368
Játék határok nélkül
  • balazska1
    #151
    Melyik 3 rész van meg görögül?
  • alienbee
    #150
    Igen csak az van sajna meg...
  • balazska1
    #149
    Csak az az egy magyar részed van amit nekem küldtél vagy van másik magyar nyelvű Játék Határok Nélkül?
  • balazska1
    #148
    Bernadett töltsed fel a YouTube-ra azt a 3 görög részt ami megvan neked leírtam a te YouTube channel-edbe (betmen89) hogy hogyan kell videót feltölteni egyébként már készül a te DVD-d írja ki a bátyám neked a részeket!Sok sikert a feltöltéshez!
  • balazska1
    #147
    És melyik 3 rész van meg görögül?Azt is bemutatod majd nekem?
  • balazska1
    #146
    Az 1996-os részek megvannak valakinek magyarul?
  • balazska1
    #145
    Kinek van Játék Határok Nélkül része 1996-ból?Akinek van az írjon!
  • alienbee
    #144
    Sajna nincs részem 1996-ból. A "nagyon kevés rész" egyenlő azzal az egy szem résszel amit neked küldtem...na jó még van 3, de azok görögül vannak, nemtom kiket érdekel úgy is (engem spec igen, de nem tudom a többiek mit szólnak hozzá). Azok 93, 94 és 95- ből vannak egy-egy-egy. De szerintem ezek lehet h megvannak valakiknek magyarul is, nemtudom.
  • balazska1
    #143
    Jövő héten kiírjuk neked Betti.És 10-nél több rész van meg.Te meg cserébe írj ki egy 1996-os részt.
  • Agassi Fan
    #142
    Régen mindig néztem, jók voltunk a játékban.
  • alienbee
    #141
    Sziasztok!
    Köszönöm a gratulációkat és örülök, hogy tetszik:)
    Igen, belinkeltem pár youtube-os videót. De arra gondoltam, hogy ha még van valakinek, és nem akarja feltenni a youtube-ra, nem írná meg nekem melyik van meg? És esetleg bevállalnátok hogy cseréljünk videókat, mert nekem nagyon kevés van sajnos...
    És esetleg ha vki tud olyan torrentet, ahonnan letölteni lehet részeket, akkor azt is...(a honlapon fenn van az e-mail címem, de azért leírom még egyszer: [email protected])

  • M@TriX
    #140
    rajta is van a honlapon, amihez gratula.

    DVD-n nem jelent meg a sorozat?
  • akyyy
    #139
    youtubon van jópár
  • saviola83
    #138
    aki tudz az szóljon majd légyszives
  • saviola83
    #137
    Videója nincs senkinek?
  • Attila8805
    #136
    Az oldal jó.
    A 98-as Tiszaújvárosi csapatban benne volt a testnevelés tanárom.
  • lippet
    #135
    De jó műsör volt!:P
  • REALista
    #134
    Nagyon jó lett az oldal!
  • alienbee
    #133
    Szia!
    Nagyon örülnék a képeknek..hát, hogy mit szólnának a többiek? Esetleg meg lehet őket kérdezni, csináltam egy Játék Határok Nélkülös iwiw oldalt, talán ott fenn vannak. Ott gyűjtögetem az embereket, akik játszottak. Te melyik csapatban voltál és mikor?
    És köszi még egyszer
    Szia
  • alienbee
    #132
    Sziasztok!

    KÉSZ VAN A RAJONGÓI OLDAL!

    Még egyenlőre nem olyen jó mint a többi JSFnet site(DE EZ IS AZ! szóval JSFnet Hungary), mert csak 1993- csináltam meg az eredményeket. Később majd felrakom a többit, de gondoltam most ennyi is megteszi kezdetnek.
    Jó böngészést:
    http://www.jatekhatarok.extra.hu/
    Üdv: Betti
  • Szamoca123
    #131
    Nekem van egy csomo kepen arrol, amikorm i kint voltunk, csak meg kell talanom, mert nem ott, ahol most lakom, meghat nem tom mit szolnanak a tobbiek, ha felkerulnenk egy weboldalra?!, elokeresem es esetleg nehanyat bescannelek, hoyg el tudjam kuldeni neked. Nem igerem, hogy hamar meglesz, de igyekszem !
  • alienbee
    #130
    Minden kedves Játék Határok Nélkül rajongó!

    Úgy döntöttem megcsinálom a magyar rajongói oldalt, de ehhez mindenki segítségére szükségem lesz. Légyszi akinek van valamilyen képe a magyar csapatokról akik részt vettek, vagy éppen aki ezt olvassa ő vett részt valamelyik játékban küldje el nekem hogy fel tudjam rakni,így mindenki átfogó képet kap az egész játékról. Ha valaki kedvet érez hogy segítsen szerkeszteni az oldalt, bátran írjon nekem! Szóval ha bármitek van, amit úgy érzitek fel lehetne rakni a magyar rajongói oldalra, küldjétek el légyszi!!!

    itt az e-mail címem: [email protected]
    Előre is köszi!
  • Unreal1942
    #129
    Jól
  • Gladiator
    #128
    amúgy ha jól emlékszem mi magyarok nagyon jók voltunk benne. Jól emlékszem?
  • Firerock
    #127
    tüntessünk:)
    Kossuth tér??Szarvasi vagyok de felmennék:)olyan jó lenne ha újra vetítenék,nem kell hoyg szerepeljünk benne(bár az is jó lenne) csak legyen valami.régen mindig megnéztem ez nálunk iylen családi esemény volt akkor olyan 7éves voltam de nagyon megmaradt bennem votl 1 ember akit ismertünk és Szarvasi és ő is ottvolt játékosként:)
  • bash
    #126
    Mi lenne ha mi is tüntetnénk? Van annyi értelme a dolognak, mint amit mostanában itt a fővárosban csinálnak. Minket oszlatni se kéne. Kivetítőn lejátszanánk egy csomó régi részt, a leg emlékezetesebb pillanatokat, amik azóta is bennünk élnek. Nem igaz hogy a tényleg jó dolgokra nincs pénz.
    Másrész mocskosul elegem van abból, hogy ilyen Aktivityt, meg Megasztárt, meg hasonló szennyeket kell nézni a népnek. Hol vannak azok az idők, amikben felnőttünk, mikor még volt kulturális értéke a televíziónak?
  • bash
    #125
    Meg torrenten is :D
  • REALista
    #124
    Youtube-on fent van egy rahedli rész...:)
  • noral
    #123
    Én már a régi részeknek is nagyon nagyon de hűha mennyire örülnék.
  • akyyy
    #122
    de tárgyalnak, jövőre még lehet. csak sajnos úgy tünik hogy a magya közvetités nem m1en lesz hanem valamelyik kereskedelmin:S
  • B0B0
    #121
    Hááát, egyenlőre nem jót, mert idén tuti nem lesz :(
  • Patrik888
    #120
    Remélem hogy jót!
  • ricsa008
    #119
    és akkor ez most mit jelent?? remélem jót
  • ozeus
    #118
    Érkezett/Várt aláírások : 12568 / 10000

    Nem is rossz...

    Egyébként én is imádtam nézni, és nagyon örülnék neki, ha megint lenne ha más nem is de "legalább" közvetítés.
  • B0B0
    #117
    Már 3000 szavazat sem kell és győzünk! :)
  • smileiboy
    #116
    sziasztok!
    igen tényleg nagyon jó volt a müsor,vasárnapi program mindig meg volt estére!
    szavaztam is már:)
    remélem hogy azért elöbb-utobb csak látjuk ujjbol a kedvenc JSF-t!
  • akyyy
    #115
    egik torrent oldalon vannak fent tvripek.sz
  • Szamoca123
    #114
    Sziasztok!
    Hat igen, olyan volt, mint Aliz csodaorszagban.... a hatalmas szines diszletek, az egesznek a hangulata, tenyleg oltari jo volt, mindenki ugy viselkedett mint, egy gyerek.
    Es nem voltak am mindig egyszeruek a feladatok, amig at nem eltem, mindig megmosolyogtatott, milyen ugyetlen egy egy ember, de ra kellett jonnom, a jelmezek ugy vannak kitalalva, hogy csusszon, veletlenul se lass ki rajta, ne tudj mozogni benne rendesen, es a leheto leginkabb zavarjon minden tevekenyseget, szoval meg ha a feladat nem is volt tul bonyolult, a jelmez sokszor sokat nehezitett, meg hat a szerencse sem utolso, hogy ki melle allt, de epp ettol volt mulatsagos!

    En sem ertek kicsit sem a weblap szerkeszteshez, de az otletet tamogatom, foleg azert mert ezeket a felveteleket max a MTV archivumabol lehet gondolom megszerezni, pedig nagyon jo lenne latni oket ujra. :D
  • Masakari
    #113
    de imádom...még a zenéje is mosolyt csalt az arcomra most hogy meghalgattam...jó lenne ha ujra lenne és ha lenne magyar csapat!!!
  • Zillo
    #112
    en szavazok mindenkepp,imádtam kiskoromban :)