368
Játék határok nélkül
  • alienbee
    #111
    Szia!

    Naháát! Szóval egy ember aki nem csak tűkön ülve bámulta a tévét mikor a magyar csapat került sorra:) Szurkoltunk nektek ám! Szerintem rengetegen vannak, és nem csak Magyarországon, akiknek ez a verseny fantasztikus gyerekkori emlék volt. Akkoriban még volt miért odaülni a tv elé, tényleg szuper műsor volt. A felvételek talán a minőség miatt voltak, hogy elsősorban a tv-nézők élvezhessék, hiszen ezért fizettek egy vagyont, a közvetítésért. Én mindenesetre imádtam és asz hittem elsírom magam amikor 2000-ben nem volt több:..(
    Szerintem nekünk is kéne egy olyan oldal, ami összegyűjti a JSF-es történéseket, főleg amiben mi is részt vettünk, és friss híreket szolgáltat azoknak akiket érdekel a 2008-as esetleges új játék.
    Én nem vagyok nagy májer weblapszerkesztésben, őszintén: nem is értek hozzá, de esetleg akinek van kedve és ideje, az megcsinálhatna egy olyasféle Magyar JSF rajongói oldalt.
  • Szamoca123
    #110
    Sziasztok! Hat en is szavaztam es oltari jo volt raakadni erre az oldalra, meg meg par masikra is, mert '99-ben volt szerencsem resztvenni a jatekon es akkor meg igencsak gyerekcipoben jart kishazankban az internet, legalabbis nem volt ennyire elterjedt, szoval nem is gondoltam eddig, hogy van oldal ami a JSF-fel foglalkozik!
    Es bizony azert szsallt ki Mo., ahogy itt is irtak mar paran, mert nagyon sokba kerult a kozvetites....pedig ez egy tenyleg igazan szorakoztato musor volt. oszinten engem meg is lepett az egesz, meg voltam rola gyozodve, hogy ez egy olyan verseny, mint barmilyen sport esemeny csak vicces, amit felvesznek par orszagban es aztan leadjak a tv-ben es eleg fura volt megtapasztalni, hogy kb 5-6 oran keresztul folytak a felvetelek, az egy-egy jatek kozott eltelt egy csomo ido a bemondok elmondtak a maguket, a kamerak bealltak, eppenhogy csak az nem volt elore megrendezve, hogy melyik jatekot kinyerje... bar ez lehet az en naivitasom tukrozi, hoyg ez meglepett.
    Na de a lenyeg! JSF-et ujra Magyarorszagon es Europaban!!!
  • bubi07
    #109
    Írjátok alá hogy 2008-tól újból közvetítse az M1
  • bubi07
    #108
    Szavazzatok hogy újra adja az M1!!!
  • alienbee
    #107
    Szia!

    Keress rá a www.youtube.com-on hogy 'Játék Határok Nélkül' vagy még inkább hogy 'Jeux Sans Frontieres', és biztos hogy kiad néhány részt pl. 1994-es részeket stb., bár a minőságe nem mindegyiknek valami jó (sőt, inkább az a jellemző hogy rosszabb, ugyanis nagyrészt vhs-ekről van feltéve a netre), arért jó újra megnézni.
    Jó szórakozást hozzá!
  • norbi09
    #106
    Nemlehet valahonna letölteni, vagy megnézni régi részeket????
  • REALista
    #105
    Egyik kedvenc műsorom volt régen mindjárt ki is töltöm a peticiót!:D
  • norbi09
    #104
    Töltöttem. Mekkora volt már kiskoromban:D
  • alienbee
    #103
    Sziasztok!

    MINDENKI, aki szeretne Játék Határok Nélkült! Van egy PETÍCIÓ, amit alá lehetne írni, ezzel is növelni az esélyt, hogy megrendezzék 2008-ban.

    Az oldal címe:http://www.gopetition.com/petitions/bring-back-jeux-sans-frontieres.html

    Légyszi katt arra alul hogy 'Sign the petition', töltsétek ki és máris eggyel növelted annak asélyét hogy 2008-ban lesz verseny. Sajna magyarok terén nem ígérhet ez sem semmit mi csak reménykedhetünk...talán írni kéne egy petícíót Magyarország részvételéről is..na mindegy. Egyelőre ez van aztán majd meglátjuk. Aki kitölti annak alőre is köszi!

    Sziasztok
  • DaniL87
    #102
    http://en.wikipedia.org/wiki/Jeux_Sans_Frontieres
  • alienbee
    #101
    Sziasztok!
    Sajna most olvastam hogy idén mégsem lesz JSF, talán majd jövőre :...(

    "Le mois d'août 2006 voit l'annonce de la réapparition de Jeux Sans Frontières pour l'été 2007 avec une décision en octobre 2006 des pays qui participeront à cette nouvelle édition de joutes européennes amicales. Malheureusement, cette édition n'aura pas lieu, faute d'argent due a la non participation de grands pays comme la France ou l'Allemagne. Peut etre en 2008 !"

    Szóval 2006 augusztusában volt szó róla hogy újra kéne rendezni és 2007 nyarára ígérték azon országok részvételével, akik régen is játszottak. SAJNOS azonban mégsem lesz, pénzhiány miatt hála annak hogy pl. Franciaország és Németország nem vesz részt. Talán 2008-ban!
    (bár mióta az eszemet tudom Németország nem vett részt, lehet hogy korábban talán igen, az meg tényleg gáz ha Franciao. sem vesz részt tekintve, hogy ő a főszervező.)
    Hát akkor TALÁN jövőre! Majd meglátjuk...


  • Gladiator
    #100
    ték:)
  • Monoton
    #99
    :DSA?A

    ésezsajnosigyvan
  • celza8807
    #98
    az nagy baj, ha rtl, vagy tv2 kezébe kerülne, mert szinte tuti, hogy elkezdenék az:
    "önök szerint ki maradjon játékban? VV Tomee, VVgyűzike, vagy esetleg pongó??? szavazataikat várjuk a nem emelt dijas 0690 xxxxxx számra!! az sms-ezők között pedig kisorsolunk egy "Szilárd - ragyogd be az életem" CD-t!!" szöveget, vagy a műsor előtt összezárják a csapatot egy bekamerázott 20 nm-es panellakásba, és ráveszik őket, hogy mindenki legalább egyszer mindenkivel lefeküdjön... (persze, csak lány-fiu párosok :P talán...)

    szval királyi tv-sek ébresztő, mielőtt ez a még nézhető kategoriába sorolható műsor illetéktelen kezekbe kerülne..
  • Monoton
    #97
    elvileg azert mennt az m1 hez mert sportot szeretne kozvetiteni

    aminek en nagyon orulok :)
  • alienbee
    #96
    Tényleg Gundi az m1-nél van? Nem olvastam mostanában híreket...szóval ezért nincs több Áll az alku (monjuk én már nagyon untam) és azért van helyette az az idióta 100 az 1 ellen...(nem akarok én senkit megbántani aki szereti, de a kérdések színvonala eléggé "alacsony röptű" és szerintem nem nagyon tartozik hozzá az alapműveltséghez- pl a Milliomossal összehasonlítva)..na de ez nem 100 az 1 ellen fórum, szóvala Gundinál tartottam ha valaki tudna bővebb infót szolgáltatni róla megköszönném:) Mit csinál most és mit vezet vagy mit nem?
  • Monoton
    #95
    tessék? :D
  • apocalypse0
    #94
    sztem ha az mtv nem is veszi meg, a retek klub vagy a TV2 meg fogja
    elég nagy most a verseny köztük, és sztem meg fogják ragadni az alkalmat
  • akyyy
    #93
    hát, most m1-nél van, és ha van esze a királyi televíziónak, fogják közvetíteni, és vele:)

    amúgy nem hiszem hogy élőben adnák.
    bár kitudja, akár úgyis jó lenne, mint f1.
    csak ne az rtl-en legyen:D

    plusz ha nem is közvetíteni egyik csatorna se, netről biztos le lehet majd szedni, csak hát elég monoton lenne vmi ruszki nyelven felirat nélkül:D

  • B0B0
    #92
    Gundi volt a csúcs benne! :))
  • alienbee
    #91
    Talán...vagy esetleg a Rai Uno-n olaszul ha ők körvetítik. Bár az nagyszerű lesz, mert kb. 20 szót tudok olszul:) Na mindegy nem a beszéd a lényeg, de azért hiányozni fog Gundi kommentárja...
  • apocalypse0
    #90
    műholdon valahol biztos lehet majd nézni
  • fsgh
    #89
    húúú nagyon szerettem:) igaz akkor még csak 7-8 éves voltam:)
  • alienbee
    #88
    Egy francia oldalon olvastam. Ha estleg valaki tud franciául rákereshet: Jeux Sans Frontieres.
    Még ennyit találtam róla:
    összesen 4.5 millió euróba fog kerülni, ami így oszlik el:(tehát a résztvevő országok perkálják ki a pénzt a KÖZVETÍTÉSÉRT)
    -35 000-től 130 000-ig országonként, az ország mérete és pénzügyi helyzete szerint,
    35 000 euro adásonként: Belgiumnak, Görögo.nak, Szlovéniának és Horvátországnak,
    130 000 euro adásonként Olaszországnak és Spanyolországnak,
    kb. 50 000 euro adásonként Portugáliának és Hollandiának.

    Tehát valószínűleg mi nem közvetítjük...:( (az utolsó hír szerint még a görögöknek is nehézségeket okoz kifizetni ezt a pénzt)

    Még több: 8 epizód lesz, a kilencedik a döntő, nem lóg be az őszbe, júniusban kezdődik és még nyáron befejeződik. Minden epizódban más csapat játszik, országuk egy-egy városából képviselve az egész országot.
    Még lesz egy új dolog a már jól ismert joker-en kívül, a "piros szál" amit mindig 1-1 ország játszik meg egymás után, ezek a pontok a döntő előtt lesznek hozzáadva az egészhez még egy esélyt adva az országoknak a nyerésre.
    Egyenlőre ennyit tudtam leszedni. Majd még írok ha lesz valami új.
    Sziasztok


  • celza8807
    #87
    ezt honnan sikerült megtudnod?
    amugy van egy tévé amelyik mint korábban is vevő lehet rá, és talán még a szervezést is vállalja: MTV..
    tudom, ott sinncs minden rendben, de hátha ők még tudnak jó műsorokat leadni..
  • Monoton
    #86
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Gladiator
    #85
    Hat, vegulis a foci VB-n se jatszottunk, megis leadtak:)
  • Monoton
    #84
    axn is szoba jöhet sztem :)
  • 505thZajcev[PT]
    #83
    Gyoziket tuti lenyomna....
  • Unreal1942
    #82
    Hát Magyar részvétel nélkül nem sok érdeklödő lenne rá.
    Egyéb esetben is max is viasat3 adásba férne bele.
    Nem hiszem, hogy a mai időkben is nagy nézettséget tudna produkálni.
  • alienbee
    #81
    Sziasztok!
    Idén tényleg lesz Játék Határok Nélkül, eddig úgy hallottam 8 ország vesz részt, ezek:

    Belgium (sárga)
    Horvátország (világoskék)
    Spanyolország (piros)
    Görögország (sötétkék)
    Hollandia (narancssárga)
    Portugália (zöld)
    Szlovénia (rózsaszín)
    Oloaszország (fehér)

    Mi sajnos valószínűleg nem leszünk benne, én mindenesetre örülnék ha valamelyik
    hazai tv közvetítené, lehet hogy nekik is nagy durranás a visszatérés
    ( bár erre nem vennék mérget, látva hogy az Eurovíziós Dalfesztivált sem adták le magyar résztvevő nélkül).
    Reménykedni azért lehet!
  • Monoton
    #80
    :SDAD:ASD

    énis
  • celza8807
    #79
    ha én azt tudnám... :)
    mindenesetre nem ártana az nekünk.
    én mennék! :)
  • Monoton
    #78
    magyarokkal ? :)
  • celza8807
    #77
    http://www.ebu.ch/en/eurovisiontv/entertainment/jsf.php

    abszolute hivatalosan is lesz 2007-ben JSF!!! :D
  • Gladiator
    #76
    endzsoj it
  • akyyy
    #75
    dem jó:)


    amúgy nekem megvolt társasba:D:D:D
  • Unreal1942
    #74
  • Gladiator
    #73
    van ugyanilyen féle műsor japánban is. ha érdekel vkit megkereshetem youtube-on, van egy csomó rész róla. azon is jókat lehet röhögni.
  • Gladiator
    #72
    vááá, ezt a videót nézzétek: http://www.youtube.com/watch?v=Aco-hkeQFBM&NR

    nem tom ki nézte éppen a filmet, de halálra röhögte magát, aztán a vége felé má én is:D