert majdnem ugyanott tartottunk mint én egyedül sé ezért néztem el :D
  • Zsoltika 007
    #462
    Az új profil teljesen független a régitől. Semmi kapcsolat nincs közöttük. Mindent 0-ról kell csinálnod.
  • KILLER2
    #461
    Ha új játékot kezdek egy új profilban, akkor megmarad ugyanúgy a másik profilban mont volt vagy onnan tudom majd folytatni, ahova az újban eljutottam, emrt most nyomattam co-opban új profilokkal, de a régi profilomban is felülíródott a checkpoint viszont az újakban nem lehetett még azu insane-t nyomatni. Most akkor én néztem félre vagy tényleg nem ment külön profilokhoz?
  • SzlobiG
    #460
    Kivégeztem én is raamot csipával.:) Elején nem tetszett annyira a gém, de í közepefele nagyon megfogott és hát a grafika még dobott egy lapátot rá.:) 10pontos gém.:)
  • Heuro #459
    Teljesen egyetértek!
    Én is teszek kivételt, mégpedig néhány klasszikus játék, ami neten is játszható ... vagyis inkább csak neten érdekes:
    - Wolf
    - Medal
    - Counter
    - Half
    - Battle

    Üdv!
  • Heuro #458
    Egy nagy fenét.
    Ha ez nincs (meg egy-két más) benne, akkor a szokásos:
    menj és lőj! -lett volna belőle.

    Ez a játék 1xűen: A JÁTÉK
    Csak tudni kell ráérezni ...

    Üdv!

  • Heuro #457
    Semmi olyan szándékom nincs, hogy megbántódjál tőle ... de:
    Nem tudnál magyarul írni?
    Értem ez alatt:
    - helyes ékezetek
    - mondatok
    - mondatok kezdése
    - valami stilisztika (bekezdések, stb.)
    - érthető fogalmazás

    ...
    szóval katasztrofális amit Te és néhány társad elkövet.
    Csak azért írom ezt, mert kérdezel/kérdeztek dolgokat, de már élből átugrom, mert nincs idegem kihámozni a lényeget.
    Pedig talán bírnék segíteni.

    Ha visszanyúlnátok az általános iskolai, nyelvtani tudnivalókhoz, talán több segítséget kapnál/kapnátok.

    Ezt NEM önjelölt moderációnak szánom (Adminok figyelem!), hanem egyszerűen szólnék a magyar nyelv megcsúfolása ellen.

    Amennyiben sértettem valaki érdekét (nem a súlyos írási hibával bírókét), akkor elnézést kérek.

    Üdv!
  • KILLER2
    #456
    Ez egy elég régi kérdés. Én is kérdeztem már, videó is vol már, szóval tessék megkeresni. Nincs messze és akár a ekresőt is használhatod.
  • riddick3
    #455
    sziasztok valaki tudna segiteni nem tudom hogy kell meg ölni raam nevü födögöt pls hlep
  • gery36
    #454
    Ok megvan, thx
  • KILLER2
    #453
    Meg talán a nyílt részen is.
  • gery36
    #452
    azért kössz!
  • KILLER2
    #451
    A pálya elején van egy.
  • gery36
    #450
    jujj akkor kár volt eldobni
  • KILLER2
    #449
    Hammer of Dawn
    Műholddal ropogósra sütöd. Ja és jól írtam a műhold nevét?
  • gery36
    #448
    Elakadtam ott ahol meg kell ölni azt a Berserkert vagy mit ,már addig rájöttem ,hogy kiütöm vele az ajtókat és akkor kijutok egy nyílt terepre na és ott nemtom mit kell csinálni
  • ReaL KiLLeR
    #447
    őő nemtom van vmi plugin ff-hez meg mozillához amivel elvileg le lehet szedni ijen technologiás vidiket amik youtube-n is vannak és ez jóó ha fontos a hang is csak nekem nem vált be let nemis probáltam eléggé.vmi Screen recorder progival meg let probálni,amivel ki tucc jelölni 1 területet az ablakbol és .avi-ba menti csak tuggyon hangot is felvenni,nekem ojanom nincs :(
  • ReaL KiLLeR
    #446
    ohhh remek,köszi:) igy könnyen lövöm majd fejbe mek is,nemtok aludni anélkül hogy befejezném:) nem tuttam azt hogy azokat igy le is let nyomni:D:D *szégyeli magát* de gyanitottam mer google-n már rá kerestem decsak 2 angol hozzászoláson belüli félig használhatatlan tájékoztatást találtam ijen "click vmijen analog" stb. :D de tudni nem mertem :D
  • Gabe18
    #445
    Sniper-nél az egyik analóg kar lenyomása a zoom hogy a távcsöbe nézz.Asszem a jobb...
  • KILLER2
    #444
    Ja már tudom. De szeritnem nem sokan lesznek.
  • ReaL KiLLeR
    #443
    lécci vmi help-et a kérdésemre mer télleg nemtom!!igy nemtok micsinálni azzal a genyó raam-al
    #433

    őő GoW-om nekem csak másolt van arra meg nem akarhatod elcserélni hisz azt teis könnyen szerzel ha flashelt a boxod.eredeti GoW az meg kb 20k Ghost recon kevesebb,Gow jobb + multi része nem egyhamar megunhato szal nemtudom lex e aki bele m1 ebbe az üzletbe.bár ghost recon érdekel és akit még érdekel sztem nem annyira hogy eredetibe v1e meg flsh mellett is mig GoW-ot simán megveszik igy sokan...
    a 2 eredeti játék cseréjén 1értelmüen az addigi gow tulaj veszit hacsak nem imádja jobban a GR féle stuffokat sokkal mint a GoW-ot.
    másolt GoW-ra minek cserélnél azt megirják neked 1000ért simán,és nemkell megválnod semmidtöl ami azért többet ér mint 1000ft...
    másolt GR-t cserélni eredeti GoW-ra ugye ez nem leheccséges...
    másolt-másolt csere hüjeség,mind2töknek meg lehet mind2 könnyen:)

    sajnos nincs eredetim de még asse jáccottam volna ki,ha közelbe lax 1 7re cserélnék ha lenne és megbizhato vagy mer kiprobálnám GR-t aztán ha teccik az eggy 7 alatt akkor mexerzem vagy leszedem és kiirom,remélem találsz ojat mint én csak l1en eredeti gow-ja:)
    de vigyázz 1 7 után nemtuti hogy meg tudsz töle válni vagy ha igen akkor 1 7 alatt eleget kell vele jáccanod ami nem leheccséges ugyhogy örülhetsz mert mikor vissza kéne adnod akkor nem ismer meg a tulaja mer 1 7ig nem fox enni se aludni:)
  • KILLER2
    #442
    Mire gondolsz? Gears of War-ra?
  • torrente
    #441
    Valaki elcserélné velem ezt a játékot egy Ghost Reconra? Akár csak egy hétre is, ha valaki nem akar végleg megválni tőle.
  • Doom 4
    #440
    naon fasza videó hogy lehet lementeni ?
  • KILLER2
    #439
    Hát ott ahol az elsőt. A beállításoknál (360) van valami ilyesmi.
  • gery36
    #438
    És azt hol tudok csinálni?
  • KILLER2
    #437
    Talán mert csak 1 profil van. Asszem 2 kell neki.
  • gery36
    #436
    Nem tudok co-operativban nyomni mert azt írja ki hogy,csak 1 kontroller van csatlakoztatva pedig 2 van
  • HUNMarcus
    #435
    Egy jóra sikeredett GOW videó.