1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • ressy14
    #312
    Egyébként már gyerekkorban azt tanítják, hogy kapu irányába nem adunk haza. Lehet, hogy a Bozso első meccse miatt abszolút nem érezték egymást, de hát akkor is óvodás hiba.
  • commissioner
    #311
    csodálatos volt az az öngól... összhang hiányának mintapéldája... :)
  • ressy14
    #310
    akkor még az elmegy kategória.

    ellenben Hector öngólja röhej volt.
  • bakkerman
    #309
    "vereinslos" azaz munkanélküli,tehát ingyen ment hozzátok
  • ressy14
    #308
    szerintetek ingyen jött? gondolom ha már vége van az átigazolási időszaknak, csak a csapat nélkülieket lehet igazolni.
  • commissioner
    #307
    on transfermarkt
  • szabii98
    #306
    Videoton-Haladás
    2011. 09. 10, Szombat, Sóstói Stadion :)
  • commissioner
    #305
    Vasziliosz Aposztolopulosz a legújabb szerzemény
  • pilboy
    #304
    miért adsz el mindent?
  • kottbullar
    #303
    Üdv Mindenkinek!


    Majd 100 fotó itt: http://indafoto.hu/kottbullar


    27 éves Videoton gyűjtemény E L A D Ó ! !

    1984-óta gyűjtött VIDEOTON ajándéktárgyak (szinte minden), sálak, zászlók, könyvek, jelvények, mezek, relikviák, ereklyék, műsorfüzetek, autogramok stb. eladóak!


    Kérésre infó: [email protected]
  • commissioner
    #302
    Sándor Gyuri most már elmondhatja magáról, hogy tétmeccsen is játszott a válogatottban!
  • szefi68
    #301
    Persze jobb így Sebőknek,de én csak azt mondtam,hogy van olyan kapus ,mint Tujvel és ,ha kízárólag tudás alapján választunk kapust,akkor ő is maradhatott volna.Liptákkal kapcsolatban a pénz szempontjából igazad van.
  • ressy14
    #300
    Jobb így Sebőknek, hogy elment, mert nem igazán jutna itt lehetőséghez (Bozsovics se véd), bár többet adott a klubnak, mint hogy ilyen simán lemondjunk róla.

    Liptákkal való szakításban nekem az szúrja igazán a szemem, hogy nem tudtunk belőle pénzt csinálni. Egyszerűen lemondtunk 500-600 ezer euróról.
  • szefi68
    #299
    A távozók listája hosszú,de azon gondolkodjunk el,hogy hányan voltak meghatározó játékosai a Vidinek.Én pl.Liptákot egyáltalán nem sajnálom,nagyképű ,öntelt játékos lett(sajnos),futni nem tud ,valamire való csatár simán megkerüli,vagy otthagyja mire megmozdul.Szerintem Sebők maradhatott volna ,van olyan kapus ,ha nem jobb,mint Tujvel.Türelem és remélhetőleg újra azon izgulhatunk,hogy 1 vagy 2.leszünk.
  • kottbullar
    #298
    Üdv Mindenkinek!

    27 éves Videoton gyűjtemény E L A D Ó ! !

    1984-óta gyűjtött VIDEOTON ajándéktárgyak (szinte minden), sálak, zászlók, könyvek, jelvények, mezek, relikviák, ereklyék, műsorfüzetek, autogramok stb. eladóak!


    Kérésre infó: [email protected]
  • ressy14
    #297
    itt van az idei transzfer listánk:

    Érkezett: Filip Pajovics (szerb, FK Vojvodina – Szerbia), Filipe Oliveira (portugál, Parma – Olaszország, kölcsönbe), Evandro Brandao (portugál, Benfica – Portugália), Nikola Mitrovics (szerb, Újpest), Walter Fernández Balufo (spanyol, Gimnástic Tarragona – Spanyolország), , Héctor Sánchez (spanyol, Villarreal B – Spanyolország), Álvaro Brachi (spanyol, Espanyol II – Spanyolország), Horváth Gábor (NAC Breda – Hollandia, kölcsönből vissza), Sitku Illés (Újpest , kölcsönből vissza), Ponczók Csaba (Vasas, kölcsönből vissza), Présinger Ádám (Vasas, kölcsönből vissza), Goran Vujovics (montenegrói, Kecskemét , kölcsönből vissza), Paulo Vinícius Souza dos Santos (brazil, CA River Plate – Uruguay), Marco Caneira (portugál, Sporting CP – Portugália)

    Távozott: Horváth Gábor (ADO Den Haag – Hollandia), Lencse László (Kecskemét – kölcsönbe), Lázár Pál (Samsunspor – Törökország), Marko Andjics (szerb, Anorthoszisz Famagusta – Ciprus), Bojan Djordjic (svéd-szerb, Blackpool – Anglia), Farkas Balázs (Vasas), Sebők Zsolt (AEP Paphosz – Ciprus), Présinger Ádám (Pápa), Sitku Illés (Tatabánya), Damir Milanovic (horvát, Tatabánya), Gyurcsó Ádám (Kecskemét, kölcsönbe), Izing Martin (Tatabánya), Fejes András (Siófok, kölcsönbe), Goran Vujovics (montenegrói, Haladás, kölcsönbe), Ponczók Csaba (?), Lencse László (Kecskemét, kölcsönbe), Hidvégi Sándor (ZTE), Szakály Dénes (ZTE, kölcsönbe), Lipták Zoltán (?)
  • ressy14
    #296
    Liptákkal szerződést bontottunk

    Jó kis morál lehet most az öltözőben.
    A védelmük teljesen kicserélődött. A középpályánk félig, a csatársorban pedig csak Alves maradt meg.
  • commissioner
    #295
    "...hogy minden úgy maradjon, ahogy van, mindennek meg kell változnia." (T. Lampedusa: A párduc)

    az imént olvastam,
    sztem ez az idézet nem Lampedusa-tól, hanem Sousa-tól származik...
  • ressy14
    #294
    Én idén egy 3. hellyel is megelégednék, ha az európai porondon szépen teljesítenénk, nem kell feltétlenül a csoportkörbe jutnunk. Ha jól és eredményesen játszunk, felőlem nyerheti a bajnokságot akár a ZTE is :D
  • szefi68
    #293
    Egyszer már írtam arról,hogy aki nagyon menni akar azt nem kell marasztalni.Még a jelenlegi helyzetben sem.Liptákkal elszállt a ló,Horváth sem pótolhatatlan.Alves tavaly azt is belőtte ,amit nem is gondoltunk volna,most sajnos nem jön össze még az sem amin sima gól lehetne.A mentalitása tavaly sem volt más,csak akkor más volt a felállás.Souza-nak máshol is nagy vitái voltak vezetőkkel-játékosokkal,azért is kellett távoznia idő előtt.Azért Mezey Gyuri bácsi is 3 év alatt csinált bajnokot a Vidiből,ne feledjük.Most nem úgy alakulnak a dolgok ,ahogy szeretnénk,de remélem lesz még eredményesebb is a csapat,főként az idegenbeli meccsekre kell összeszedni magunkat.Be lehetne hozni ezt a 11 pont hátrányt is,de már nem szabad elbukni 1 meccset sem.
  • ressy14
    #292
    Marco Caneira

    Az új hátvédünk. Lehet vele barátkozni. Ingyen igazoltuk.
  • ressy14
    #291
    Nem tudom, hogy ez nekünk jó-e. Szerintetek?
  • paly90
    #290
    Horváth Gabi az Ado den Haagba igazolt
  • banok
    #289
    Mostani hírek szerint esélyes, hogy eligazol - ha tud akkor külföldre.
  • pilboy
    #288
    én is kíváncsi vok, mikor meri meglépni sousa, h alves kispadozzon
  • ressy14
    #287
    Alves eddig is csak akkor játszott jól, ha volt kedve focizni. Tipikus brazil. De valójában Niko tényleg többet játszhatna. Kíváncsi lennék kezdőként mit mutatna.
  • paly90
    #286
    én is erre gondoltam
    amúgy csak nekem tűnik úgy hogy Alves nem igazán teszi oda magát? sprintje nincs, csak kocog, meg könnyelmű nagyon(kezd elegem lenni belőle, inkább játszon Niko ő legalább akar)
  • ressy14
    #285
    Szerintem szimplán csak a nyilatkozata miatt van ez az egész. (minél előbb menni akar) Először a CSK szalagot vette el tőle Sousa, aztán "hirtelen" lesérült. De lehet, hogy csak képzelődöm.
  • paly90
    #284
    Liptákkal mi van, lehet tudni??
    elvileg már felépült de a Honvéd ellen még a keretben sem volt(nem mintha nagyon hiányozna)


  • ressy14
    #283
    Azért a bajnokság még mindig előtérben van, csak lassan nem a címvédés, hanem a 3. hely a realitás.
  • pilboy
    #282
    lassan előtérbe kell helyezni az mk-t...
    a köv 5 fordulót jó lenne hozni (igen, az idegenbeli meccseket is), aztán megyünk győrbe...
  • ressy14
    #281
    Amúgy sajnálom azokat, akik elmentek Butapestre, mert lassan felesleges lesz idegenbe utazni...

    Attól tartok, ha így folytatjuk októberre vagy novemberre kiszállunk az aranyért folyó harcból. De ha jövőősszel csoportkörösek leszünk az Európa Ligában, ám legyen szvsz.
  • ressy14
    #280
    Nézz át magyar foci topicba és megtudod, hogy de. :D

    Ha végre nyernénk idegenbe, nagyobb ünneplés lenne mint a Bajnoki Cím után :D
  • pilboy
    #279
    szokásos idegenbeli forma
    igaz, egy szabályos góltól fosztott meg minket a világ egyik legjobbjának tartott bírója...
    fideszoton, meg vidiliga, meg orbánliga mi? :D ilyenkor biztosan nem kárognak az ellenfelek
  • bakkerman
    #278
    a hülyéje
  • ressy14
    #277
    Többszörös szerb utánpótlás-válogatott kapust igazoltunk, ezek szerint Bozovic elmegy...
  • pilboy
    #276
    úgy hallottam nemet mondott a törököknek alves, mivel inkább nyugatra menne és szerinte ez visszalépés lenne tőle
  • ressy14
    #275
    Egyébként érdekes, hogy mi elvileg 1,3 millió eurót kérünk érte, holott talán 1 milliót ha ér. Csak akkor játszik jól, ha úgy tartja a kedve, jó esetben minden második meccsen...

    De tavaly gólkirály lett, talán ez az oka az értékemelkedésnek.
  • pilboy
    #274
    sztem alves mehet, nincs is formában. természetesen, ha sikerülne vele hosszabbítani, akkor sem járnánk rosszul. de pénzt csak most kaphatunk érte
  • bakkerman
    #273
    jaaaa,akkor igen,igazad van