1043



Az ICO készítőinek új játéka
  • Bulics
    #1043
    Aha, tehát senkinek...
  • Bil Ur Sag
    #1042
    Ez minden idők egyik legjobb játéka. Az az élmény amit ad, szinte felülmúlhatatlan. A hangulata, a világa, a kolosszusok, a zenéje, és úgy nagyjából az egész produktum annyira össze van rakva, hogy szavak azt nem érzékeltethetik. Napjaink egyre több casual-mainstream játékot felvonultató játékfelhozatalában a SOC egy igazi gyöngyszem. Ha valaki végigjátszotta a játékot, egy életre nem felejti azt el. A vége pedig visz mindent. Tűkön ülve várom a The Last Guardian című játékot.
  • Bulics
    #1041
    Hahó! Valakinek sikerült letöltenie a két dinamikus témát ami a ico&sotc collection-hoz jár? Beírom a kódot és azt állítja invalid.
  • Seth
    #1040
    Fél év alatt talán már rájött :)
  • Kojiro
    #1039
    ha végigvitted, oda kell menned a szobrokhoz a csarnokban.
  • aresz96
    #1038
    Hogy lehet elinditani a time attack modot?????
  • Seth
    #1037
    Elugrás után tartsd nyomva a kapszkodás gombot
  • Kongy
    #1036
    Magam sem értem miért akadok fenn egy ilyen pofon egyszerű ugráson. De először csak neki kell futni és csak aztán kell kapaszkodni? Mert szerintem rosszkor nyomok vmit.
  • Seth
    #1035
    Soha nem volt itt gondom. Sarokról sarokra ugorj,meg persze kapaszkodás gombját nyomd
  • Kongy
    #1034
    Tudom, nagyon béna vagyok, de nem tom h a tökömbe lehet átugrani a szemközti platformra 3. kolosszus előtt. Videóban láttam h nekifutásból, de én mindig valamiért pár centivel előtte leesek a vízbe, és 10 perc mire visszajutok oda ahol voltam. Vmi módszer/ugrási szög/gombkombináció van erre??

    KÉP:

  • vili 27
    #1033
    Örülök hogy az ICO és a SHADOW OF THE COLOSSUS megjelenik PS3-ra javított HD grafikával.
    ez nagy ötlet volt, mint a GOW-nál.

    http://ipon.hu/hir/last_guardian_ico_es_shadow_of_the_colossus/14026
  • Tinman #1032
    Még jó... játéktörténelmi mérföldkő.
  • n000rbi
    #1031
    www.jatekaim.hu -n szokott lenni, de elég zsebbenyúlósan adják a nepperek :)
  • Kongy
    #1030
    lehet ezt még vhol kapni Mo-on?
  • Pohenix
    #1029
    SOTC húúú mekora game, ico-t még nem tudtam beszerezni és iszonyt drága külföldről ,szóval akinek van eladó pm me !, SOTC-ban bírtam az extra itemeket főleg az ernyőt az nagy poén, vagy a robbanó nyíl :D
  • Akey
    #1028
    Amúgy itt is lehet (és kell is) savazni:
    more remastered ps2 titles
    Team ICO Collection
    De ha van feles energiátok további kattintgatásra, akkor lökjetek vote-ot a cross game chatre és a PS2 szoftveres emulálására is itt!
  • Akey
    #1027
    Én meg spec bírnám élvezni 720p-ben a vágtázást Agro paripán. Meg az ICO-n is segítene egy kis felbontás javítás. A köd maradhat (maradjon is), de az 50Hz-en is kísértetiesen NTSC-re emlékeztető interlaced csíkokból kigyógyíthatnák szegényt.
  • ALIENwoods
    #1026
    én spec nem akarok remastered verisont az alap játékból.
    Sokat adott a feelinghez az is hogy milyen találékonyak voltak a technikai megoldások ezen a platformon.
    Amit eltudnék képzelni, az a folytatása a SOTC-nak egy a Last Guardian alatt kipolisholt PS3-s enginnel. Abban akkor már tényleg lehessen multis colossus gyepálás meg ilyenek.

    Mondjuk nem tagadom egy PC-s alap SOTC változatot szívesen látnék :P
    (hiába fut jól emun, azé még se az igazi :P)
  • Akey
    #1025
    Bár a Heavy Rain magyar feliratát nem sikerült megpetícionálni, de ha még van kedved lázadni, akkor tudatosítsuk a Sonyval, mekkora ziccerre van sanszuk a Team Ico 2 remekművének HD-sítésével. Itt lehet szimpatizálni a a terv kiötlőivel: link
  • kazuma89
    #1024
    Ha már kisimered őket 2.ra viszed végig akkor nagyon hamar kilehet tolni...Nekem is az első 7 kolosszus alig 2 óra alatt megvolt..
  • ALIENwoods
    #1023
    Nekem anno 2 teljes napot igényelt hogy végig játsszam.
  • kazuma89
    #1022
    Na én tegnap megint nekiugrottam most jön a 4. colossus nagyon dúrva,
    és még a mai szemmel is nekem egésszen tetszik a garfikája :D
    Elején még nagyon könnyű rájönni a gyenge pontokra...
  • Akey
    #1021
    Én a kézikönyvvel kezdtem, de amikor odaértem az első kolosszushoz, akkor tele lett a gatyám. Segítség nélkül vittem végig, és volt, hogy 2 órán keresztül szenvedtem egy csöppséggel, de mindegyiknél tanultam valami újat.
  • ALIENwoods
    #1020
    Szerintem menni fog neki, mire oda jut addigra bejáratja az embert az az ~5-6 kolosszus aki előtte van :]
  • Kojiro
    #1019
    bocs, hogy ezt mondom, kedves barátom, de ha ilyen alapvető problémáid vannak, akkor egy ponton végleg el fogsz akadni a játékban, ugyanis brutálnehéz.
    persze a türelem tornaterem.

    Spoiler, de lesz egy olyan kolosszus, ahol a ló hátáról kell vágtatva eltalálj egy repülő kolosszust ha jól emléxem 3 helyen. Na ehhez a művelethez 3 kéz kell kb, nekem annyi van, de így is kihívás.

    Szóval nem akarlak elkeseríteni, de a játék lehet, hogy nem neked való.
  • Seth
    #1018
    R1 gombbal kapaszkodik meg. Nekiugrassz a falnak,aztán nyomva tartod az R1-et
  • ricsa008
    #1017
    még 1 kérdés aztán a többire megpróbálok segítség nélkül rájönni :D
    most fel kellene másnom ilyen zöld falrészen de hiába csinálom azt amit ír nem megy
    hogy kell?
  • ricsa008
    #1016
    okés na meek is megnézem
    kössz
  • Seth
    #1015
    Ha feltartod kardot,akkor addíg forogj,amíg nem fókuszál egyenesen egy irányba. Arra van a követekező legyőzendő kolosszus. Sötét árnyékos helyen nem működik.
  • ricsa008
    #1014
    üdv
    kezdő vagyok most szereztem meg a játékot és eltudná valaki mondani hogy kell elindulni ? pl mire jó a kard villogtatás? meg hasonlók?
  • Akey
    #1013
    Eladó ICO és Shadow of the Colossus! Mind a két játék PAL. Ico műanyag, SotC papírtokos. Hiánytalanok, az ICO bár karcos, de hibátlanul működik. Ajánlatokat PM-be várok. További PS2 játékaim az olcsó konzol topicban.
  • PanzerWolf
    #1012
    Köszi!
  • Seth
    #1011
    Rossz helyen kérdezel.Keresd meg a pc topikban a Működő PS2 emu topikot
  • PanzerWolf
    #1010
    Leírnátok légyszi pc-n hogyan tudom elindítani a játékot(kicsit szájbarágósan kellene)?
    http://pcsx2.net/ ebből sajna semmit se értek.Angoltudásom nem valami jó.
    Előre is köszi!
  • 536134
    #1009
    te valahol olvastam hogy elvileg van másik vége is a játéknak...
    Ugye az hogy az utolsó kolosszus elött felmész a titkos kertbe megeszel annyi gyümölcsöt hogy ilyen nagyon pici minimumra lemennyen az életed és akkor mikor át fejlődsz a végén colossussá akkor megtudja magát ölni.
    Vagy azelött hogy átváltozna már nem emlékszem, a lényeg hogy öngyi lesz...
    Na most én ezen elgondolkodtam hogy oké megeshet hogy van még egy vége a játéknak (amit én 90%-ba kétlek :D), de még ha van is egy ilyen befejeződés...Akkor azzal a csipetnyi hp-val hogy lófikulászba győzöd le az uccsó kolosszust? :DDD
    Hát nem? Csupán a maximum élet negyedét leviszi egy olyan lövés a karjából, na most egy olyannal már halott is vagy...szóóóval érdekes :D!
    De lehet hogy majd megpróbálom...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legjobb végződés ami LÉTEZIK!!!: felsétálsz a hídhoz, főhősünk szippant még eggyet a friss levegőből...majd leugrik, meghal, agro teknősöket kezd el zabálni, a csajszi meg szottyad még egy ideig :DDD
  • ALIENwoods
    #1008
    http://pcsx2.net/
  • jinmaster
    #1007
    nos engem nagyon erdekelne hogy lehet pc-n elinditani a jatekot.Eletem legkiralyabb jateka volt,es mivel mar nincs meg a ps-em csak pc-n tolhatnam.halas lennek ha segitenel az elinditasban
  • 536134
    #1006
    Ömm nem akarok warez témát indítani de azt azért megsugom hogy PC-n is kipróbáltam már a sotc-ot...
    Vicces rajta a speed hack :DDD




    (akit érdekel rámirhat de annyira azért nem ördöngős megszerezni és elindítani pc-n...)
  • 536134
    #1005
    Ja igen sry, nem tom miért de az sg-n folyton hibásan írok mikor másutt nemigen. Persze ott is van 1-2 hiba de az legfeljebb helyesírási...
    Szóval ez a "kijött" kicsit erős volt még nekem is még egyszer bocs!
    (ömm, én állatira várom ám de csak azt akarom látni hogy mi a sztori meg minden mert azért egy PS3-t nem veszek neki xd, és itt se a gondolattal van baj hanem inkább a pénzhiányjal ^^)
  • lowdog
    #1004
    néha előveszem, hard mode time attack-ban még nincs meg az összes :)