142
  • hykao #13
    Na torrentspy-on megleltem... :)
  • hykao #12
    Jó ötlet, meglessük majd, csak előbb legyen meg maga a progi! :)
  • grebber
    #11
    Nem elméletileg gyakorlatilag is :D

    2005-10-28 PC Game ISOs Agatha Christie: And Then There Were None (c) Dreamcatcher RELOADED 94x15 MB

    Torrenten meg gondolom már mindenhol fennt él :D
  • Jukare
    #10
    Amennyiben át tudod küldeni a nyers szöveget, és feltéve igény is van rá, segítek a program magyarosításában.
  • hykao #9
    Hmm, elméletileg kijött...legalábbis NFOrce-on már kinn van.
  • hykao #8
    Hát gyaníthatóan ma már nem így fordítanák...(amúgy emlékeim szerint nincsenek benne afro-amerikaiak...:D)

    Hmm, lehet, hogy átnevezem az eredeti angol címre a topikot, ha engedi...(csak azért a magyar címmel írtam a topik nevét, mert az angol túl hosszú volt...)
  • BBird
    #7
    tenkjú! Igénybe fogom venni, amennyire elakadnék, vagy valami! :-)
    Na de most már aztán tényleg ON! :-))
  • Rafaelo
    #6
    niggás :)
  • hykao #5
    OFF:
    No azért a dologhoz az is hozzátartozik, hogy sok önzetlen ember volt a segítségemre! (remélem mindenkit feltüntettem a Credits-ben, aki akár egy sort is fordított...)
    Ha sikerül megszerezned, a játék topikjában szivesen segítek, ha elakadnál vagy bármilyen más probléma merülne fel.
    ON
  • BBird
    #4
    OFF cont.: Köszönöm a választ, majd fogok is megoldást találni rá, max ellopom a winchestert! És nagyon örülök neki, hogy van magyarosítása, főleg, hogy minőségi. (Legalábbis biztos vagyok benne, hogy a több hónapos munka alatt hykao mester nem csak a gumicukor napon való lebomlását figyelte, hogy ezzel megoldjon egy több évszázados kérdést: "Vajon mi lesz a napon a gumicukorral pár hónap alatt?")
    Szóval Köszönet érte!

    ON...
  • hykao #3
    OFF:
    Hát pedig leírtam már sokszor: mert tartalmazza az összes szöveges videót is magyarul feliratozva + grafikus magyarra módosításokat...stb...
    Abban a játékban az átvezető videókban elhangzó dolgok kiemelten nagy szerepet kapnak, főleg a végső konklúzió videó trió...
    Ha én tudtam több hónapot az életemből a magyarításra szánni, akkor talán lesz pár órája a megszerzésre-beszerzésre annak is, aki élvezni akarja e többhónapos meló gyümölcsét... :)

    (UI: amúgy ha jól emlékszem 862,5 MB :D)
  • BBird
    #2
    Kaland, kaland, kaland! :-)
    Mostanában újra kedvenc kategóriámmá vált, Syberia végigjátszása után. Várom ezt is!

    Csak az ezüst fülbevalót nem értem, hogy miért 800mb (vagy mennyi) a magyarosítás. Nem tudom hazavinni munkahelyről 32mb pendrive -n. :-D
  • hykao #1
    Új kalandjáték várható novemberben:

    Agatha Christie: And Then There Were None Goes (Tíz kicsi néger)

    Az egyetlen bajom a dologgal, hogy ha már valaki olvasta-látta akkor talán nem lesz akkora élmény, mint pl. Az ezüst fülbevalós Sherlock Holmes játék - amiben nem egy már ismert Sir Arthur Conan Doyle irást vettek alapul, hanem egy teljesen új (Sherlock-hű) történetet kreáltak.

    Hivatalos oldal

    GAMESTAR.HU hír

    Mindjárt csinálok egy bannert, ha van elég anyag hozzá.