The Chronicles Of Narnia
  • dinomano
    #49
    szerintem naon ganya lett a film; föleg mivel (igaz, h. midnenki a GYU-hoz hasonlitja; de nem csoda) csomo latvanyelem koppi volt benn sztem(pl. felülröl kamerazas, mikor nyomjak a hoban a taknyosok, stb...) Szerintem is jo nagy hatar sz.r lett a film; total gyerek az egesz...tudtam, h. nem lesz olyan komoly mint GYU; de ilyen rosszra nem szamitottam... a masik...a GYU-ban legalabb tudod, h. ki a gonosz, ill. kapasbol latod rajt(pl. Ocsmany Orkok, balrog-ok, stb...)...Itt nem jöttem ra, h. a hülye beszélő leopard mééé' jobb mint a puma, ill. miert a jo oldalon van; a masik meg méé gonoc?? A beszelő oroszlan is eleg gagyi volt; és nem iagzan lehetett érteni/aterezni, h. méééé' kell betartania a törvenyt+egy korabbi felszolalonak igazat adva, mihez kellettek embergyereek; raadasul vallasosabb köntösben? (Adam fia, Éva lánya...vagymi...)
    jah, meg a lefagyasztas übergagyi volt; siman ki is nyirhatott volna karaktereket a jégboszi; erre csak elrakott mindenkit frigoba; azt várva, h. majdcsak kiolvadnak... :-/
    nah ennyi,sztem kaka volt...
    D.