17
  • plamex
    #17
    De akkor már ne hagyjuk ki Adolfot se
  • Ronny
    #16
    klónozzuk
  • rosszver
    #15
    Szerintem Gerard Deparieu egyik lengyel ose nagyon eros vonas van koztuk foleg az orr tajekan DNS teszt nelkul is
  • aki kérdez
    #14
    Elolvastad a cikket? :)
  • Yeti
    #13
    Én csak azt nem értem, hogy mit vizsgálnak a DNS-en? Azt van mihez hasonlítani? Mert nem hiszem, hogy ha az arcképet nincs mihez hozzávetni, akkor olyan sok DNS minta maradt volna fent tőle...
  • Koppernikusz
    #12
    sziasztok
  • pip
    #11
    Az also kep alapjan akar Matyas kiraly is lehetne...
  • sped
    #10
    Ugyanolyanok voltak mint a mai emberek. Még az alapvető nyűgjeik is. A körítés volt más meg a szellemiség, azt meg úgysem láthatod, foghatod meg. Ez az arc egyébként tényleg olyan "Kopernikuszos". A keréáló művész is beleadhat ám apait-anyait egy ilyen rekonstrukciónál. :)
  • Darth Sith
    #9
    azért érdekes, ilyen 500 évvel ezelőtt élt emberek arcait látni, mégha csak nagyábból is potnosak ezek a rekonstrukciók.
  • entreri
    #8
    mármint eltünt mint Elvis.
    már nem tudok írni.
  • entreri
    #7
    Volt tanárom szerint Petőfi nem is halt meg, csak eltűnt Elvis. :)

    Végül is ki tudja?
  • Déta
    #6
    Ezeknek nincs jobb dolguk???
  • SOCKET 911
    #5
    Bocs srácok de petőfi sírjának felfedezését mégis hogyan gondoltátok? :D
    Petőfi csatában halt meg senki nem tudja pontosan mikor és hol ráadásul el sem temették max bedobták sok száz tetem közé a scata után egy tömegsírba higiéniai okokból... :(
    Ezt az arcot meg azért még körüljárnám egy párszor.
  • AnuluWork #4
    Amikor itthon a fehérvári ásatások során Árpád-kori uralkodók maradványai kerültek elő, mi sem voltunk boldogtalanok ...
  • Hun7eR
    #3
    Ugyanazt mint mi Petőfivel :)
  • Cat #2
    nagy lengyel volt, kell nekik
    itthon is keresik atilla meg petőfi meg nemtomki sirját
  • mod
    #1
    Érdekes. Viszont ha valóban ő az, akkor mit érnek vele? Mit érnek a koponyával, meg a csontokkal? :)