114
In Flames és minden ami svéd metal
  • Marki
    #114
    Átmentek némi stílusváltáson
  • Renata100
    #113
    Legjobb számuk:
  • Marki
    #112
  • Marki
    #111
    Most jött iwiw-en:
    Jesper Strömblad végleg kilépett az In Flames-ből
  • Marki
    #110
    Amúgy egész kiváló ez a Delight and Angers, most, hogy többször hallgatom. Főleg a refrén, meg a második refrén utáni rész.
  • Marki
    #109
    Jaja. Az elején fura volt, és sokan mélypontként említik, pedig remek szám. Csak meg kellett volna kicsit vágni az elejét, mint anno a Come Clarity-nek.
  • CUCLI
    #108
    Chosen Pessimist lett volna fasza
  • Marki
    #107
    Tudom, de senki nem tette még be


    Szvsz megint rosszul választottak. Az Eraser jobb lett volna. Bár az csak a bónusz albumon van. Ez esetben Chosen Pessimist, vagy Sleepless Again.
  • Snexi
    #106
    csak 2 hónapos
  • Marki
    #105
    Nah, nem működik a kód :/

    link
  • Marki
    #104
    Új klip!

  • artschiatwork
    #103
    Fanok!

    2009. április 1.
    PeCsa

    IN FLAMES

    www.inflames.com
  • Marki
    #102
    Nekem is megvan minden album, én is fan vagyok.

    Ez az új album tényleg nem lett valami nagy durranás, de ezt már akkor sejteni lehetett, amikor a Mirror's Truth kijött. AZ első szám szokott lenni általában a legnagyobb szenzáció. Az album se lett más. Az egyetlen, ami egy kicsit felkavarja az állóvizet, az a Chosen Pessimist; bár azt sem a lehető legjobb módon rakták össze.
  • Snexi
    #101

    megvan a jester race-től(1996) az összes lemez szóval mondthatom hogy fan vagyok :D bár nekem sokkal jobban bejött amikor még melodeath-et nyomtak de az új klipp után újra elkezdtem hallgatni az új lemezt (amit már március óta nem is hallgattam kb)
  • Marki
    #100
    Látom ám a "We Trust!"-od :)

    Maga a szám még nem is olyan rossz, de a klip elég semleges lett.
  • CUCLI
    #99
    én egy nagyon szomorú panda vagyok :(
  • Snexi
    #98
    új klipp

    eddig nem is tudtam róla,pedig már 2 hetes

    szerintem megint rossz számot választottak
  • Marki
    #97
    Nekem a Disconnected és az I'm on the Highway az, ami tetszik, a Chosen Pessimist mellett. A Mirrors Trought tényleg nem a legjobb (szerintem inkább közepes), de a klip is ritka rossz lett.
  • Snexi
    #96
    Szertintem a Sense of porpuse-ról a Move Trought Me a legjobb.Viszont számomra érthetetlen hogy mért (szvsz) az egyik legrosszabb számnak az albumról,a The mirror's truth-nak csináltak klippet.A the choosen pessimist azért jó mert lassuból átmegy gyorsba
  • Marki
    #95
    Nekem a CC-vel semmi bajom, nem tudom, miért fikázzák annyian.

    A Scream, a Crawl Trough Knives, a Versus Terminus, a Leeches, és a címadó dal teljesen rendben van.

    A Sens of Purpose már más tészta, arról csak a The Chosen pessimist-et lehet értékelni, meg mondjuk a Disconnected-et.
  • csingacsguk
    #94
    Hát igen ez az új album egy rakás szar úgy mint a come clarity, pedig régen mennyire jók voltak... kár ezérét a zenekarért.
  • Marki
    #93
    Kihalt a topic!

    Tegnap úgy döntöttem, mégis csak elkezdem újra hallgatni az új albumot. A véleményem annyira nem változott meg róla, viszont megakadtam a The Chosen Pessimist-nél. Először nem tetszett, de amióta tegnap végighallgattam, egyfolytában az megy a lejátszómon. Fantasztikus lett, így sokadszori hallgatásra ezt mondom, bár 3-4 percbe simán belefért volna.
  • Snexi
    #92
    A Clayman-t sokszor hallgatom így utólag(azért utolag mert az volt az első lemezük ami meglett) a Sense of Porpunse tényleg kaki de a Soundtrack to your Escape szvsz rosszabb.Nem olyan régóta hallgatom őket,talán 2 hónapja de azóta ők a kedvenceim
  • Szabi84
    #91
    ez egy trauma volt
  • stp4trick
    #90
    hát ez télleg ratyi
  • Marki
    #89
    Hasonlóan érzek :(

    Hihetetlen, hogy a Come Clearity óta ennyit visszaestek
  • CUCLI
    #88
    ez egy rakás kaki :/ utolsó pár számot már meg sem hallgattam.
  • Marki
    #87
    Naggyából azt a szintet hozza.
  • CUCLI
    #86
    nekem a promo ugyan nem jött be, de megnézem a fullt is.
  • Marki
    #85
    Kijött az új album!

    (megmondom őszintén, nem vagyok vele megelégedve, de ízlések és pofonok)
  • Marki
    #84
    Az új EP-ről mi a véleményetek?
  • csoola
    #83
    melodic death metal, de van más számuk is, de ez inkább ha kategorizáljuk,
    kedvenc együttesem, megváltozott a hangzás, igen, mondjuk a legrégebbi albumok (Lunar Strain,Subtarrenan) inkabb Dark Tranquility:P de szeretem az ÖSSZES albumukat, a Jester Race-töl a Claymanan át a Come Clarity-ig az összest, akárki akármit mond, nekem ez a banda a legjobb!:D
  • Boconadi
    #82
    isteni! egyszer elkéne menni egy ilyen koncertre.
  • CUCLI
    #81
    valami egészen kegyetlen hangulat lehetett ott (Y)
    bár nekem ez jön be a legjobban :)))
  • Boconadi
    #80
    ONLII FOOOOORR DÁÁÁÁÁ VÍÍÍÍÍÍÍÍÍKKKKKKKKKKKKKK
  • Boconadi
    #79
    IN FLAMES AZ ISTEN!
  • csoola
    #78
    én nem szeretem a come clarityt nagyon, egyszerüen nem jön be... nemtom miért, de sztem meg a 1997-2002-ig voltak a legjobbak
  • irlindy
    #77
    hát nemtom...nekem a Reroute To Remain és a Come Clarity a kedvencem...ok..a Clayman sem rossz...de a legrégebbi albumok nem voltak sztem túl jók...az újak sokkal igényesebbek és sztem jobban is hangzanak.
  • csoola
    #76
    hu, most hallgattam bele egy régebbi albumba, naon komoly, már anders énekel, de még más irta a számokat mert akkor még nem tudott angolul:D
  • csoola
    #75
    sztem anders inkább pont h kezd egyre roszabb lenni... a Whoracle, a Clayman, meg a Reroute to Remain albumok a kedvenceim, de a Colony se rossz, a legujabbrol pár számon kivül nem hallgatok sok mindent, amugy talán a Reroute to Remain-t szeretem legjobban... Nem mondom h cseréljék le Anders-t, de ne ilyen irányba haladjon, mert ez nekem egyáltalán nem jön be...(Amugy 1ik kedvenc együttesem, remélem még sokáig azok lesznek, meg h a következö albumuk jobban sikerül mint a mostani (meg nekem a Soundtrack to your escape se az igazi, bár azt még nem sokat hallgattam)