112
Best of lan party játékokat ide
  • csabush
    #112
    Mind a generalshoz, mind a red alerthez van patch, generalsosat nem próbáltuk, de most red alert 2-őt toltuk lanon haverommal. Ő hozta a cuccokat, szóval nem tudom pontosan mik, de a lényeg az, hogy kilövi az ipx hülyeségét, keress rá google, szerintem könnyen megtalálod.
  • mrzed001
    #111
    Akkor nem játszottál vele eleget, vagy elég durván.
    Sajnos szar. 10-ből jó, ha 3-4 gámát végig tudunk nyomni
  • JoinR
    #110
    nem tudom nekem nem volt bajom sose a Generals multijával.

    Egyébként Supreme Commander :-)
  • mrzed001
    #109
    A generals-t sajna meg sem közelíti egy azóta kiadott gáma sem, pedig lassan 10 éves lesz.
    Bughalmaz, néha eldobja kapcsolatot, néha sync errorral sőt néha a gáma megfagyásával leáll a játék ... és mégis, nincs egy sem ami utolérte volna játékélményben.
    Sőt, az AI patch-el annyira durva lett, hogy az eddig 8/10 alkalommal lenyomott 2vs8 gép elleni pályákon a győzelmi arány hirtelen 1/10-re csökkent
  • MarkBlade
    #108
    Blitzkrieg vagy Sudden Strike..
  • sanyicks
    #107
    kellene nekem valami lanos, vagy direct ip-n játszható rts.
    Ami már volt: generals+zh (bugos szar, multiban még szarabbul fut, na meg random mismatcholás), aoe3 rakás fos, sehogy sem lehet látni egymás játékát overrideolt ip-vel sem sem direkt ip-vel(bár lehet hogy az azonos cd kulcs miatt, de nem találok másik működőt), warhammer 40k dawn of war ment de a hősös faszság meg a multiban iszonyú durván csaló és rusholó ai miatt gáz(skirmishben meg nem ugyanolyan beállításokkal), starcraftot utálom és uncsi, warcraft3 egy gagyi rpg inkább. world in conflict single nagyon jó de a multi unalmas.
    Red alert 2 még jó lenne de sok a szopás azzal hogy csak ipx/spx-et támogat, na meg win7-en sem hiszem hogy jól menne.
    Igazából olyan rts kéne, ami nem ilyen fantazi spészhíró rpg fos, hanem normális valósághoz közel álló stratégia mint pl a generals is (csak kevésbé bughalmaz formában).
  • mlori11
    #106
    kösz
  • mrzed001
    #105
    Star Wars BattleFront 1-2
    A Hoth-i csata örök kedvenc :D
  • mlori11
    #104
    hi
    olyan játékot keresek, ahol a LAN szerveren be lehet állítani gépi játékosokat is.
    Mivel általában kevesen játszunk.
    battlefield 2 stílusú érdekelne
  • Kozman
    #103
    Egyébként valaki a Fifa sorozatban probálta már hogy lehet egy gépen többen játszani? teszem azt két billentyüzettel...mondjuk a 2010 ben?
    vagy kell hozzá joy?

    esetleg valami más ötlet arra hogyan lehet ketten fifázni?
  • Kozman
    #102
    Probáld meg úgy keresni hogy co-op mód
    mi annó a Far Cry hoz találtunk egy cooperative módot egész jó volt néhol oda kellett figyelni a bugokra

    ha jól emlékszem a rainbow six sorozatokba van ilyen konkrétan én a vegas-ban láttam co-op modot
  • Vdanosss
    #101
    Hali! Olyan játékot keresek, aminek a célja nem az egymás elleni küzdelem, hanem például, mint a Borderlands-ban vagy a Sacred-ben, minden csapattag egymással van és a szörnyeket kell közösen írtani.
    Előre köszi ha tud valaki!

    Am. legjobbak részemről:
    Starcraft (BW) (örök kedvencem)
    WH40K akármelyik része
    Battlefieldek
    Call of Duty-ik
    AVP
    Jedy Academy
    Warcraft 3 Frozen Throne
    Quake 3
    UT 2004
  • plázaFÓB
    #100
    UP!

    És autós játékok? Nem lenne hátrány ha szimulátor lenne, és nem nagyon arcade. (NFS sorozat tehát kilőve.)
  • Kozman
    #99
    kevés stratégia van ami jo lanon de amiket mi tolunk:
    - warhammer 40000 dawn of war és összes küldilemez
    - settlers 4 + trojai
  • zeoos
    #98
    LAN-ban nagyon jók a következő játékok:
    -S.T.A.L.K.E.R. (mindkét része)
    -bármelyik Battlefield
    -Turok
    -Solder Of Fortune Payback
    -Farcry2
    ...........mi ezekkel szoktunk nyomulni :)
  • Mrrk
    #97
    Én jobb gépekre a következőket ajánlom:
    SWAT4,UT2004/UT3,Worms sorozaat újabb részei,Battlefield,Splinter Cell
    (mi legalábbis ezekkel szoktunk nyomulni)
    és a nem olyan jó gépekre :
    SWAT3(a grafika nem olyan jó de a játékélmény annál jobb),Wormsok régebbi részei(gondolok itt:armageddon,world party)UT 99
    (tudom naggyából leirtátok már mindet de szerintem ezek a legjobbak)
  • mrzed001
    #96
    Ha jól emlékszem, akkor egy patch javította ezt.
    Egyébként az 1 valahogy élvezetesebb volt játékélmény szempontjából (még ha nem is volt olyan szép mint a 2)
    2-nek teljesen elqrták a lobbyját, rendszeresen megesett hogy véletlen net game-t indítottam LAN helyett (mert ahhoz már programozni kell tudni, hogy megjegyezze az előző beállításokat)
  • Panzeradler #95
    az SW Battlefron 2 megvan erdetibe és amikor neten v lanba játszanék mindik kidob a játékból!
  • mrzed001
    #94
    lentebb: #82
  • Panzeradler #93
    Hi all!
    Engem olyan játék érkelne amit 2 gépen lehet játszani(szóval lehesen berakni bot-ot) ja és ne CS-t.
    Elöre is köszi
  • hapi
    #92
    Natural selection 2.0 lehet vele Lanba és csak half life 1 motor szal tuti menni fog a gépeken
  • Hedic
    #91
    csa vaki mondja már el hogy FAr CRy hogy lehet LAN-ba játszani..már annyi patchet kiprobáltunk de akk se látjuk egymás szerverét!!! mi lehet a probléma ????,please vki segitsen!!!!
  • Colton
    #90
    Cod 2 vagy cod 4
  • mrzed001
    #89
    Serious Sam 1-1,5 talán már elmegy rajta (igazi ideglevezető aratás )
  • bat777
    #88
    szevasztok! ajánljatok valami jó hálózati lövöldözös, vagy autos játékot
    régebbi gépekre (p3 933, 256sd)Fontos lenne ha tudtok segítsetek
  • glodics
    #87
    -COSSAKCKS EUROPEAN WARS
    -BATTLEFIELD 1942 Secret Weapons
    -ALIEN vs PREDATOR
  • ramolito
    #86
    rainbow six vegasnak van és nagyon hangulatos csak crackelve nem megy a CO-OP de a yasu megoldja
  • Kakaduduka
    #85
    szasztok. nem tudjátok, van a Rainbow Six Vegas-nak coop módja?
  • Balumann
    #84
    Én az egyik kedvencemet tudom ajánlani, a Splinter Cell Chaos Theory versusát. 4 személyes, 2 spy vs 2 katona - egyik legjobb játék így multiban, azt hogy milyen azt állati hosszú lenne leírni :) (4-en jó/kell játszani, és mikrofonja mindenkinek legyen, ha Hamachival játszotok neten keresztül.

    SW Battlefront 2 nekem jobban tetszett multiban is mint az 1, de mind2 jó, és sok letölthető mód van mind a 2-höz.
    De ha star wars akkor már inkább Jedi Academy :)

    CO-OP -ban meg a SWAT 4 ami szerintem nagyon jó, csak az az idegesítő, hogy a géped alapban legkeményebbre rakja olyankor, de ettől függetlenül király :D Meg nem tudom, a delta force-nek is mintha lett volna coopja de azt nem ismerme.
  • nesto
    #83
    tudtok egyszerű, nem giga méretű LAN-os játékot ajánlani? edig cs-ztnk de kéne valami új
  • mrzed001
    #82
    Star Wars Battlefront 1 (rosszabb esetben a 2)
  • Blackrav3n
    #81
    Milyen fps vam amit lehet 4-5-en is játszani és nem csak lőni kell benne?? (mármint pl járművek, bf-en kívül, vagy coop, serious sam és vietcongo-on kívül, vagy akármi)???????
  • Cujo01
    #80
    nem olvastam végig, de ha az Enemy-territory-t nem mondták, akkor azt mindenképp ;)
    www.enemy-territory.hu :)
  • veri5
    #79
    Counter Strike:Source:)))
  • John Cena
    #78
    akkor 1 laza Cross kábel 2db gép őssze kötésére??
  • bulba
    #77
    A worms sorozat nektek legjobban tetsző tagja (én a world party híve vok)
    és még FlatOut2
    Transport tycoon deluxe + openttdl 4.8
  • Sippie
    #76
    jah persze a suliról beszéltem én is :D saját LAN-ra nyilván lehet modernebbeket, de SC: BW azért király.
  • Sippie
    #75
    Duke nukem 3d

    Amúgy ON: NFS2, starcraft
  • mrzed001
    #74
    Annakidején még a Doom-ot nyomtuk suliban tanárral Coop-ba ... aztán ott a Serious Sam sorozat (1, 1.5, 2) ami egy iszonyat hentparádé (epilepsziagyanusaknak NEM ajánlom :DD )
    Sw Battlefromt-ból inkább az egy, annak valahogy van feelingje (meg párszáz spéci pálya hozzá, pölö a real Hoth :)), a 2 már olyan nemistudom milyen lett
    Amúgy nem sok egyéb játékba van coop, merthogy azzzza buli ha X+10-szer levadászhatom a Joe-t (IQ_Lite )
  • HF
    #73
    Az Alien vs Predator 1nek volt jó multija főleg kooperatívban
    De a Fist alphában és a battlefrontban is jó coop-ban nyomulni. Ezeken kívül milyen játékoknak van kooperatív módja?