112
Best of lan party játékokat ide
  • mrzed001
    #72
    Vagy ha egy gépbe több hálókártya van, akkor ott bridge connections, és annyi gépet lehet közvetlen rákötni. Ha újabb gigabites ethernet hálókártya van valamelyik gépben, akkor ott jó a szimpla patch kábel is, mert ezek a kártyák már autofordítósak

    Egyébként interneten Lanpartyhoz Hamachi-t kell installálni, ott létrehozni egy jelszóval védett minilant magatoknak, és minden game úgy fut mintha ténylegesen egy Lan-on lennének (azaz mintha direktbe össze lennének egy patch kábellel vagy switch-el kötve).

    Mostanság így nyomogatjuk a Generals-t, mert lusták vagyunk gépeket cipelni
  • Indigo
    #71
    Vajon mivel Hálózati kábellel. Ha csak simán a két gépet akarod összekötni, akkor egyetlen CROSS kábelt vegyél. De ha rám hallgatsz, vesztek közösen egy SWITCH-et is (ocsóér van már), és akkor többen is tudtok játszani egyszerre. Ekkor viszont PATCH kábelt vegyél, mégpedig annyit, ahány gépet akartok összekötni.
  • John Cena
    #70
    Lehet hogy hülyének fogtok tartani:D de mivel kell össze kötni a gépeket hogy Lanon toljuk haverokkal??? gondolom kábelel de milyennel és hova???
  • maestro85
    #69
    Kingpin !!! Ketten próbáltuk egyszer úgy is nagyon jó volt, de többen már nagyon király lehet. Aki nem ismeri egy régebbi Q3 motoros játék, de szebb a Q3-nál, gettoban játszodó lölödözős, nagy darab emberkékkkel. Igazi élmény. Szerezzétek be.
  • dave42
    #68
    a joint operations-t honnan szereztétek meg... én nem találtam sehol
  • PeeVee
    #67
    Én is ajánlanám a generals:zero hour-, jó játék! De lehet Age of Mithology/Titans.. Imperium Galactica!:D
    Na de ezekhez egy kis innivaló is társulhat:P nem árt :))
    Legközelebb mi autósjátékokkal fogjuk tolni, kormánnyal, ha összejön a lan!! Toca, NFSMW, de lehet lesz más is...
  • Zsolti14
    #66
    Republic commandoval
  • Zsolti14
    #65
    Sziasztok!
    Nem tudna valaki segíteni abba, hogy hogyan lehet játszani multyba?
    a cd key-vel van a baja
  • mrzed001
    #64
    Húúúúúú, na ez majdnem olyan egyszerű, mint a féllábon ugrálva jobbkézzel balfül vakargatás ....
    Star Wars BattleFront 1-2, azzal nem kell így hülyéskedni :p
  • JAG1
    #63
    Lehet játszani BF2-őt botok ellen.

    Csinálsz egy servert, a többiek rákeresnek, de nem lépnek be. Majd a serveres elindítja ugyanazt a pályát szinglibe a többiek ekkor csatlakoznak. Tádáááám....
  • dead555
    #62
    én a soldatot ajánlom
  • Timbo
    #61
    cooperativ modban
  • Timbo
    #60
    ÉN a Swat 4 et ajánlom:P elöször aszittük hogy kaki de aztán nagyon zsír hangulata van ahogy ügyetlenkedve kommandozunk::P
  • Gabesz amd64
    #59
    Red alert 2-vel hogyan lehet játszani 5-en?
  • Idegroncs
    #58
    Hello... Mi Far Cry, Mohpa, Cod2, Postal2STP, UT2004. Stratégiát hanyagoljuk mert annak lassu a játékmenete és uncsi egy idő után... Serius Sam2 Coperativban(ha sokan vagyunk, hard fokozaton elég élvezetes ;), FEAR-t majd most akarjuk kipróbálni de biztos jó... Hát mi ezekkel szoktuk tolni.... Bocs ha oylat írtam amit már írtak elöttem... Na csáó és jó lanozást!
  • Sland
    #57
    Na toltunk vasárnap este cod2 vel. tök kira volt
  • Kandurex
    #56
    the BEST! :D
  • Sland
    #55
    Star wars battlefront 2
  • Tojesz
    #54
    Splinter Cell3+F.E.A.R.
  • edios
    #53
    Fekete Macska
  • robotnyk
    #52
    Age of Mythology, UT 2004 (beszteszt)
  • Anthony001
    #51
    Talán Star Wars: Republic Commandó?
  • Sland
    #50
    hamarosan eljő a lanparty ideje....
  • UnknownAsshole
    #49
    ^^
  • Sland
    #48
    most wantedbe is jó lesz szerintem a multi rész
  • mrzed001
    #47
    Sztem nincs 14, csak 12 playeres, de oly rég volt már :)))
    A legtöbb RTS 8 userrel is már belassul (vagy diasó), annyi pozitívuma volt, hogy ez ment (persze egységlimittel könnyű :)). Ja, meg talán ez volt, amelyik ha szétszakadtak a játékosok, akkor elmentette az állást, és lehetett folytatni (mennyire hiányzik ez Generalsban :))
    Egyébként bugyuta :)
  • Sland
    #46
    Na ezek közül párat kipróbálok mert az őszi szünetben fogok rendezni egy lan-partyt a haverokkal. nagyon várom már. Az underground 2 -t lehet tört gammával lanba nyomatni?
  • Sir Quno Jedi
    #45
    De több mint 8 és szerintem 14. Ez a lényeg, mert ha pl. 9-en vannak ott a vége a legtöbb RTS-nek. De valóban bugyuta, ebben eddig is egyetértettünk.
  • mrzed001
    #44
    Mythology uncsi a bugyuta egységlimitje miatt :)
    (egyébként 10, vagy 12-en játszható)
  • csum666
    #43
    c & c renegade
  • Sir Quno Jedi
    #42
    Starcraft ! DE lehet még Battle for Middle Earth-öt nyomni és jóak a Age of Mythology is (azt asszem lehet 12-en, avagy 14-en is) !

    Amúgy meg amit mrzed kollega írt !
  • Sir Quno Jedi
    #41
    Battlefield2-t hogy játszanának már hatan ?! Mi nem találtunk lehetőséget arra, hogy botokat is lehessen betenni multiban (mint az BF1942-ben), úgy meg elég uncsi lehet hatuknak nem ?!! Igaz nem is nagyon kerestük, mert volt jobb...
  • Unreal1942
    #40
    1 et értek. Re-Volt 4 ever!
    Ezen kívűl levezetésnek jó a worms valamelyik darabja is.
    Nagyon jó tud még lenne az Aline vs Predator.
    Illetve ha stratégia akkor Warcraft3

  • UnknownAsshole
    #39
    Az lehet hogy te megveszed de ha csak kiakarnak valamit próbálni LAN-on nembiztos, hogy egyből kiadnak 5-10E forintot ! Netről ingyenes DOWNLOAD aztán ha nagyon tesszik akkó lehet megvenni eredetibe!
  • Istencsászár
    #38
    az aztán durván izgalamas lehet:))))))))))))) ( akkor pakolnák össze lanon ha valamelyik láma azzal kezdene el gémelni )
  • Livius
    #37
    Battlefield 2
    FIFA 2006
    Aliens vs. Predator 2
  • Dzsega #36
    CMR 1-2 a többi annyira nem jó multiban nem leht annyit szórakozni...
  • Aragorn10
    #35
    Miről beszélsz ???????
    Minden game-t amit elöttem felsoroltak meg kell venni boltban!!!!!!!!!!!
    De az army-t ingyen adják
  • biomage
    #34
    vaksi nem látsz már irtam pandoráról hárommal alattad
  • prezi
    #33
    az én koromban még Death Rally-ztunk négyen