59
  • zooollleee
    #59
    hello

    valaki el tudná nekem küldeni a crack-et lécci kössz.
    de ha lehet akkor ne az mdf fájl-t hanem valami sima crack-et.Előre is kösz.([email protected])
  • mocsok
    #58
    Szép napot!

    Tegnap kaptam meg a játékot, sok jót hallottam róla. De annyira kezdetleges a számítógépes játékokban szerzett tapasztalatom, hogy el sem tudok indulni vele. Nem tudom melik a "use" gombja, stb...
    Pedig megnéztem a Controll config-ot, de semmit nem találtam. Ha vki elárulná nekem ezt a "titkot", megköszönném.
  • Robyeee
    #57
    Hy!Valaki próbálta futatni Vistán?
  • NEOreg3
    #56
    ez itt nem warez, amúgymeg google a te jó barátod, ha nem találnál cracket akkor keresd indigo prophercy (nem biztos hogy helyesen írtam le) néven a játékot
  • Domitomi84
    #55
    Sziasztok!Legyetek szivesek és küldje el nekem is valaki a Crack-et!Előres is Köszönöm! [email protected]
  • kermate
    #54
    Hy all!
    Próbálkoztam de nem sikerült letöltenem a crackot.
    Eltudnátok küldeni nekem is:[email protected]
    Thanks!!
  • Tompika007
    #53
    Elakdtam, amikor a csajhoz feljön egy pasi és tarot kártyát vet neki és utána a Tylor felhívja hogy mi van az újságban azután már csak mászkálok nem tudom hogy mit kell csinálni SEGÍTSETEK!!
  • Tompika007
    #52
    iszonyat jó játék jobb mint a Half Life 2 vagy a Far Cry
  • szucsi81
    #51
    Hi mindenki! Ha tud valaki a game-hez valami cracket akkor tolja már el a [email protected] -ra.
    Előre is kössze
  • mmm
    #50
    hi all nekem is pls küldjetek egy crac-ket:[email protected] elöre is thx..
  • bermuda3
    #49
    http://gamecopyworld.com
  • Johny90
    #48
    Vagy mondja meg, honnan tudom letölteni, előre is köszi.
  • Johny90
    #47
    Legyszi vki küldje el nekem is a cracket pls. Címem: [email protected]
  • Amiga
    #46
    Én adtam neki egy év játéka címet a PC Life-on. ;-) Egyébként gratulálok a cikkhez!

    Fahrenheit ismertető
  • clayman325
    #45
    itt az e-mailom, és köszi:
    [email protected]
  • deda
    #44
    Ha készül a játékból film akkor attól lehet félni, hogy nem fogja elérni azt a szintet
  • deda
    #43
    Ha gondolod el tudom küldeni mailbe ha megadod az e-mail címed. Amugy a játék valami fantasztikus egyszer végigtoltam, de amint kész voltam kezdtem előlről.
  • clayman325
    #42
    Honnan lehet leszedni hozzá egy indító crack-et?
  • M47partyface21
    #41
    Visszavonom.Végigtoltam!8-)
  • M47partyface21
    #40
    Sziasztok!Ha a beszélgetésnél nem nyomok semmit,és lejár az a csík,akkor arra a válaszra,vagy kérdésre megy ami odaillik????
  • Tecnamo
    #39
    Üdv mindenkinek
    Nagy problémám van,
    a játék végén, amikor a kislányt a kőre teszi a katonai bázison mindig kilép az egész gameből!
    Már mindent megpróbáltam (új driver, alacsonyabb felbontás/effektek). Valaki nem mondaná el mi a vége???
    Előre is kösz...
  • NEOreg3
    #38
    menj végig a tutorialon, amúgy egér bal gombja
  • Major
    #37
    Nincs a játékban valamlyen cselekvő gomb? Mert én nem találtam sehol...
  • NEOreg3
    #36
    énis néztem de csak annyi van ami van

    és sajnáltam, hogy a fontosabb felvillanógomboslenyomogatós részek nem kerültek be az extrákba, mert pl amikor harcolni kellet az orákulummal akkor azt szívesen megnéztem volna, mert nemnagyon tudok az eseményekre figyelni:(
  • Gerbill
    #35
    320 bónuszpontom maradt miután megvettem mindent. Ebből még lehet valamit venni? Már minden megvan videók képek soundtracks?
  • Gerbill
    #34
    Ma vittem végig. Nagyon király. Mondjuk azért van egy kis Mátrixos beütése a történetnek, de megérdemelné az év játéka címet.
    Amúgy láttam a Fahrenheit 9\11-et is. Hát elég gáz volt Bush az ovodában.
  • NEOreg3
    #33
    próbáld egérrel amikor megjelennek a fenti sávban az akció-ikonok, iylenkor megnyomod az egérgombot és a fehér csík mentén végighúzod a piros pöttyöt
  • Hoz_Hun
    #32
    Konkrétan nem tudod irányítani?
  • bizkit
    #31
    Segítség!

    Nekem csak a demo-ja van meg, de nem tudom semmilyen akcióra késztetni az emberemet! Mit kell csinálni??? Nyomogatom a joypad-on az összes gombot és semmi! Próbáltam billentyűzettel is, de nem akarja az igazságot! Nagyon tetszene pedig a játék!
  • sonance
    #30
    Nagyon jó játék, az irányítása kicsit agyament, de a grafika és a sztori király! Egy dolog nem tetszett: túl rövid.
  • Hoz_Hun
    #29
    Tegnap végigvittem (jobban mondva ma, 3:00 körül fejeztem be).
    Egyik legjobb progi, amivel valaha játszottam.
    Egy biztos: amint nálunk kiadják biztos megveszem.
    Ennek ott a helye a polcomon. :)
  • gabor1995
    #28
    sztem jó lehet a játék
  • Hoz_Hun
    #27
    Hű ez tényleg nagyon jó játék.
    Én kb a harmadán-felén járok. Inkább szöszmötölök, hogy tovább tartson, de biztos végigviszem még :).
    Sokan dicsérték, sok jót hallottam róla, de igazuk is volt.
    Megérdemelné az év játéka címet.
  • gabona
    #26
    Magyarosítást a tanulatlan népnek!
  • Blasta
    #25
    Csokker
  • mandm
    #24
    A játék zenéjéhez annyit, hogy nem vmi házi zeneszerző alkotta, hanem egy Angelo Badalamenti nevű fazon. Hogy ki ő? Talán sokan emlékeztek a Twin Peaks sorozatra (és filmre). Annak a zenéjét is ő szerezte.
  • Sephi
    #23
    Naon jo gama! Komolyan mindekinek ki kell probalni!
  • onimusha
    #22
    3 különböző befejezés van minden egyes válasz/cselekedettől függően, szal megpróbálhatod 3 különféle módon végignyomni
  • Macccy
    #21
    Én ezen a műremeken egy dologért szóltam volna be komolyan, hogy "Nemjó, neígy!"
    Amikor választható, hogy kivel menj, ott az lett volna jó, ha a másik karakterekkel nem csinálhatod azután azt a részt, csak egy "videóban" láthatod, hogy kábé mik történtek, a fontosabb dolgokat. Igaz így rövidebb lenne az amúgy sem hosszú sztori, de máshol viszont hozzá tettek volna. Azért lett volna jobb, mert akkor LEGALÁBB 3x végig kellett volna vinni és nem csak a befejezéseket! Én picit ezen meglepődtem, de így is messze a legjobb az évben!!
    Majd a következő még kifinomultabb lesz és talán így is csinálják ...
  • kev
    #20
    Minden apró részletre figyeltek a játékban, nagyon feelinges lett. Három eltérő történetű karakterrel lehet végigjátszani a story-t.
    A "mini-games" - ek a játékban pl a Box, és a kosárlabda, tovább növelik a játék hangulatát.