10184
10778873761175869705.JPG
F2P F.A.Q. (magyar) |
Hivatalos F.A.Q. (angol) | Lotro-wiki | BunnyLotro - Hasznos Tippek



Magyar Fansite (hivatalos)



Nagyobb Kinshipek
Gondolin's Heritage [Evernight]

Kisebb Kinshipek
Seven Gates of Gondolin [Lau & EN]
Last Enclave of Hope [Evernight]
Szikra [Evernight]
The Last Sanctuary [Laurelin]


Nincs tört szerver, a topik olvasói/használói csak eredeti játékkal játszanak, és nem fognak tört szerverrel kapcsolatos kérdésre válaszolni!

  • Terawatt
    #10104
    Nosztalgiázik itt valaki a legendary szerveren?:)
  • Mazsola3018
    #10103
    Felejtsd el a steames verziót és telepítsd fel a rendeset. Azzal nem lesz probléma.
  • Elderblood
    #10102
    Sziasztok! Kellene egy kis segitség a steames verziónál a launcher elkezdi szedni a dolgokat patchel ezerrel majd megszakad valami hiányzó patchdll miatt már próbáltam mindent de semmi se használt valakinek ötlet?
    Utoljára szerkesztette: Elderblood, 2019.04.07. 02:42:14
  • Mazsola3018
    #10101
    Combatlogot nézd máskor vissza, hogy mi történt pontosan.
  • Sheltem
    #10100
    Srácok létezik olyan, hogy 118as minivel MISS-el a heal amikor 120as csapatot healelek ? Volt 1-2 kellemetlen instám már, úgyhogy megfogom várni, hogy 120 legyek, de ilyen van, hogy a heal is tud MISS-elni vagy csak a lagg miatt később jelenik meg? Köszi
  • Mazsola3018
    #10099
    Az új MMO-k nagy része már az első év után bedől, persze csodák történhetnek.
    Ami max érdekes lehet, az a license. Párhuzamosan futó projectek ritkán kapnak rá jogokat. Gyanítom ez csak a nevében lesz Gyűrűk Ura, mint pl. a Shadow of Mordor.
  • Trucker39
    #10098
    Sokat játszottam én is vele. Kicsit elavult már a grafika és még sok minden.Volt valami nagy tulajdonos váltás, akkor ismét visszamentem, de valami miatt elmaradt a dolog. Venni semmit nem vettem hozzá pénzért. A területeket szépen kifarmolgattam. Nincs meg mind, de nagy része megvan.
  • Daermon
    #10097
    Nem rossz, de egy ideje nem birom rávenni magam. Pedig a Mordor kueg is megvan.
    Egy nagy frissités kéne. Főleg az újabb játékosok bevonzása miatt.
  • Plata
    #10096
    Nekem a mostani is tetszett.
  • Daermon
    #10095
    Nem az új, hanem egy másik LotR MMO.
    Viszont ez kis csapat, free mmo dolog sejteti, hogy valami gagyi lesz.
    Igazából ezt a LotRO-t kéne kicsit rendbetenni. Model/animáció upgrade, aztán kicsit a játék menetet is frissiteni.
  • Plata
    #10094
    Nem tudom hallottátok-e hogy jön az új gyűrűk ura MMO.
    Link
  • Mazsola3018
    #10093
    Eredetileg minden táska 15 slotos, ilyenből volt eddig 3, most további kettőt feloldott, a táskákat innentől fogva úgy rendezheted, ahogy szeretnéd. Például valaki egy táskát csinál, melybe beleteszi az összes slotot, míg más megint máshogy rendezi.
  • Niflheim87
    #10092
    Vettem vipet egy hónapot de nemkaptam több táskát csak az egyik nagyobb lett pár slottal.
  • Mazsola3018
    #10091
    VIP feloldja mind az 5 táskát, azon felül Store-ban tovább bővítheted a helyeket.
  • Plata
    #10090
    Pénzért bővítheted.
  • Niflheim87
    #10089
    Ja és még egy fontos dolog csak 3 táskám van később kapok még mert nagyon kéne mert ez kevés folyton tele vagyok?
  • Niflheim87
    #10088
    Köszi a válaszokat! Még talán annyira lennék kíváncsi, hogy a chatet mikortól tudom használni a world-re gondolok? és ha van itt aki evernighton guildbe van az leírná a nevét, hogy feltudjam venni mert szívesen csatlakoznék!
  • Mazsola3018
    #10087
    Nagyon relatív, hogy mennyi idő. Gyorsíthatod folyamatos előfizetéssel (rested xp + xp duplázó destiny perkből), különböző kiegészítőkhöz járó xp gyorsító felszereléssel (pocket), vehetsz xp duplázó tome-ot is, elég széles a skála.
    A három kezdő zóna + Lone lands ingyenes, a többi vagy "free for vip" vagy kiegészítő. Pvp mapon kívül minden megvehető in-game farmolt pontokból, de az fene sok idő, nekem sose volt türelmem koca melóhoz.
    Kecske majd Móriában (vagy Thorins hall repu, ami szintén lvl 50 körül jön össze), esetleg Store, talán 1500-2000 pont körül van egy szép fehér kecske. VIP-ként lóhasználat lvl20-tól van, egy quest teljesítése után, f2p-nek store skill, 95 pont.
  • fluency
    #10086
    Érdemes Bunny oldalát megnézni. Igaz, hogy már nem frissíti, de az alapok még mindig jók (gondolom).
    Hogyan lesz lovam
    Érdemes még 1 hónapra VIP-et venni, mert gyorsabban is fejlődsz és minden küldit megcsinálhatsz, amíg VIP vagy. Meg asszem ad még havonta 500 LP-t is ( Lotro Point).
    Egy csomó mount van egyébként. Itt egy lista róluk:
    Lotro wiki mounts
    Utoljára szerkesztette: fluency, 2018.08.10. 17:30:29
  • Niflheim87
    #10085
    Ja és még egy fontos kérdés elvileg lehet valahogy lovam bár én inkább törpnek kecskét szeretnék ha van a játékban azt hányas szint-től tudom elérni és mi kell hozzá mert törp rövid távon veszélyes ennyit futni xD ?
  • Niflheim87
    #10084
    Akkor maradok a guardiannál amugy is jobban tetszik a pajzsos törp!:) kb mennyi idő elérni a max szintet ha minden nap játszok? van e valami ami segiti a gyorsabb fejlődést amivel jobban jön az exp? ja és ha elhagyom ered luin-t akkor a többi terület már fizetős? mert ha jól láttam bree-nél már feldobott valami questet és megjelent a kék hátteres ikonos felirat gondolom, hogy az fizetős rész?
  • Mazsola3018
    #10083
    Szia!
    Létezik boost, ha megveszed Mordort kegészítőt (40$), akkor egyből kapsz egy itemet, amivel 105-ös lehet egyik karaktered. Persze játszhatsz hagyományos módon is, ki így, ki úgy szeret. Egyszer azért érdemes végig vinni már csak a story miatt is.
    Szokott lenni több akció, azokat érdemes megvárni, Mordorra most biztos nem lesz (talán 2 hete volt), de többi területre lehet.
    Jelenleg 3 aktív magyar guild van a játékban, mind a három az Evernighton. Ezek közül a Gondolin's Heritage a legnépesebb, ha szeretnél csatlakozni, google segítségével gyorsan megleled honlapjukat.
    Guardian egyértelműen. A csapból is dps karakterek folynak, grd pedig tank, sokkal keresettebb.
  • Niflheim87
    #10082
    Sziasztok! Látom jó rég volt már hozzászólás én most kezdtem a játékot 14es guardianom van és itt olvasgattam vissza a hozzászólásokat és felmerült pár kérdés! Tehát én úgy terveztem, hogy végig viszem a játékot, de olvastam hogy van valami boost is ami egyből feldob nagy szintre gondolom ezt valami pénzért vehető dologgal lehet elérni szóval a kérdés hogy jó ötlet e mindenféle boostnélkül nekifogni? a másik meg látom nagyon sok kieg van meg questek meg stb melyiket érdemes megvenni vagy várjak valami bundle-t és mindent egybe? utolsó kérdés pedig hogy létezik e még magyar guild evernighton ami aktiv esetleg mert egyedül elég uncsi bár én élvezem csak gondoltam ha elérek valami nagyobb szintet jöhetne valaki dungizni ha egyáltalán van ilyen lehetőség. ja még egy kérdés guardian vagy a champion haszosabb a late gamebe?
  • Mazsola3018
    #10081
    Van elvileg egy, de túl nagy aktivitásra ne számíts benne. Legutóbb egy játékos raides közösséget keresett az Evernight szerveren, erre egy angol casual klánt ajánlott neki az egyik csoporttag...
    Ha kérdésed van, akkor felkeresheted a lotro.hu fórumát, ha nem is annyira aktív, de mindig szoktak válaszolni. Ugyan ennek oldalnak van FB oldala is.

    De össességében szerintem a játékon belül, klán chateken aktívabb az élet.
    Utoljára szerkesztette: Mazsola3018, 2018.03.25. 11:44:25
  • Alanw
    #10080
    Van valami magyar faces csoport?
  • Mazsola3018
    #10079
    Fene tudja, sokan mondják a grafikát, de nem olyan rossz. Ha egymás mellé tesszük az új területeket és a wow-ot, ég és föld a különbség, a lotro javára. Még is a wownak van milliós közönsége (bár új játékosokat részben az übergagyi grafika miatt nem tud az sem vonzani).
    A TP (LP) farmolásban igazad van. Lehet a f2p rendszer bevezetésekor nőtt jelentősen a bevételük, de szerintem hosszú távon nem. Én is jobban preferálnám a hagyományos előfizetői modellt.

    Egyébként ha végre kiadják a 64 bites klienst, lehet javulni fog pár dolog és több lehetőségük lesz a textúrák szépítésén is.
  • Daermon
    #10078
    Azért legalább, ha a karakter modelleket és animációkat megcsinálnák, az már sokat dobna rajta.
  • fluency
    #10077
    Elhiheted Fred, hogy ha kijön az sorozat és sikeres is lesz, akkor sem fog sokkal nőni a játékos állomány. Elkaphatja a népet a lendület, de az majd hamar megtörik, ha meglátják az idejét múlt grafikát, és szembesülnek a LOTRO pont farmolással, hogy quest pack-okat, klasszokat tudjanak feloldani vagy megvehetik ugyan ezt pénzért. Néhányukat biztos megfogja majd a játék főleg, ha jó közösségbe csöppennek. Azonban félek, hogy a többséget ez ebben a formában hidegen fogja hagyni sajnos.
    Az SSG helyzete már nem az, mint a Turbine idejében és ez meglátszik mind a két játékukon. Mindkettőre nagyon ráférne egy új motor és a rendszer néhány elemének újragondolása. Mondjuk azért a LOTRO-nak nagyobb esélye van erre szerintem, mint a DDO-nak, de én már nem hiszek a csodákban. :)
  • Mazsola3018
    #10076
    Sry akkor félreértettem amitt írtál; "esetleg hozhat nem vart uj iranyt/modositast "
  • PiszkosFred
    #10075
    ...amirol rajtad kivul nem is beszelt senki sem :)
  • Mazsola3018
    #10074
    Nem állítottam, hogy nem profitálhat a majdani sorozat sikeréből a játék, pusztán arra céloztam, hogy ez nem befolyásolja majd a játék történetvezetését.
  • PiszkosFred
    #10073
    Kulonfele tulajdonosok, mas idosik, bah, senkit sem erdekel, lepj tul ezen! A franchiset elkapo esetleges lenduletrol beszeltem, amely esetleg kovetheti a sorozatot, ha az esetleg sikeres lesz, esetleg, esetleg, ha, ha... erted. Peldaul a GoT sikere utan minden jatekhoz orrba-szajba keszultek a GoT modok, meg (felejtheto) jatekok is jottek onalloan. A zombi apokalipszis is a reneszanszat erte meg par eve, mufajtol, idosiktol, stilustol, platformtol fuggetlenul.

    Ha nem all bele (a jo draga) lotr gerely a foldbe, akkor elkepzelheto, hogy a nepek elkezdenek majd kapcsolodo jatekokat keresni. Singleplayer es egyeb moka van, eleg jok is, de mmo csak egy van, igy akar az is profitalhat a lenduletbol. Nyilvan a vilagot semmi sem fogja megvaltani, nem lesz csillogo uj rendszer, uj motor, annyi penz nincs, de ki tudja milyen apro valtozasokat hoz magaval a franchise eseteben egy esetleges kiugro sorozatos siker. Na en spec erre gondoltam.
  • Mazsola3018
    #10072
    Ha a több milliós bázissal rendelkező wow alá képtelenek új motort tenni, akkor a sokkal kevesebb előfizetővel rendelkező lotro alá sem fognak. Sajnos ez ilyen, ekkora játékokat nem lehet egyik engine-ről egy másikra költöztetni, újra kell írniuk az egészet, ami több éves és sok millió dolláros munka lenne. WoT-nál cseréltek tudtommal engine-t, de méreteiben közel nem hasonlítható a lotro-hoz.

    #10071
    Elég valószínűtlen, mert közel sem egy cég az Amazon és az SSG, míg az új sorozat a Gyűrűk ura eseményei előtt fog játszóni néhány évtizeddel, addig a lotro halad szépen a negyedkor felé.
  • PiszkosFred
    #10071
    Varjuk meg az Amazon LOTR sorozatat es annak a visszhangjat, az meg esetleg hozhat nem vart uj iranyt/modositast (nyilvan nem sok esely van ra, de...) :)
  • bunny
    #10070
    Sok pénz kéne hogy rendes engine alákerüljön, de gondolom nincs, viszont nem lesz pénzük ha nem raknak alá modern engine-t, úgyhogy ez egy garantáltan lefele tartó spirál.
  • Daermon
    #10069
    Az a baj, hogy nagyon elmaradt a lotro már :/
    Kéne egy jó nagy update, hogy normális modellek, animációk, classok árdolgozása, stb... Én azt hiszem 2-3 szintel a max elött tettem le a játékot a Mordor kiegben.
    13 éve WoW-ozok, de a lotro-t is szerettem (Tolkien könyvek, és a filmek is nagyon nagy kedvencek) és szomorú, hogy így elmaradt.
    Pedig potenciál van benne, nem is kevés. De lehet ehhez már kevés a fejlesztő csapat. Pár millió dollárt bele kéne pumpálni, hogy rendbe tegyék.
  • bunny
    #10068
    Így pár év után ránéztem a lotro.hu -ra, november óta nincs frissítve, a gondolins oldala nem működik ... mi történt, kihalt a játék, vagy a GH ? Vagy csak Ata hagyta ott a játékot, és nincs már senki lelkes ember aki foglalkozzon vele?
  • stoppos
    #10067
    Ahogy a kasztoknak sincs köze középföldéhez. Onnan jött, hogy a dobot inkább kötöm a sámánokhoz, mint mondjuk a trubadúrokhoz, vagy minnesangerekhez.
  • Mazsola3018
    #10066
    Nem tudom, sose használtam minstrellel dobot...
  • Trucker39
    #10065
    Még nem jöttem rá, honnan van. Talán a dobról valami fura asszociáció???