578
Ogame Starwars-os űrstratégia
  • ToCsEk
    #378
    Nah hali emberek :D Regeltem erre a gamera a 3. univerziumba :D Jó kis koppintés de tettszik :D NEm vágom még de majd belejövök.. :D
  • Blasta
    #377
    Akkor majd had nyomjak egy F5-öt és akkor fizetek is a frissítésért ;))))
  • Fenrir
    #376
    "Térképezze fel, szivjon le 1x energiát azokért a részekért amit még nem ismerek, de utána azokért nekem ne kérjen NRG-t, hiszen már feltérképeztem azt, tudom hogy néz ki, mi van ott :)"

    És ha közben változtak abban a rendszerben a bolygók? Pl többet kolonizáltak, esetleg abbahagyta valaki a játékot és törölték a bolygóját. Akkor csak a régi, "out of date" állapotot fogod látni, így viszont mindg a legfrissebbet.
  • Blasta
    #375
    Ugyanmár, hol lenne már logikus? :D
    2007-ben 3 kattintással ingyé megtudom nézni a híreket Ausztráliában, a Google Earth-ön fotókat nézegetek Afrikáról 200m magasból, nehogymár ez olyan nagy cucc legyen az űrkorszakban a játékban?! :D
    Másrészt meg radarhoz energia? Ok. Térképezze fel, szivjon le 1x energiát azokért a részekért amit még nem ismerek, de utána azokért nekem ne kérjen NRG-t, hiszen már feltérképeztem azt, tudom hogy néz ki, mi van ott :)

    Najó, csak a kötözködöm, nyilván nem komoly és sok értelme sincs, de azért van a mondandómban valami nem? :D
  • Disno
    #374
    >>>Kalinka:

    a 16-os bolygóra kell kuldeni a flottát

    >>>blasta:

    logikus bizony, radarhoz kell az energia :)
  • Blasta
    #373
    De miért? Ez logikus?
    Gyakorlatilag nem utazom sehova csak "böngészek a neten" :)))
  • Kalinka
    #372
    Valaki el tudná magyarázni hgoyan is működik a felfedezés? :)

    Kifejlesztettem, de vhogy nem találom az opciót hogy hogyan kéne elküldenem a flottát.
  • Disno
    #371
    minden "lapozás" a galaxismenuben 10 deut.
  • Fenrir
    #370
    Igen.
  • Blasta
    #369
    Sziasztok!
    Az normális a játékban, hogyha rányomok a GALAXIS menüre és felül a RENDSZEREKET lapozgatom + benézek pár szövetsége, akkor szépen elfogy a deutériumom????
  • campy
    #368
    expedíció technológia az újítás mostanság! 46 deut találtam egyszer:D:D:D amúgy most jól állok!->
    Védelem: 43 RK , 41 KLÉZER, 10 NLÉZER, 2 GAUSSÁ, 2 IONÁ, 1 KPKUPOLA,
    Flotta: 10 KSZÁLLÍTÓ, 2 NSZ, 31 KHARCOS, 8 NHARCOS, 5 CIRKÁLÓ, 2 SZEMETES, 4 KÉMSZONDA...:D sztem 1 hónap alatt kb egész jó! ja és van már egy másik bolygóm is!:)
  • Benc16
    #367
    akinek kell egy karakter uni 1 -en az szóljon, lehet odaadom neki. most éppen az 1299 helyen van
  • ChaosTeam
    #366
    Ha ingyen dolgozna tőle kérnéd a bérletedről a számlát? :DDDDD

    Gratulálok! Láthatóan tudod értelmezni a dolgokat! Taps! :DDD
  • YMan
    #365
    "Ha a BKV-nál veszel bérletet, utána az ellenőrtől várod el azt, hogy adjon neked róla számlát?"
    A BKV ellenőr ingyen dolgozik?:D
  • ChaosTeam
    #364
    Feketemunkaként csinálom? :DDDDDDD Kicsi Buta Majom... meséld már el mi abban a "fekete munka", ha valaki valamit INGYEN, szívességből tesz?

    Az, hogy te miket és hogy csinálsz meg senkit se érdekel. Tudatlan kis kivülálló gyerek vagy, aki ossza itt az észt. 5 év alatt nem sikerült kitöltened az adatlapod és már többször bemásoltad ide a valós nevemet, amit persze az SG szabályzat is tilt, de téged ez ugye hol érdekel, mert láthatóan mindenhol magasról teszel a szabályokra, mert azt képzeled, hogy te vagy a Nagy Jani, aki mindenkinél mindent jobban tud és csak hajtogatod itt a tudatlanságodból eredő butaságokat, de nembaj. Láthatóan te olyan ember vagy, aki szereti égetni magát azzal, hogy marhaságokkal írja tele a különböző oldalak fórumait... Lehet elkellene menned inkább füvezni, addig se a normális embereket zavarnád a hülyeségeiddel.

    Azt is 5000x megmondtam, hogy semmi közöm a GameForge pénzügyeihez pláne a GamePAY pénzügyeihez. Te NEM NEKEM FIZETSZ ÉS NEM AZ ÉN SZOLGÁLTATÁSAIMÉRT, így nem is adhatok számlát a semmiről. Ha számla kell ott a GamePAY, lehet nekik írni a reklamáló levelet, rólam meg leszállni. ( Ha a BKV-nál veszel bérletet, utána az ellenőrtől várod el azt, hogy adjon neked róla számlát? .... ).
  • YMan
    #363
    "Ennél feljebbi rangon már nem kötelessége senkinek a felhasználókkal kapcsolatban állni. "

    óóó! Figyelj okostojás... már megint ez a vegyük halálkomolyan magunkat szöveg. Rang, meg a katonásdi... elgurult a gyógyszered? Egy gazdasági tevékenységben résztvevő ember vagy, aki mellékesen ezt feketemunkaként csinálja, ráadásul ha valaki véletlenül kérni meri hogy a kedves társaság ugyan egy bizonylatot küldjön már a vásárlásról szépen leugatsz hogy mit képzelek én hogy majd te adsz számlát.. már mondtam, lehet hogy az ogame micro univerzumában te vagy a mindentható Asmodeus, aki az intergallaktikus bakancsával rúgdalja arcon a szemtelen usereket, de IRL csak egy kis főiskolás csipisz vagy aki a havi betevő kólájáért és esetleg füvéért dolgozik diákmelót az iskola mellett feketén.
    CoMa meg SGO meg SMOD meg egyebek... leszarom a rövidítéseidet, nekem te a kockafejü Gelencsér Sándor kisiskolás vagy.
  • ChaosTeam
    #362
    YMan: Kicsit gyerekes a viselkedésed... Az hogy még 5x belinkeled bbbzsolt által nyitott ki tudja hanyadik rossz helyre nyitott threadjét, azzal nem fogsz elérni semmit. Át kellene helyeznünk a rosszhelyre nyitott témát? persze, majd napi 8 órában pakolgatjuk a témákat jobbra-balra, mint a rakodómunkás csak azért, mert te úgy gondolod, hogy a szabályzatot nem kell betartani senkinek, főleg az usernek nem, mert az user van az oldalért. Ha nem zárjuk le a témát, akkor sose jön rá a kedves user, hogy nem jól csinál valamit, és pláne mivel semmit se kap érte, így miért ne nyitna oda témát, ahova épp kedve tartja hisz majd úgyis átrakják a modik a megfelelő részre. Hát nem. Nem ezért vannak a moderátorok.

    Fizetős nyújtunk? Ki nyújtja a fizetős szolgáltatást? Mert nem én az biztos. Ha nem tetszik valami lehet írni angolul vagy németül a CoMa-nak és kész. Ők nyújtják a szolgáltatásokat és nem mi, mi azért vagyunk, hogy a játék alap működését segítsük, ha kérdés van, arra lehetőségeinkhez mérten válaszoljunk, ha gond van, akkor próbáljuk orvosolni, a csalókat kiszűrni, a szabályokat betartatni és a hibákat továbbítani a GameForge felé. ISMÉTLEM KEDVES YMan, hogy TOVÁBBÍTANI és NEM KIJAVÍTANI.

    És felőlem nyugodtan cirkuszolhatsz itt, ahogy teszed már egy ideje, nagyon nem tud érdekelni. Nekem eleve nincs is a feladataim közt az userekkel való kapcsolattartás vagy bármilyen kérdésre való válaszolási kötelesség. Az userekkel a GO-knak és a moderátoroknak kell a kapcsolatot tartani. Utána, ha valamivel nem ért egyet az user, akkor fordulhat a GO / MOD feletteséhezm az SGO-hoz és az SMOD-hoz és itt meg is áll a sor. Ennél feljebbi rangon már nem kötelessége senkinek a felhasználókkal kapcsolatban állni. Nekem az SGO jelenti, ha gond van és a hibákat is neki kellene felém jeleznie, amit én továbbítok a GF-nek ők meg vagy csinálnak vele valamit vagy nem, ehhez már semmi közöm. Ha meg nektek nem tetszik akkor ott a CoMa, lehet neki panaszkodni és kész.

  • campy
    #361
    kiváncsi vagyok kinek van már deathstarja:D v Terraformerje
  • YMan
    #360
    hiba volt kitiltanotok a fórumból, engem ez mostantól arra motivál hogy én is beszálljak a mókába. Remélem úgy itélitek majd meg hogy megérte!:D
  • YMan
    #359
    A fórum ki van linkelve a belépőoldalara is, és a játékon belülre is. Innentől kezdve egy mezei usernek nem vállik el, te meg ezzel nem vagy tisztában. Persze tudom hogy írhatok bármit is, nem fogjátok másképpen látni, ahoz még tapasztalnotok kell, de az ember mindig a saját bőrén tanul. Az emberek nem hülyék az ogame-en belül, én elég sokkal kommunikálok. A gyerekes jelzőt inkább Gurat-ra és Asmodeusra tartogatnám.
  • Disno
    #358
    Vogon, az a baj, hogy bizonyos dolgokkal nem vagy tisztában, mint pl. hogy a játék és a közösség teljesen külön dolog. a játékért a GameForge a felelös, övék a szerverek, ök alkalmazzák a programozókat, CoMakat, azt, aki a fórumokkal foglalkozik; mi azért vagyunk, hogy a felhasználók betartsák a szabályokat, semmi másért.

    És ne hidd azt, hogy az OGame fórum gyerekes szpammelésével megváltod a világot.
  • YMan
    #357
    csak szólok ha az előzőből nem esett volna le, TI VAGYTOK AZ USEREKÉRT és nem fordítva. Ha ezt ingyen csinálod az a te bajod, attól még ne végezzetek szar munkát.
  • YMan
    #356
    Most pont azt akartam leírni amit Fenrír... természetesen a problémájára nem kapott választ, de fenyegetést igen. Ez minden csak nem pozitív hozzáállás. illetve igeen, ez a nagyszerü válasz:

    http://board.ogame.hu/thread.php?threadid=1395

    A téma gyorsan le is lett zárva nehogy visszakérdezzen.

    Titeket ne zavarjon hogy egy fizetős szolgáltatást nyújtotok. Senkit nem érdekel hogy ezt ingyen csináljátok, mert több user fizet érte. Ez olyan mint amikor egy üzletben lecsesznek azért hogy hogy képzeled hogy a pékáru polc előtt kérdezed meg hogy miért járt le a tej szavatossága ami a másik polcon van... Persze be lehet biztos tudni annak hogy még kis tacskók vagytok akiknek bele kell tanulni az életbe, de akkor ne csináljátok ezt a munkát.
  • Fenrir
    #355
    Akkor nem lett volna célravezető áttenni a témát a megfelelő helyre és ott érdemben válaszolni neki?
  • ChaosTeam
    #354
    Nem értem ezzel mi a probléma, ha itt elkezdesz valamilyen támában egy tökmás témáról beszélni, szerintem itt is kapsz figyelmeztetést.

    Azzal ami ott volt annyi volt a gond, hogy a Fórum részhez írta a hibát, ami a játékkal kapcsolatos volt. A játék részhez kell írni a játék hibákat és nem a fórumhoz. Ennyi.

    Amint ugyan ezt a kérdést feltette a játék részen is, kapott is rá választ. Szóval megint nem az Adminokat kellene anyázni azért, mert az user a lusta vagy figyelmetlen.
  • YMan
    #353
    Júj de szuperek ezek az adminok!
    http://board.ogame.hu/thread.php?threadid=1192

    Valaki a szar bugos játék miatt reklamálni mert és ez a válasz...

    "Nem tudok róla, hogy a fórum bármelyik része is fizetős lenne, így a hozzászólásod tárgytalan.
    Téma lezárva.
    Ha mégegyszer meg mered itt nyitni, ki leszel tiltva."

    Na erre írtam az üzemeltetőkek minősítő jelzőket például.
  • Fenrir
    #352
    Milyen néven voltál?
  • YMan
    #351
    :D de azért belédbotlom időnként :D idegbeteg voltam a folyamatos tisztelgéstől már :)
  • Fenrir
    #350
    Hát az volt már vagy 8 éve kb vagy több :)
  • YMan
    #349
    érdekes ez a külföldi törlés a szavazás szerint nem az én egyedi kérésem volt hanem másé is, ugye ezt a topikot is én nyitottam tuti:

    http://board.ogame.hu/thread.php?threadid=1148

    A neved te tetted közzé:
    http://www.google.com/[email protected]



    Fenrir: csak nem a fix.tv chatről? mert akkor: TISZTELEGJ! :D

  • Fenrir
    #348
    Btw ott volt a rendes neved még reggel az sg-s adatlapodon. Most már nincs mondjuk :)
  • ChaosTeam
    #347
    Látod megint sértegetsz, közzéteszed a nevemet a beleegyezésem nélkül ... sorolhatnám, és akkor még te fenyegetsz engem mindennel.

    Nem az Admint fenyegetted, mégis olyan dolgot követeltél, amit egy Admin tudna megcsinálni? Most akkor hogy is van ez?

    Pökhendi és nagyképű lennék? Mondod te, aki más játékosokat zsarol meg fenyeget, azért mert előbb regeltél és erősebb voltál náluk? Még te pattogsz, ha ilyen szemét aljas ember lennék, mint te, akkor inkább hallgatnék és nem magyaráznék mindenfele. Ja bocs, persze elfelejtettem, hogy te pont, hogy egy olyan ember vagy, aki azt hiszi ő a nagy jani és az van, amit ő akar... hát rosszul tudod. Életemben elöszőr valamilyen pozícióba kerültem? Hmm csak nem egy haverom vagy, hogy ennyire ismersz?

    Mindenki idióta köcsög a szememben? Érdekes, csak te vagy az az egyetlen user, aki fenyeget és pofázik jobbra-balra és közben követeli, hogy az összes külföldit tiltsam ki az oldalról, csak azért, mert neked nem tetszik, hogy ittvannak. És ha nem teszem, akkor feljelentesz itt-ott. Jelents, meg küld rám azt akit akarsz meg a GameForge -re is. Aztán majd talának egy nagy semmit... De nembaj tele van a világ ilyen kis okostojásokkal, mint te.

    Kérted, hogy töröljem az accod és nem tettem.. hűha.. Ez nem a kívánságműsor. Tudod nekem meg vannak szabva, hogy mikor mit tehetek és nincs az engedélyezett dolgok közt a felhasználók törölgetése, csak mert a felhasználó ezt kéri. Ott a törlés, bejelölöd és nem jösz vissza többé az oldalra. Ennyi.

    És nem mondtam senkinek semmi olyat, hogy visszatértél volna, pláne nem bosszútálni, úgyhogy jó lenne, ha a haverod nem hazudozna jobbra-balra ( vagy lehet ezt is te találtad ki és más nevében adod elő - kitelik tőled )


    Minden esetre a témát lezártam, nem vagyok hajlandó veled foglalkozni a jövőben.
  • YMan
    #346
    IRL te nem a mindenható vagy, hanem Gelencsér Sándor kisiskolás. Ezt ne feledd el.
  • YMan
    #345
    a névváltást tudta mindenki. Itt konkrétan azt hallottam vissza hogy Skerinának azt mondta egy admin hogy visszajöttem valószínüleg bosszút állni. Igaz közben neked is írtam hogy ugyan töröld légyszi az accountomat, de csesztél rá.

    Én nem az ADMINT fenyegettem, hanem egy pökhendi és nagyképü főiskolás suhancot, aki életében először valamilyen pozicióba került és máris mindenki kis idióta köcsög a szemében. Fenyegetőzés pedig nem volt, igéret amit örömmel mondhatom hogy be is tartottam. Az hogy mikor realizálódik ezt nem tudom, mert ez már nem rajtam múlik.


    Amúgy pedig van egy bug, hiába állítják be a törlést, ha belépnek törlés előtt vele akkor nem törlődik az account.
  • ChaosTeam
    #344
    Yman: nehogymár te minősíts engem, pont te aki másokat fenyeget, zsarol, "védőpénzt" szed... és utána követelőzik és fenyegeti az Admint...

    Elmondtam, hogy nevet váltottál, de azt nem, hogy mire, úgyhogy nem tudom mi a bajod.. Max akkor mondtam nevet, ha konkrétan kérdezett rá, hogy XY nem Vogon véletlenül? magamtól biztos nem.
  • YMan
    #343
    Ismerős az a név hogy Vogon ugye?
    Had ne idézzek a leveledből, ugyan a végén elnézést kértél, de a pökhendi seggből előkapó stílus alapból megvolt.
    Mi az ábra azzal, hogy egy ex játékostársamtól hallom vissza, hogy az ex szövitagomnak mondta egy adminisztrátor hogy én visszajöttem más accounttal a játékba ? Függetlenül attól hogy nem így van, milyen dolog az hogy bármilyen valós vagy vélt információkat kiadtok játékosról másik játékosnak?
  • ChaosTeam
    #342
    Yman: ha nem tetszik, nem kell használni. Nem fogok feleslegesen 500x leírni valamit, hogy utána egy újabb ember újra elmondja ugyan azt. Amíg nem tudsz semmit az egészről, addig ne szóld le. Ennyi.

    És mi a bajod a teammel? Fejtsd ki konkrét példákkal ne csak vádolj másokat...
  • YMan
    #341
    Chaosteam: elég pökhendi majomparádé az egész admin társaság veled együtt, a fordítás pedig csapnivalóan szar, igénytelen meló. Ne mond már hogy amikor látjátok hogy milyen hülyeségek jönnek ki nem korrálhattátok.
  • Fenrir
    #340
    Megnéztem a Gladiatust és a Bitefight-ot is. A három közül még mindig messze ez a legjobb a sok hibája ellenére.
  • ChaosTeam
    #339
    milyen igényességet vársz egy ingyenes dologtól?