2483
  • gabo91
    #563
    tuti. az mindennek bezavart. Prison Breakt -ot is szépen félbevágta.
    Bár ott az évadban járkáltunk mikor kezdödött a sztrájk itt meg sztrájk már ment mikor kezdödött a sorozat, tehát valamenyire már készülhettek ár, és alakithatták úgy, hogy ne okozzon akkora galubát.
    Attol még elég kellemetlen dolog.

    Remélem nem lessz vége, mert nem marad semmi se.
    (pb?, jericho?, terminátor?)
  • Punker
    #562
    vagy lehet bezavart a forgatókönyvíró sztrájk?
  • precision
    #561
    hát nemtom, a részé végén az van hogy "Next MON 2 hours season final"
    de szerintem is arra céloznak hogy a szünet előtti "félévad" lezárása
  • csabesz123
    #560
    Először úgy volt h 13 rész de most állítólag csak 9 lesz.Jövőhéten tuti 2 részt adnak le!Bár nem bánnám ha sohasem lenne vége
  • Bulykin
    #559
    nem, 13, csak lesz egy kis szünet
  • Punker
    #558
    akkor 9 rész összesen 1 évad???
  • Bulykin
    #557
    jah, okés, csak még nem néztem meg a részt
  • precision
    #556
    a mostani rész végén az van hogy köv héten 2 órás évadzáró lesz
  • precision
    #555
    ja thx már meg is néztem :)
  • Bulykin
    #554
    valami olyasmit olvastam h ez volt az uccsó rész...most akkor elmegy szünetre?? és később adják le a maradék 6részt?
  • Kandurex
    #553
    nah, hogy mondjak is valamit, helykitöltő rész volt, semmi különös :/ viszont a végén az összevont episode -ról, az durva volt, fog tetszeni, már látom :)
  • Kandurex
    #551
    egy perc
  • Punker
    #550
    jó kis kezdés volt a kiscsaj a napszemüvegben :)
  • precision
    #549
    jó lenne

    btw most nézem azt a legutóbbi hsz -emet...a felfokozott izgalmi állapot miatt (hogy van magyar sub) eszméletlen sok logikai buktató van a mondataimban (a helyesírási hibákat ne is említsük)... sry y'all :D
  • Punker
    #548
    1-2 órán belül lesz ahhoz is szerintem.
  • precision
    #547
    Legyen szíves aki ért a felirat időzítéshez a xor -os változatot megcsinálná ez alapján a notv -shez?

    "notv-s verzióhoz felirtat: a xoros felirat első sorát törlöd, majd -4,9 sec a teljes felirat időzítésében és kész."

    Valaki csinálja meg és tegye fel vhova pls... :) Én nem értek hozzá. És nem fogok emiatt bsplayert leszedni. Ha nem nagy kérés esetleg egy pm -et is küldene az ilettékes feliratkovács, mert nem szivesen jövök be addig míg nem láttam az új részt a spoilerek miatt :) Köszi.
  • Kandurex
    #546
  • STREEX
    #545
    Felirat
  • Kandurex
    #544
    nagyon jó volt tény, az egyik legjobb sorozat, ha nem a legjobb!
  • Punker
    #543
    ehhez látott már valaki feliratot?
  • [NST]Cifu
    #542
    A mihez tartás végett: azok a regények nem "canon" folytatások, hanem csak egy nem hivatalos oldalágak, a "canon" világhoz semmi közük. Szóval ami azokban van, azoknak nulla kihatása van a "canon" világra. Kb. mint a magyar novellaírók Star Wars regényei...
  • Salvaje
    #541
    Egyébként mindenkinek csak ajánlani tudom a lent említett regényt.
    A terminator a középkorban egy zseniális 4 kötetes kisregény.
    Komplex karakterek, remek hangulat, hiteles korrajz.
  • Salvaje
    #540
    No erre én a következő elméletet állítottam fel:

    amikor a T2-ben megsemmisül a t1000es, mega t800as, aminden csip odavész.

    De John mégis él, a Skynet létrejön.
    De honnan?
    Mi alapján?



    A választ Mark F Wilson (Nemes István) Terminator - A pusztítás démona címü 4 részes regénysorozat vége adja.
    Ugyanis a középkorba visszküldött t-800as - bár több száz tonna szikla alá lett eltemetve az Úr 1193. évében, Palesztinában a Vadkecske-szurdokban.

    Az író nyilatkozta, hogy a regényben ugyan nincs benne, de beszélt egy ásatásról 1993-ban, ahol megtalálták a terminatort, fejében a teljesen ép csippel. Mivel a régészek nem értették a dolog mikéntjét, a rozsdás torzót eladták a Kaliforniai egyetemnek, ahol a csippel kisérletezni kezdtek. Miután a kutatási eredményeket - az ásatással együtt - közzétették - a Cyberdine Systems egyik feljlesztőcsapata megvásárolta a leletet, és alig egy évvel később megépítették a Skynetet.

    Ehez igazodik a 2029ben játszódó halálzóna-sorozat is. Ebben John Connor arról beszél, hogy bújtak el az Ítélet Napján, noha ugy tudták, hogy mindent megtettek, hogy a skynet létre se jöhessen.
  • Salvaje
    #539
    Ami a sorozatot illeti (eddig) eléggé gyehennán muzsikál.
    A történet zavaros, a szinészek közül a John Connor-t alakító nyálas undoritó, vagy csak semmilyen. Nyoma sincs benne a mozifilmekból ismert lázadó, karakán jellemnek.


    Nemes István sokkal jobb regényeket írt.


    A képi világ talán kielégítő
    Egyébként reménykedve várom a folytatást
  • [NST]Cifu
    #538
    Az első filmben említve is volt, hogy a T-600-asokat könnyű volt kiszúrni, mert gumi bőrük volt, a T-800-asok viszont teljesen emberszerűek, véreznek, büdösek, stb. Lehet, hogy az "őr" egy T-600-as volt, akinek miután már beszivárgóként nem látta hasznát a Skynet, ezért inkább eféle feladatokra osztotta be.
  • Punker
    #537
    lehet van 1 ikertestvére? :)
  • II Rocky II
    #536
    de feltűnt,gondolom találkozozott már vele előtte is
  • Seten
    #535

    (illetve nem is volt Andy-nek hala) :)
    Szóval a haláláról?!

  • Seten
    #534

    És az senkinek nem tűnt fel, hogy Derek egyből kiszúrta Cameron-t, hogy ő terminátor? (a jövőben)
    Lehet a csaj ott volt abban a szobában ahová korábban bevitték?

    A másik dolog, szerintem Cameron talán azért spájzolja az alkatrészeket (azt a darab coltant is elcsomagolta) mert ezt vmi létfenntartó ösztön? (persze gépi változatban). :)
    Legalábbis mikor kicibálta a terminátor CPU-ját annak fejéből, teljesen "megrendült" arcot vágott, mintha akkor jött volna rá milyen dolog nekik is "meghalni". (persze ez csak egy fickó)

    És nekem is gyanús miért hazudott Derek, Andy haláról.

  • Punker
    #533
    Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E07.HDTV.XviD-XOR már csorog is lefelé :)
  • I.C.ram
    #532
    Gondolom inkább kicsit viseltes volt. Látni az arcán is, hogy szanaszéjjel lőtték már.
  • gabo91
    #531
    Egyébként nemtudom észrevette -e még valaki hogy a 6. részben aki a foglyokra vigyáz robot, eléggé fapadostákolmány... kisporólták belőle még az olajat is. 17:40-17:47 körül is hallani azt az érdekes hangot ahogy mozgatja kezét lábát, neki tényleg van hangja. Amikor a pincébe emgy le akkor is hallanai... meg mikor a bilincset teszi a foglyokra a kezén is látni hogy csak gumiból van, nem olyan igazi húz vér mint Cameron :P
  • akyyy
    #530
    előre le merem fogadni hogy lesz egy rövidzárlata valamikor. esetleg ujabb időugrás, vagy valami, ahol baleset történik és húsvér emberré válig egy időre. és akkro történik meg a nagy töf töf conorral
  • gabo91
    #529
    Valamiféle emberi tulajdonságot is kellene "verni" cameronba... :)
    ...esetleg érzéseket...

  • csabesz123
    #528
    itt az előzetes: http://terminator-scc.blog.extra.hu/
  • bertino
    #527
  • Punker
    #526
    lassan itt az új rész :)
  • a.carkey
    #525
    Nem feltétlenül ölné meg őket azonnal. Lehet, hogy tudják mit kell tenniük, hogy megépüljön a Skynet. Bár az elégetett T-váz azért tényleg a nem áruló felé mozdítja a mérleget, de lehet, hogy nem is kell.
  • spike0007
    #524
    Szerintem Summer Glau (Cameron) nagyon jól játsza a terminátort, Arnie óta Ő a leghitelesebb! A többi sorozatbeli Termi kevésbé hihető de Ő!!! Amugy szerintem Cameron nem áruló csak a jövőbeli John utasításait követi és még nem mondhat el mindent Johnak és Sarahnak! Ha áruló lenne John már rég halott lenne ahogy Reese is! Bár majd kiderül! Én is sajnálnám ha kiderülne hogy áruló!
  • DamageAdept
    #523
    Igen, ugyanaz a srác volt, névszerint Andy Goode.
    Hogy mi történt a pincében azt még nem tudjuk, mondjuk lehet, hogy pár óra komolyzene rám is ilyen hatással lenne