2483
  • precision
    #603
    ha jó lesz a szinkron talán én is nézni fogom [nem üt, _még_] :D:D
  • 5c0rp330n
    #602
    [üt]
  • akyyy
    #601
    én letudom tölteni sőt nézem is, de megnézem rtlen is (üssetek)
  • Punker
    #600
    forog mágnest csinál és különben is látványos, minigun-t nem adhattak mégegyszer nekik :)
  • [NST]Cifu
    #599
    Van helyette bőrt növesztő, saját fedőtörténetet kialakító, roppant fifikás Cromatie. Nekem szimpatikusabb egy ilyen szál, mint egy mindent überelő szuperterminátor. A felkelő über-puska is nevetséges volt szvsz (valahogy nem tudok komolyan venni egy olyan fegyvert, amelyiknek a középágyáben egy méretes forgó henger van, nem tudom milyen begyepesedett agyú desinger alkotta, de hogy minimális fogalma sincs milyen alapvető elvárásoknak kell megfelelnie egy kézifegyvernek, az holtziher).
  • Fenrir
    #598
    Basszus, tegnap pont ugyanezt akartam beírni, hogy az a zene szerintem is ugyanaz volt.
  • DamageAdept
    #597
    A TX szilárd vázán volt egy réteg folyékonyfém.
  • Seten
    #596

    Miért, a 3-ikban volt T1000-es?

  • csabesz123
    #595
    http://terminator-scc.blog.extra.hu/ Évadzáró epizódok előzetese.Izgi lesz.
  • Kandurex
    #594
    izgi lenne egy T1000 -s az tény, bár mondjuk a könyvek alapján csak egy prototípus készült (amit persze jól meg is cáfol a 3. rész, de persze ezt a vadhajtást nem szabad terminátornak tekinteni)
  • DamageAdept
    #593
    A TX szeme is kék volt, valamiért a csajokat így szeretjük

    Nekem hiányzik a folyékony fém technológiaA második szériára reméljük jóó sokat költenek
  • Punker
    #592
    "Ez az 1970-es Cannes-i fesztiválon a zsűri különdíjával kitüntetett film a Sight and Sound brit szaklap kritikusa szerint "az egyik első stúdiófilm, amely komolyan veszi a diákmozgalmakat."
    1968-ban egy amerikai átlagegyetem politikus átlagdiákja, Simont kíváncsisága és militáns diáktársnője, Linda iránt ébredt (kamasz)-szerelme belesodorja a véres megtorlással végződő aktív lázadásba."


    te én ezt letöltöm valahonnan :)
  • Quantumleap
    #591
    És ő a főszereplpő az 1970-es Eper és vér című hippifilmben. :)
  • Punker
    #590
    tényleg ő folyt szét, nem tudtam elsőre honnan volt ismerős :)
  • Seten
    #589

    Illetve ő volt az X-Men szemétláda szenátora aki később maga is mutánssá vált.

  • JohnnySmith
    #588
    Most néztem meg a 7. epizódot és kit látnak szemeim Dr. Silverman-t alakító színész játszik az új Knight Rider-ben (az egyik főszereplő aki az autót fejlesztette ki)
  • Seten
    #587

    Azért erre nem fogadnék, hogy nálunk ennyien fogják nézni, bár neked legyen igazad! :)

  • Seten
    #586

    De azt is észrevetted, hogy a szeme sem piros hanem kék mikor "felvillantja". :)

  • Punker
    #585
    szerintem akit érdekel az úgyis letölti/töltötte már, akit nem érdekel az meg max belenéz 1x-2x a tv-ben.
  • winnie
    #584
    "
    Az fogja nézni aki nem tudja letölteni."

    ja. vagyis 1-1,5 millió ember.
  • a.carkey
    #583
    95ben :)
  • Punker
    #582
    nem 94-ben játszódik!
  • Quantumleap
    #581
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erős logikai bukfenc: a T2 1994-ben játszódik, ebben az epizódban mégis 1997-re utaltak, mint azon események évére. Ezekre figyelni kellene.


  • DamageAdept
    #580
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hetedik rész elején pár pillanatra Cameron szemén keresztül láttuk a környezetet, észrevettétek gondolom, hogy színes képet látott és nem a megszokott T-888 as szemcsés piros képet. Jól fejlett lány LOL
  • DamageAdept
    #579
    Szép álmok elé nézek ma
  • a.carkey
    #578
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az, hogy Sarah ott áll korbáccsal, veri Cameront és ő az áruló? :)
  • Punker
    #577
    az a kínzás hogy a robotlány táncol nekik :)
  • Seten
    #576

    Egy furcsa dolog:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugyanaz a zongoradarab (talán Rahmanyinov) hallatszik a jövőben abból a titokzatos szobából ahová Dereket viszik és akkor is mikor Cameron balettozik! Na ebből mit hoznak ki?! :)


  • bertino
    #575
    pedig az első évadja gecijo
    második felénél járok, így a többiről még nincs véleményem
  • Punker
    #574
    én még soha 1 percet se láttam 24-ből :)
  • Fenrir
    #573
    A 24 garantáltan 24 részes :P
  • [NST]Cifu
    #572
    Az eddigi információk szerint igen. Ebben nem igazán van meglepő, más sorozatok ennél is rosszabbul jártak, lásd még 24, ahol konkrétan egy teljes év kimarad, és csak 2009-ben tér vissza a sorozat...
  • PunkZoli
    #571
    baszottmód illúzió romboló a 6 os részben mikor kapirgálja a láncánál, és elkezd lötyögni a csavar:D
  • Kandurex
    #570
    IDÉN? hát vazz, február van...! akkor most egy év szünet vagy mi?
  • Punker
    #569
    fél évad, már a 13 rész is nagyon kevés volt, hova lettek a jó kis 22-24 részes évadok :(
  • [NST]Cifu
    #568
    De bizony. 9 rész készült el a 13-ból, a Fox úgy döntött, hogy idén nem forgat többet belőle, csak jövőre várható a II. évad. A jó hír, hogy legalábbis egyenlőre nem lőtték le.
  • Seten
    #567

    Az fogja nézni aki nem tudja letölteni.

  • II Rocky II
    #566
    hehe...nézni fogjátok szinkronosan is??:D
  • precision
    #565
    Az RTL Klub csapott le a terminator sorozatra
  • 5c0rp330n
    #564
    hmm, ez a rész egészen tetszett végre :)