10184
10778873761175869705.JPG
F2P F.A.Q. (magyar) |
Hivatalos F.A.Q. (angol) | Lotro-wiki | BunnyLotro - Hasznos Tippek



Magyar Fansite (hivatalos)



Nagyobb Kinshipek
Gondolin's Heritage [Evernight]

Kisebb Kinshipek
Seven Gates of Gondolin [Lau & EN]
Last Enclave of Hope [Evernight]
Szikra [Evernight]
The Last Sanctuary [Laurelin]


Nincs tört szerver, a topik olvasói/használói csak eredeti játékkal játszanak, és nem fognak tört szerverrel kapcsolatos kérdésre válaszolni!

  • Mazsola3018
    #9984
    A VIP-et nem tudod megszakítani, csak az előfizetést. Ha levonta a pénzt, 1 hónapig VIP vagy.
  • fluency
    #9983
    A PayPal-nál nem kell loggolnod minden vásárlás előtt, ha a havi előfizetést engedélyezted. Automatikusan vonja az accountról az előfizetési összeget. Ezt meg tudod ott is szüntetni, ha rámész a szolgáltató nevére és ott Manage ... payments opcióra. Ha nincs neked olyan sor, akkor nem vonja le autómatikusan. Ha van akkor pedig belekattintasz és lesz egy olyan opció, hogy cancel. Rákattintasz, mentesz és nem lesz autómatikus fizetés. :)
  • Sheltem
    #9982
    1 dolog miatt vacilálok az azonnali megszakításon. Az pedig az, hogy most akciósak a területek és az Old Anórient még akciósan vehetném meg 3napig. Csak akkor ugye buknám azt a +30% szintenkénti XP -t amit a VIP ad ha megszakítanám és az azért nem kevés.
    Úgyhogy lehet tojok arra a 200TP re amit bukok a VIP-pel a mostani akció miatt(795 vs 596TP) ígyis megvan már az ára az új területnek(most van 385TPm arra még a VIP-el rájön 500) meghát ugye mi az a 200TP...tegnap 1 nap alatt 385TP jött össze(0 ról indultam reggel) és ez csak 1 karakter lesz még mellette 6(7 slotom van jelenleg Premium accounton az VIP után is 7 marad)

    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2017.02.06. 11:19:02
  • Mazsola3018
    #9981
    Amint levonta a pénzt, kb egyből meg is szakíthatod. Így biztos nem felejted el. De fontold meg esetleg a 3 hónapot, 15 helyett 30$.
  • Trucker39
    #9980
    Azt nem tudom. Gondolom, kéri a paypal-tól az összeget, tőled meg kéri a Paypal a jóváhagyást. Nálam kártyás előfizetés volt, mert akkor a Paypal-t nem akarta elfogadni.

    Közben megtaláltam:



    Belépve a játékba, a karakter választó ablaknál a LOTRO store-ban keresd. A felhasználói név legördülő menüjében. nekem ugye most nincs VIP, azt nem tudom már megmutatni. valami Cancel Subscription-t kell látnod és ott a Cancelled.
    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2017.02.06. 10:11:37
  • Sheltem
    #9979
    "Folyamatos a levonás ez igaz"

    Mondjuk ezt nem értem igazán. mármint én Paypallal fogok fizetni, hogyan vonja le következő hónapban "automatikusan" ? Paypalnál be kell loginolnod MINDEN vásárlásnál.
    Na mindegy inkább 3. héten megszakítom az a biztos.
  • Sheltem
    #9978
    Értelek és köszi ha megnézed.
    Szóval a legrosszabb ami történhet, hogy visszadob prémium státuszba ha megszakítom első nap(ezt sem akarom, tehát úgy fogok tenni ahogy mondod) de a virtue trait/ swift travel unlockok és az 500tp akkoris megmaradnak ha 1. nap megszakítanám nem? "Maximum" ledobnak prémiumra vipről.
    Persze így hog ymostmár írtad várni fogok 2-3 hetet, de kíváncsi vagyok rá pontosan hogy is van ez.
    Várom akkor, hogy megírd vagy valaki, hogy hol tudom megszakítani de így végülis lesz rá 2-3 hetem szóval "ráér".
    Köszi az infót.
  • Trucker39
    #9977
    Majd keresek képet róla, pontosan hol is kell. A lényeg, hogy ne!! szakítsd meg az első napokban az előfizetést, mert problémák lépnek fel. Folyamatos a levonás ez igaz. A megszakítást úgy célszerű időzíteni, hogy néhány nappal a lejárta ( és az újabb levonás) előtt kerüljön végrehajtásra. Az ok a következő: Nem kevés játékos járt úgy, hogy egyből megszakította és gyakorlatilag el is veszett a kifizetett hónap. A szerver visszadobta premium státuszba "véletlenül". Továbbra is azt javaslom, hogy nagyjából egy héttel a VIP lejárta előtt szakítsd meg az előfizetést. Addig használd ki a VIP adta lehetőségeket, bónuszokat. Elég sok van belőlük.
    Az egyik kedvencem, nevezhetjük vesszőparipámnak is (hogy stílusos maradjak), az ingyenes lovaglási tréning. Mindenki másnak fizetni kell érte, de a VIP karakter csak el megy időre egy kört lovagolni és máris magkapta a skill-t hozzá.
    A másik fontos az utazás. Csak azok a karakterek kapják meg a gyors utazást, amik VIP alatt már megvoltak. Itt megint érdemes előre gondolkodni és minden üres karakter helyre készíteni egy olyan karaktert, amivel később szívesen játszanál. Bosszantó dolog tud lenni, hogy a VIP lejárta után kap kedvet az ember egy újabb karakter osztályhoz. Szegény, hogy ne induljon hátrányos helyzetből, muszáj megint előfizetni. Inkább előre tervezni, mint utólag bosszankodni.
  • Sheltem
    #9976
    De jót lotroztam hétvégén...
    Srácok már csak egy kérdésem maradt.
    1 hónapot akarok befizetni VIP-et a feloldások miatt, de úgy tudom az continous tehát havonta vonja, ha csak az ember nem szakítja meg.
    Tehát a kérdésem, hogy a VIP subscriptiont hol tudom első nap "megszakítani" ? Mert nekem csak a virtue traitek / swift travelek feloldása miatt kell(nameg az 500tp miatt).
    Köszi
  • Sheltem
    #9975
    Vagyis East Gondort természetesen, Central már megvan.
  • Sheltem
    #9974
    Igazad lett mert már csak 120 kell :) Megvettem ebben a sorrendben ahogy írtad, holnap a 120tp kifarmolása után még Central Gondort behúzom aztán már csak Old Anórien marad azt majd 100 as szint körül megveszem.
  • Mazsola3018
    #9973
    265 gyorsan összejön majd :)
  • Sheltem
    #9972
    Nagyon szépen köszönöm a választ!

    265Tp-t kell összefarmolnom még a 2700hoz(1500+600+600), de a -25% akció időtartama alatt(1 hét) csak meglesz valahogy meló után esténként...
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2017.02.03. 11:06:15
  • Mazsola3018
    #9971
    March of the King a legújabb, azt biztos megvenném, másik pedig talán East Gondor. Utóbbihoz jár 3 insta és néhány class trait pont is.
  • Sheltem
    #9970
    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni.
    4 kiegészítő/terület hiányzik nekem, Central Gondorig vannak meg a területek quest packok(utána kihagytam 2-3 évet), az utána lévő maradék utolsó 4 hiányzik(1 region pack és 3 quest pack).
    Jelenleg a Region Pack:Far Anórien mellett a maradék 3 quest packból 2t tudok megvenni.
    Tehát a kérdésem, hogy az alábbiak közül melyik kettőt vegyem meg Far Anórien mellé:
    Quest Pack:East Gondor
    Quest Pack Old Anórien
    Quest Pack March of the King

    Természetesen a hiányzót is be fogom szerezni később, de most 2re van TP ezért kérdezem melyik 2 a "hasznosabb".

    Köszi
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2017.02.03. 08:33:05
  • foxxi
    #9969
    Tanácstalan voltam. Majd eszembe jutott hogy van nekem egy Mithril Edition ( mi kell hozzá hogy full legyen? ). Feltelepítettem, vagyis még 8000 file. No meg a lvl 50-es Kapitányom is kipihente már magát!
    Ha ismét elragad, előfizetek.
  • Mazsola3018
    #9968
    Tegnapi producer levél magyar nyelven:
    http://lotro.hu/producer-level-2017

    A másik linken lévő leírásban van néhány tévedés a dátumokat illetően.
    Utoljára szerkesztette: Mazsola3018, 2017.01.28. 14:29:28
  • Plata
    #9967
    Inkább maradjon a mostani házigazda,úgy érzem vele jobban jár a közösség.
  • Daermon
    #9966
    Megyünk Mordorba.
  • Mazsola3018
    #9965
    Ha ilyen egyszerű a dolog, akkor átadhatod a jogkört, ha gondolod. Heti pár alkalommal mindig benézek ide, hátha van valami kérdés. Tudnám frissíteni a fejlécet is, még ha nem is gyakran, de időnként történik némi változás.
    Utoljára szerkesztette: Mazsola3018, 2017.01.28. 11:26:17
  • Szaruman
    #9964
    Átírtam.
    Annyira jól sikerült egyébként ez a csodás fórummotor, h nem jelzi az üzeneteket. Szóval tényleg itt írjon, akinek bármi kérése/kérdése van, különben nem igazán értesülök róla :(
  • Szaruman
    #9963
    Olvastam, pont tegnap, azt az emailt már nem használom. Inkább itt írjatok, ezt látom, a kedvencek között van még mindig.
    Ha vki csinálná, átadom neki a házigazda jogokat/feladatkört/akármit, én kb 4 éve nem játszom a játékkal.
  • Mazsola3018
    #9962
    A fenti kines kiírás elég elavult már, írtam üzenetet a topik házigazdájának, ezek szerint nem olvasta, vagy már nem foglalkozik vele.
    De elég beütni a böngészőbe, hogy lotro.hu és ott naprakész infók vannak, mind a kinekről, mind a játékról.
    Az új kieg nyár végén, de inkább ősszel jön. Természetesen HD óta is jelent meg sok új terület (quest pack), több insta és egy új, jól összerakott multiboss raid a nyáron.
    12,5k TP ha jól számolom 5 karakter, ha ezek közül esetleg 1-2 100/105-ös, akkor azok áthozatala jóval olcsóbb.
    Utoljára szerkesztette: Mazsola3018, 2017.01.27. 17:33:56
  • Trucker39
    #9961
    Szerver összevonások miatt volt, ha jól emlékszem. Üdv a játékban amúgy! Ha még nem túl magas szintű a karaktered, érdemes a másik - számodra kedvezőbb - szerveren újat kezdeni.

    Egy hónapra érdemes biztosan előfizetni. Sok mindent meg kap a karakter így ingyen. Pár éve játszogatok ezzel a játékkal, de idáig elegendő volt összesen három hónapot kifizetnem. A kiegészítők és a területek (ugye nem muszáj minden területre bemenni fejlődni, sok az átfedés) kb 80 %-a meg van már a játékban gyűjthető pontokból. Vannak akciók, leértékelések, olyankor szoktam elkölteni a pontjaimat.

    Van egy számomra kedves oldal. Kicsit elavultak már az információi, de nagyon sokat tanultam az oldal segítségével. Kezdőknek még mindig hasznos lehet.

    Bunny oldala
  • Sheltem
    #9960
    "3. Úgy tudom előző év végéig volt ingyen transfer"

    Csodálatos, szóval pont lekéstem...
  • silencemonthy
    #9959
    Ha jól tudom idén nyáron jön az új kieg. (Mordor)
  • silencemonthy
    #9958
    1. Evernighton vannak.
    2. Helm's Deep az aktuális kieg, semmit nem kell megvenned.
    3. Úgy tudom előző év végéig volt ingyen transfer.

    (kb 1 hónapja tértem vissza én is, elnézést ha valamire rosszul válaszoltam)
  • Sheltem
    #9957
    Pedig teljesen beleéltem magam, hogy ma reggelre lejön és újra lotrozni fogok hétvégén...melegszendvics, kinship, közös insták, raidek..
    Mindegy azért írtam nekik egy ticketet hátha valami jobblelkű "agent" megcsinálja nekem ingyé...bár nem nagyon hiszek a csodákban de hátha.

    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2017.01.27. 10:58:18
  • Sheltem
    #9956
    És akkor jön a 3. kérdés....Automatikusan a Laurelin szerverre rakta a karaktereimet...Ma reggelre jött le a játék mondom a karakter transzfert megcsinálom (Laurelin -> Evernight).
    Elején a launcherbe rányomtam, hogy Transfer kijelöltem, hogy mindent transfereljen és kiírta, hogy 12468 TP !!! Most ez komoly srácok? Ha újra akarok játszani x év után akkor ingyen nem tehetek át 3 karaktert hanem ilyen horribilis összeget kell fizetnem érte?
    Nincs rá semmi más mód?
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2017.01.27. 06:45:48
  • Sheltem
    #9955
    Sziasztok

    2 kérdés:
    -Gondolin's Heritage nem Evernighton van ?
    -Újra szeretnék játszani és nekem a Helm's Deep az utolsó "content" ami megvan. Mit kell megvennem most, hogy "Up to date" legyek teljesen?
  • Plata
    #9954
    Az a baj hogy 30-ig ingyenes,de nem fogod tudni használni a deed-eket meg traiteket,mert azt hiszem azokat ingyenesnek unlockolni kell.
  • Mr_no_NaMe
    #9953
    Ez egész korrektnek tűnik...végül is ez nem trial, addig játszok ameddig szeretnék...lvl 30ig csak eldöntöm, hogy érdekel-e a játék vagy nem :D

    Eddig nagyon tetszik, de túlságosan is wow szaga van :/ 5 percenként eszembejut a wow róla, de tekintettel a történetre és a világra, ez mindig elmúlik.
  • Daermon
    #9952
    1 hónapra mindenképp érdemes befizetni, mert egy csomó korlátozás végleg eltűnik.
    Bár, ha épp játszom, akkor befizetem mindig :)
  • Plata
    #9951
    Hát ha napi 24 órában játszik gondolom pár hónap alatt ki farmolhatja.
    Nagyon jó kis játék,én imádtam benne pecázgatni főzőcskézni,na meg dohányt termelgetni.
  • silencemonthy
    #9950
    Ha szereted a filmet és a könyvet ,na meg az mmorpg műfajt, akkor ezt imádni fogod. Leveling viszont jóval lassabb mint más hasonló játékokban, ez természetesen nem hátrány, hanem inkább előny szerintem:). Evernight-on van pár magyar kinship. Sajnos csak kb lvl30-ig mondható ingyenesnek a játék, utána vagy nekiállsz farmolni( lehet szerezni shop-ban elkölthető pontot feladatok teljesítésével,ebből megveszed a területeket), vagy veszel pontot pénzért, vagy játszol havidijal (30 euro/3hónap kb). Utolsó esetben nem kell megvenni a területeket, amíg az előfizetés tart , ott lesznek a questek. Havidíj esetén kapsz még 500 pontot havonta, amit a shop-ba tudsz elkölteni.
    A kiegészítőket viszont havidíj esetén is meg kell venni pluszba. Állítólag lehet annyi pontot farmolni, hogy ne kelljen venni se kieget se területet pénzért, de ahhoz elég sokat kell játszani szerintem :D
  • Plata
    #9949
    Legtöbb zóna fizetős,nem tudom hogy vetted meg a játékot,vagy csak ingyenesen játszotok,ha ingyenes akkor kb 30-as szintig lehet menni,többi fizetős.
  • Mr_no_NaMe
    #9948
    Sziasztok! Nemrég ismét végignéztük a párommal a LOTR trilógiát és ismét magába szippantott :D Rájöttem, hogy soha nem próbáltam még ki ezt a játékot, pedig már nem mai darab. Tegnap le is szedtem.

    Ránéztem a térképre és elállt a lélegzetem. Ha jól látom akkor nem csak az összes filmbeli helyszín van benne, de még sok könyvbeli is? :D

    Első ránézésre nem tűnik agyonbonyolítottnak a harcrendszer és a fejlődés, de bárhová nézek a játékban mindenhonnan a filmbeli lore köszön vissza.

    Játszik még ezzel valaki? :( Az Evernight szeróra mentem.
  • Daermon
    #9947
    Egy jó cikk Tolkienről:
    Tolkien 125 éves lenne
  • Daermon
    #9946
    Én is megvettem :) 25€ megért.
  • silencemonthy
    #9945
    Ez remek hír, már rakom is a kosárba :D