1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • ressy14
    #352
    Alves tényleg szenved egyedüli ékként, de ezért nem kéne még egy csatárt venni, ott van a Niko, alig játszik meccseket. Tavaly Gyuri bá alatt Alvest Niko, Nagy Dani és Gosztonyi is segítette. Idén meg szarnak felmenni segíteni neki, de ez nem csak az ő hibájuk, hanem inkább az edzőé.

    Sousára rátérve, ha ebben a játékrendszerben a csapat szenved, miért nem változtat valamit? Nem fog hirtelen csoda történni, hogy 5-ösével rúgjuk a gólokat ha nem tudunk egy értékelhető támadást vezetni.
    Az ETO ellen is 30 méterekről lőttünk össze-vissza, akinél a labda volt egyből a lövőhelyzetet kereste. Eddig meg még az volt a gond, hogy még a 16-oson belül is inkább cseleztük, ívelgettünk párat, hogy a gólvonalról kelljen belőni a lasztit. (persze ez csak az első pár meccsen volt)

    Szép világ lesz itt, ha folytatjuk ezt a "remek" szereplésünket.
  • pilboy
    #351
    tesóm azt mondta, h kb. 1 helyzete volt az eto-nak, abból gól lett (ez vhol pozitívum, vhol negatívum)
    mezőnyben ő is kiegyenlített játékot mondott, a 2. játékrészben vmennyire mezőnyfölényben játszottunk

    az egycsatáros játékot én sem preferálom. nem egy drogbával, rvn-nel vagy ibrával játszunk elöl...
  • commissioner
    #350
    sajnos(?) nem láttam ezt a meccset sem, de az nso-ról idéznék egy kommentet:

    "Kiegyenlített mérkőzésen egyik csapat sem szolgált rá a három pontra, a győriek Dudás remek egyéni megmozdulásának köszönhetik a győzelmüket"
    Igen, röviden összefoglalva erről van szó. Mezőnyben a két csapat kb. egálban volt, egy szép lövés döntött. Ami nagyon bánt engem, az a Vidi folyamatos helyzetkihasználása, illetve annak a hiánya, meg eleve, ez az egycsatáros játék nem biztos, hogy jó. Egyrészről Alves sokszor megy kissé hátrább, hogy a középpályásoknak segítsen és így a kapu előtti tér teljesen üres marad, vagy óriási védőfölény van ott. Sztem egy második csatár kellene. A középpályán nem hiszem, hogy baj lenne, hiszen a 4 középpályás mellé Brachi és F. Oliveira is gyakran fellép, amikor viszont heten vannak viszonylag kis területen, néha, mintha zavarnák egymást. Ezenkívül több labdanélküli mozgás kellene. Én így elsőre, laikusként, ebben látom a támadójáték gyengeségét. Télen csatárposzton kéne 1-2-t igazolni.


    Ti is így láttátok?
  • ressy14
    #349
    Gézukát? Akkor inkább vissza Gyuri bácsit.

    Garancsi szezon közben nem hinném, hogy leváltaná ezt a portugál "Istent"...
  • szefi68
    #348
    Én igen.Most láttam azt hetek óta először ,hogy akartak.Csak sajnos ez
    az akarat nagyon kevés a győzelemhez,de mint láthattuk még a döntetlenhez is.Elképzelés nélkül futkároznak a pályán.Persze a Győr is rohadt gyenge volt,de azok legalább (sajnos)rúgtak 1 gólt.
    Állítólag ha a 3.helynél rosszabb helyen végzünk ősszel hozzák a Mészőly Gézát.
  • pilboy
    #347
    szerencsére nem láttam a meccset
  • ressy14
    #346
    Valaki látott pozitívumot a mai meccsen? Mert én keresve se találtam....
  • pilboy
    #345
    elég lesz az idén ettől a csapattól
    minden jobb helyezés csak ajándék számomra
  • ressy14
    #344
    Nyert a Kecskemét, tehát beelőztek minket. Őszintén szólva nem is sanszos, hogy visszaelőzzük őket az 5. helyért. Küzdünk az 5. helyért. Atyaisten....
  • commissioner
    #343
    A vezetők türelmesek.
    Garancsi egy hónappal ezelőtt adott interjújában elhangzott véleménye nem hiszem, h változott volna bármit is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - Nem bizonytalanította el, hogy eddig edzőként csak az angol másodosztályban dolgozott, ahol nem ért el kiemelkedő eredményeket, illetve, hogy a magyar közegben eddig nem voltak túl sikeresek a külföldi edzők?
    - Magyarországot nem lehet összehasonlítani Angliával, ahol a nagy küzdelemben sokszor már három vesztes meccs után kirúgnak egy edzőt. Én abból indultam ki, hova juthatok el Paulóval három év alatt, ehhez megkapja a bizalmat, nem fél év alapján fogom megítélni a munkáját, mert akkor bennem sem fognak bízni a támogatóink.

    - A csapat most ötödik, és kilenc pont hátrányban van a listavezetőtől. Mi az a legrosszabb helyezés, ami miatt mégis meggondolná magát?
    - A kieső hely.
  • szabii98
    #342
    Szóósza nemsokáig marad itt ha ezt így folytatja szvsz
  • pilboy
    #341
    förtelmes volt a tegnapi "játékunk"
    5. helynél nem érdemlünk jobbat
  • ressy14
    #340
    Sousa azt nyilatkozta, hogy még csapatot építünk. Kíváncsi leszek, mikorra lesz kész, nem hinném, hogy a vezetők megvárnák, ha így folytatódik a teljesítmény.
  • commissioner
    #339
    Ezt most nem láttam, de lehet, hogy nem is baj...

    Viszont, ez a pofon jó lehet arra, hogy valami lényeges módosítást csináljon Sousa (taktikailag). A támadások nagyon leromlottak ősszel. Persze most az összefoglalóban a védekezést (is) szidták, de az már a Sturm ellen se volt jó...
  • ressy14
    #338
    Néztétek a tegnapi meccsünket? bárcsak ne láttam volna...:(
  • pilboy
    #337
    lehet, pont győrben jön a jó játék győzelemmel... :D
    de előtte verjük meg a kecskemétet!
  • szefi68
    #336
    A tegnapi meccs eredményének örülök,de az viszont enyhén szólva nagyon aggaszt,hogy a játékunk egy fikarcnyit sem javult.
  • ressy14
    #335
    akkor helyesebben fogalmazok: nem maradunk le tőlük, ha idegenben folytatni tudjuk a tegnapi eredményt, nem játékot, eredményt.

    Következő vendég meccsen irány Győr, jajj...
    Ott lesz illő bizonyítani.
  • pilboy
    #334
    zárkózásról nem igazán beszélnék, amíg az első 2 helyezett csak szökőévente bukik - sajnos ;)
  • ressy14
    #333
    Keretbe foglaltunk egy rossz idegenbeli sorozatot. Végre valahára nyertünk vendégként. 3-ak vagyunk, zárkózunk fel a Lokihoz meg a Győrhöz.



    A játékról inkább nem beszélnék. Csak annyit, hogy legközelebb ennyi kihagyott zicerrel nem ússzuk meg.
  • ressy14
    #332
    Itthon eddig mindegyik meccset behúztuk, hogy így, hogy úgy. De Sóstón 4-ből négy győzelem a bajnokikon, plusz egy a Sturm ellen meg egy a Gyirmót ellen a Ligakupában.

    Bár a játékunk - ha lehet annak mondani - hazai pályán is kétségbeejtő.

    Következő kettő idegenbeli meccs az Üllőin meg Győrben lesz. Ha egy Vasast nem tudtunk megverni, kit fogunk? A Nemzeti Sportos csávót?
  • szefi68
    #331
    A hazai jó forma talán nem igazán megfelelő jelző.IInkább mondjuk azt ,hogy eddig eredményesek voltak a hazai meccseink.Mert szerintem jó formáról nem beszélhetünk.Ahhoz több kell.
  • pilboy
    #330
    hát ezt kínszenvedés volt végignézni. pedig éjszakázás előtt tudtam volna aludni is, de én hülye ráerőltettem magam :/
    addig nem katasztrófális a helyzet, amíg hazai pályán "jók" vagyunk
  • ressy14
    #329
    Garancsi azt mondta, hogy idő előtt csak akkor rúgja ki Souzát, ha kiesőhelyre kerülünk. Idén talán megússzuk a hazai jó formánkkal, de az idegenbeli haldoklásoknak köszönhetően már télre kiderül, hogy nem lesz címvédés.

    Egyébként idegenben szerintem simán játszhatna a cserepadunk is, ezt még ők is letudnák hozni és legalább játszanának.
  • szefi68
    #328
    Sajnos érdembeli javulást ma sem tapasztaltam a Vasas elleni meccsen.Megint csak nyögtük a focit.Azt hiszem szép lassan döljünk hátra a fotelban vagy a lelátón és nyugodjunk bele abba,hogy az idén másról fog szólni számunkra a bajnokság,mint az utóbbi két évben.Minden nyilatkozatban amit a vezetők adnak,továbbra is nagy a bizalom Sousa iránt.Csak azt tudnám ,hogy Pintér Attila miért épp a Vidi meccseire jár.Sosem volt Vidi drukker.Vagy úgy gondolja,hogy ő lesz az utód(ha egyáltalán lesz).
  • pilboy
    #327
    vajon kinek a helyére jött? eléggé sokan vagyunk kp-n
  • ressy14
    #326
  • commissioner
    #325
    http://www.vidi.hu/index.php?nid=10135
  • paly90
    #324
    parancsolj:http:// http://www.vidi.hu/visszatert-a-2000-es-evek-ikonja-a-vidihez.html
  • ressy14
    #323
    Egyébként itt van a link , bár én inkább megvárnám a hivatalos honlap bejelentését.
  • paly90
    #322
    én is meglepődtem de ez van.....:D:D
  • ressy14
    #321
    kizárt. magyart nem igazolhatunk.
  • paly90
    #320
    állítólag Tóth Balázs aláírt....
  • ressy14
    #319
    inkább egy idegenbeli siker tenné, szvsz
  • pilboy
    #318
    szerencsére dolgoztam és nem tudtunk így kimenni asszonnyal. pedig előtte átkozódtam, h be kellett mennem...
    talán ez a nyögvenyelős győzelem átlendíti a csapatot a holtponton
  • szefi68
    #317
    Egyszerűen a tegnapi meccs gyalázatos volt.Ez hétről -hétre gyengébb produkció.Grund foci jellegű meccs,nagyon gyenge játékkal.Nem tudom,meddig lehet még magyarázkodni.A jelenlegi NBI -ben nagyon gyenge csapatok vannak,meggyőződésem,hogy a tavalyi csapattal torony magasan vezetnénk a tabellát.Elhamarkodott vezetői döntések most ütnek vissza.
  • ressy14
    #316
    Ismét gyenge játék, elképzelés nélkül, meg nem adott gól, szerencsés győzelem, szép idő, 3500 néző. Ha bejön a rossz idő jó, ha 1500 lesz a nézőszám.

    Azt hittem legalább itthon tudjuk tartani ezt a szép játékkal sokgólos sima győzelmi sorozatot, ha már idegenben képtelenek vagyunk egyáltalán 1 pontnál többet szerezni.

    Mindegy. Nyertünk, 5-ek vagyunk, még csak Szeptember van és vissza van 22 meccs. Nagyon pedálozni kell a srácoknak, akarom mondani muchachoknak, hogy legalább a dobogóra odaérjünk.
  • szabii98
    #315
  • szabii98
    #314
    Íme a Vidi mai kezdőcsapata
    Tujvel - Brachi, Vaskó, Caneira, Oliveira - Gosztonyi, Sándor, Mitrovics, Elek, Evandro - Alves
  • commissioner
    #313
    jobb volt inkább most megejteni egy ilyen hibát, mint egy bajnokin