73
The Chronicles Of Narnia
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Jó a gammában, hogy a négy gyerek mindegyikére szükségünk van a (nem túl nehéz) feladatok megoldásáshoz.
  • Sliderx
    #31
    Na bemásolom innen az SG-s infót a filmről hátha valaki nem olvast.


    Narnia Krónikái kiütötte Pottert
    2005. december 11. 23:52, Vasárnap - Ötvös Tibor

    A Disney ezúttal jó lóra tett: C.S. Lewis Narnia Krónikái könyvsorozata hatalmas sikernek örvend az egész világon.

    Nem volt meglepő, mikor kiderült: a sorozatot hamarosan a mozik vásznain láthatjuk viszont. Az viszont annál inkább, mikor bejelentették, hogy először a második, Narnia Krónikái - Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény címet viselő könyvet dolgozzák fel.

    Lucy, Edmund, Susan és Peter a második világháború alatt a bombázások elől Londonból vidékre menekül, ahol egy furcsa professzor kastélyában lelnek menedékre. A kastély egy félreeső szobájában egy napon öreg szekrényre bukkannak, ami egyenesen egy másik világba röpíti őket. A Narnia nevű csodaországot különféle beszélő lények, törpök, faunok, kentaurok és óriások népesítik be, de a békés földet örök télre kárhoztatta a gonosz jégtündér, Jadis átka. Narnia nemes lelkű és titokzatos uralkodója, a hatalmas oroszlán, Aslan oldalán a gyerekek felveszik a harcot Jadis ellen, hogy kiszabadítsák Narniát a jég és fagy fogságából.



    A király és egyik "lovagja"

    A Disney bízott a sikerben, hiszen 180 milliós költségvetést engedélyezett a produkciónak. És úgy tűnik a pénz vissza is folyik a kasszába. A Narnia Krónikái ugyanis bemutatója hetében rögtön az első helyen kezdett, 67 millió dolláros bevétellel. A második helyre a George Clooney - Matt Damon nevével fémjelzett Syriana került 12 millióval, míg a Harry Potter és a Tűz Serlege a dobogó alsó fokát szerezte meg 10 millióval.

    Érdekesség, hogy a Steven Spielberg felügyelete alatt készült Egy gésa emlékiratai 8 moziban került bemutatásra és onnan 674 ezer dollárt szedett össze. A hét legnagyobb vesztese a múlt héten debütáló Aeon Flux lett, hiszen alig több, mint 4,5 milliót szedett össze 63,5%-os zuhanás mellett. A 20 millió dolláros bevétel pedig nem igazán fedezi majd a 62 milliós gyártási költséget.

  • Sir Quno Jedi
    #30
    Én játszottam vele, nem egy nagy durranás, de olyan Harry Potter pótlónak elmén, csak ez csapatról szól, így fontos a csapatmunka.
  • Sliderx
    #29
    Nem lehet rossz. Még sajnos nem sikerült beszereznem.
  • snoop dog
    #28
    oszt joo ez a játék?
  • Sliderx
    #27
  • Sliderx
    #26
    Miért?
  • Seth
    #25
    "kényszerzubbonyban nem lehet játszani"---magyarul kiidegelt totálisan ez a game :D
  • Sliderx
    #24
    Senki sem játszik a játékkal?
  • Sliderx
    #23
  • Sliderx
    #22
    NARNIA TÉRKÉPE!

  • Sliderx
    #21
  • Sliderx
    #20
  • Sliderx
    #19
  • Sliderx
    #18
    Oké értem, de mitörtént a lenti képeimmel, nálam be x-elt párat.
  • Luiprima
    #17
    A moderátoroknak rovatba kell kérni be kell linkelni a képet amit akarsz s mikor ráérnek beteszik.Most nem tudom pontosan milyen méretre kell kicsinyíteni nézz meg előtte pár bannert és akkorába :)
  • Sliderx
    #16
    Még egy pár kép:















  • Sliderx
    #15
    És mi lenne ha ezt rakatnám ki ide a topiccím fölé?

  • Sliderx
    #14
    Találtam pár ingame képet:















  • Sliderx
    #13
    Aha, és azt hogy kell?
  • Luiprima
    #12
    Jó a kép tetesd be bannerbe persze megfelelő kicsinyítésbe.
  • Sliderx
    #11
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Maradhat a tápig. Ez konzol oldal. Nem töröljük !
  • Sliderx
    #9
    Így van! Erre itt senki sem kíváncsi. Ezért van itt a konzolosok fóruma.
  • mateus33
    #8
  • Luiprima
    #7
    Ez igaz csak a konzolosok nem szeretnek végigolvasni több száz hozzászólást ami arról szól hogy milyen crack kell hozzá miért nem fut xyz driverrel hogy is lehet a clone cd-s verziót elindítani és még sorolhatnám reggelig.
  • Szega87
    #6
    Már más játék is megjárta ezt a sorsot , a moderátor fog moderálni titeket mer konzol és pc között nincs különbség játékszempontjából , mer a pályák ugyanazok , meg a küldetések is
  • báttyó02
    #5
    :DAS
  • rezsofiz
    #4
    nem
  • Sliderx
    #3
    Trotil!

    Hát lehet hogy maga a játék ugyanaz, de az a játékosok fóruma és nem a konzolosoké!
  • neuro
    #2
    Ez itt nem ugyan ez?
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1131818939
  • Sliderx
    #1
    Hali!

    Nem találtam még ilyen topicot úgyhogy nyitottam egyet.

    Valaki kipróbálta már a játékot?