73
The Chronicles Of Narnia
  • Sliderx
    #73
    Miért halt volna meg?
  • Doncse
    #72
    Miért nem halt meg Peter
  • C7
    #71
    kicsit nagy hülyeségeket írtál le. Hogy az oroszlán miért tartja be a törvényt? azért mert példát kell mutatnia a gyarló élőlényeknek + neked nem kell betartani a törvényt? attól hogy ő Jézus, még akkor is van ami hatalmasabb nála. Hogy miért változtatott mindent kővé? azért, mert ez gyerekmese. a gyerekeknek a kővé válás nagyon ijesztő, ha meg egyszerűen megsorozza, az már nem gyerekmű/gyerekek nem vannak tisztába a halál jelentésével. Hogy miért nem volt benne vér? mert gyerekmese. hogy miben különbözik a leopárd meg a puma? a puma a téli éghajlatot is bírja, és gondolom átállt. nem meglepő. azzal meg ne jöjj, hogy a GYU-ban egyértelmű a ronda pofával az ellenség. AZ is gyerekmese ezen téren. arra tanít, hogy aki ronda öld meg, aki nem abba meg bízz meg. ez hülyeség. a Narninak van tanulsága, mellesleg erősen vallásos mű. és gyerekmese. Ha nem tetszik, ne fikázd azok előtt, akiknek tetszik. 14 éves létemre úgy gondolom, hogy nem csak gyerekeknek való. nagyon idegesítő, hogy mindenki mással azonosítja. ja, de hát te egy filmvászon *zi vagy, vagyis könyveket nem olvasol. ha olvasnál, tudnád, hogy a gyűrűk ura sincs olyan csodásan megírva. elég unalmas könyv, és nem a leírások miatt. most persze modnanád, hogy olvassam el, és meg tudom hogy van leírva. hát akkor megsúgom: elolvastam. és nem vagyok tőle elájulva. semmi tanulság, semmi értelem... no, viszlát
  • Sliderx
    #70
    A dobozokat nem ártana szétverni...
  • Humi
    #69
    bocsi " gyorsabban mert egy ütés"
  • Humi
    #68
    nem a szekrénybe kell bújni. te bujsz az asztal alá peterel, susan meg a ládába. a dobozokat kell szétütni hogy tovább mehess , minél gyorsabban mert gey ütés és jön mrs macready ... SOK sikert. elég nehezen kezelhető a játék és annak karakterei . 2en jó játszani !! , jobb
  • zotyka
    #67
    hi! én is ott akadtam el, mint adams20...de ott nem lehet menni semerre sem....mert ugyebár felmegyek a lépcsőn a házba...és ennyi...ott már nem lehet menni semmerre....van egy pár doboz, meg érme...és ennyi. tudna vki segíteni? köszi
    szóval ott tartok, amikor el kell bújni a mrs. nemtomki elöl...gondolom most lesz az, amikor befut mindenki a szekrénybee....de hogy jutok el odáig?
  • Sliderx
    #66
    Na figyelj: Ahol el tud bújni valamelyik gyerek ott megjelenik a fejének az ikoönja. Ennél érthetőbben nem tudom elmondani! Ott tudnak elbújni.
  • dinomano
    #65
    SLiderX...Nem tudom barna vagy szőke...khmm... Akkor inkabb legyen barna+szőke eccerre... jelenlegi asszony barna, elözö szöke volt, eddig nem vettem eszre különbseget...ill. 1et, a szöke butabb volt!
  • adams20
    #64
    És az embléma a két ágy között van???????
  • Sliderx
    #63
    Kaland, mászkálós, kissé rpg-s beütéssel.

    Amúgy szvsz a barnák a jobbak.
  • dinomano
    #62
    SliderX, vita sztem is lezarva; tiszteletben tartjuk egymas velemenyet (gondolom), meddő vitat folytatni meg nem erdemes; ez oylan mintha arrol probalnank meggyőzni egymast; h. a szőkék jobbak-ééé vagy a barnák...
    a gém amugy maszkalos kaland kis rpg-beütessel? pár screenshot-ot lattam csak, azok tetszettek...
  • Sliderx
    #61
    Sejtem hogy hol lehetsz, de elég ködösen írtad le hogy hol tartasz.
    Gondolom annál a résznél vagy ahol menekülni kell a Mrs elől. A lényeg az hogy mielőtt letelik az időd el kell bújtatnod a gyerekeket. Ezt úgy tudod megtenni, hogy megkeresed az emblémájukat és ott nyomsz egy x-et.
  • Sliderx
    #60
    Vegyemeg-vegye meg.... És szerinted a gyerek mit fog csinálni a könyvvel. Valószínűleg belelapoz és bevágja a sarokba. A mai világban a gyerekeknek nagyon kis százaléka olvas csak könyvet...
  • Sliderx
    #59
    És azt elárulnád, hogy ezt miért pont nekem mondod?
  • adams20
    #58
    Hellósztok ott amikor be kell futni a szekrénybe ott hogy vittétek el mert nem tudom kevés rá az idő vagy nem Hogy kell???????Előre is köszi
  • Toportyán
    #57
    WALT DISNEY... ez elárul mindent...
    Ostoba, bugyuta, végtelen gyenge feldolgozása és megbecstelenítése egy valódi remekműnek. Hollywoodi klisék és lopások sora...

    Ha valaki szereti a gyermekét, akkor vegye meg neki a könyvet!
  • Skyline
    #56
    Hmm...Én nemláttam a filmet csak a bemutatóját de megkérdezem: Aki nagyonfikázza a filmet merrt nagy gyerekfilm meg nagyongagyi megy ilyengyerekes olyangyerekes...Attól azért megkérdezném:
    Miafaszt vártatok egy WALT DISNEY fémjelzett filmtől?:)
  • Sliderx
    #55
    Te véleményed, azt mondasz amitakarsz, azt gondolsz amit akarsz. Mindenkinek megvan a maga véleménye mindenről, ezért én nem is szólok semmit, miért tenném!? Van ami nekem sem jön be. Viszont ahogy olvastam a hozzászólásodat azt vettem észre, hogy neked ez a film nagyon nem tetszik. Innetől kezdve meg aztán tényleg nincs értelme vitáznunk, mert soha sem foglak meggyőzni arról, hogy ez a film nem "szar".
  • dinomano
    #54
    Sliderx...Tudtam, h. 2.könyv alapjan keszült a film; és azt is tudtam/tudom; h. Tolkien bacsi összeveszett Lewis-al, mert Tolkien lefikazta a könyvét...Azt is tudtam, h. keszült már 1 filmsorozat anno X éve(nőm latta anno részeket, azért neztem meg en is mozifilmet, mert neki tetszett); de nem fogott meg különösebben a film... Latvanyvilagra GYU koppi(Mint ahogy irtam is-nem a sztori, hanem latvanyban nyultak pár helyen!!!), pl. a felülröl-lefelé kamerazas a hóban!!! Ez nem veletlen öreg; en nem a sztorirol beszeltem + (mivel a csapbol is a Narnia fojt...) ezert tudom a hatterinfokat a filmröl... A könyv nem erdekel, a GYU-t az elsö mozifilm utan olvastam; mert a film utan erdemesnek talaltam arra, h. elolvassam (nem vagyok fantasy-bolond); akkor azert olavstam el a GYU-t; mert nagyonjo lett a GYU film, kedvet csinalt könyvhöz... a Narnia film ahhoz csinalt kedvet; h. töröljem a vinyorol + örüljek, h. nem fizettem ezert a sz*rért... :-/ ezek utan nem is fogom olvasni könyvet; nekem csalodas volt ez a film; pedig ugy alltam hozza, mint egy gyerekfilmhez, nem voltak nagy elvarasok - nem tudom milyen a könyv; a film összeszedettnek tünt; kb. mint a Harry Potter("asse" komalom - több helyröl ez-az...Joh, a H.P. egy mai sorozat, a Narnia meg 60 éves kb.; de attol h. régi, még nem feltetlen jooo).. :-))).. Ha Neked tetszett, lelked rajta, nekem tul mese volt; nem akartam itt a fikazassal megbantani senkit vazze; ha neked bejön OK., nekem meg nem és kész...
    Multkor a frissen nezett filmélménnyel (+egy kis adag haraggal) irtam a véleményem... :-/ Jah, és még1 dolog... Megint divathullam van; még gyorsan 1-2fantasy regenyt meg lehet filemsiteni; amig ez a mania alabb nem hagy(lasd 1-2éve kepregeny-mozi adaptaciok... abban sztem egyetertünk, h. a GYU megcsinalta a taptalajt a Narnianak)... Ha nem lett volna a GYU láz, a Narniat fele ennyien sem néznék; amugy meg eleve jo a NARNIA marketingje...Anno a Matrixé is nagyon jo volt; én mégsem nevezem azt sem kultuszfilmnek; se maradando filmes alkotasnak...Az eladasi stat. nem garancia a minösegre...

    Monjduk a Narnia gém bizti jo, az Aeon Flux sem nagy film, mégis allitolag a gém sokkal jobb... :-DUjabban a gémekben sokkal nagyobb a bizodalmam mint a filmekben (pl. DOOM film :-DDDD); inkabb gémezek... :-D
    na pá!

    Jah, ha nem akarod ujraolvasni elsö hozzaszolasom, mellekelem az elejet:

    "szerintem naon ganya lett a film; föleg mivel (igaz, h. midnenki a GYU-hoz hasonlitja; de nem csoda) csomo latvanyelem koppi volt benn sztem(pl. felülröl kamerazas, mikor nyomjak a hoban ..."

    -kiemelem ujra a LATVANYELEM szót...legközelebb figyelmesebben olvass... :-/
  • Sliderx
    #53
    Elég könnyű a játék, de próbáld meg hardon.
  • 50cent
    #52
    sőt könnyű volt
  • 50cent
    #51
    jo volt a játé (szerintem) bár én nem akadtam el sehol
  • Sliderx
    #50
    Hát ez nagyon vicces amit itt leírtál!
    Milyen GYU-koppintésról beszélsz öreg? Elárulom, hogy ez a film egy könyv alapján készült, amit anno régen már 1x meg is filmesítettek. Szal ne gyere már a koppintásokkal. Előbb olvasd el a könyvet és utána talán megérted, hogy miről is szól valójában a film. Nem tudom mit hasonlítod egyáltalán a GYU-hoz. Ez a film egy MESE alapján készült, úgyhogy előbb gondolkozz mielőtt oltári nagy baromságokat írsz.
    Egyébként a film eddig 530 millió dollárt kaszírozott ami a filmpiacban negy gyengén nagy summaés ennek okán már el is kezdődtek a 4-ik könyv feldolgozásának munkálatai.
    Gondolom azt sem tudtad, hogy ez a Narnia a 2-ik könyv alapján készült.
  • dinomano
    #49
    szerintem naon ganya lett a film; föleg mivel (igaz, h. midnenki a GYU-hoz hasonlitja; de nem csoda) csomo latvanyelem koppi volt benn sztem(pl. felülröl kamerazas, mikor nyomjak a hoban a taknyosok, stb...) Szerintem is jo nagy hatar sz.r lett a film; total gyerek az egesz...tudtam, h. nem lesz olyan komoly mint GYU; de ilyen rosszra nem szamitottam... a masik...a GYU-ban legalabb tudod, h. ki a gonosz, ill. kapasbol latod rajt(pl. Ocsmany Orkok, balrog-ok, stb...)...Itt nem jöttem ra, h. a hülye beszélő leopard mééé' jobb mint a puma, ill. miert a jo oldalon van; a masik meg méé gonoc?? A beszelő oroszlan is eleg gagyi volt; és nem iagzan lehetett érteni/aterezni, h. méééé' kell betartania a törvenyt+egy korabbi felszolalonak igazat adva, mihez kellettek embergyereek; raadasul vallasosabb köntösben? (Adam fia, Éva lánya...vagymi...)
    jah, meg a lefagyasztas übergagyi volt; siman ki is nyirhatott volna karaktereket a jégboszi; erre csak elrakott mindenkit frigoba; azt várva, h. majdcsak kiolvadnak... :-/
    nah ennyi,sztem kaka volt...
    D.
  • lámadémon
    #48
    a film nagyon gyenge... öreganyám félrészegen jobb meséket kitalál...

    ja és még valami...

    mihez is kellettek a gyerekek??? mi volt a szerepük??? mi az ami nélkülük nme sikerült volna???
  • Sliderx
    #47
    Jól van bammeg nem ülök egész nap a gép előtt.

    Nagyon nem vágom, hogy hogyan lehet annál a résznél elakadni. Én mentem előre és jött minden magától.
  • Szuli
    #46
    megvan a megoldás, már ne tolongjatok a segítségnyújtásért
  • Szuli
    #45
    Szasz, a Frozen lake nevű pályán mi a szart kell csinálni????
    Van a 2 csaj, meg a legidősebb csávó + egy befagyott tó+ egy kidöntött fa, amin keresztül nem lehet továbbjutni. Közben, van valami nagy madár ami nagy köveket dobál ránk, melynek hatására lyukat vág a jégbe. Mit kell csinálni??
    Mert ott nem tok továbbjutni :(
    köszi
  • Sliderx
    #44
    Hali!

    Végigtoltam a játékot és szerintem jó! Nagyon is jó!

    Annál a résznél mindig figyelj, hogy melyik karakterrel támadod meg! Mindig megjelenik a feje felett!
  • Max 36
    #43
    Szerintem meg nem lett gyenge a film.Azért kicsit más,min a Gyűrük Ura,de jó lett.
  • Ronin1350
    #41
    Majd azért olvasd el ezt
  • moralosan
    #40
    Igen, szerinted.
  • Ronin1350
    #39
    Valahol olvastam és a TV- benn is, mondták, hogy majd a Narnia hű de odaver… Felveszi a versenyt a Gyűrűk Ura filmekkel meg minden. Szerintem a nyomába sem ér, és most kedvesen foghalaztam….
  • evil 007
    #38
    van hozzá vsalahol végigjátszás??????????
  • evil 007
    #37
    amikor a nagy trollnál vagyun a kezében fogja a hóedot
    ott hgogy kell legyőznmi????????????????
  • Sliderx
    #36
    Na megvan a játék, viszem is haza és kipróbálom, majd írok, hogy milyen.
  • Sliderx
    #35
    Rászántam magam, hogy valahogy beszerzem ezt a játékot a szünetre való tekintettel.

    Aki kipróbálta írjon már róla pár sort pls!
  • Sliderx
    #34
    Emlékszem ennek a filmnek a régi változatára. Még kisgyerek voltam mikor láttam a tv-ben. Pár jelenet ugrik csak be azt tudom, hogy nagyon tetszett a film. Meg kellene néznem a moziban ezt az újat. Szeretem az ilyen fantasy filmeket.
  • Sliderx
    #33
    Szeretném kipróbálni csak nem tudom megszerezni.