1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • ressy14
    #272
    Alvesre értettem, nem Lencsére. Lencsét még ingyen se tudnánk "eladni".
  • bakkerman
    #271
    1 millió felett? gondolom forintban értetted,mert amennyit játszik,meg ahogy,max forintban adnának érte ennyit
  • ressy14
    #270
    Lencsét kihagyhattad volna :D
    Ha 1 millió fölött eltudnánk adni, felőlem mehetne, nem nélkülözhetetlen, csak kellene venni a helyére még egy embert és félő, hogy ismét egy harmatgyenge latin csodagyereket hoznának ide. Jövő nyáron Alvesnek lejár a szerződése, ha pénzt akarunk belőle csinálni vagy most eladjuk vagy télen. Hosszabbítani úgyse fog.

    Mindenesetre Nikolicsot többször kéne játszatni, mert Alvessel tavaly is tudtak közösen alkotni.

    Végre egyszer Horváth belsővédőt játszott, nem is volt a Pécsnek nagyon helyzete. Bár a Honvéd ellen nagyobb nyomást fognak kapni.
  • paly90
    #269
    igen ő is nagyon jó lesz, azért írtam Oliveirát mert ő az új fiú:)
    am ti mit szólnátok ha eladnánk Alvest?
    őszintén megmondva én örülnék neki, most még pénzt is kapnánk érte és ott van helyette Evandro, Niko és Lencse is
  • pilboy
    #268
    nekem evandro jobban tetszett, főleg a dinamizmus, ami benne van. a gólja meg szép volt
  • paly90
    #267
    a Honvéd elleni meccs nagyon fontos lesz....ha ott tudunk nyerni akk még éehet is valami ebböl a szezonból, eddig idegenbe nagyon nem megy..
    am elég jól játszottunk ez az Oliveira meg egész jó kis játékos, meg látszott rajta h akar nagyon
  • pilboy
    #266
    addig játszunk görcsösen általában, amíg nem vezetünk. tegnap - főként a 2. félidőben - helyenként jól is játszottunk. most remélem látta sousa, h perás nem bal hátvéd. egész jól működtek belül vaskóval
  • szefi68
    #265
    Végre láttam egész jó megoldásokat vagy legalább elképzeléseket a tegnapi meccsen.Baromi gyenge volt a Pécs szerintem,igaz akikkel eddig játszottunk azok is gyengén fociztak.Még a Debrecen is!Nekünk se megy,de ezeket a meccseket simán hoznunk kellene.Lipták egyáltalán nem hiányzik a védelemből.Oliviera nem rossz (még).Én be se tenném.Nagy lett az arca.Bízom,hogy a Honvéd ellen megszakad az idegenbeli rossz szereplésünk.
  • ressy14
    #264
    4:1-es győzelem, helyenként szép játékkal, de szerintem a 11-es nélkül megint csak szenvedtünk volna. Kispesti meccsre kíváncsi leszek nagyon, mit sikerül alkotnunk.
  • ressy14
    #263
    Én is ettől tartok, hogyha Sousa megbukik, akkor ezek a latin aranylábú gyerekek a következő edző nyakán ragadnak, és bagóért kell eladni őket.
  • shad0w
    #262
    Az igazolásaink szerintem borzasztó gyengék, Mitrovicsot kivéve, én őt jó játékosnak tartom. Érdekes, hogy így Brachi minősül még jó vételnek, pedig ezt a szintet Andic is lazán hozta, Lázárról meg nem is beszélve, aki valószínűleg csak egyre jobb lesz. Tujvel harmadik számú kapusnak elmegy, ennél Sebők ezerszer jobb és kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtott, pedig aztán ő sem üvöltötte le éppen a védők fejét. Mezeyre meg sok rosszat lehet mondani, de ennél ami most van ezerszer nagyobb összhang volt a csapaton belül (legalábbis kifelé egyértelműen így látszott), hiába hangoztatja itt Souza, hogy az egész csapatnak egyaránt védekezni és támadni is kell. Hangzatos semmitmondás.
    Lényegében szerintem tavaly jobb csapatunk volt, mint idén, azt abszolút nem kellett volna szétrobbantani, hanem 1-2 játékossal kiegészíteni, és próbálni megtartani a többieket. Három év építkezését csaknem lenullázni és most újrakezdeni még rendben is lenne, de borzasztó kíváncsi leszek, hogy három év múlva, ezek közül a játékosok közül, akiket most idehozunk spanyolokat, portugálokat, stb, hány lesz még egyáltalán Magyarországon, nem hogy Fehérváron.
  • ressy14
    #261
    Sajnos itthon el vannak kényeztetve a játékosok, annyit keresnek egy hónapban, mint egy halandó egy év alatt és szerintem tavaly el szállt velük a ló.

    Ezt a lélektani gátat, ami kialakult jó lenne most hétvégén a Pécs ellen ledönteni. Én elvárom a csapattól, hogy az első félidőben olyan lehengerlően támadjanak, mint tavaly Gyuri bácsinál. Rúgnak 2-3 gólt, mindenki boldog, a második félidőben önfeledten játszhatnának. Ha viszont továbbra is ilyen görcsösek lesznek, előbb utóbb csak a remény marad, hogy legalább a 3. helyre odaérjünk.
  • szefi68
    #260
    Ha valaki menni akar,akkor az menjen ,de minél előbb,az a véleményem.Azért azt ne feledjük,hogy a játékosnak az a dolga,hogy focizzon.Ha az edző nem jól csinál valamit,azt majd az ő főnökei megítélik,és majd meglépik a megfelelő döntést,de a játékos focizzon.Minden meg van adva nekik magyar viszonylatban.Az igazolásokkal az a baj,hogy kevés az igazán minőségi játékos(tisztelet a kivételnek)Brachi szerintem is simán befér a csapatba.
    Souza vagy más edző ,nem érdekel,az a lényeg,hogy eredményesek legyünk,de meccsről-meccsre gyengébbek vagyunk.
  • paly90
    #259
    az nem kifejezés h valami nics rendben az öltözőben...nem tudom emlékszel e a Loki elleni meccsen lecserélték Sándort. oadadta Liptáknak a csk szalagot, ő adta tovább Horváthnak aki meg dobta Alvesnek...sztem ez is azt jelzi h valami nem oké
  • ressy14
    #258
    Valami nem okés szerintem az öltözőben, Lipták nyilatkozata miszerint minél előbb menni akar teljesen felbomlasztotta a csapategységet. A védelmünk úgy rossz, ahogy van. Horváthot nem láttam a Bredában focizni, de ezzel a játékkal ott a kispadra se férne be talán, Vaskót meg úgy fűzték be Sowummiék Siófokon ahogy akarták.
  • ressy14
    #257
    Még kiderül, hogy a két új igazolás (Oliveira és Souza) beválik-e, vagy csak azt a szintet hozzák, amit a többi új srác (talán egyedül Brachi a kivétel, nem csak a szabadrúgás gólja miatt).

    Egy másik fórumon az egyik hozzászóló azt írta, hogy feláldozná ezt a szezont, maradjon Sousa és jövő nyáron kiderül, hogy valóban jól jártunk-e vele. Szvsz ha elcseszi ezt az évet, örülhetünk ha az első 6-ban benne leszünk, nemhogy nemzetközi selejtezős helyet érünk el.
  • szefi68
    #256
    "Egyébként sem hinném, hogy Mészöly jó választás lenne, mert a nemzetközi szereplésre is gondolni kéne, ő pedig ebben tapasztalatlan."

    Pillanatnyilag nem tudnék sokkal jobb megoldást ,talán a Prukner.Mindenképpen hazai edzőben gondolkodnék.Nincs értelme annyi pénzt kidobni a külföldi edzőkre,aki olyan nagyon jó külföldi edző az nekünk megfizethetetlen a többi meg olyan ,mint pl.Souza( nem tud felmutatni semmi olyan eredményt,amire felkapnánk a fejünket.Az lehet,hogy a Mészöly G.-nak nincs edzőként külföldi tapasztalata,de kérdezem én annak idején Kovács Feri bácsinak olyan nagy tapasztalata volt nemzetközi meccsek terén?Jó ,volt szövetségi kapitány rövid ideig.Minden meccs nyerhető.Souza számomra kezd nagyon langyos lenni.Jól eladta magát.Itt még sikerült.Világ életemben Vidi drukker voltam és az is maradok,de sajnos most több kritikát tudok megfogalmazni,mint pl.tavaly.Igaz az igények is nőttek,de a Debrecen azzal a fos játékkal is megvert bennünket.Mert semmi különöset nem mutatott ellenünk.
  • commissioner
    #255
    "A kapuban Tujvel nem képes irányítani a hátvédsort,Lipták,Horváth nagyon a tudásuk alatt fociznak"

    Így van, sztem itt van a gondok fő forrása, a többi nem olyan vészes. A Loki elleni meccsen is az első gólban Horváth jócskán benne volt, majd a szöglet utáni Ramos gólnál is ő szúrta el a védekezést, meg Lipták. Ha ezek nincsenek, egész más lehetett volna a végeredmény. Ezért várom már nagyon Paulo Vinícius-t a védelembe.

    A videóban 0:07-től az egyik, 1:44-től a másik gól:

  • ressy14
    #254
    *kevesebb, mint 4 pontot szerezne
  • ressy14
    #253
    Hétvégén a Pécset illene simán megverni, aztán h netalántán Kispesten is tudnánk nyerni, azt mondom Souza valamit tud, de ha a két meccsből kevesebb mint pontot szerezne, én a vezetőség helyében megköszönném a munkáját.

    Egyébként sem hinném, hogy Mészöly jó választás lenne, mert a nemzetközi szereplésre is gondolni kéne, ő pedig ebben tapasztalatlan.
  • szefi68
    #252
    Nem azért nem leszünk bajnokok,mert már 8 pont a hátrány ,ez még behozható lenne,de ahhoz sokkal de sokkal jobb és eredményesebb játék kell.Ez jelenleg nagyon gyenge produkció eddig.Hogy Souza pedig meddig marad?Ha még 2-3 meccsen kikapunk ,akkor már mindegy.Majd jövőre újra megpróbáljuk.De őszintén megvallva ,idehoznám a Mészőly Gézát,hátha ő kihozna a fiúkból valamit.Nem volt jó játékos,de ha adottak a feltételek,akkor szerintem tudna alkotni .Souza lehet ,hogy jó játékos volt,de edzőként sehol sem aratott babérokat.Hajrá Vidi!!!
  • ressy14
    #251
    Fasza kis meccsvolt, hazafele késett a vonat, vasúttól gyalog haza a városon keresztül. Siófok nem éppen vidi drukker kedvenc. Souza meddig marad szerintetek?
  • paly90
    #250
    hát ez a meccs valami katasztrófa volt....
    annyi pozitivum volt benne h berúgtam:D:D
  • bakkerman
    #249
    0-0,nice
  • pilboy
    #248
    3 idegenbeli bajnokink katasztrófa...
    sztem sem leszünk bajnokok. már most 8 pont a hátrányunk
  • szefi68
    #247
    Szerintem az idén nem leszünk bajnokok,de még a dobogó is nehéz lesz. Az első 3 meccs (Kecskemét szuper kupa,Sturm Graz Bl selejtező)után a csapat látványosan visszaesett.Van minden meccsen kb 20 perc jó foci a többi meg csak erőlködés.Ilyen játékos állománnyal, azért ennél sokkal több kell,még ha azt mondják ,hogy csapatépítés folyik akkor is.A kapuban Tujvel nem képes írányítani a hátvédsort,Lipták,Horváth nagyon a tudásuk alatt fociznak,Alves is keresi önmagát.De remélem lesz jobb is.
  • commissioner
    #246
    fenébe, hogy egyik tv sem közvetíti... :(
  • paly90
    #245
    0-4-nél csak nem lesz:D:D
  • ressy14
    #244
    Souza úgysem értené meg :D
  • ressy14
    #243
    Fradi óta nem nyertünk idegenben, jó lenne ha megszakadna.
  • 9csöves9
    #242
    aztán nehogy 'kurvagyengézés' legyen a vége :)
  • paly90
    #241
    ott leszek:)
    remélem rúgunk nekik 3-4 gólt:D
  • ressy14
    #240
    (400 jegy már elfogyott, már csak Siófokon lehet venni.)
  • szabii98
    #239
  • ressy14
    #238
    A tegnapi meccsből nekem megint az jött le, hogy a Walter Lee gyerek csak magasságban "hasonlít" Messire.
  • pilboy
    #237
    hát ez a tegnapi nagyon gyenge produktum volt
    kint voltam a 11 éves leányzóval, meg az állapotos élettársammal, meg bátyámmal... szarrá áztunk, ennyit mondhatok erről a meccsről :/
    remélem ez csak egy kis törés a csapat életében és fejben visszatérnek a földre
    nagyobb alázatra lenne szükség (lásd sturm ellen itthon)
  • pilboy
    #236
    igen :(
    én sem voltam, meccsem volt nekem is
    de előre látom, h qrva sok vasárnapi meccs lesz, amikor majd nem tudok menni :/
  • szabii98
    #235
    :DDD
  • ressy14
    #234
    3200 néző iszonyt kevés az időpont és az ellenfél függvényében.
  • bakkerman
    #233
    horváth gabcinál az egy magasláb gyanús eset...:DDD