31
  • dez
    #31
    Lehet, hogy a flash-ramok piacán kerültek összeütközésbe.
  • Focew
    #30
    Kiváncsi lennék a részletekre. Ha csak ennyi, mint ami a cikkben le van irva, akkor nem szép az AMD-töl. (Ha viszont a ZMD tényleg kihasználja a névhasonlóságot, és ugy próbál érvényesülni akkor érthető a per.)
  • zippofcy
    #29
    Ez majdnem akkora hír minthogy a majka kit baszott meg múlt héten.
  • RpPRO
    #28
    Azert ez eleg dolog amd reszerol...
  • galocza
    #27
    ezek hülyék. hűha, micsoda hasonlóság...
    asszem beperlem apámat, mert nem csak hogy úgy hívják mint engem, még használja is a nevemet, persze megtévesztően és az én káromra!

    ja, én is amd-s vagyok 8)
  • Dömsödi
    #26
    Azt, hiszik, hogy Europában is a hülye amerikai törvényeket hülyén értelmező amerikai birók vannak...
    Németországban szépen koppani fog az AMD.
  • s1lkforrent
    #25
    "Bezzeg ha az Intel tenné, már itt lennének a kicsihuszárok szép sorban osztani az észt (nagy arc)"
    Bezzeg az AMD tette, mégis szépen sorban itt voltak a kicsihuszárok, és ha már itt voltak, osztották az észt.
    Egyébként is a va annyát az AMD-nek mer lye. Meg az Intelnek, mer az AMD nem lye, csak az Intelbérenc média állítja be úgy. Meg az óvónőnek, mer elvette a brumimat. Igazságtalan a világ
  • Tomalak
    #24
    én is "AMDs" vagyok és asszem ugyértem :)
  • arty
    #23
    AMD nem normális :(

    sztem inkább a pozitiv megitélésű cég képében kellene teccelegni, nem a per_gép áll jól nekik :(
  • Demisery
    #22
    Hát nem tudom, de szerintem az AMD se hülye, hogy csak úgy perelgetne akárkit, csak azért, hogy "reklámozza" magát, tudják, hogy ezzel (ha nem megalapozott) a nyilvánosság előtt égnének. Szvsz meg volt rá az alapos okuk, hogy bepereljék őket. Sajnos a cikkből nem derülnek ki részletek, ezért én se nagyon értem ezt az egészet...
  • dez
    #21
    Mondjuk ezt most én sem értem. Főleg ezt: "Ráadásul a német cég 2002 óta az AMD kárára próbált meg érvényesülni." Ezt talán kicsit bővebben is ki kellett volna fejteniük - ha volt mit.
  • dez
    #20
    Úgy érted, olyan ember, aki nem a marketingre hagyatkozik, hanem a saját eszére, és azt veszi, ami tényleg jobb neki?
  • CodeRed
    #19
    Hát ha ez valóban így van ahogyan a cikk-ben írva van akkor nem túl szimpatikus lépés az AMD-től.Szerintem még csak véletlenségből sem lehet a ZMD-t összekeverni az AMD-vel.Nekem is egy AMD dobog a gépemben, szóval nem vagyok intel fan, és nem fikázásból írtam le a véleményemet.





  • bld
    #18
    szánalmas.. ez is csak egy szar reklám...
    bazz beperelni egy olan céget ami az alakalmazottak születése előtt már működött, bazz ezek tervbe sem voltak kakoriban maikor itt má nagyba ment az ipar, ezt tuti h bebukják
  • joofiu17
    #17
    hat igen mindenbe bele kell sszolni aszt hiszik ugy van ...
  • lazsi
    #16
    ZMD-t elöbb alapították mint az AMD-t úgyhogy AMDnek kuss! Itt max nekik kellene nevet változtatni nem a ZMDnek.
  • Munch
    #15
    Hát én ezt akkor se értem.
    Sony mérnem pereli a Sanyot? :D
  • Alfa Of NS
    #14
    "A cég főleg alkalmazásspecifikus integrált áramköröket gyárt az autó-, az egészségügyi és az elektronikai ipar számára, valamint infraeszközöket készít mobiltelefonokba és távirányítókba."

    Magyarul azert megsem tavoliak a tevekenysegi koreik...
  • Raszkolnyikov
    #13
  • jihad
    #12
    Itt az igazi AMD! Ez miért nem perelik be? Tuti róluk koppintott, elsőre feltűnik a hasonlóság. :DDD
  • formatuq
    #11
    lol, nagy poen lenne :D:D :DD :D
  • kbupdate
    #10
    Miért nem akkor perelte AMD a ZMD-t amikor megalapult a ZMD?:DDDDDDD

    Mekkora szarmocsok ez az "áemdá". Vagy zmd? Mindig úgy keverem ezt a kettőt...:) Bíróság helyében kötelezném az AMD-t névváltoztatásra...
  • Punker
    #9
    szánalom :(
  • Tomalak
    #8
    Hé, te nem AMD-s vagy? :D
  • Sliders
    #7
    miért nem az amd változtat akkor nevet,, jahh h az büdös.
  • asysoft
    #6
    Sony-t az UMD lemez miatt mikor fogja beperelni?:)
  • Yfel
    #5
    Ha regebben alapitottak mint az AMD-t akkor valsz. az AMD-nek kellene nevet valtoztatni :o)

    Y
  • ForRedGlory
    #4
    Bezzeg ha az Intel tenné, már itt lennének a kicsihuszárok szép sorban osztani az észt :DDDDDD
  • bertino
    #3
    köcsög ?
  • pite
    #2
    kedves szabó jánosok!

    ideje nevet változtatni!
  • ForRedGlory
    #1
    Kinyílt a csipa köcsög AMD? :SSSSSSS