The Chronicles Of Narnia
  • C7
    #71
    kicsit nagy hülyeségeket írtál le. Hogy az oroszlán miért tartja be a törvényt? azért mert példát kell mutatnia a gyarló élőlényeknek + neked nem kell betartani a törvényt? attól hogy ő Jézus, még akkor is van ami hatalmasabb nála. Hogy miért változtatott mindent kővé? azért, mert ez gyerekmese. a gyerekeknek a kővé válás nagyon ijesztő, ha meg egyszerűen megsorozza, az már nem gyerekmű/gyerekek nem vannak tisztába a halál jelentésével. Hogy miért nem volt benne vér? mert gyerekmese. hogy miben különbözik a leopárd meg a puma? a puma a téli éghajlatot is bírja, és gondolom átállt. nem meglepő. azzal meg ne jöjj, hogy a GYU-ban egyértelmű a ronda pofával az ellenség. AZ is gyerekmese ezen téren. arra tanít, hogy aki ronda öld meg, aki nem abba meg bízz meg. ez hülyeség. a Narninak van tanulsága, mellesleg erősen vallásos mű. és gyerekmese. Ha nem tetszik, ne fikázd azok előtt, akiknek tetszik. 14 éves létemre úgy gondolom, hogy nem csak gyerekeknek való. nagyon idegesítő, hogy mindenki mással azonosítja. ja, de hát te egy filmvászon *zi vagy, vagyis könyveket nem olvasol. ha olvasnál, tudnád, hogy a gyűrűk ura sincs olyan csodásan megírva. elég unalmas könyv, és nem a leírások miatt. most persze modnanád, hogy olvassam el, és meg tudom hogy van leírva. hát akkor megsúgom: elolvastam. és nem vagyok tőle elájulva. semmi tanulság, semmi értelem... no, viszlát